M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
تونی کولت خیره کننده بود در هریدتوری - بهترین سکانس ها رو داشت دور میز. هریداتورییکی از هوشمندانه ترین هراس های تاریخ سینما رو داره -.بعضی ها نشوتن کمدی !! یا خنده دار!! چه منتقدان بزرگی ما داریم که دنیای نقد و بررسی رو به زانو درآوردن با این نظرات !
حرف شما متین ولی من همین دیشب دانلود کردم ببینم. بقدری این فیلم مسخره بود که بیخیال نیم ساعت اخر شدم. مخصوصا همین بازی تونی کولت. منو یاد این فیلم های پارودی مینداخت بیشتر تا خیره کننده بودن.

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
کلا علاقه‌ای به ژانر هارر، ترسناک اینا ندارم و اصلا سمتشون نمیرم. به خصوص ترسی که مثلا ریشه‌ش یه انسان دیگه باشه. البته فیلمایی با چاشنی Sci-fi رو چرا می‌بینم. به عنوان مثال the signs یکی از بهترین فیلم‌هایی هست که دیدم. البته الان چک کردم گویا اصلا horror نیست.:D

خلاصه اینکه این نظر سنجیا تاپیک باعث شد یه انگیزه‌ای پیدا کنم و بیام مثلا فیلم‌های رتبه ۱ هر نظرسنجی رو ببینم. که البته اینم عملی نشد تا همین یکی دو هفته پیش که یه رقابت تنگاتنگی بین it follows و the sinister رو شاهد بودیم. گفتم بذار این ۲ تا رو ببینم.
sinister رو دیدم و نتیجه واقعا ناامیدکننده بود. به قدری ناامید کننده که دیگه سراغ دومی نرفتم.

شکایت بردم پیش یه دوستی که فیلم زیاد می‌بینه که آقا این چه فیلمی بود و چرا گذاشتی من اینو ببینم!:)) ایشون Wailing رو بهم پیشنهاد داد. بعد از گرفتن کلی تضمین و ضمانت که این ۳ ساعت مثل قبلیا نشه، دیدمش.:D
فوق‌العاده بود این فیلم. یادم نمیاد اخیرا از دیدن فیلمی اینقدر لذت برده باشم. در کنار این هم بگم که من از زبان کره‌ای واقعا بدم میاد و به شدت آزاردهنده‌ست واسم ولی با این حال معتقدم بخش زیاد از لذتی که از فیلم بردم بابت همین آسیای شرقی بودنش بود. مطمئنم همین فیلم با تم غربی اینقدر جذبم نمی‌کرد. :D

دوستانی هم که فیلم رو دیدن یا قصد دیدنش رو دارن بعد از دیدن فیلم یه سر به این لینکی که میذارم بزنن یه توضیحات کاملی درباره داستان، عنوان فیلم و از این‌ها مهم‌تر یه پیش‌زمینه درباره خود کارگردان میده که دونستنش نه تنها خالی از لطف نیست که به نظرم ضروری هم هست. خود من هیچ ایده‌ای درباره رفرنس‌هایی که مثلا به مسیحیت می‌داد نداشتم و اصلا متوجه‌شون نشده بودم حین دیدن فیلم.:D

The Definitive Explanation of The Wailing (곡성)

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
the wailing رو من هم ندیده بودم. امروز دیدمش و به نظرم عالی بود. اخرش ادم اصلا نمیدونه چی رو باور کنه ولی بازم من بیشتر شک داشتم که همون ژاپنیه بده و زنه داره راست میگه
یه ویدئو هم تو یوتیوب از یه سکانس حذف شده دیدم اگر ندیدین شاید براتون جالب باشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
خیله خب... اینقدر از the wailing تعریف کردید، امشب دانلود میکنم بهش یه فرصت دیگه میدم و تماشاش میکنم...

اگر اون جوری بود که فکر میکردم، میام رای خودمو تغییر میدم، اگر نه که اینجا خون به پا خواهم کرد 😂

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
متاسفانه خبری از نسخه عرضه شده در آسیا این فیلم نیست!

و در اروپا، یه سری کمپانی ها حق پخش فیلمو خریدن، اما خبری از تاریخ انتشارش نیست!

همین چند وقت پیش - ۱۶ سپتامبر - فیلم توسط شبکه کره ای KT Seezn پخش شده بود.
الان که بحثش شد رفتم سرچ زدم، اگر فیلم سوپرنچرال/تریلر تو افسانه های شرقی پسندتونه (مثل wailing) بنظر فیلم The Medium (2021) رو نباید از دست بدین :D

The Medium (2021 film) - Wikipedia

اولا تو اون فضاست، دوما تهیه کننده و نویسندش، همین نویسنده/کارگردان wailing عه. سوما طبق چیزی که خوندم خیلی فیلم قوی هست اینم :D
@Jill-Valntine ابراهیم لینکی از این میتونی تهیه کنی؟ :D
اگر پیدا نکردین من فایل تورنتشو با کیفیت 1080p web-dl و حجم 2.55gb دارم، بذارم اینجا FBI میاد بالا سرم یا اوکیه؟:))
image_2021-09-29_005027.png

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Hereditary رو من به پیشنهاد این ملعون @Jill-Valntine دیدم. حقیقتا خیلی خسته کننده بود ولی انصافا دو سه تا سکانس فوق ترسناک داشت:

اونجایی که اواخر فیلم توی خونه وایساده و یه دفعه مادره از کنج اتاق و از توی تاریکی بدون هیچ خبری یه دفعه پیداش میشه و میکنه دنبالش. یا اونجا که تند تند سرش رو میکوبه به دریچه ورودی شیروونی:D خیلی ناجور بودن این 2تا:D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
سلام
من عادت دارم قبل از تماشای آثار اقتباسی از ادبیات، برم و کتابش رو بخونم.
این فیلم Dune ویلنو رو هم مد نظر داشتم که برم اول رمان رو بخونم که متاسفانه کنکل شد!
کتاب 800 صفحه‌ای، 215 هزار تومن قیمت داره!
برای همین ترک عادت میکنم و اول فیلم ویلنو رو میبینم و بعد پولا رو جمع میکنم برای خرید کتاب شاید تا آخر سال.
از اون جایی که فیلم ویلنو قراره سه گانه باشه و کتاب رو تو، سه تا فیلم پوشش بده؛ سوال برام پیش اومد که اون Dune که دیوید لینچ سال 1984 ساخت، کل کتاب رو پوشش میده؟ یعنی اگه بعد از فیلم ویلنو ببینمش، داستان رو کامل لو میده؟ چون میخوام تا جای ممکن داستان رو از روی کتاب تموم کنم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
سلام
من عادت دارم قبل از تماشای آثار اقتباسی از ادبیات، برم و کتابش رو بخونم.
این فیلم Dune ویلنو رو هم مد نظر داشتم که برم اول رمان رو بخونم که متاسفانه کنکل شد!
کتاب 800 صفحه‌ای، 215 هزار تومن قیمت داره!
برای همین ترک عادت میکنم و اول فیلم ویلنو رو میبینم و بعد پولا رو جمع میکنم برای خرید کتاب شاید تا آخر سال.
از اون جایی که فیلم ویلنو قراره سه گانه باشه و کتاب رو تو، سه تا فیلم پوشش بده؛ سوال برام پیش اومد که اون Dune که دیوید لینچ سال 1984 ساخت، کل کتاب رو پوشش میده؟ یعنی اگه بعد از فیلم ویلنو ببینمش، داستان رو کامل لو میده؟ چون میخوام تا جای ممکن داستان رو از روی کتاب تموم کنم.
فیلم دیوید لینچ کل کتاب رو شامل میشه و اگه ببینی، ادامه ماجرا لو میره. :D
کلاً اون نسخه رو نبینین بهتره! به قدری افتضاحه که حتی به عنوان کمدی هم نمیشه دیدش و اصلاً یه معجون عجیب و چرندی هست که آدم بعدش تا یه مدت از صنعت سینما متنفر میشه! :| من همین الآن که یادش افتادم، نیاز به دستشویی پیدا کردم! :|
به جاش مستند Jodorowsky's Dune به شدت چیز تماشایی و جالبیه و حتماً برین سراغش. البته اون رو هم بعد از خوندن کتاب ببینین که چیزی لو نره. این مستند در مورد نسخه‌ای از Dune هست که خودوروفسکی کبیر قرار بوده بسازه ولی اتفاقات مختلفی می‌افته که به جایی نمی‌رسه. به خاطر خل و چل بودن خودوروفسکی و حال و هوای خاصی که استاد داره، شاید اون نسخه هم در صورت تولید چیز عجیب غریبی می‌شد که طرفدارهای کتاب رو عصبانی می‌کرد، ولی خیلی دوست داشتم ببینم داستانی مثل Dune رو چطوری تبدیل به فیلم می‌کنه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Apple Original Films has won the Hollywood bidding war for Jon Watts’ thriller starring George Clooney and Brad Pitt

بطور رسمی تایید شده است که فیلم جدید کارگردان ۳ گانه اسپایدرمن، جان واتس، قرار است توسط سرویس استریم اپل پلاس پخش شود؛ جورج کلونی و برد پیت از ستارگان این فیلم دلهره آور خواهند بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر