Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اولین تیزر Fantastic Beats: The Secrets of Dumbledore از ظاهر مدس میکلسن در نقش گلرت گریندل‌والد رونمایی کرد

View attachment 236057
نمیدونم فقط من اینطوریم یا کلا این سری فیلم Fantastic Beasts اینقدر شلوغ و پلوغ و بی سر و تهه که بدون اغراق حالم به هم خورد از دیدن هر 2تاشون. از شخصیت های نچسبش گرفته تا جلوه های ویژه بیش از حد و زیادش که دیگه شورش رو درآورده. نکته مسخره-شون هم اینه که انگار جادوگری خیلی پیشرفته تره با اینکه مثلا 100 سال قبل تر از جریانات کتاب اصلیه :))

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,421
دوستان بعضی فیلمای 4k که میگیرم رو تلویزیون صداشون پخش نمیشه، همه ویژگی هاش درست لود میشه مث HDR و... ولی صدا نداره
چجوری درستش کنم؟

ویرایش: الان چک کردم فورمت صدای فیلم True HD هست، رو تلویزیون وقتی میذارم میگه This video doesn't support audio

الان تنها راهم اینه که رو همون کامپیوتر پخش کنم وصل کنم به تلویزیون اما مشکل اینجاست که HDR روشن نمیشه اینجوری ( نمیدونم چرا HDR رو که تو ستینگ ویندوز روشن میکنم یه لحظه تصویر میره و میاد دوباره خاموش میشه)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
نمیدونم فقط من اینطوریم یا کلا این سری فیلم Fantastic Beasts اینقدر شلوغ و پلوغ و بی سر و تهه که بدون اغراق حالم به هم خورد از دیدن هر 2تاشون. از شخصیت های نچسبش گرفته تا جلوه های ویژه بیش از حد و زیادش که دیگه شورش رو درآورده. نکته مسخره-شون هم اینه که انگار جادوگری خیلی پیشرفته تره با اینکه مثلا 100 سال قبل تر از جریانات کتاب اصلیه :))
این حرفی که می‌زنم نظر خودم به عنوان کسیه که طرفدار هری‌پاتر نبوده. در نتیجه امیدوارم به کسی برنخوره. اگر به نظرتون پرت اومد، حتماً ناشی از اینه که نظر من نسبت به دنیای داستانی هری پاتر خیلی پرت بوده.

مشکل اصلی فانتاستیک بیستز به خاطر خودش نیست به خاطر هری‌پاتره. هری‌پاتر داستانی ـه که World Building اش نزدیک به صفره. در واقع تقریباً ورلد بیلدینگی نداره. کل دنیای داستان توی یه مدرسه وسط ناکجاآباد خلاصه شده همه اتفاقات مهم دنیا هم در اونجا رقم خورده. شاید علت اصلی که من از هری‌پاتر خوشم نمیومد همین بوده باشه. شاید هم نه.

اما وقتی بخوای همچین دنیایی رو بسط بدی، خود به خود مشکل ایجاد میشه. مجبوری یه چیزها و یه جاهایی رو نشون بدی که اون وقت برای یه عده ممکنه سوال پیش بیاد‌ «پس اینا توی داستان اصلی کجا بودن».

الان اگر بخوام مثال روی بورس بزنم، همین مجموعه تل‌ماسه رو اگر در نظر بگیرید، به خاطر World Building بهتر نسبت به هری‌پاتر، هر خر و خرسی می‌تونه بیاد داستان خودش رو توی این دنیای هربرت تعریف کنه و به کسی هم برنخوره. مثل همون کاری که پسر خود هربرت کرد و کلی کتاب تل‌ماسه تولید کرد.

یا باز مثال روی بورس دیگه، دنیای بنیاد آسیموف که باز به همین شکله. یا استاروارز. باز ممکنه یک نفر بگه اینا کهکشانی هستن و نمی‌دونم ستینگ دنیاشون اجازه این کار رو میده، اون وقت می‌تونم مثال‌های جمع و جورتری بزنم. مثل مجموعه One Piece یا منهوای Tower of God. حتی توی بازی‌ها هم میشه به سری RE اشاره کرد.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این حرفی که می‌زنم نظر خودم به عنوان کسیه که طرفدار هری‌پاتر نبوده. در نتیجه امیدوارم به کسی برنخوره. اگر به نظرتون پرت اومد، حتماً ناشی از اینه که نظر من نسبت به دنیای داستانی هری پاتر خیلی پرت بوده.

مشکل اصلی فانتاستیک بیستز به خاطر خودش نیست به خاطر هری‌پاتره. هری‌پاتر داستانی ـه که World Building اش نزدیک به صفره. در واقع تقریباً ورلد بیلدینگی نداره. کل دنیای داستان توی یه مدرسه وسط ناکجاآباد خلاصه شده همه اتفاقات مهم دنیا هم در اونجا رقم خورده. شاید علت اصلی که من از هری‌پاتر خوشم نمیومد همین بوده باشه. شاید هم نه.

اما وقتی بخوای همچین دنیایی رو بسط بدی، خود به خود مشکل ایجاد میشه. مجبوری یه چیزها و یه جاهایی رو نشون بدی که اون وقت برای یه عده ممکنه سوال پیش بیاد‌ «پس اینا توی داستان اصلی کجا بودن».

الان اگر بخوام مثال روی بورس بزنم، همین مجموعه تل‌ماسه رو اگر در نظر بگیرید، به خاطر World Building بهتر نسبت به هری‌پاتر، هر خر و خرسی می‌تونه بیاد داستان خودش رو توی این دنیای هربرت تعریف کنه و به کسی هم برنخوره. مثل همون کاری که پسر خود هربرت کرد و کلی کتاب تل‌ماسه تولید کرد.

یا باز مثال روی بورس دیگه، دنیای بنیاد آسیموف که باز به همین شکله. یا استاروارز. باز ممکنه یک نفر بگه اینا کهکشانی هستن و نمی‌دونم ستینگ دنیاشون اجازه این کار رو میده، اون وقت می‌تونم مثال‌های جمع و جورتری بزنم. مثل مجموعه One Piece یا منهوای Tower of God. حتی توی بازی‌ها هم میشه به سری RE اشاره کرد.
موافقم تا حدودی ولی مسئله‌ای که هست اینه که هری پاتر برای رنج سنی ۱۰-۱۵ سال نوشته شده و توی ژانر و با توجه به مخاطبش خیلی خوب کارش رو انجام میده؛ رولینگ نویسنده خیلی معمولی‌ایه ولی با این حال هری پاتر جذاب از آب درومد. مشکل اصلی دقیقا از بعدش شروع شد که رولینگ فکر کرد مسیح موعود ادبیاته… بابا زن بشین سر جات از زندگیت لذت ببر تو نه بلدی نمایشنامه بنویسی، نه فیلمنامه، هر وقت هم دهنش رو باز کرده یه چرند دیگه‌ای گفته، از همه بدتر هم اون خزعبلاتی بود که تو پاترمور میذاشت.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

موافقم تا حدودی ولی مسئله‌ای که هست اینه که هری پاتر برای رنج سنی ۱۰-۱۵ سال نوشته شده و توی ژانر و با توجه به مخاطبش خیلی خوب کارش رو انجام میده؛ رولینگ نویسنده خیلی معمولی‌ایه ولی با این حال هری پاتر جذاب از آب درومد. مشکل اصلی دقیقا از بعدش شروع شد که رولینگ فکر کرد مسیح موعود ادبیاته… بابا زن بشین سر جات از زندگیت لذت ببر تو نه بلدی نمایشنامه بنویسی، نه فیلمنامه، هر وقت هم دهنش رو باز کرده یه چرند دیگه‌ای گفته، از همه بدتر هم اون خزعبلاتی بود که تو پاترمور میذاشت.
من خودم دوست دارم این سری رو ولی در همون حد خودش و برای همون رنج سنی خودش.
دقیقا مشکل هری پاتر همین دنیا سازی نابودشه و چندین بار توی تاپیک رمان در موردش حرف زدیم فکر کنم. موارد بیشماری توی کتاب هستن که رسما از پلات هول میگذرن و سیاهچال فضایی توی داستان تشکیل میدن و خود رولینگ هم نمیتونه توضیح بده یا به یه سری توضیحات مسخره اکتفا کرده. از هاگوارتز بیای بیرون، یاتاقان میزنی و هیچی معنی نمیده دیگه. به قول دوستمون، هر دفعه هم میاد یه زری میزنه و به جای اینکه درست کنه یه چیزی رو یا بسطش بده، بیشتر گند میزنه توش و آدم رو بیشتر زده میکنه از این سری. خلاصه که پتانسیل عظیمی داشت و واقعا میتونستن کلی بزرگش کنن ولی خود خالقش از همه بدتر گند زد توش.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
img_20211211_201851_o20.jpg

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
مشکل اصلی سری fantastic beast اینه که هیچ گونه twist پیچیده ای نداره ، توی کتاب های سری هری پاتر همیشه یه twist اول داستان بوجود میاد بعد کارکترها با ماجراجویی و با یه حالت کارگاهی میخوان ازش سر در بیارن و حلش کنن این فرمول توی کتاب از نسخه اول تا آخرش هست ولی متاسفانه اسکریپت این سری جدید اصلا اینطوری نیست به قول دوستان دنبال شلوغ بازی و صحنه های پر هیجان در صورتی که کتاب های اصلی معمولا اول با یه ریتم اروم شروع میشن بعد ضرب آهنگ تند تر میشه اخر سر به اوج میرسه .

به طور خلاصه مجموعه هری پاتر رمانی هست که از روش فیلم ساخته شده ولی سری beast از همون اول به قصد ساخت فیلم بوجود اومده برید مصاحبه ها رم ببینید به این موضع پی میبرد که دفع اول رولینگ پیشنهاد وارنر رو رد کرده بعد دوباره بهش درخواست دادن احتمالا به خاطر پول زیادی که توش بوده قبول کرده، امیدوارم حداقل اینسری یه twist بهتری داشته باشه فیلم دوم که افتضاح بود از لحاظ داستانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر