.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
View attachment 235336

Matrix Resurrections – Official Trailer 2
1080p/UTUBE
نمی خوام غر بزنما.. همچنین بوی گند زدن به خاطرات از تریلر به مشام می رسه با دژاوو، رفرنس هوگو ویوینگ (اسمیت) با سیب زمینی فکر کنم وایب بهتری می داد تا این صحنه تریلر! هیچ حس خوبی به فیلم ندارم و همش به خودم می گم بالاخره نوستالژیه و باید دید، باز یک تریلر می دن که بیشتر گند می زنن به خاطراتم :| معرکه پوستراشونم تو دیواره

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
نمی خوام غر بزنما.. همچنین بوی گند زدن به خاطرات از تریلر به مشام می رسه با دژاوو، رفرنس هوگو ویوینگ (اسمیت) با سیب زمینی فکر کنم وایب بهتری می داد تا این صحنه تریلر! هیچ حس خوبی به فیلم ندارم و همش به خودم می گم بالاخره نوستالژیه و باید دید، باز یک تریلر می دن که بیشتر گند می زنن به خاطراتم :| معرکه پوستراشونم تو دیواره
حداقل همش رخ جان ویک نبود...!!!!

• Like
Reactions: Sega_genesis

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
همانا هر کس به سولاریس رای نده از ما نیست :D
این شاهکار پاسخ شوروی و کومونیست ها به شاهکار تمام دوران اودیسه فضایی کوبریک بود
یکی از بهترین فیلم های تارکوفسکی و به نظر من بهترین فیلم sci-fi کل تاریخ سینما

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
باربارا براکلی (تهیه کننده مجموعه جیمز باند) در جواب به سوال خبرنگار هالیوود ریپورتز که گفته بود آیا روزی یک باند سیاه پوست یا مونث خواهیم داشت، گفت:

«من فکر می کنم مرد خواهد بود زیرا فکر نمی کنم یک زن باید نقش جیمز باند را بازی کند؛ او باید بریتانیایی باشد، بنابراین این شخصیت بریتانیایی می‌تواند از هر قومیتی یا هر نژادی باشد.»

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
اولین پوستر رسمی Sonic 2

View attachment 235542
کرکتر دیزاینا بهتر شده, مشخصه که قسمت اول رو عجله ای درست کرده بودن :D
اما ناکلز یه چی تو مایه های ناکلز Sonic Boom هست, که البته چیز جالبی میشه بنظرم :-"

بگذریم که سه تا خبر دیگه هم از فیلم داریم گفتم اینجا بزارم :D

اول اینکه تریلر فیلم در TGA, به همراه معرفی بازی جدید قراره نمایش داده بشه

Sonic Speeds to The Game Awards with Trailers for Upcoming Game and Movie Sequel

Colleen O'Shaughnessey صداپیشه تیلز در بازی ها, به صورت رسمی برای قسمت دوم به Cast فیلم اضافه شده

It's Official, Tails' Voice Actor Is Voicing The Character In Sonic's Second Movie

این یکی قدیمیه, اما وقت نشد بزارم پس الان میذارمش :-"

Idris Elba صداپیشه شخصیت ناکلز, در مصاحبه ای گفت که صدای ناکلز سکسی نخواهد بود :D:D:D

Idris Elba says he isn't going for 'sexy' as Knuckles in Sonic the Hedgehog 2

از تریلر قبلی بهتر بود, ولی منم حس خوبی بهش ندارم :-"
انگار بودجش از قسمت های قبل پایین تره, رفرنس اسمیت که فاجعه بود, صحنه هایی که از تریلوژی نشون میداد از خود فیلم بهتره :|

البته مشکل اصلی من سبز نبودن دنیای ماتریکس هست, که صد در صد بخاطر پایان قسمت سوم اینجوری شده :-"
فقط امیدوارم که بخاطر نوستالژی نرفته باشن سراغش, دقیقا اتفاقی که برای اسپیس جم افتاد :|

اینم صحنه هم بنظرم یکی از نکات مثبت تریلر بود, دست کم اینجا بیشتر شبیه نیو هست تا جان ویک :D.

mmm.JPG

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
فیلم Don't Look Up آدام مک کی گرخید + فیلم آرون سورکین!

پ.ن: کسی لینک فیلم برنده شیر طلایی امسال Bad luck Ban** and Looney P**n رو پیدا کرده؟

اگه گیر آوردم میفرستم
اگه گیر آوردی بفرست

پ.ن: گیر آوردم فرستادم :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر