Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا با اجازه حس فیلم اسپایدرمن رو نمیدادن.
این جدیده واقعا از تریلرا حس قبلیا رو میده.:D
اجازه چرا :D

قبول دارم، فیلتر ماروله که فیلماش همسان میشن ولی بازم این ۲تا رو به ۳تا فیلم قبلیش ترجیح میدم. AS2 بجز لباس محشرش، کمیستری گارفیلد و استون و مقادیری ساندترک زیمر عذاب‌آور بود دیدنش برای من

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نه واقعا :D. نسبتا به همین سه تا فیلم هم برای من نچسب تر بودن به هر شکل. دوتا Amazing Spider-Man حداقل برای من حسی دادن که دلم بخواد یک قسمت سومی باشه، ولی این سریه جدید اگر به خاطر کانکت بودنش به MCU نبود، خیلی فراتر از فیلم های Venom هم نمی‌رفت (پایین تر از شماره اول ونوم که تام هاردی سر بازیگریش جذابش کرد و بالاتر از شماره دوم که دیگه نشد کری کنه فیلم رو) هم پیترپارکر از بقیه نچسب تر هست هم اسپایدرمنش.
بی‌خیال انصافا

اون یک ربع اول AS2 که هی داره جوک بی‌مزه میگه بجای اینکه جلوی راینو رو بگیره، کل پلات پدر و مادرش که به بدترین شکل ممکن یکدفعه تموم میشه و اصلا دلیلی نبود باشن تو این فیلما، زور زدن سونی برای معرفی Sinister Six، ویلن‌های بی‌خود با بک‌استوری بی‌خودتر (من هنوز نفهمیدم چرا لحظه الکترو شدن الکترو، باید می‌دیدیم فاصله بین دندوناش فیکس میشن :D) کلا سری Amazing Spider-Man به من به‌شخصه این حس رو میده که یک مشت پیر پاتال (Avi Arad و دوستانش) نشستن دور هم و corporateترین فیلم ممکن رو ساختن. در اینکه ونوم‌ها هم بی‌خودن موافقم ولی اسپایدی تام هالند با اینکه نقطه اوج این کاراکتر نیست قطعا ولی خیلی دور هم نیست. دوتا فیلم ساده و دلچسب و جمع و جور و سومی هم که جاه‌طلبانه‌ترین فیلم اسپایدرمن قراره باشه. بعد خب سر اون قراردادها کلی ماجرا داشتن، معلومه میخوان بیشتر وصلش کنند به یونیورسشون. در عین حال روح کاراکترش سرجاشه، یک سری چیزها هم متفاوتند که تکرار مکررات نباشه. همین والچر از هر ۴تا ویلنی که تو AS بودن، بهتر نبود؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
از دوتا Amazing Spider-Manها و Spider-Man 3 که بهتر بودن انصافاً
Amazing SM بنظرم توی جلوه های ویژه داغون بود و در بقیه موارد خیلی بهتر از این جدیداس
این دوتا آخری یه حس بچگانه ای داشتن. این سومی بنظر چیز خوبی میاد اگه گند نزن

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دیروز کیفیت خوب the last duel از فیلم های خوب امسال منتشر شد و امروز هم نوبت the power of the dog رسید.... :-"

1638384513308.png

نقدهای فیلم که خیلی مثبت بودن و از بازی عاقای شرلوک خیلی تعریف کردن، موسیقی متن فیلم هم دوباره توسط جانی گرینوود انجام شده (که امسال موسیقی متن spencer هم کار ایشون بود) و در کل استاد امسال شانس بالایی توی فصل جوایز داره :-" وتوی اسکار هم میگن برای هر دو فیلم اسپنسر و power of the dog نامزد میشه احتمالا.

در کل پرونده فیلم های خوب 2021 داره بسته میشه و اکثر فیلم ها بصورت دیجیتالی منتشر شدن، فقط licorice pizza هست که باقی مونده اگه اشتباه نکنم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
2.jpg
This bloody battle continues! :D

همان طور که انتظار میرفت، عنوان تحسین شده و پشم افکن 2001: A Space Odyssey تمام رقبا دور قبلی رو کنار زد تا مستقیم به فینال نظر سنجی نهایی راه پیدا کنه!:D

و از طرفی دیگه هم، فیلم RoboCop هم میره برا انتخاب جایگاه دوم اما در نبردی ۱۰ گزینه ای!:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
کربلایی گی‌یرمو دل تورو هنوز بیخیال ساخت At the Mountains of Madness نشده است! :D

کتاب At the Mountains of Madness یا همان در کوه‌های جنون به قلم نویسنده معروف آثار ترسناک یعنی اچ پی لاوکرفت، جز کتاب های بشدت مورد علاقه کربلایی گی‌یرمو دل تورو بوده است و نزدیک به ۱۵ سال میشود که گی‌یرمو دل تورو خواهان ساخت فیلمی براساس این کتاب معروف است، اما هر دفعه مشکل تازه ای سد راه او قرار میگیرفت!

اولین بار که گی‌یرمو دل تورو میخواست این فیلم را با همکاری برادران وارنر بسازد، این کمپانی به دلیل بودجه بالای ۱۵۰ میلیون دلار فیلم و همچنین رده سنی بزرگسال و بار دوم که میخواست شانس خود را با دیگر استودیوهای فیلمسازی امتحان کند، توسط کمپانی یونیورسال کنسل شد؛ به دلیل اینکه دل تورو راضی به سانسور داستان خود و تغییر در فیلمنامه نشده است، اجازه ساخت این فیلم را پیدا دریافت نکرده است.

تام کروز ستاره اصلی پروژه کمپانی یونیورسال بوده است.

دل تورو در مصاحبه اخیر خود گفت:

«دیگر قرار نیست فیلمنامه ای که پانزده سال پیش نوشته ام را بسازم، حالا باید دوباره آن را بازنویسی کنم، حالا میخواهم نسخه ای کوچک تر و عجیب تر از آن را بسازم دیگر علاقه ای ندارم بعضی از سکانس های بزرگی که قبلا طراحی کرده ام را بسازم، حالا میخواهم به مسیری عجیب تر بروم.»

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کربلایی گی‌یرمو دل تورو هنوز بیخیال ساخت At the Mountains of Madness نشده است! :D

کتاب At the Mountains of Madness یا همان در کوه‌های جنون به قلم نویسنده معروف آثار ترسناک یعنی اچ پی لاوکرفت، جز کتاب های بشدت مورد علاقه کربلایی گی‌یرمو دل تورو بوده است و نزدیک به ۱۵ سال میشود که گی‌یرمو دل تورو خواهان ساخت فیلمی براساس این کتاب معروف است، اما هر دفعه مشکل تازه ای سد راه او قرار میگیرفت!

اولین بار که گی‌یرمو دل تورو میخواست این فیلم را با همکاری برادران وارنر بسازد، این کمپانی به دلیل بودجه بالای ۱۵۰ میلیون دلار فیلم و همچنین رده سنی بزرگسال و بار دوم که میخواست شانس خود را با دیگر استودیوهای فیلمسازی امتحان کند، توسط کمپانی یونیورسال کنسل شد؛ به دلیل اینکه دل تورو راضی به سانسور داستان خود و تغییر در فیلمنامه نشده است، اجازه ساخت این فیلم را پیدا دریافت نکرده است.

تام کروز ستاره اصلی پروژه کمپانی یونیورسال بوده است.

دل تورو در مصاحبه اخیر خود گفت:

«دیگر قرار نیست فیلمنامه ای که پانزده سال پیش نوشته ام را بسازم، حالا باید دوباره آن را بازنویسی کنم، حالا میخواهم نسخه ای کوچک تر و عجیب تر از آن را بسازم دیگر علاقه ای ندارم بعضی از سکانس های بزرگی که قبلا طراحی کرده ام را بسازم، حالا میخواهم به مسیری عجیب تر بروم.»
با این تفاسیر به نظر میاد فیلم قراره اون قدر که به نظر میرسه عالی نباشه . اصولا حس مثبتی به این آثاری که سازنده هاش سال های طولانی در تلاش ساختش بودن ندارم . پیش از این هم فیلم سکوت و هم ایرلندی اسکورسیزی شرایط مشابه داشتن و با وجود کیفیت بالای ساخت بی حس و حالی توشون موج میزد و مشخص بود که فیلم ها قرار بوده مدت ها پیش ساخته بشن

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
دیروز کیفیت خوب the last duel از فیلم های خوب امسال منتشر شد و امروز هم نوبت the power of the dog رسید.... :-"

View attachment 234559

نقدهای فیلم که خیلی مثبت بودن و از بازی عاقای شرلوک خیلی تعریف کردن، موسیقی متن فیلم هم دوباره توسط جانی گرینوود انجام شده (که امسال موسیقی متن spencer هم کار ایشون بود) و در کل استاد امسال شانس بالایی توی فصل جوایز داره :-" وتوی اسکار هم میگن برای هر دو فیلم اسپنسر و power of the dog نامزد میشه احتمالا.

در کل پرونده فیلم های خوب 2021 داره بسته میشه و اکثر فیلم ها بصورت دیجیتالی منتشر شدن، فقط licorice pizza هست که باقی مونده اگه اشتباه نکنم.
این Power of Dog با توجه به فاز اسکار اصلا بعید نیست ببره! :-< :-< :-< :-<

• Like
Reactions: Sega_genesis

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
کربلایی اندرسون (پی‌تی‌شون نه وس) با فیلم جدیدش Licorice Pizza حسابی ترکونده و از 89 تا ری‌ویو تو راتن‌تومیتوز، نمره 92؛ و از 37 تا نقد تو متاکریتیک نمره 90 گرفته!
امروز هم دیدم که تو یه جشنواره‌ای، جایزه بهترین کارگردانی رو دادن به اندرسون بابت این فیلم.
خلاصه که آره! :D قراره فصل جوایز خوبی شاهد باشیم امسال برخلاف پارسال. :x
!P.s. You've come a long way, baby

Alana-Haim-Licorice-Pizza - Copy.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر