:``:``: NEW GENERATION CUP OFFCIAL THREAD :``:``:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
نه نگران نباشید نمی ره برای بعد عید.

این سری هم شروع شد!

قوانین مربوط به این دوره ی بازی ها:

1)بازی ها بر خلاف دور قبل Ranked هست و هر نیمه 6دقیقه
2)بازی ها در دو دور رفت و برگشت انجام میشه و تعداد گل ها در کل جمع میشه. اگر تعداد گل ها در مجموع مساوی بشه، وقت اضافه در نظر میگیرید و بازی می کنید.

3) سه روز وقت دارید تا با حریف خودتون بازی کنید (تا آخر 26ام)

توضیح کوچیک! : نحوه حساب شدن گل ها ربطی به خونه حریف و بازی خانگی نداره. مهم جمع گل ها هست

جدول هم به صورت فوق العاده زیبا توسط امیرعلی درست شده و اینم لینک صفحش هست:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28495&page=1

آخرین ویرایش:

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
آقا من king of soccer رو 2-1 بردم اما pm داد که برگشتم داره و اونو 3-0 باختم اما بالا زدید یه بازی پس اینجوری من میم بالا دیگه

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
آقا من king of soccer رو 2-1 بردم اما pm داد که برگشتم داره و اونو 3-0 باختم اما بالا زدید یه بازی پس اینجوری من میم بالا دیگه

خواب دیدی که منو بردی. اون بازی که بردی خدا هوا رو بارونی کرد که باختم:biggrin1: بازی دوم که نذاشتمت نفس بکشی:biggrin1:

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
من با حریفم تا دقیقه 50 4_1 جلو بودم که دقیقا بعد از گل چهارم از بازی بیرون پریده شد;) حالا به ایشون میگم باید ادامش(یه نیمه) رو بازی کنیم میگه از اول تکلیف چیه

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
من با حریفم تا دقیقه 50 4_1 جلو بودم که دقیقا بعد از گل چهارم از بازی بیرون پریده شد;) حالا به ایشون میگم باید ادامش(یه نیمه) رو بازی کنیم میگه از اول تکلیف چیه

سلام عزیز
طبقه قانون شما باید یک نیمه بازی کنین با همون نتیجه اگه ایشون قبول کردن که بازی کنین اگه نه بازی اول 3 - 0 خواهد شد و بازی ب گشت رو انجام میدین

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
آقا چرا من خوردم به king of soccer 1990 مگه واسه من برد ثبت نکردید در بازی با drpersian ؟
دوباره توضیح میدم که تا دقیقه 78 3-0 من از اون جلو بودم و او گفت که اسپیده من خرابه و رفتو دیگه نیومد

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
آقا چرا من خوردم به king of soccer 1990 مگه واسه من برد ثبت نکردید در بازی با drpersian ؟
دوباره توضیح میدم که تا دقیقه 78 3-0 من از اون جلو بودم و او گفت که اسپیده من خرابه و رفتو دیگه نیومد
عزیز اون موقع تایم بازیها تموم شده بود

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام عزیز
طبقه قانون شما باید یک نیمه بازی کنین با همون نتیجه اگه ایشون قبول کردن که بازی کنین اگه نه بازی اول 3 - 0 خواهد شد و بازی ب گشت رو انجام میدین
ایشون دهن منو سرویس کرده امروز اومده میگم اینو بده میگه چند سالته نگفتم بعد از چند دقیقه کلا off شدن دیروز هم که گفتم بیا نیومد حاضر نیست ادامه بدیم میگه از اول واقعا دارم اذیت میشم

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
عزیز اون موقع تایم بازیها تموم شده بود

یعنی چی تایمه بازیا تموم شده بود اون موقع سه شنبه یا چهار شنبه ای بود که 3 روز دیگه یعنی شنبش قرار بود تایم تموم بشه و بره تو حذفی شما گفتین 3-0 واسه من ثبت می کنین منم گفتم چشم تا اینکه drpersian گفت میاد که بازی کنه اما نیومد حالا گناه من چیه که سوم گروه شدم اگر میشه جدول را درست کنید و من باید با justmrk بازی کنم ممنون

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
آهان:biggrin1: پس تو فکر کردی Jusmrk بازیش ضعیفه؟:biggrin1: خیلی خب:biggrin1: امیر علی چیکار کنیم؟ اگه شهاب میگه قبل از تموم شدن تایم دور اول بازی کرده حق باهاشه:blushing: بذار با Justmrk بازی کنه. منم با حامد بازی می کنم.:cool:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوست عزیز اقا شهاب گل شما اگه یک صفحه بری عقب به پست من نگاه کنی و به پست خودت 2 روز فرقش هست حتی drpersian هم در جواب شما اشاره به این موضوع کرده که تایم بازیها تموم شده
بعد هم اگه شما اعتراض به جدول و حریفت داشتی چرا وقتی ما جداول رو اپلود کردیم هیچی نگفتی؟
تاره با حریفت بازی هم کردی حالا که تموم شده داری راجب به 6 روز پیش صحبت میکنی؟
بهتره این بحث رو تموم کنی عزیز انشالله مسابقات بعدی انتقام شکستت رو بگیری;)

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام دوستان من
خواهشا از این به بعد برای انتخاب تیم ها یکم به سن صاحبش هم دقت کنید
رضای عزیز که با من افتاده دوست نداره حذف بشه ، برای همین الان یک هفته است کلی بامبول سر من در آورده که واقعا دیگه خستم کرد
ما یه بازی با هم کردیم که اصلا ربطی به لیگ نداشت ، فقط یک دوستانه با هم زدیم ، اون بازی رو 4-1 جلو بود که بازی افتاد بیرون
بعد از اون دیدم که با هم توی حذفی افتادیم ، باهاش صحبت کردم گفتم بیا بازی کنیم ، گفت باشه
بعد که با هم بازی رو شروع کردیم ، گفت فقط یه نیمه ها ، گفتم یعنی چی ، گفت من 4-1 جلو هستم فقط یک نیمه ازش مونده بازی کنیم ، گفتم هان ؟ اون بازی اصلا ربطی به لیگ نداشت
بعد هیچی نگفت تا اینکه نیمه اول 2 تا خورد ، بعد بین دو نیمه زد بیرون ، گفتش یه نیمه باید بازی میکردیم ، بریم بازی برگشت !!!! :confused::eek:

جالبه امروز صبح وقتی داداشم داشته بازی میکرده ، پیغام داده که بازی کنیم ، برادرم در کمال ادب بهش گفته دوست عزیز برادر من تو لیگ شرکت میکنه ، بعد ایشون در جواب گفته جفتتون هیچی نیستید !!!!
نمیدونم این رو به حساب کل کل بزارم یا ادب خانوادگی این شخص
کلا به نظرم یا باید قرعه رو عوض کنید و آقا رضا رو از الان قهرمان اعلام کنید تا این دوستمون که انقدر از حذف میترسه خوشحال بشه ، یا اینکه شما قضاوت کنید و یکی از ما رو برنده بازی بدونید

این مساله که مشکلی نیست حل میشه ولی خواهشا از این به بعد به رنج سنی افراد توجه کنید
باتشکر

آخرین ویرایش:

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
در باب مشکلات با sostentorei
تاریخ23/12 به ایشون گفتم بیا بازی کنیم بهد از ده قیقه گفت باشه بهش گفتم اینو بده بعد از 10 دقیقه اینو داد (دهنم سرویس) تا دقیقه 50 4_1 جلو بودم تا گل 4 رو زدم اقاپرید بیرون (حتی لت سبز بود) عصر اومد گفتم بیا ادامه بدیم بعد از 10 دقیقه گفت از اول قبول نکردم گفتم بیا ادامه بدیم 20 دقیقه جواب نداد هی میگفتم بیا دیگه نمیومد عصبی بودم گفتم از اول جواب نداد offline شد ملاحظه میکنید چه ادمیه:mad:
24/12 اومد گفتم اینو بده باز هم بعد از دقیقه 20 دقیقه تازه گفت نه
(دهنم سرویس) یه سری دوباره امد
بعد از کلی کلنجار اینو داد رفتم تو صفحه مربوطه نشد گفتم از نو اینو بده جواب نداد بهش گفتم اینو بده خشار بازی در نیار بعد از دقیقه گفت چند سالته نگفتم اقا offline شدند:evil:
26.12 وسط بازی بسیار با کیفتی جلو اقای kingofsoccer بودم که سر کله اقا پیدا شد گفت بیا بازی کنیم با عرض پوزش از نامبرده اومدم بیرون قبل بازی بهش گفتم یه نیم بازی میکنیم جواب نداد(سکوت نشانه رضا است) نیمه تموم شد (0_0 الیته با تشکر از تیرک وبوفون 20 تک تک گرفت اقا گرخید:confused:)گفتم اینو بده ....گفت توافق کردیم از اول شاخ در اوردم کی؟ خدا میدونه اگه اونروز امده بود (23.12) حرفش متین نه اینکه اف شده که به منزله توهینه به من در ضمن توجه کنید قبل از بازی بهش گفتم یه نیمه است وایشون حرفی نداشتند گفتم اینو بده واگرنه تو سایت تکلیفو روشن میکنیم که ایشون به من فحش داد (خواستین میگم چی گفت) بعدش گفت میرم از psn عکس میگیرم که تو این بازی رو (که نیمه 0-0 شد) 3 -0 باختی جل الخالق!عجب!!!!!!!! در نهایت بگم که خواستار اخراج ایشون از لیگ هستم من از سختترین گروه به عنوان صدر نشین اومدم ایشون از گروه 5 تیمه چهارم شدند خیلی زحمت کشیدند:laughing: کیفیت بازی من از زمین تا اسمون با ایشون فرق داره kingofsoccer که به عنوان تیم اول از گروه اومد بالا میتونه تایید کنه من ادعایی ندارم ودر پایان خواستار عدالت هستم.

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام دوستان من
خواهشا از این به بعد برای انتخاب تیم ها یکم به سن صاحبش هم دقت کنید
از فحش اخر بازیت معلومه
ما یه بازی با هم کردیم که اصلا ربطی به لیگ نداشت ، فقط یک دوستانه با هم زدیم ، اون بازی رو 4-1 جلو بود که بازی افتاد بیرون
دوستان به خدا قسم گفتم بیا لیگ در ضمن ایشون از بازی پریدن بیرون
بعد از اون دیدم که با هم توی حذفی افتادیم ، باهاش صحبت کردم گفتم بیا بازی کنیم ، گفت باشه
کی؟ ای خدا بزن تو کمر دروغگو
بعد که با هم بازی رو شروع کردیم ، گفت فقط یه نیمه ها ، گفتم یعنی چی ، گفت من 4-1 جلو هستم فقط یک نیمه ازش مونده بازی کنیم ، گفتم هان ؟ اون بازی اصلا ربطی به لیگ نداشت
بعد هیچی نگفت تا اینکه نیمه اول 2 تا خورد ، بعد بین دو نیمه زد بیرون ، گفتش یه نیمه باید بازی میکردیم ، دیگه طاقت آدم هم حدی داره
که من 2 گل خوردم باشه همین طوری دروغ بگو ولی میسپارمت به خدا در ضمن وقتی گفتم یه نیمه به خدا هیچی نگفت تو تو خیالت باشه که منو ببری تو بازی بسیار بدی داری رنکت تو گروه هم همینو میگه به خدا نمیدونم بعد از اینهمه اذیت کردن تازه بهم دروغ میبندی.

جالبه امروز صبح وقتی داداشم داشته بازی میکرده ، پیغام داده که بازی کنیم ، برادرم در کمال ادب بهش گفته دوست عزیز برادر من تو لیگ شرکت میکنه ، بعد ایشون در جواب گفته جفتتون هیچی نیستید !!!!
چرا نمیگی داداشت بهم گفت از psn بنت میکنم که البته از برادرتون عذر میخوام عصبی بودم
نمیدونم این رو به حساب کل کل بزارم یا ادب خانوادگی این شخص
برو خجالت بکش فحشات یادت رفت
کلا به نظرم یا باید قرعه رو عوض کنید و آقا رضا رو از الان قهرمان اعلام کنید تا این دوستمون که انقدر از حذف میترسه خوشحال بشه ، یا اینکه شما قضاوت کنید و یکی از ما رو برنده بازی بدونید
معلومه کی ترس از حذف داره تو با این بازیت اصلا نباید میومدی بالا که من تو نیمه اول ازت 2 گل خوردم واقعا طاقتم طاق شد باین حرفت میسپارمت به خدا
این مساله که مشکلی نیست حل میشه ولی خواهشا از این به بعد به رنج سنی افراد توجه کنید
بله حتما توجه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر