ali-ps

کاربر سایت
Jul 5, 2023
116
Past lives قشنگ مصطراح بود یعنی من نمیدونم چرا نشستم وقت تلف کردم پاش
همش منتظر بودم یه چیزی بشه که نشد و افتضاح ترین زباله ترین مقوا ترین زشت ترین فیلم تاریخ بود به نظرم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
دوستان ببخشید یه سوال اف تاپیک
قصد خرید تی وی دارم از برند سونی x90k از اونجایی که پردازشگر قدرتمندی داره و محتوای 1080 رو به 4k اپ اسکیل می کنه تو بهترین حالت
من میخواستم یه چند تا سریال و فیلم هارو از قبل دانلود کنم بهتره 4k دانلود کنم یا 1080 با چه فرمتی و ...؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان ببخشید یه سوال اف تاپیک
قصد خرید تی وی دارم از برند سونی x90k از اونجایی که پردازشگر قدرتمندی داره و محتوای 1080 رو به 4k اپ اسکیل می کنه تو بهترین حالت
من میخواستم یه چند تا سریال و فیلم هارو از قبل دانلود کنم بهتره 4k دانلود کنم یا 1080 با چه فرمتی و ...؟
4k همیشه بهتره ولی اگر محدودیت دیتا دارین ، ۱۰۸۰ با بیت ریت بالا بگیرین ( بالای ۱۵ مگ ) معمولا میشه همون ۱۰۸۰ های بالای ۱۰ گیگ
و برای بهترین اپسکیل هم تنظیمات شارپنس ۶۰ ، reality creation هم ۲۰

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad

The Last Voyage of the Demeter​

چطوره این فیلم؟
وسط فیلم هستم.
شخصا به شاهکار برام استوکر علاقه زیادی دارم و هر فیلمی با این موضوع یا اسپین آف ش برام جالبه و فقط کافیه بد نباشه تا ببینمش.
فیلم متوسطی هست.ولی ارزش یک بار دیدن رو داره.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
نمیدونستم این سوال و کجا بپرسم
سامسونگ Q70T دارم ٬ وقتی مستند های universe , our planet و چیز هایی ازین قبیل پلی میکنم یا صداشون پخش نمیشه به کل و یا صدا سینک نیست با تصویر چیکار باید کرد این مشکل و ؟

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
باربی از روی سوپر ماریو هم رد شد

فروش فیلم «Barbie» تا این لحظه 1.37 میلیارد دلار می‌باشد و با عبور از انیمیشن سوپر ماریو به پر فروش ترین فیلم سال 2023 و کارنامه بازیگری مارگو رابی و رایان گاسلینگ و برادران وارنر تبدیل شد.

نسخه IMAX باربی هم 31 شهریور اکران میشه و نسخه دیجیتال هم که قرار بود 14 شهریور بیاد تا تاریخ نا معلومی تاخیر خورد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یورگوس لانتیموس: اما استون برای صحنه‌های جنسی Poor Things «هیچ شرمی» احساس نکرد😈

فیلم بلوند که چیزی توش نبود به اون صورت... امیدوارم این خوب باشه

پ.ن: مشاور سکانس های جنسی هم آوردن که همه چی تمیز در بیاد! احتمالا خانوم کایدن کراس از سایت دیپر نبوده؟ 😂 😂

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
یورگوس لانتیموس: اما استون برای صحنه‌های جنسی Poor Things «هیچ شرمی» احساس نکرد😈

فیلم بلوند که چیزی توش نبود به اون صورت... امیدوارم این خوب باشه

پ.ن: مشاور سکانس های جنسی هم آوردن که همه چی تمیز در بیاد! احتمالا خانوم کایدن کراس از سایت دیپر نبوده؟ 😂 😂

free woman :x:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر