:``:``: NEW GENERATION CUP OFFCIAL THREAD :``:``:

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
سلام دوستان من هم امروز با بیرحمی فوتبال حذف شدم رو گل زده سر 1 گل حذف شدم واقا بدشانسم اون یک گا رو هم با دروازه بان خودم پاس دادم جلو دروازه به حریف انشالا لیگ بعدی (ولی من هنوزم شاخما شرطی هم میزنم);)

justmrk

کاربر سایت
Feb 6, 2010
22
نام
محمد رضا
بابا بی خیال. یه جام دوستانه هست ها... .

اگه جام جهانی بود چیکار میکردین ؟

این همه از سن و سال صحبت کردین ، آخرش هم نگفتین که چند سالتونه :cheesygri

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
سلام. امروز اخر سر با akcent (ببخشید اسمت نمی دونم) بازی کردیم. گفتم بیا بزنیم.من فکر کردم بازی اصلیه ۶:۱ بردم :cheesygri خوشحال بودم به یکی ضعیف خوردم. فهمیدم بازی اصلی نیست. بازی اول ۲:۱ باختم :eek:ماشالله akcent بازی اصلیش خیلی خوب بود. گفتم سالار حدف شدی که بازی برگشت به سختی بردم. :thumbsup:
راستی جالبه دست اندکارا cup همه خوردن به هم اگه نمی خوردیدن خودم همه تونو حذف می کردم.:biggrin1:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
دوره
Quarter-finals

از امشب اغاز میشه و تا اخر شب جمعه ادامه داره بازیها هم یک بازی رفت و یک بازی برگشت هست مثل دوره 1/16 و به صورت rank انجام میشه

جدول رو هم اپدیت کردم

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام. امروز اخر سر با akcent (ببخشید اسمت نمی دونم) بازی کردیم. گفتم بیا بزنیم.من فکر کردم بازی اصلیه ۶:۱ بردم :cheesygri خوشحال بودم به یکی ضعیف خوردم. فهمیدم بازی اصلی نیست. بازی اول ۲:۱ باختم :eek:ماشالله akcent بازی اصلیش خیلی خوب بود. گفتم سالار حدف شدی که بازی برگشت به سختی بردم. :thumbsup:
راستی جالبه دست اندکارا cup همه خوردن به هم اگه نمی خوردیدن خودم همه تونو حذف می کردم.:biggrin1:

تو الان شارژی . اینتر برده.:-"به من که بخوری، خودم حذفت می کنم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
تو الان شارژی :laughing: اینتر برده.:-"به من که بخوری:smile: خودم حذفت می کنم:biggrin1:

شارژم کم کم داره تموم میشه دیشب تو که هیچ رنک ۱ فیفا میومدمی بردم.:-"

foozoolsanj 0 ghasedak 0
foozoolsanj 0 ghasedak 1
0 1
شبکه ۳ این بازیو نداد خیلی حساس بود داره بازیه بارسارو بخش می کنه:(
کسی میدونه تکرار کی میده.
راستی امیر علی جان چیزی ابدیت نشده بود ؟

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
نیمه بالای جدول وحشتناکه سه بازیکن که باهاشون بازی کردم واقعا عالین مخصوصا kingofsoccer که البته من بازی اقا شایان رو ندیدم البته حتما خوبه که تا اینجا اومده برا این نیمه جدول پیش بینی میکنم که kingofsoccer یه پای فینال میشه البته سالار میتونه همه رو غافلگیر کنه وبیاد بالا نیمه دوم جدول هم مرموزه من فقط ruzy رو میشناسم که یه بازی دفاعی فوق العاده داره ومن به هیچ وجه دلم نمیخواد بهش بخورم:-" از اینجا هم با توجه به جوانب من شانس اولم که امیدوارم به واقعیت بپیونده واگرنه ruzy به احتمال زیاد میاد بالا ولی مسلما قهرمان از نیمه بالای جدوله.

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
ما حذف شدیم ولی من اعتراض دارم. اونجا داور ۵ بنالتی مارو نگرفت. ببخشیدا ۶ گلمونم گفت افساید. ببخشیدا ۲۱ توبِمون خورد*به تیرک. از شرایط میزبانیم راضی نستیم ببخشیدا تو هتلمون دوش اب گرم نبود. وسط بازیم مربی تیم حریف اقا شایان ببخشیدا هرچی از دهنش در اومد به ما گفت.:biggrin1:
بچه ها جدا از شوخی شایان بازیش خوبه حواستون باشه. سریع بازی می کنه.

از الیار و علیرضا و مخصوصآ امیر علی خیلی متشکرم که جامو به این خوبی برگزار کردن.

من تا ۱۶ نیستم مواظب خودتون باشید. به هوادارانم قول میدم با یک برنامه ۳ ساله دور بعد قهرامانم.:cheesygri

عیدتونم مبارک همیشه خوش باشید.
*

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
چاکریم علیرضا جان
یکو دو هایه تو هر بنی بشریو سرویس میکنه تنها راهی که میشد بردت حذف 2 تا بازیکن جلوت بود که تو 80% مواقع تونستم اینکار رو کنم وگرنه 100% میباختم تمام سعی خودم رو کردم که جایه حساس کاشته ندم که موفق شدم وگرنه داستان فرق میکرد انشالله دوره بعد میزنی لهم میکنی:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر