sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
جان ویک ۴
کیفیت فیلم و صحنه های اکشن و سطح بازیگری فوق العادست
ولی مشکلی که من با جان ویک دارم اینه که دشمنای جان ویک موقع خلع سلاح شدنش همه کور و لش میشن
طرف از اسلحه اش مثل کلنگ استفاده میکنه و به جای شلیک کردن میره جلو که اسلحه رو بکنه تو چشم جان ویک
تو فیلم سوم یه صحنه هست که جان میخواد اسلحه رو از زمین برداره که طرف اسلحه رو با تیر میزنه که دست جان ویک بهش نرسه
من نمیدونم طرف با این سطح مهارت چرا همون گلوله رو به جان ویک نمیزنه

آخرین ویرایش:

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
جان ویک ۴
کیفیت فیلم و صحنه های اکشن و سطح بازیگری فوق العادست
ولی مشکلی که من با جان ویک دارم اینه که دشمنای جان ویک موقع خلع سلاح شدنش همه کور و لش میشن
طرف از اسلحه اش مثل کلنگ استفاده میکنه و به جای شلیک کردن میره جلو که اسلحه رو بکنه تو چشم جان ویک
تو فیلم سوم یه صحنه هست که جان میخواد اسلحه رو از زمین برداره که طرف اسلحه با تیر میزنه که دست جان ویک بهش نرسه
من نمیدونم طرف با این سطح مهارت چرا همون گلوله رو به جان ویک نمیزنه
این جور فیلما همیشه همینجور بودن . مگه فیلمای سیلوستر استالونه و ارنولد و جمشید هاشم پور که ملت باهاشون عشق میکردن چطور بودند؟ چون قهرمان داستان به هر حال یک انسان فانیه که یک تیر هم بخوره از بین میره واسه همین چاره ای جز چیت زدن برای نقش اول وجود نداره. اصلا من فکر میکنم ایده خلق ابر قهرمانا همین بوده که دست کارگردان باز باشه هر بلایی دلش میخواد سر قهرمان فیلم بیاره .
-------------
پارسال ساعت یک شب رفتم داروخونه شهرمون. پشمام ریخت عمو جمشید هاشم پور رو دیدم پشت باجه وایستاده ، چشم تو چشم شدیم واسه 5 ثانیه معلوم بود منتظره بگم وای آقای هاشم پور من طرفدارتونم لطفا سلفی بگیریم ، منم خودمو چس کردم پیچیدم رفتم.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
این جور فیلما همیشه همینجور بودن . مگه فیلمای سیلوستر استالونه و ارنولد و جمشید هاشم پور که ملت باهاشون عشق میکردن چطور بودند؟ چون قهرمان داستان به هر حال یک انسان فانیه که یک تیر هم بخوره از بین میره واسه همین چاره ای جز چیت زدن برای نقش اول وجود نداره. اصلا من فکر میکنم ایده خلق ابر قهرمانا همین بوده که دست کارگردان باز باشه هر بلایی دلش میخواد سر قهرمان فیلم بیاره .
-------------
پارسال ساعت یک شب رفتم داروخونه شهرمون. پشمام ریخت عمو جمشید هاشم پور رو دیدم پشت باجه وایستاده ، چشم تو چشم شدیم واسه 5 ثانیه معلوم بود منتظره بگم وای آقای هاشم پور من طرفدارتونم لطفا سلفی بگیریم ، منم خودمو چس کردم پیچیدم رفتم.
حرفت درسته ولی به نظرم کارگردان میتونه با چنتا تغییر کوچیک این صحنه هارو منطقی تر نشون بده.

مثال:
فک کنم fast قبلی باشه که زن وین دیزل تو کشتی بعد اینکه تیرهای m16 که دستشه تموم میشه مثل بیل میکوبه تو سر این و اون و باعث میشه جونش تو خطر بیوفته و بعد چند بار نزدیک مرگ بودن یه کلت از کنار لباسش در میاره و شلیک میکنه.

اینجا کارگردان میتونه به بیننده توهین نکنه و خیلی راحت نشون بده این کلت از قبل همراه خانم نبوده و از رو زمین برداشته.

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
حرفت درسته ولی به نظرم کارگردان میتونه با چنتا تغییر کوچیک این صحنه هارو منطقی تر نشون بده.

مثال:
فک کنم fast قبلی باشه که زن وین دیزل تو کشتی بعد اینکه تیرهای m16 که دستشه تموم میشه مثل بیل میکوبه تو سر این و اون و باعث میشه جونش تو خطر بیوفته و بعد چند بار نزدیک مرگ بودن یه کلت از کنار لباسش در میاره و شلیک میکنه.

اینجا کارگردان میتونه به بیننده توهین نکنه و خیلی راحت نشون بده این کلت از قبل همراه خانم نبوده و از رو زمین برداشته.
1917 بهترین فیلمیه که ضعف و شکنندگی قهرمان رو عالی درآورده از نظر من

• Like
Reactions: Taha75 and sopranus

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
من با همه چیز جان ویک کنار اومدم بجز پلیس نداشتن این لوکیشنها
لعنتی نصف شهر رو منهدم کردی یه دونه پلیس نیست تو اون شهر؟
حالا من نمیدونم مرجع اصلی که ازش الهام گرفته میشه هم اینطوریه یا نه
به نظرم درگیری نیروهای ویژه پلیس با طرفین هم خیلی میتونست به اکشن فیلم و واقعی تر شدنش کمک کنه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من با همه چیز جان ویک کنار اومدم بجز پلیس نداشتن این لوکیشنها
لعنتی نصف شهر رو منهدم کردی یه دونه پلیس نیست تو اون شهر؟
حالا من نمیدونم مرجع اصلی که ازش الهام گرفته میشه هم اینطوریه یا نه
به نظرم درگیری نیروهای ویژه پلیس با طرفین هم خیلی میتونست به اکشن فیلم و واقعی تر شدنش کمک کنه
فکر کنم تنها جواب منطقی که میشه براش آورد اینه که کلا شهر دست قاتل هاست . برای همین پلیسی نیست و مردم هم از بس هرروز عادت دارن انواع قتل رو ببینن دیگه عین خیالشون نیست :))

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اما جدا از شوخی این جان ویک واقعا فایت های خوش استایل و خلاقانه داره . این قسمت هم یک فایت خفن داشت
فایت داخل ساختمان نیمه متروک که دوربین میرفت از بالا و حال و هوای بازی های دو بعدی مثل hotline miami و خود بازی جان ویک رو می گرفت خیلی جذاب بود

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
توی سایت های ایرانی رایگان دانلود فیلم کدوم انکود برای کیفیت ۱۰۸۰ از همه بهتره ؟
نوار مشکی بالا و پایین هم نداشته باشد

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
توی سایت های ایرانی رایگان دانلود فیلم کدوم انکود برای کیفیت ۱۰۸۰ از همه بهتره ؟
نوار مشکی بالا و پایین هم نداشته باشد
نسبت به حجم psa x265 بنظرم بهترینه
اون نوار مشکی هم برمیگرده به نسبت تصویر که همشون دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر