Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

• Thread starter Thread starter Donger
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
معلومه اگر بازیاشو رو پلتفرمهای موجود بده برای همه بهتر و راحتتره اصلا چرا موبایل؟ رو پی سی و کنسولهای رقبا بازیهاشو بده قطعا خوب فروش میکنن.
ولی خوب چرا سونی و مایکروسافت اینکارو نکنن؟ اونا هم سخت افزارو کلا جمع کنن بازیاشونو بدن رو پی سی. بهتر نیست؟
الان مثلا xbox one- xbox scorpio- ps4- ps4 pro اینا دارن صنعت گیمو پیشرفت میدن؟ هزینه این کارا تزریق میشد به بخش نرم افزار برای پلتفرم پی سی, گیمینگ بیشتر پیشرفت نمیکرد؟
مساله اینه که نینتندو اول یک کمپانی ساخت کنسول هست. بازیارو میسازه که کنسولش فروش کنه. شما کلا صورت مساله را پاک کردی میگی دیگه بشه ناشر بازی.
به هر حال همه این کمپانیها هدف اولشون درامد بیشتره.
خدمت عرض كنم كه دقيقا همين كنسولها بخاطر راحتيشون باعث شدن صنعت پيشرفت كنه كلا صنعت گيمينگ با كنسول تبديل به صنعت پول دربياري شد حتي همين الان هم فروش بازيها رو كنسول واقعا بيشتره

واسه اينكه اف تاپيك نشه شما هيخ وقت يه بازي hardcore رو روي گوشي يا تبلت تاچ نميتوني بازي كني كه طبق چيزي كه من ديدم با switch شدنيه كه خيلي هم حسنه بزرگيه

• Like
Reactions: pbgame
قیمتش زیر 300دلار باشه خوبه ، نمیدونم تو کشورای خارجی مردم چقدر از بیرون بازی کردن لذت میبرنو وقت کافیشون چقدره ، شاید خودخواهانه باشه که بگم کنسول دستی چون بکار من نمیاد سوییچ هم بدرد نمیخوره ، اینو آمار رضایت مردم معلوم میکنه ، من بیشتر توی تریلر لوازم همراه کنسولو مورد اصلی تبلیغ دیدم تا خود قدرت کنسولو مابقی ماجرا . امیدوارم موفق بشه

• Like
Reactions: ehsanservat
نينتندو براى من هم به شدت قابل احترامه.نوآورى هاى جاه طلبانه و ريسكى زيادى داشته و عناوين خوبى هم عرضه كرده.
اما تا كى واقعا؟؟؟؟؟؟؟ وقتى آخرش قراره يه ماريو ببينيم كه روى همون Wii Uقابل اجراست فقط اين دفعه ميشه يهو از رو تلويزيون بى خيال بازى شيم بريم تو توالت بازى كنيم!!! آيا اين قابليت انقدر هيجان آوره؟!
اصلا سخت افزارش هم قوى تر چيزى كه الان حدس مى زنيم...چقدر بازياى ترد پارتى روى كنسولاى نينتندو روشون كار شده كه اينم اوكى باشه؟!
اسمش رو كاربردى مى ذاريم؟ واقعا اين چه كاربرديه؟! توى اتوبوس و قطار و هواپيما راحت با يه اسمارت فون يا تبلت ميشه دقيقا همين كارا رو كرد،گيرم كه بازياى شاخ با گرافيك شاخ هم اومدن و بشه تو حالت همراه هم بازيشون كرد...تو اتوبوس كى مياد اين بازيا رو مى كنه؟ چقدر شارژ نگه مى داره اگه فنى قوى باشه بازى؟!
بازى با دوستان... هان؟؟ نمى شود آيا چنين بازى هايى رو روى چند گوشى نصب كرد و مولتى زد احيانا؟؟؟؟!

يه سوال دارم از موافقان سوييچ...اگه الان نينتندو ديگه هيچ كنسولى نزنه و فقط و فقط بازياشو روى استور هاى موبايل بذاره،عملا و وجدانا چقدر تفاوت داره تجربه ى كاربرى با يك كنسول جدا ؟
فوقش كنترل بازى مشكل داشته باشه...خو رو استور ها بزنه و يك كنترلر هم تحت برند خودش بده.

آيا اين ايده ايه كه صنعت گيم رو پيشرفت ميده؟!

الان يه سرى ممكنه بيان بگن تو خلاقيت و گيم پلى و بعد هنرى و اينترتينمنت رو نمى فهمى و همه چيز به گرافيك و بازى حجيم نيست...اتفاقا من خودم اين موارد برام مهم ترن،
ولى اينا رو قبلا توى استور هاى اپل و گوگل و مستقل هاى ساير كنسول ها ديدم،نيازى به سوييچ نيست،سوييچ اين ماجرا چيز ديگه است...
یه مقدار زیادی از اینکه منم ناامید شدم به همین دلیل بود که دوست داشتم اون خلاقیتی که از نینتندو انتظار میرفت رو توی نحوه بازی کردن تغییر بده نه اینکه همه جا بشه بازی کرد ، و واقعا به نظرم این مقدار اشباع کردن زمان از بازی جالب نیست.یکی از دوستان گفت خیلی وقتها میشه که میری بیرون و فاز بقیه گروه باهات نمیخونه و کنسول رو در میاری بازی میکنی ، خوب همین کار رو میشه با یه تبلت هم انجام داد و کارهای دیگه هم کرد.من بیشتر دنبال این بودم که به جای اینکه مثلا 2 ساعت بازی کردنم بشه 5 ساعت ، توی همون 2 ساعتی که بازی میکنم لذت بیشتری ببرم. به نظرم نینتندو روی این کنسولش اومده انواع و اقسام روشهای بازی کردن (اکثرا تکراریو امتحان پس داده )رو گذاشته که همیشه و همه جا بازی کنی و از بازی کردن جا نمونی ، در صورتی که درخواست و انتظار من به عنوان فن نینتندو این بود که نحوه ی بازی کردنم رو تغییر بده نه مقدار زمانش رو.

من واقعا متوجه نمیشم. چرا دوستان میخوان نینتندو هم بیاد بشه قطب سوم گرافیکی در صنعت و یه کنسول مشابه X1 و PS4 بده؟ الان دوتا کنسول که این راه رو در پیش گرفتن واقعا براتون کافی نیست؟

بعد اصلا چه احتیاجیه که بخواد نینتندو اینکار رو انجام بده؟ چه سودی برای بازی‌های نینتندو داره؟ تا اونجایی که ما دیدیم بازی‌ها نینتندو تقریبا همیشه تمرکزشون روی ارائه گیم‌پلی‌های متفاوت و تجربه‌های خاص بوده و خیلی کم پیش میومده که بخوان از لحاظ گرافیکی تغییرات بزرگی توی صنعت ایجاد کنند یا اون رو جلو ببرن. سبک نینتندو و بازی‌های نینتندو اینه. اگه کسی دوست داره بازی‌هایی با گرافیک فوق‌ خفن تجربه کنه طبیعتا نباید انتخاب اولش نینتندو باشه. نمیدونم دوستان چجور انتظاراتی از NX و نینتندو داشتن چون با یه نگاه به گذشته این شرکت خیلی راحت میشه فهمید راه نینتندو از سونی و مایکرو جداست و من حقیقتا این مورد رو دوست دارم و یکی از حسن‌های نینتندو میدونم (حتی اگر از کنسولای اخیرش زیاد خوشم نیومده باشه)

در ضمن با توجه به شایعات منتشر شده از لحاظ قدرتی سوییچ اصلا اونقدری که اینجا داره اغراق میشه (تبلت؟ موبایل؟!) ضعیف نیست. این حقیقته که Switch حداقل از Wii U قویتره. خود Wii U درسته در حد PS4 و X1 نبود ولی باز اینقدری قدرت داشت که بتونه بازی‌های مثل Bayonetta 2 یا Xenoblade Chronicles X رو اجرا کنه پس Switch همچین اونقدرا هم که دوستان دارن تلاش می‌کنند نشون بدن کم قدرت نیست. شایعات هم میگن قدرت نزدیک به PS4 و X1 ـه و احتمالا یکم از اونا کمتره که با توجه به ایده و طرح کلیش به نظر من خیلی هم قدرتش مناسب و عالیه.

در هر حال، فکر کنم اینجا یکی از معدود جاهایی باشه که من دارم میبینم نسبت به همچین کنسول خلاقانه‌ای اینقدر جو منفی داره. سه چهار تا افکت بالا و پایینتر برای من (و هر کس دیگه‌ای که این دو نسل اخیر اخبار کنسولای نینتندو رو دنبال کرده) مهم نیست. ایده کنسول عالیه، (داشتن یه کنسول دستی/خانگی با قدرتی نزدیک به PS4؟ تجربه بازی‌های مثل Skyrim به صورت Portable؟ فوق‌العادست!) قدرتش به نسل فعلی نزدیکه و از همه مهمتر ساپورت سازنده‌ها رو داره! واقعا اگر این سازنده‌های که لیست شدن همه از Switch حمایت کنند، این کنسول پتانسیل این رو داره که به چیز بی‌نظیر تبدیل بشه و بشخصه اگر این اتفاق بیوفته لحظه‌ای توی خریدش درنگ نمیکنم!

پ.ن: دوستان یه جوری از ناامیدشون نسبت به نینتندو میگن که هرکی نفهمه فکر میکنه دو سه ساله بدون کنسول و PC منتظر نشسته بودن تا NX با قدرت فوق‌ خفن رونمایی بشه و اون رو بگیرن. خداییش یعنی شما انتظار داشتید مثلا PS4 یا PC تون رو بزارید کنار و تمام وقت برید سروقت NX؟ نمیدونم والا. درک این همه ناامیدی نسبت به Switch واقعا برام سخته. خصوصا وقتی در ازاش انتظار دارید نینتندو هم بیاد یه کنسول خیلی استاندارد خونگی مثل سونی و مایکرو بده. Switch یه چیز خیلی متفاوته و به نظر من قدرتش هم برای چیزی که میخواد ارائه بده خیلی خیلی مناسبه. بشخصه برای من این بیش از اندازه هیجان انگیزتره تا اینکه نینتندو بیاد PS4 2.0 یا X1 2.0 معرفی کنه و کاملا یک کنسول خونگی معمولی بده بیرون.

Switch رو باید در کنار یکی از پلتفرم‌های فعلی داشت چون حداقل ایده‌اش که نشون دهنده یه تجربه بی‌نظیره که نمیشه روی باقی کنسولا بدستش آورد و این موضوعه که اون رو برای من (و تقریبا هر کس دیگه‌ای که خارج از سایتای ایرانی دیدم) جذاب میکنه.

آخرین ویرایش:
یه توییت جالب از استاد کاز در مورد باتری این کنسول

kazninvjz39.png

کسی میتونه اینجوری به این کنسول تیکه بندازه که خودش یه کنسول دستی خوب و پرفروش داشته باشه!نه یه ویتای تقریبا شکست خورده و به امان خدا ول شده....
خوبی Switch این هست که هنگام عرضش یا یکی دو سال بعدش نینتندو یه کنسول خونگی جدید معرفی نمیکنه و Switch یه فنا بره!Switch کنسول اصلی هست و نینتندو تمام تمرکزش رو میزاره روش
امیدوارم این کنسول دستی فروش زیادی داشته باشه و موفق بشه

• Like
Reactions: Rocktr and pbgame
باز این عشاق "گراف بالا" اومدن و خیلی زود همه چیز یادشون رفت. یه لطفی کنید برید ببینید از بین all times top rated games چند تاشون مال نینتندو هستن و روی کنسول ضعیف تر اومدن. یه نگاهی هم به فروش ماهانه کنسول ها بندازید و ببینید 3DS داره چجور فروش میکنه بعد از این همه سال، خیلی مواقع یا دومه یا حتی اول از نظر فروش. حالا بیاید هی گرافیک بکشید وسط.

نینتندو تنها برتری که نسبت به رقیباش داره بازی های پلتفرمرشه یه بار ماریو 64 بازی کردم خوب بود ولی زیاد باهاش حال نکردم از نظر خودم پلتفرمرای سونی بهترن r.c(کرش هم کم کم داره برمیگرده) ماکرو که اثن ملتفرمر درست حسابی نداره تلاش چندانی هم براش نمیکنه با اینکه rare دم دستش داره :| درباره دانکی کونگم نظری ندارم بدم چون بازیایه از نسل چهار به بعدش بازی نکردم ماریو 64 تجربه ای جالب ولی بنظرم خسته کننده بود البته رو گوشی بازی کردمش:p
اینم از عجایب زمانه که یه نفر یه بازی مال 20 سال قبل رو روی گوشی بازی می کنه، به این نتیجه می رسه که کل قدرت نینتندو در بازی های پلت فرمه. تازه میاد می گه کرش بهتره! شما خودت هی داری می گی بازی های نینتندو و بازی نکردی بعد به زور می خوای نظر بدی؟ فردا بیا بازی هم تریلر ببین نقد واسش نویس امتیاز بده، تهش هم بنویس البته بازی نکردم!

کسی میتونه اینجوری به این کنسول تیکه بندازه که خودش یه کنسول دستی خوب و پرفروش داشته باشه!نه یه ویتای تقریبا شکست خورده و به امان خدا ول شده....
خوبی Switch این هست که هنگام عرضش یا یکی دو سال بعدش نینتندو یه کنسول خونگی جدید معرفی نمیکنه و Switch یه فنا بره!Switch کنسول اصلی هست و نینتندو تمام تمرکزش رو میزاره روش
امیدوارم این کنسول دستی فروش زیادی داشته باشه و موفق بشه

برادر سبحان، این اکانت Parody هست خود یارو نیستش.

آخرین ویرایش:
من واقعا متوجه نمیشم. چرا دوستان میخوان نینتندو هم بیاد بشه قطب سوم گرافیکی در صنعت و یه کنسول مشابه X1 و PS4 بده؟ الان دوتا کنسول که این راه رو در پیش گرفتن واقعا براتون کافی نیست؟

بعد اصلا چه احتیاجیه که بخواد نینتندو اینکار رو انجام بده؟ چه سودی برای بازی‌های نینتندو داره؟ تا اونجایی که ما دیدیم بازی‌ها نینتندو تقریبا همیشه تمرکزشون روی ارائه گیم‌پلی‌های متفاوت و تجربه‌های خاص بوده و خیلی کم پیش میومده که بخوان از لحاظ گرافیکی تغییرات بزرگی توی صنعت ایجاد کنند یا اون رو جلو ببرن. سبک نینتندو و بازی‌های نینتندو اینه. اگه کسی دوست داره بازی‌هایی با گرافیک فوق‌ خفن تجربه کنه طبیعتا نباید انتخاب اولش نینتندو باشه. نمیدونم دوستان چجور انتظاراتی از NX و نینتندو داشتن چون با یه نگاه به گذشته این شرکت خیلی راحت میشه فهمید راه نینتندو از سونی و مایکرو جداست و من حقیقتا این مورد رو دوست دارم و یکی از حسن‌های نینتندو میدونم (حتی اگر از کنسولای اخیرش زیاد خوشم نیومده باشه)

در ضمن با توجه به شایعات منتشر شده از لحاظ قدرتی سوییچ اصلا اونقدری که اینجا داره اغراق میشه (تبلت؟ موبایل؟!) ضعیف نیست. این حقیقته که Switch حداقل از Wii U قویتره. خود Wii U درسته در حد PS4 و X1 نبود ولی باز اینقدری قدرت داشت که بتونه بازی‌های مثل Bayonetta 2 یا Xenoblade Chronicles X رو اجرا کنه پس Switch همچین اونقدرا هم که دوستان دارن تلاش می‌کنند نشون بدن کم قدرت نیست. شایعات هم میگن قدرت نزدیک به PS4 و X1 ـه و احتمالا یکم از اونا کمتره که با توجه به ایده و طرح کلیش به نظر من خیلی هم قدرتش مناسب و عالیه.

در هر حال، فکر کنم اینجا یکی از معدود جاهایی باشه که من دارم میبینم نسبت به همچین کنسول خلاقانه‌ای اینقدر جو منفی داره. سه چهار تا افکت بالا و پایینتر برای من (و هر کس دیگه‌ای که این دو نسل اخیر اخبار کنسولای نینتندو رو دنبال کرده) مهم نیست. ایده کنسول عالیه، (داشتن یه کنسول دستی/خانگی با قدرتی نزدیک به PS4؟ تجربه بازی‌های مثل Skyrim به صورت Portable؟ فوق‌العادست!) قدرتش به نسل فعلی نزدیکه و از همه مهمتر ساپورت سازنده‌ها رو داره! واقعا اگر این سازنده‌های که لیست شدن همه از Switch حمایت کنند، این کنسول پتانسیل این رو داره که به چیز بی‌نظیر تبدیل بشه و بشخصه اگر این اتفاق بیوفته لحظه‌ای توی خریدش درنگ نمیکنم!

پ.ن: دوستان یه جوری از ناامیدشون نسبت به نینتندو میگن که هرکی نفهمه فکر میکنه دو سه ساله بدون کنسول و PC منتظر نشسته بودن تا NX با قدرت فوق‌ خفن رونمایی بشه و اون رو بگیرن. خداییش یعنی شما انتظار داشتید مثلا PS4 یا PC تون رو بزارید کنار و تمام وقت برید سروقت NX؟ نمیدونم والا. درک این همه ناامیدی نسبت به Switch واقعا برام سخته. خصوصا وقتی در ازاش انتظار دارید نینتندو هم بیاد یه کنسول خیلی استاندارد خونگی مثل سونی و مایکرو بده. Switch یه چیز خیلی متفاوته و به نظر من قدرتش هم برای چیزی که میخواد ارائه بده خیلی خیلی مناسبه. بشخصه برای من این بیش از اندازه هیجان انگیزتره تا اینکه نینتندو بیاد PS4 2.0 یا X1 2.0 معرفی کنه و کاملا یک کنسول خونگی معمولی بده بیرون.

Switch رو باید در کنار یکی از پلتفرم‌های فعلی داشت چون حداقل ایده‌اش که نشون دهنده یه تجربه بی‌نظیره که نمیشه روی باقی کنسولا بدستش آورد و این موضوعه که اون رو برای من (و تقریبا هر کس دیگه‌ای که خارج از سایتای ایرانی دیدم) جذاب میکنه.
این روند دقیقا همون روند wiiu هست که دوباره داره تکرار میشه یک کنترلر و کنسول در میانه ی نسل معرفی میشه وتمامی مانور ها روی اون بخش جدید داده میشه شایعات میگن قدرت خوبی داره و فلان بازی رو اجرا می کنه اسم شرکت های بازی سازی به عنوان پشتیبان اعلام میشه موقع اومدن همه به به و چه چه می کنن که آی ملت این کنسول چقدر خوبه یوبی براش انحصاری میسازه!!!!!!!شرکت ها یک یا دوبازی براش میسازن بعدش پرتش می کنن تو آشغالی یوبی بازی های انحصاری رو مولتی اعلام می کنه!!!!!!!!! کنسول می مونه و خود نینتندو
اطلاعات سوئیچ 2017 میاد یعنی بخواد وارد بازار بشه حداقلش اوایل 2018 یا اواخر 2017 هست این یک بحث اینکه الان شرکت هایی داریم که با سخت افزار ps4وXO نمی تونن مثل آدم بازی بسازن و بازی که منتشر می کنن هزارجور افت فریم و باگ و .................. داره همین شرکت ها بازی میساختن که عملکردش رو x360 و ps3 بهتر از wiiu بود پس اون قدرها هم که دوستان میگن سخت افزار بی اهمیت نیست بلکه شدیدا هم در این دوره اهمیت داره چون اگه ضعیف باشه بهانه به دست امثال ea و اکتیویژن و..... میده برای نساختن بازی مگه نینتندو چقدر می تونه با بازی هاش مخاطبان رو نگه داره همین بلا سر wiiu هم اومد آیا نینتندو تونست با بازی هاش wiiu رو نجات بده؟؟؟؟حالا هر چقدر هم بازی هاش خوب باشن حالا کار نداریم که آیا مخاطب تو خیابون میشینه اسکایریم(که معلوم نیست وچود داره یا نه) بازی کنه یا نه که البته با توجه به تجربه ی ویتا 95% بازی نمی کنن

آخرین ویرایش:
[
این روند دقیقا همون روند wiiu هست که دوباره داره تکرار میشه یک کنترلر و کنسول در میانه ی نسل معرفی میشه وتمامی مانور ها روی اون بخش جدید داده میشه شایعات میگن قدرت خوبی داره و فلان بازی رو اجرا می کنه اسم شرکت های بازی سازی به عنوان پشتیبان اعلام میشه موقع اومدن همه به به و چه چه می کنن که آی ملت این کنسول چقدر خوبه یوبی براش انحصاری میسازه!!!!!!!شرکت ها یک یا دوبازی براش میسازن بعدش پرتش می کنن تو آشغالی یوبی بازی های انحصاری رو مولتی اعلام می کنه!!!!!!!!! کنسول می مونه و خود نینتندو
اطلاعات سوئیچ 2017 میاد یعنی بخواد وارد بازار بشه حداقلش اوایل 2018 یا اواخر 2017 هست این یک بحث اینکه الان شرکت هایی داریم که با سخت افزار ps4وXO نمی تونن مثل آدم بازی بسازن و بازی که منتشر می کنن هزارجور افت فریم و باگ و .................. داره همین شرکت ها بازی میساختن که عملکردش رو x360 و ps3 بهتر از wiiu بود پس اون قدرها هم که دوستان میگن سخت افزار بی اهمیت نیست بلکه شدیدا هم در این دوره اهمیت داره چون اگه ضعیف باشه بهانه به دست امثال ea و اکتیویژن و..... میده برای نساختن بازی مگه نینتندو چقدر می تونه با بازی هاش مخاطبان رو نگه داره همین بلا سر wiiu هم اومد آیا نینتندو تونست با بازی هاش wiiu رو نجات بده؟؟؟؟حالا هر چقدر هم بازی هاش خوب باشن حالا کار نداریم که آیا مخاطب تو خیابون میشینه اسکایریم(که معلوم نیست وچود داره یا نه) بازی کنه یا نه که البته با توجه به تجربه ی ویتا 95% بازی نمی کنن
اولا دهن هر چی ! و ؟ هست رو سرویس کردی، یه قانون بذارن کسی بیشتر از دو تا گذاشت یه روز بن بشه!
دوما شما برو فروش 3DS رو ببین، با ویتا مقایسه کن بعد بیا به من بگو قدرت سخت افزار چقدر مهم هست .

نینتندو رسما گور خودش رو کند با این کنسول احمقانه خودش:(
2 سال روی این ایده کار کردن واقعا توهین به شعور فن هاست که خودمک یکی از فن های ماریو هستم!
طرف مگه مریضه اینو بخره میره انویدیا شیلید میخره، هم بازیه 50..60 دلاری نیمخره هم کلی محاسن دیگه داره!
رفیق شما که میگی نباید در حد این نسل کنسول میداد بیرون سخت اشتباه میکنی مگه همین XO نبود از 4 ضیفتر بود،دیدی چقدر توی فروشش تاثیر داشت؟
چه دورانی بود گیم کیوب!
خداحاقظ نینتندو!

[
اولا دهن هر چی ! و ؟ هست رو سرویس کردی، یه قانون بذارن کسی بیشتر از دو تا گذاشت یه روز بن بشه!
دوما شما برو فروش 3DS رو ببین، با ویتا مقایسه کن بعد بیا به من بگو قدرت سخت افزار چقدر مهم هست .
:|
خوب حرفت دقیقا تایید حرف منه که می گم کسی با کنسول دستی نمیشینه کیلزون یا اسکایریم بازی کنه:|
وقتی کنسول خونگی مطرح میشه هم باید حداقل های اون دوره رو داشته باشه wii یک استثنا بود و تموم شد

[
اگر این طوره پس شما هم برو فروش وی یو رو ببین تا مشخص شه که گرافیک خیلی مهمه

• Like
توجیحات یکسری دوستان زیادی عجیب هست !! نینتندو دقیقا خودش هم میگه که این کنسول یک کنسول خانگی هست و بالطبع باید یک کنسولی باشه که main stream باشه یعنی منی که الان وان دارم دیگه نیاز خاصی به PC و PS4 ندارم چون بدون این پلتفرم ها وان تا 90% نیازهای گیمم رو برطرف میکنه و برای دارندگان PC و PS4 هم همینطوری هست ! ایا سوییچ میتونه اینکار رو بکنه ؟

یعنی به قول دوستان اینطوری هست مثلا من یکبار بیام nba2k رو برای وان بخرم و با تمام دوستانم و با کیفیت بشینم بازی کنم بعدش برای اینکه میخوام برم تو مترو هم nba 2k بازی کنم یک سوییچ بخرم ! پول بازی هم دوباره بدم ! تا اینکه بتونم تو مترو هم بازی کنم ! خب یقینا این حرف اشتباه هست و سوییچ باید تمام نیازهای گیم من رو برطرف کنه و 80% بیشتر نیازهای گیمی من و تمام گیمر ها در بازیهای ترد پارتی خلاصه میشه! نمیدونم چه اصراری هست نینتندو رو جدا از جریان اصلی گیم حساب بکنند در حالی که موارد هایپ برانگیز درباره این کنسول همین بازیهای ترد پارتی بود و ناشرین ترد پارتی برای ارائه و عرضه بازیهاشون روی یک کنسول نیاز به سخت افزار قوی دارند و این یک واقعیت هست. کنسولی که سخت افزار قوی نداشته باشه در مرور زمان حمایت ترد پارتی ها هم از دست میده، و حالا هر قابلیت خیلی خفنی که داشته باشه با ده تا بازی فرست پارتی نیاز های یک گیمر رو برطرف نمیکنه.
تمام اینده سوییچ به قدرت سخت افزاری و حمایت ترد پارتی ها هست و این حرف هایی که سبک نینتندو فرق میکنه و این داستان ها چفنگ هست ! سبک متفاوتش رو تو کنسول خانگی wii u دیدیم جواب نداد اون زمان هم میگفتند قدرت سخت افزاری ضعیفی که داره مشکلی نیست و سبک نینتندو فرق میکنه و از این داستان ها، ولی خب دیدیم نتیجه عکس داد و ایندفعه نینتدو بیشتر روی بازیهای مولتی پلتفرم تمرکز کرده ولی باید به اندازه کافی کنسول قوی باشه.

یه توییت جالب از استاد کاز در مورد باتری این کنسول

kazninvjz39.png

@ehsanservat
آقا فکر کنم تمام اعضای حاضر در فروم متفق القول به این نتیجه رسیدن که شما از سمت نینتندو لطمه روحی روانی بسیاری دیدی و صدمات جبران ناپذیری بهت وارد اومده؛ ولی گذشته ها گذشته برادر من. اگر خیلی اصرار داری به نظرم یه کمپین تو change راه بندازیم حقوق ضایع شده شما رو طلب کنیم. مشکل از نینتندو نیست که شما چسبیدی به کنسولهاش. میفروختی یه ps3 یا 360 میخریدی از بازیهاش لذت میبردی. بیخیال دیگه برادر من. همه فهمیدن شما ناراحتی. بذار توی تاپیک در مورد این کنسول گفتگو کنیم.

آدم بهتره راستگو باشه و حقیقت بگه , سال ها سال به نینتندو و فن ها نینتندو توهین کری و مسخره کردی
این یکی از نظرات خودته که به wiimote گفتی گوشکوب و ...... :

Resident Evil : Darkside Chronicles

از طرفی بازی کردن با گوشکوبی که نینتندو به عنوان دسته بازی ساخته (همون ویموت رو میگم :d) واقعا دردسر هست و خسته کننده. صدای تیر هم که از تو بلندگوی دسته میاد عذاب آوره و باید قطعش کنی. برای راحتی کار حتما باید یه زپر پیاده بشی )x که برای این بازی زیاد صرف نمیکنه.

از نظر گرافیک هم که اگر CG ها رو بذاریم کنار گرافیک در حد PS one هست و انتظار بیشتری ازش میرفت

اگر بخوای حداقل 30 تا پست از خودت اینجا نقل میکنم که در حال مسخره کردن و توهین به نینتندو و فن ها نینتندو بودی؟!!!!!
حالا یه ps فن که ضد نینتندو بوده همیشه , الان اینجا چی میگه و چجوری از تبلت نینتندو دفاع میکنه خدا عالمه
( فقط سعی کنید این نظرو پاک نکنید مثل دیشب :D )

آخرین ویرایش:
اگر این طوره پس شما هم برو فروش وی یو رو ببین تا مشخص شه که گرافیک خیلی مهمه
شما هم برو فروش Wii رو ببین تا مشخص شه گرافیک چقدر مهم بود اون نسل، بعد یه نسل برو عقب فروش PS2 رو ببین که گرافیک اون نسل هم چقدر مهم بود. حالا خوبه یه نسله قویترین کنسول پرفروش ترین شده، کل تاریخ کنسول ها رو یادتون رفت!

آدم بهتره راستگو باشه و حقیقت بگه , سال ها سال به نینتندو و فن ها نینتندو توهین کری و مسخره کردی
این یکی از نظرات خودته که به wiimote گفتی گوشکوب و ...... :

اگر بخوای حداقل 30 تا پست از خودت اینجا نقل میکنم که در حال مسخره کردن و توهین به نینتندو و فن ها نینتندو بودی؟!!!!!
حالا یه ps فن که ضد نینتندو بوده همیشه , الان اینجا چی میگه و چجوری از تبلت نینتندو دفاع میکنه خدا عالمه
( فقط سعی کنید این نظرو پاک نکنید مثل دیشب :D )
شما هم دیگه پیاز داغش رو زیاد نکن. این چیزا مسخره و توهین نیست، اون Motion control هم واقعا برای بازی های اصلی نینتندو چیزی نداشت به جز یکی دو تا وگرنه بقیه بازی های با همون کنترل معمولی هم بهتر می شد بازی کرد. قرار نیست همه فن باشن و چشماشون رو ببندن از یه چیز تعریف کنن یا همیشه ضد یه چیزی باشن. مسخره کردن یه کنترلر رو توهین به شخصیتت خودت می دونی؟ یهنی اینقدر ذوب شدی تو یه برند؟
این پست مال دو سال پیشه...از کجا اوردی اصلا؟!

Edit: ندیدم پست مال تو هست، الان این رو با شخصیتت زدی که طرفدار نینتندو هست انگار. دو دقیقه بعد حالا میای کل نینتندو رو زیر سوال می بری. مخم من یکی که سوت کشید از سیستم تو.

آخرین ویرایش:

یک گلایه ای دارم ، نمیشه با این صحبت که نیتنندو توی یه فاز دیگستو جدا از نسل حاضره ، قیاسشو اشتباه بدونیم ، بگیم سخت افزار همسطحِ کنسولهای نسل هشت برای نینتندو پیشبردی رو حاصل نمیشه و حساس نشیم ، نسل قبل با VU شکست نخورد ولی موفقم نشد ، با همون ایده ی نوآورانه که یادمه به همین شکل و حتی بهتر ازش در تاپیکها استقبال شد ، نینتندو(باید)کنسولش همپای کنسولهای نسل هشت قدم برداره ، فقط first pها نیستن که واسه این کنسول بازی میسازن، فقط منو امثال من نیستن که سخت میگیرن ، دوره ی اینکه گرافیک مهم نیست به سر اومده حتی برای اسمارت فونها !! ، یکی از محورهای اصلی رقابتم همینه ، گیمرا عمده ی خواسته هاشون به یک گیم پلی عالی ختم نمیشه و انتظارشون هم حتی از بازیهای دوبعدی بجاست ، نینتندو اومده کاربریِ کنسولشو تغییر داده تا فراگیرتر بشه ، سخت افزار کنسولو ارتقا داده تا ساپورت بشه ، خب اینها تغییره درجا زدن نیس ، نیومده همون کسایی که نسل قبل واسشون کنسول داده رو راضی نگه داره ، ( اومده بازارشو رقابتی کنه ) ، هر کس بازی با گرافیک بالا میخواد بره سمت مایکروئو سونی !! یا استودیوهاش میتونن ولی نمیکنن چون هدفشون چیز دیگه ایه ، منطقی نیس این حرف ، کسی گرافیک بازیهای داوودو نمیخوادو انتظار یه چیز خوفناک هم نداره ، همینکه بازیهای روز رو کنسول ساپورت کنه و یک گرافیک در حدواندازه های قدرت کنسول به نمایش بزاره خواسته ی زیادی نیس از جانب گیمرا . منتظر بمونیم ببینیم بازخوردها چیه خیلی بهتره

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or