Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
جان ویک 4 جدای این که دیگه داشت تو همون کلیشه‌های دوست داشتنی خودش زیاده روی می‌کرد ولی در هر حال سکانس‌های اکشنش بی‌نظیر بود. مخصوصا فیلم‌برداری سکانس داخل خونه که انگار داشتم Hotline Miami با حضور کیانو ریوز نگاه میکردم :D در کنار اینام باید به موسیقیش اشاره کرد که شاهکار بود و به طرز عجیبی حتی یسری جاها خود موسیقی از سکانس‌های اکشن جذابتر در اومده بود. اللخصوص اون سکانس داخل هتل ژاپنیه که چندبار هی زدم عقب که فقط به موسیقیش گوش کنم:D
فقط یه ایرادی که بنظرم زیادی داشت خودشو نشون میداد این قضیه سازمانه بود.
بعد 4 تا فیلم اینا هنوز پشت پرده بودن و هیچی ازشون نمیدونیم. از یه طرف امیدوارم فیلم پنجمی ساخته نشه یا حداقل یه بازه زمانی زیادی فاصله بیفته ولی از طرف دیگم ای کاش بیشتر این سازمان رو تمرکز میکردن روش. 4 فیلمه هر سری یکی مرتبط با این سازمان به عنوان نماینده و آدم بد داستان وارد ماجرا شده و آخرشم جان ویک طرفو کشته و هیچی به هیچی.
حداقل ای کاش این سریال و فیلمی که حکم پیش درآمد و یه اثر فرعی رو دارن بیاد یه چیز درست و حسابی از اینا نشون بده. سازمانی که همچین قدرتی داره که عملا وسط میدون شهر کشتار به راه انداختن و صدای کسی درنمیاد یه داستانی چیزی باید ازشون نشون داده بشه بعد این همه مدت. اینا کین که هرجا دلشون میخواد آدم دارن، هر جا دلشون میخواد کشتار به راه میندازن، هر شهر و کشوری n نفر ارتش دارن هر جایی شعبه دارن و هیچ نیروی دولتی و پلیسی صداش درنمیاد؟ این همه درجه و رتبه دارن ولی معلوم نیست از کجا اومدن رئیسشون کیه و چیکارن! این واقعا بعد 4 تا فیلم یه ایراد بزرگه از نظر من حالا هرچقدرم که بگیم با مرموز نشون دادن این سازمان میخواد خفن جلوشون بده.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
جان ویک 4 واقعا آدرنالین خالص بود و اکشنش لذت بخش. دانی ین بازیگر توانایی هست، مخصوصا تو اجرای حرکات رزمی اصلا خم به ابرو نمیاره با 60 سال سن! اسکات آدکینز منو یاد پینگوئن توی بتمن مت ریوز انداخت و جالب درستش کرده بودن. این پسر سیاه پوسته با سگش و شاتگان قشنگ احساس کردم قسمت بعدی بازی TLOU با شخصیت سیاه پوست و سگ خیلی خوب بود در میاد. فضای ژاپنی و سامورایی هم جالب بود و چاد استاهلسکی نشون داد میتونه فیلم گوست آو سوشیما رو خیلی خوب در بیاره. موسیقی واقعا جذاب بود مخصوصا توی سکانس کلاب برلین. پایان خوبی هم براش در نظر گرفتن و امیدوارم سریال اورجین استوری سازمان پشت جان ویک رو کاور کنه قشنگ.

خود کیانو ریوز محشر بازی کرد و به شدت طبیعی و منم مثل شما از اون سکانس با دوربین از بالا و اون فشنگ ها لذت بردم. در دنیایی که جرم و جنایت به این شکل اورگانایز شده هست، نباید دنبال دلیل برای عدم حضور پلیس و واکنش مردم باشید. سخت پیش میاد 4 قسمت از یک فیلم با داستانی ادامه دار بیاد و هر قسمت جذاب باشه، البته قبول دارم قسمت سوم ضعف زیاد داشت اما تو قسمت چهارم خیلی خوب همه چیو هندل کرده بودن.

من دوست دارم یکی پیدا بشه بره اون دخترا و زنای بالای برج ایفل رو قتل عام کنه که اونجوری تو رادیو لوکیشن ندن با اون همه لوندی و عشوه :)

10/10

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خود سازنده های جان ویک میگن وقایع فیلم در یک دنیای Hyper Reality رخ میده. ادعا در مورد واقع گرایانه بودن فیلمشون ندارند.
حالا دوستان نمیدونم چه انتظاری دارند ولی از لحاظ اکشن به نسبت اکثریت فیلم های اکشن تاریخ میشه با بدل کاری های محشری که داره میشه گفت جزو واقعه گرایانه ترین هاست.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
John Wick Chapter 4
همه باالاتفاق صحنه دوربین از بالا رو دوست داشتند انصافا عالی بود. سکانسای فایت و لوکیشناش واقعا عالی بودن بار اسکات ادکینز ، کنتینتال ژاپن و... این پسره پنی وایز هم خوب خشک بازی میکرد . میتونه جوکر خوبی بشه :D این فیلمو باید با ته ته کیفیتی که میدن دید حتما... رنگ بندی و لوکیشن عالی.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
من این سری John Wick تاحالا ندیدم
ولی دیروز بالای سه چهار نفر تو خیابون دیدم رو گوشی و آیپد و سرفیس بوک... داشتن جان ویک میدیدن اصلا یه جو عجیبی بود تاحالا ندیده بودم برای یک فیلم اینقدر هایپ باشن مردم تو خیابون هم که تبلیغاتش رو در و دیوار زدن
خلاصه میشه مستقیم جامپ کرد رو جان ویک ۴؟

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
ولی دیروز بالای سه چهار نفر تو خیابون دیدم رو گوشی و آیپد و سرفیس بوک... داشتن جان ویک میدیدن اصلا یه جو عجیبی بود تاحالا ندیده بودم برای یک فیلم اینقدر هایپ باشن مردم تو خیابون هم که تبلیغاتش رو در و دیوار زدن
به خودت ظلم میکنی اگه قسمت های قبلی رو نبینی!!
هر قسمت از لحاظ اکشن بهتر میشه!
در کل اگه حوصله دیدن قسمت های قبل رو نداری بشین همین قسمت ۴ رو‌ببین.
سری جان ویک به خاطر اکشنش معروفه نه داستانش.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
باید از اول ببینی تا با شخصیت ها و اتمسفر جهانش خو بگیری . ۹ ساعت آدرنالین خالص . حالا نمی گم داستان عمیق و فلسفی و اسکار پسند داره اما از اول ببینی بهتره

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
i know you don't care :)

حقیقتا نظر شما هم برای من اهمیتی نداره چون نبایدم داشته باشه, هرکسی نظر خودش رو داره, نگفتم که چیزی رو به شما بقبولونم :D
بحث سر امتیاز بود برادر من, شما گفتی قسمت جدید رو نمیشه با متا ارزیابی کرد, منم گفتم میشه چون دیزنی دنبال ساخت یه فیلم موزیانه بود و حقشم گرفت.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
داستان Super Mario Bros رو صغرا 5 ساله از بندر لنگه نوشته بود :| چی بود این . هر چقدر از نظر بصری عالی بود داستان به شدت سطحی بود. درسته مخاطب کودک هست ولی قرار نمیشه که دیگه اینقدر به خودشون زحمت ندن یک داستان قوی تر بنویسن.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Barbie Main Trailer

watch?v=pBk4NYhWNMM

تریلرش خوبه.
بالاخره صدای Aqua رو توی این تریلر شنیدیم :Crying1:
امیدوارم که فقط محدود به آلبوم نباشه.
فکر کردم مثل آهنگش باشه و کل فیلم یه کچله بگه کامان باربی لتس گو پارتی و طرف هم ناز کنه :D
الان که تریلر رو دیدمش برام جالب شد...کاش قسمت موزیکالش فقط تو دنیای فانتزی باشه.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
بچه ها سایتی که این سریال های ات و اشغال ایرانی رو داشته باشه چی هست؟
اگه فیلم های خارجی هم دوبله داشته باشه بهتر هم هست.
یه چیزی مثل بیا2

PouяiД

Blue is the Colour
کاربر سایت
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
بچه ها سایتی که این سریال های ات و اشغال ایرانی رو داشته باشه چی هست؟
اگه فیلم های خارجی هم دوبله داشته باشه بهتر هم هست.
یه چیزی مثل بیا2
آت و آشغال های ایرانی جز تلگرام جای دیگه ایی ندیدم بشه پایرت کرد :D

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
درباره جان ویک 4 ، خب تقریباً همه می‌دونیم از نظر اکشن چه خبره و بسی لذت بردیم
اما از نظر پایان
نمی‌دونم کسی تا حالا اشاره کرده یا نه، اما مرگ جان ویک یکم بی سر و صدا نبود؟ شاید عمداً این کارو کردن که بعدا شانس زنده شدنش باشه، یا چون ساعت چهار صبح بود من خنثی بودم، ولی انتظار داشتم بابایاگا شکست ناپذیر یه مقدار به یاد موندنی‌تر و خاص‌تر بمیره، شاید احساسی‌تر یا خشن‌تر. یه جوری حذف شد از اون دنیا و بعد بالای قبرش خندیدن انگار داشتن به بیننده می‌خندیدن. نکته بعدی این‌که اون سازمان یا هیات پشت میز داستان می‌خواستن جان ویک بمیره که خب مرد و به هدفشون رسیدن، مارکی هم که خیلی راحت جایگزین می‌شه، این وسط دوستای جان ویک هم به خواستشون رسیدن. انگار فقط خود جاناتان ناکام از کام حلال موند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر