:``:``: NEW GENERATION CUP OFFCIAL THREAD :``:``:

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
پسر برو خدا رو شکر کن صدر نشینیم قطعی بود و اگر نه.... جدا از شوخی سالار تو با کیفیت ترین بازیکن تو این گروه بودی که باهاش بازی کردم دمت گرم البته دور بعد میبینمت;)
من بازیام تمومه فقط مونده game4life که جواب همه رو میده الا ما! پسر خوب اگه بازی نمیکنی بیا بگو ما رو از معطلی در بیار البته اگه به تریش قبای حضرت والا بر نخورده باشه

مرسی. باسای(pass) تک ضرب تو هم خیلی سریه سخت میشه دستت خوند.
چلسیتو که تو دنیای مجازی بردم هفته بعدم تو دنبای واقعی اینتر چلسیو حذف کنه خیلی حال می ده.:biggrin1:
راستی مرحله بعدی کی باید شروع کنیم؟*

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
گروه ما هم که وضعش یکم پیچیده شده، یه سری از بچه ها کلا نیستن، یه سری هم نمیشه باهاشون بازی کرد :d الان فقط shayan_assassin مونده، رفیق کی آن میشی که بازی لیگمونو انجام بدیم ؟ :)

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
به وضعیت دوستانی که بازی نکردن بعد این مرحله رسیدگی میشه امیدوارم توقعی بعدا کسی از ما نداشته باشه ما به اندازه کافی به دوستان وقت دادیم واسه بازی کردن دیگه هر تصمیمی گرفته بشه خودشون مقصر هستن

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
گروه ما هم که وضعش یکم پیچیده شده، یه سری از بچه ها کلا نیستن، یه سری هم نمیشه باهاشون بازی کرد :d الان فقط shayan_assassin مونده، رفیق کی آن میشی که بازی لیگمونو انجام بدیم ؟ :)
داداشه من.من که همیشه بودم الان ساعت PM رو نگاه کن 4:30!! من هم با ارش تو یک دانشگام باید همین ساعت برم 9 شب بیام از 3 شنبه تا جمعه همش ان بودم . من تا جمعه ساعت 1 بودم.به شما PM دادم که بگفتی نمیشه. انقدر بچه ها نبودن که با فزولسنج دوستانه بازی کردم !!!! ولی یا بچه ها نبودن یا اگه بودن مشغول بازیهای دیگه بودن من امروز 4 میرسم خونه انشاا... در خدمت بچه ها هستم . ولی خودتم دیدی که من از 3 شنبه همیشه شبا ان میشدم

justmrk

کاربر سایت
Feb 6, 2010
22
نام
محمد رضا
آقا من همه بازیامو انجام دادم فقط بازی برگشت با mehdi_num_num مونده که من امروز ظهر اومدم اما متاسفانه ایشون نبودن ... .

بازی رفت رو هم 5 - 2 ایشون رو بردم .

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
سلام وقت برای انجام بازی ها تموم شده؟(البته من بازی هام رو تموم کردم) 1 خواهش دیگه هم داشتم لطفا بازی های دور بعد رو رفت و برگشت بزارید اخه 1 بازی میتونه نا عادلانه باشه

ACH-PS3

کاربر سایت
Sep 9, 2009
20
نام
آروین
سلام وقت برای انجام بازی ها تموم شده؟(البته من بازی هام رو تموم کردم) 1 خواهش دیگه هم داشتم لطفا بازی های دور بعد رو رفت و برگشت بزارید اخه 1 بازی میتونه نا عادلانه باشه

آره به نظر منم رفت و برگشت باشه بهتره...حالا از کی دور دوم شروع میشه؟

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
تا اخر امشب وقت هست و تا شنبه مراحل بعدی شروع میشه وکلا 2 روز هست پس هواستون حسابی جمع باشه با ما باشین

آخرین ویرایش:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان

چون می خواستیم که مسابقات به شکل حرفه ای تری برگزار بشه، نحوه ی برگزاری دور دوم مسابقات رو به روش برگزاری جام جهانی برگزار می کنیم.

http://www.fifa.com/worldcup/matches/kostage.html

نحوه برگزاری مسابقات در دور دوم به شکل ذیل هست:

همان طور که در لینک بالا می بینید، تیم های اول و دوم هر گروه در یک جهت نیستند و تا فینال به هم برخورد نمی کنند. ما هم تصمیم گرفتیم به همین صورت مسابقات برگزار بشه. البته این را هم در نظر گرفتیم که از هر گروه 4 تیم صعود می کنند و مطمئناً با توجه به این موضوع نحوه قرار گرفتن تیم ها در برابر هم فرق خواهد کرد.

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
داداشه من.من که همیشه بودم الان ساعت PM رو نگاه کن 4:30!! من هم با ارش تو یک دانشگام باید همین ساعت برم 9 شب بیام از 3 شنبه تا جمعه همش ان بودم . من تا جمعه ساعت 1 بودم.به شما PM دادم که بگفتی نمیشه. انقدر بچه ها نبودن که با فزولسنج دوستانه بازی کردم !!!! ولی یا بچه ها نبودن یا اگه بودن مشغول بازیهای دیگه بودن من امروز 4 میرسم خونه انشاا... در خدمت بچه ها هستم . ولی خودتم دیدی که من از 3 شنبه همیشه شبا ان میشدم

آره رفیق فهمیدم برنامه تو :) ایشالا از دور بعد اگه هم گروهی شدیم یه جوری هماهنگ می کنم برنامه مو که راحت با هم بازی کنیم :)

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
آقا من چه کنم شایان اسسین که اصلا آن نمیشه drpersian هم من تا دقیقه 78 3-0 جلو بودم گفت اسپیده من خرابه ادامش بعدا منه ساده هم که قبول کردم حالا اونم آن نمیشه تا شنبه که یه وقت نبازه تا با همین نتایج بریم دوره بعد من الان چی کار کنم راستی اون دفعه همش drpersian هاست بود و من جوین می کردم بنابراین اون نباید لگ داشته باشه منم لگ نداشتم
اگر میشه مسوولین محترم رسیدگی کنید با تشکر

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
آقا من چه کنم شایان اسسین که اصلا آن نمیشه drpersian هم من تا دقیقه 78 3-0 جلو بودم گفت اسپیده من خرابه ادامش بعدا منه ساده هم که قبول کردم حالا اونم آن نمیشه تا شنبه که یه وقت نبازه تا با همین نتایج بریم دوره بعد من الان چی کار کنم راستی اون دفعه همش drpersian هاست بود و من جوین می کردم بنابراین اون نباید لگ داشته باشه منم لگ نداشتم
اگر میشه مسوولین محترم رسیدگی کنید با تشکر

دوست من شهاب جان شما یه جوری میگی همه فکر بد میکنن راجبه من که شمارو پیچوندم!
من TV خونه کل بازیو rec کرده بخوای واسه دوستان upload میکنم با این که خیلی وقت گیره ببینن که 10 بار فقط واسه 70 min افتادیم بیرون !!!
منم که گفتم speed درست شد میام خود امیر علی هم همون روز بهش گفتم که آقا speed خرابه گفت EA مشکل پیدا کرده !
در ضمن من که گفتم3-0 شما مهفوض ! البته خودتم میدونی چجوری 2تا گل و زدی. بحث این نیست ولی من رو راست نوشتم فیلمشم دارم . خواستم بگم کسی فکر نکنه ما شمارو پیچوندیم !

وقت تموم شده ولی هر موقع بخوای باهات بازی میکنم که نگی میترسم بازی کنم که ببازم!! جالب بود این حرفت در کل !
من قبلا نوشته بودم بیشتر آخر هفته آنلاین میشم چون وقتم پره تو هفته.
دوست داشتی بیا بازی حتماً

آخرین ویرایش:

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
دوست من شهاب جان شما یه جوری میگی همه فکر بد میکنن راجبه من که شمارو پیچوندم!
من TV خونه کل بازیو rec کرده بخوای واسه دوستان upload میکنم با این که خیلی وقت گیره ببینن که 10 بار فقط واسه 70 min افتادیم بیرون !!!
منم که گفتم speed درست شد میام خود امیر علی هم همون روز بهش گفتم که آقا speed خرابه گفت EA مشکل پیدا کرده !
در ضمن من که گفتم3-0 شما مهفوض ! البته خودتم میدونی چجوری 2تا گل و زدی. بحث این نیست ولی من رو راست نوشتم فیلمشم دارم . خواستم بگم کسی فکر نکنه ما شمارو پیچوندیم !

وقت تموم شده ولی هر موقع بخوای باهات بازی میکنم که نگی میترسم بازی کنم که ببازم!! جالب بود این حرفت در کل !
من قبلا نوشته بودم بیشتر آخر هفته آنلاین میشم چون وقتم پره تو هفته.
دوست داشتی بیا بازی حتماً

حاجی دیدی که من همه جوره راه اومدم بعدشم اسپیده من هیچ مشکلی نداره مشکل از قطع و وصل شدن اینترنت توه بعدم من جمعه عصر و ظهر میام اگه می تونی بیا راستی من از جام راضیم چون دارم به یکی از برادران گرامی می خورم که سامان جون با گل های بسیار بردتش اما اگه دوم بشم بهتره
یا علی

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
مرحله حذفی مگه قرار نبود امروز شروع بشه. همش تقصیر gow3 همه رفتن اونا بازی می کنن fifa یادشون رفته. من نمیدونم این gow3 چی داره.:biggrin1:
اینطوری میوفته بعد از عید اون موقعه معلوم نیست کی مرده کی زنده*.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر