Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
این چه وضع کنترلراش بود؟:D خیلی داغون به نظر میاد
پ.ن : گذشت دوره ای که همه دور هم جمع میشدن بازی میکردن الان همه چی آنلاین شده
نمایشگرش تاچ نباشه خیلی حرکت نینتندو فول

• Like
Reactions: ehsanservat

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
ظاهرا قرار شده بعدیشم پاسکال ریفرش باشه بعدیش ولتا بشه. هر چی هست کنسولی فراتر از ps4 نمی شه.
کنسولای نینتندو از هر لحاظ خوب بودن از لحاظ گرافیکی حرفی برای گفتن نداشتن
کلا بعد کنسول موفق Wii و البته کنسول دستیش 3DS دیگه درجا زد نینتندو

• Like

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,720
نینتندو واقعا فکر میکنه تو مریخ زندگی میکنه سال 2600 میلادی.....برادر من ابن مسخره بازیا چیه؟ دستگاه جدا میشه 60 جور وصل میشه هر تیکش واسه یه کاری. یه کنسول آدمی زادی بزن مثل سونی و ماکرو با قدرت و کنترل استاندارد. حالا میخوای خلاقیت و نوآوری بیاری در حد جزئی این کارا چیه برادر من؟ شرکت باید با نیاز بازار جلو بره. نیاز بازار گرافیک مناسب با حرکت به سمت تکنولوژی های روز. مثل 4k یا واقعیت مجازی. گیمرها پشتیانی بازی های شرکت های مختلف و انحصاری های خوب و ایده آل میخوان همین نه کنترلی که صد تیکه بشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کنسولای نینتندو از هر لحاظ خوب بودن از لحاظ گرافیکی حرفی برای گفتن نداشتن
کلا بعد کنسول موفق Wii و البته کنسول دستیش 3DS دیگه درجا زد نینتندو

من وقتی wii داشتم تو دلم موند بازیا سطح بالایی که حتی مولتی بودن روی کل بقیه کنسول ها میومدن روی wii هم بیان , اما هیچوقت برای wii و ds نمیومدن بخاطر سخت افزار خیلی خیلی خیلی ضعیف ( برام عقده شد 2 تا بازی گرافیک بالا روش بازی کنم حداقل fps ها درست حسابی هم نداشت , مثلا بازی که برای psp میومد برای wii هم میومد )
آدم کنسول نمیخره که فقط برای چنتا انحصاری ( انحصاری ها همون کمپانی کنسول ساخته ) بازی کردن , بازی ها دیگه ام هستن که عالین و مهم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin and Destro

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,357
نام
امیرعلی
نینتندو واقعا فکر میکنه تو مریخ زندگی میکن
كلا خاصيت ژاپنى ها همينه، دنياشون كلا با غرب فرق داره هم تمايلاتشون هم خواسته هاشون هم دركشون از خيلى چيزا مثل گيمينگ! همين كنسول هم مطمعنا اونجا كلى سود داره واسه نينتندو.
ولى اگه اين كمپانى بخواد جهانى بشه و با سونى و مايكرو رقابت كنه اين راهش اشتباهه واقعا...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
من وقتی wii داشتم تو دلم موند بازیا سطح بالایی که حتی مولتی بودن روی کل بقیه کنسول ها میومدن روی wii هم بیان , اما هیچوقت برای wii و ds نمیومدن بخاطر سخت افزار خیلی خیلی خیلی ضعیف ( برام عقده شد 2 تا بازی گرافیک بالا روش بازی کنم حداقل fps ها درست حسابی هم نداشت , مثلا بازی که برای psp میومد برای wii هم میومد )
آدم کنسول نمیخره که فقط برای چنتا انحصاری ( انحصاری ها همون کمپانی کنسول ساخته ) بازی کردن , بازی ها دیگه ام هستن که عالین و مهم
متاسفانه همینطوره که شما اشاره کردی
کنسول wii فکر کنم همه یادشونه چقدر موفق بود و فروش فوق العاده ای داشت اما من به شخصه هیچوقت باهاش کنار نیومدم :D البته طرفدارای خاص خودش رو هم داره

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
كلا خاصيت ژاپنى ها همينه، دنياشون كلا با غرب فرق داره هم تمايلاتشون هم خواسته هاشون هم دركشون از خيلى چيزا مثل گيمينگ! همين كنسول هم مطمعنا اونجا كلى سود داره واسه نينتندو.
ولى اگه اين كمپانى بخواد جهانى بشه و با سونى و مايكرو رقابت كنه اين راهش اشتباهه واقعا...

مثلا از کنسول ها خونگی نینتندو یه تعداد موفق شدن یه تعداد شکست خوردن ( کنسول ها شکست خورده نینتندو به تنهایی 4 کنسول هست ) , اون کنسول ها موفق هر کدوم از اون کنسول ها بیشترین فروششون برای آمریکا بوده بعد اروپا
تنها wii u بود که موفق نبود اما تو ژاپن بیشترین فروش داشت برای چند سال رکورد دار بود که الان ps4 جاشو گرفته

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
متاسفانه همینطوره که شما اشاره کردی
کنسول wii فکر کنم همه یادشونه چقدر موفق بود و فروش فوق العاده ای داشت اما من به شخصه هیچوقت باهاش کنار نیومدم :D البته طرفدارای خاص خودش رو هم داره

من تمام کنسول ها نینتندو داشتم , مثلا 9 سال wii داشتم و 12 سال ds ( کل سری داشتم یعنی ds phat - ds lite و dsi )
wii u هم یه مدت کوتاه داشتم , نینتندو نسل هشت با شعار : با wii u کنسول هارد کور شوید ---- اما کنسول انقدر ضعیف بود که با اینکه کنسول نسلی هشتی بود وقتی بازی مولتی و .... براش میومد همون بازی نسخه های که برای کنسول ها دیگه نسل هفت میومد بازم گرافیک بهتر و روونتری نسبت به wii u داشتن

کلا کنسول ها نینتندو گرافیک و توانایی پایینی دارن

• Like
Reactions: Destro

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

ماشالله شما چقدر از همه چیز گله داری!
اونی هم که PS3 خرید نمیتونست کلی بازی انحصاری Wii رو بازی کنه و این یه چیز متقابله!
قرار نیست شرکت نینتندو دنیا رو همونجوری که شما میبینی ببینه

هر کنسولی یه سری نقاط قوت و ضعف داره و باید ببینی این نکات برای شما ارزش خرید دارن یا نه!

به نظر من جای یه همچین کنسولی خالی بود و به هیچ وجه نمیشه با تبلت مقایسه کرد و واسه افرادی که از این سبک بازی خوششون میاد میتونه گزینه مناسبی باشه!

حالا شاید من از این کنسول خوشم نیاد ولی دلیل نمیشه که نینتندو مسیر اشتباهی رفته باشه چون نتونسته کنسول باب سلیقه من رو بسازه!

هر چقدر هم که فردی سابقه گیم یا طرفداری داشته باشه دلیل نمیشه که صحبت هاش درست باشه چون دنیای سرگرمی خیلی بزرگتر از افکار و سلایق من و شما هست

پ ن : این کامنت صرفا در پاسخ به این نقل قول نبود و کامنت های صفحه های قبل شما رو هم بهشون اشاره کردم!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ماشالله شما چقدر از همه چیز گله داری!
اونی هم که PS3 خرید نمیتونست کلی بازی انحصاری Wii رو بازی کنه و این یه چیز متقابله!
قرار نیست شرکت نینتندو دنیا رو همونجوری که شما میبینی ببینه

هر کنسولی یه سری نقاط قوت و ضعف داره و باید ببینی این نکات برای شما ارزش خرید دارن یا نه!

به نظر من جای یه همچین کنسولی خالی بود و به هیچ وجه نمیشه با تبلت مقایسه کرد و واسه افرادی که از این سبک بازی خوششون میاد میتونه گزینه مناسبی باشه!

حالا شاید من از این کنسول خوشم نیاد ولی دلیل نمیشه که نینتندو مسیر اشتباهی رفته باشه چون نتونسته کنسول باب سلیقه من رو بسازه!

هر چقدر هم که فردی سابقه گیم یا طرفداری داشته باشه دلیل نمیشه که صحبت هاش درست باشه چون دنیای سرگرمی خیلی بزرگتر از افکار و سلایق من و شما هست

پ ن : این کامنت صرفا در پاسخ به این نقل قول نبود و کامنت های صفحه های قبل شما رو هم بهشون اشاره کردم!

یعنی شما میگی کمپانی بزرگ سونی ( ps ) و کمپانی مایکروسافت ( xbox ) انحصاری ندارن؟ یا شعور انحصاری ساختن ندارن؟

کدوم انحصاری ها تاپ نینتندو؟ مثلا یکی از انحصاری ها مطرح نینتندو donkey kong ( دانکی کونگ ) هست که از زمان میکرو تا الان ادامه پیدا کرده , حالا چند نسخه از این بازی در نسل ها متفاوت مقایسه میکنیم
Donkey Kong Jungle Beat ( نسخه گیم کیوب )

mya4qa843k0568p5qjp9.jpg

Donkey Kong Country Returns ( نسخه wii )

zitxmwbfs5resjyhyl6o.jpg

Donkey Kong Country: Tropical Freeze ( نسخه wii u )

o7v7ky4k8umuh3oh39mi.jpg

میشه فرق این بازی انحصاری تو 3 نسل که گذاشتم رو بگی؟ ( از سال 2001 تا 2017 میشه , تو این 16 سال )

همونطور که علم پیشرفت میکنه , سبک زندگی پیشرفت میکنه , زیرساخت ها پیشرفت میکنه باید به روز پیش رفت ( همونطور که نمیشه با موبایل ها 15 سال پیش الان سر کرد همونطورم کنسول ها پیشرفت میکنن )
تا کنسول ها از گرافیک روز و سخت افزار روز استفاده نکنن هیچ تغییری ایجاد نمیشه , با تبلت که گیم پدش مثل اسباب بازی lego خونه سازی سرهم میشه نمیشه کنسول پیشرفته داشت

از کی تا حالا تبلت کنسول حساب میشه؟ مگه شما بچه 10 ساله ای که خودتو گول بزنی تبلت رو کنسول حساب کنی ( حتی چیپ ها بکار برده شده در این Nintendo Switch در تبلت ها هیبریدی استفاده شده )

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نینتندو تنها برتری که نسبت به رقیباش داره بازی های پلتفرمرشه یه بار ماریو 64 بازی کردم خوب بود ولی زیاد باهاش حال نکردم از نظر خودم پلتفرمرای سونی بهترن r.c(کرش هم کم کم داره برمیگرده) ماکرو که اثن ملتفرمر درست حسابی نداره تلاش چندانی هم براش نمیکنه با اینکه rare دم دستش داره :| درباره دانکی کونگم نظری ندارم بدم چون بازیایه از نسل چهار به بعدش بازی نکردم ماریو 64 تجربه ای جالب ولی بنظرم خسته کننده بود البته رو گوشی بازی کردمش:p

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه توییت جالب از استاد کاز در مورد باتری این کنسول

kazninvjz39.png

@ehsanservat
آقا فکر کنم تمام اعضای حاضر در فروم متفق القول به این نتیجه رسیدن که شما از سمت نینتندو لطمه روحی روانی بسیاری دیدی و صدمات جبران ناپذیری بهت وارد اومده؛ ولی گذشته ها گذشته برادر من. اگر خیلی اصرار داری به نظرم یه کمپین تو change راه بندازیم حقوق ضایع شده شما رو طلب کنیم. مشکل از نینتندو نیست که شما چسبیدی به کنسولهاش. میفروختی یه ps3 یا 360 میخریدی از بازیهاش لذت میبردی. بیخیال دیگه برادر من. همه فهمیدن شما ناراحتی. بذار توی تاپیک در مورد این کنسول گفتگو کنیم.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
نمیدونم چرا اینقدر دارید توان سخت افزاری رو با کنسول های خانگی سونی و میکرو مقایسه می کنید. به نظر من هدف نینتندو کاملاً مشخصه ساخت قوینرین کنسول دستی تا حدی که بشه خروجی مناسبی روی TV هم بده، به نظرم اینکارشون خیلی هوشمندانه بوده
1-نینتندو توی بازار کنسولهای دستی همیشه موقت بوده و این خوش نامی میتونه کمک زیادی به نینتندو بکنه در حال حاضر هم بعید هست کنسول دستی دیگه ای در راه باشه (البته بنا به بعضی شواهد امکان عرضه همچین کنسولی هست*) اگر هم سونی یا ماکر کنسول دستی اراه بدن کارشون به راحتی بازار خانگی نخواهد بود.
2-مهم تر اینکه تا قبل از این نینتندومجبور به ساپورت دو سخت افزار متفاوت بود ( اگر یدتون باشه قبل از این و در اواخر عمر ایواتا تیمهای بازیسازی خانگی و قابل حمل با هم ترکیب شدن که نشون میده هدف از اول همین ترکیب دو بازار دستی و خانگی بوده) حالا با Switch نیروی انسانی که قبل از این برای دو پلتفرم بازی میساخت میتونه تعداد بازی بیشتری رو بسازه (یکی از مشکلات WiiU و حتی Wii فاصله زمانی بین عرضه بازیها بود) نتیجه این موضوع هم افزایش تعداد انحصاریهای کنسول میشه (چیزی که امیلی راجرز که تا الان تمام حرفاش در مورد Switch درست از آب در اومده هم به اون اشاره کرده) خب کنسول با حجم زیاد انحصاری شرایط بسیار بهتری رو از نظر فروش خواهد داشت.

----------

*: اگر یادتون باشه دلیلی که خیلی ها به امیلی راجرز و یوروگیمر بدبین بودن این بود که AMD اعلام کرده بود که سه قرارداد برای تولید چیپهای تغییر یافته نربوط به صنعت بازی رو نهایی کرده که بعداً به صورت جداگانه اعلام شد که Pro و Scorpio دوتا از اون قرار دادها هستن برای همین خیلی ها انتظار داشتن سومی NX (حالا Switch) باشه که مشخص شد نیست حالا چیزی که برام جالبه اینه که اون چیپ سومی چیه ؟؟؟؟

• Like
Reactions: pbgame

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
نينتندو براى من هم به شدت قابل احترامه.نوآورى هاى جاه طلبانه و ريسكى زيادى داشته و عناوين خوبى هم عرضه كرده.
اما تا كى واقعا؟؟؟؟؟؟؟ وقتى آخرش قراره يه ماريو ببينيم كه روى همون Wii Uقابل اجراست فقط اين دفعه ميشه يهو از رو تلويزيون بى خيال بازى شيم بريم تو توالت بازى كنيم!!! آيا اين قابليت انقدر هيجان آوره؟!
اصلا سخت افزارش هم قوى تر چيزى كه الان حدس مى زنيم...چقدر بازياى ترد پارتى روى كنسولاى نينتندو روشون كار شده كه اينم اوكى باشه؟!
اسمش رو كاربردى مى ذاريم؟ واقعا اين چه كاربرديه؟! توى اتوبوس و قطار و هواپيما راحت با يه اسمارت فون يا تبلت ميشه دقيقا همين كارا رو كرد،گيرم كه بازياى شاخ با گرافيك شاخ هم اومدن و بشه تو حالت همراه هم بازيشون كرد...تو اتوبوس كى مياد اين بازيا رو مى كنه؟ چقدر شارژ نگه مى داره اگه فنى قوى باشه بازى؟!
بازى با دوستان... هان؟؟ نمى شود آيا چنين بازى هايى رو روى چند گوشى نصب كرد و مولتى زد احيانا؟؟؟؟!

يه سوال دارم از موافقان سوييچ...اگه الان نينتندو ديگه هيچ كنسولى نزنه و فقط و فقط بازياشو روى استور هاى موبايل بذاره،عملا و وجدانا چقدر تفاوت داره تجربه ى كاربرى با يك كنسول جدا ؟
فوقش كنترل بازى مشكل داشته باشه...خو رو استور ها بزنه و يك كنترلر هم تحت برند خودش بده.

آيا اين ايده ايه كه صنعت گيم رو پيشرفت ميده؟!

الان يه سرى ممكنه بيان بگن تو خلاقيت و گيم پلى و بعد هنرى و اينترتينمنت رو نمى فهمى و همه چيز به گرافيك و بازى حجيم نيست...اتفاقا من خودم اين موارد برام مهم ترن،
ولى اينا رو قبلا توى استور هاى اپل و گوگل و مستقل هاى ساير كنسول ها ديدم،نيازى به سوييچ نيست،سوييچ اين ماجرا چيز ديگه است...

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
نينتندو براى من هم به شدت قابل احترامه.نوآورى هاى جاه طلبانه و ريسكى زيادى داشته و عناوين خوبى هم عرضه كرده.
اما تا كى واقعا؟؟؟؟؟؟؟ وقتى آخرش قراره يه ماريو ببينيم كه روى همون Wii Uقابل اجراست فقط اين دفعه ميشه يهو از رو تلويزيون بى خيال بازى شيم بريم تو توالت بازى كنيم!!! آيا اين قابليت انقدر هيجان آوره؟!
اصلا سخت افزارش هم قوى تر چيزى كه الان حدس مى زنيم...چقدر بازياى ترد پارتى روى كنسولاى نينتندو روشون كار شده كه اينم اوكى باشه؟!
اسمش رو كاربردى مى ذاريم؟ واقعا اين چه كاربرديه؟! توى اتوبوس و قطار و هواپيما راحت با يه اسمارت فون يا تبلت ميشه دقيقا همين كارا رو كرد،گيرم كه بازياى شاخ با گرافيك شاخ هم اومدن و بشه تو حالت همراه هم بازيشون كرد...تو اتوبوس كى مياد اين بازيا رو مى كنه؟ چقدر شارژ نگه مى داره اگه فنى قوى باشه بازى؟!
بازى با دوستان... هان؟؟ نمى شود آيا چنين بازى هايى رو روى چند گوشى نصب كرد و مولتى زد احيانا؟؟؟؟!

يه سوال دارم از موافقان سوييچ...اگه الان نينتندو ديگه هيچ كنسولى نزنه و فقط و فقط بازياشو روى استور هاى موبايل بذاره،عملا و وجدانا چقدر تفاوت داره تجربه ى كاربرى با يك كنسول جدا ؟
فوقش كنترل بازى مشكل داشته باشه...خو رو استور ها بزنه و يك كنترلر هم تحت برند خودش بده.

آيا اين ايده ايه كه صنعت گيم رو پيشرفت ميده؟!

الان يه سرى ممكنه بيان بگن تو خلاقيت و گيم پلى و بعد هنرى و اينترتينمنت رو نمى فهمى و همه چيز به گرافيك و بازى حجيم نيست...اتفاقا من خودم اين موارد برام مهم ترن،
ولى اينا رو قبلا توى استور هاى اپل و گوگل و مستقل هاى ساير كنسول ها ديدم،نيازى به سوييچ نيست،سوييچ اين ماجرا چيز ديگه است...

معلومه اگر بازیاشو رو پلتفرمهای موجود بده برای همه بهتر و راحتتره اصلا چرا موبایل؟ رو پی سی و کنسولهای رقبا بازیهاشو بده قطعا خوب فروش میکنن.
ولی خوب چرا سونی و مایکروسافت اینکارو نکنن؟ اونا هم سخت افزارو کلا جمع کنن بازیاشونو بدن رو پی سی. بهتر نیست؟
الان مثلا xbox one- xbox scorpio- ps4- ps4 pro اینا دارن صنعت گیمو پیشرفت میدن؟ هزینه این کارا تزریق میشد به بخش نرم افزار برای پلتفرم پی سی, گیمینگ بیشتر پیشرفت نمیکرد؟
مساله اینه که نینتندو اول یک کمپانی ساخت کنسول هست. بازیارو میسازه که کنسولش فروش کنه. شما کلا صورت مساله را پاک کردی میگی دیگه بشه ناشر بازی.
به هر حال همه این کمپانیها هدف اولشون درامد بیشتره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر