DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
پری دریایی جورج فلوید کات:

View attachment 294019

کماکان نظرم همون نظری هست که سر Peter Pan دادم :)
Halle Bailey هم زشت ترین آدمی هست که تاحالا دیدم.
«هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از آن پرهیز کردم»

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
برای من هیچ وقت نمره متاکریتیک ملاک دیدن یه فیلمی که چند سال منتظر دیدنش بودم نیست شما نگاه کنید قسمت سوم اندیانا جونز که جز بهترین قسمتهای سری بوده امتیاز ۶۵ گرفته و بعد نمرهای یوزرها رو ببینید.
حداقل به احترام بازگشت جان ویلیامز و هریسون فورد منتقدها نباید به شلک نمره دهی میکردن.
View attachment 293761
بنظرم نسخه سوم بعد از کریستال اسکال ضعیف ترین سری بود
یه کپی از روی ریدرز که کمدیش یکم بیش از حد زیاد بود و بیشتر ارزشش به بازی شان کانری بود
در کل فیلم سرگرم کننده ای بود ولی نه خلاقیت ریدرز رو داشت, و نه تفاوت تمپل اف دووم, بشخصه خودم اکشن کریستال اسکال رو به لست کروسید ترجیح میدم
بهرحال نظرات متفاوته, ولی دایل اف دستنی داستانش کلا چیز دیگه ایه.

درسته, نمره ملاک نمیشه ولی بدونید که نمرات دایل اف دستنی کاملا واقعی هست
انقدر بده که حتی سایت ها هم نمیتونن براش سرپوش بزارن, داستان فاجعه فیلم پارسال لیک شده بود و خلاصه باعث شد که مجبور به فیلمبرداری دوباره شدن
جیمز منگلد اصرار داشت که ما فیلمبرداری دوباره ای انجام ندادیم, تا اینکه جان ویلیامز کبیر اتفاقی یجا گفت که داره برای فیلم موسیقی جدید میسازه و دستشون رو شد.

ورژنی که میخوان اکران کنن همینی که هست با زور فن ها ادیت شده, و با وجود این ادیت هنوز همون فیلم وک و منظور داریه که از دیزنی انتظار میره
این فیلم دقیقا هر چیزیه که ایندینا جونز نیست و نباید باشه, موقع اکران هم مطمئن باشید که واکنش مردم درست مثل منتقدین و حتی بدتر میشه.

اتفاقا تو همین نقدها درباره موسیقی نوشته, و میگه که حتی موسیقی فوق العاد بزرگوار ویلیامز هم نمیتونه این فیلم رو نجات بده.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
وقتی ارزش و معیار فیلم را با نمره که از عداد تشکیل شده اند مشخص می کنید،به نوعی آگاهانه یه سهوا در زمره ی انتقادگر قرار می گیرید،البته این اشکالی ندارد،اشکال ماجرا اینجاست که شما با چیزی مخالف باشید و هم زمان آن را انجام دهید.واقعا بازیسنتر جای خوبی برای سرگرم شدن است.

Amin Real

کاربر سایت
Feb 4, 2020
937
جان ویک 4 رو هم دیدم. به نظرم دیگه فراتر از تخیلی شده و بهتره تمومش کنن بره. نسخه ی 1 و 2 واقعا خیلی بهتر بود. طرف چشماش کوره بعد یه گردان ادم اسلحه به دست رو با عصا میکشه :D یدونه تیرم محض رضای خدا نمیخوره :D
خیلی عجیبه که چطوری ریت همچین فیلمی باید بشه 8.2 توی IMDB

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
جان ویک 4 رو هم دیدم. به نظرم دیگه فراتر از تخیلی شده و بهتره تمومش کنن بره. نسخه ی 1 و 2 واقعا خیلی بهتر بود. طرف چشماش کوره بعد یه گردان ادم اسلحه به دست رو با عصا میکشه :D یدونه تیرم محض رضای خدا نمیخوره :D
خیلی عجیبه که چطوری ریت همچین فیلمی باید بشه 8.2 توی IMDB
من مشکلی با این بخش فیلم ندارم . با یک سری از منطق های من در آوردی این سری کنار میام .مثل این که یک ارتش جلو کاراکتر اصلی میاد ولی هیچ کی به گردن به بالای جان ویک شلیک نمیکنه اما خودش همه رو با یک کلت هدشات میکنه . اما یک چیزی که تو این قسمت آخر چند بار رو مخم رفته بود این بود که درگیری در ملا عام هست مثلا تو کلاب یا تو یک میدان که تو بک گراند مردم تو کافه نشستن . بعد این همه شلیک و بزن و بکش مردم عین خیالشون نیست نشستن :))
یا مردم دارن تو کلاب می رقصن جلو طرف با تبر داره پاره می کنه یکیو . طرف از خود جان ویک خون سرد تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر