Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
یه ربات خیلی خیلی گنده آهنی که شبیه عنکبوت بود و انگار از تیرآهن ساخته شده بود برای این Starship Troopers بودش؟
یه هاله ای از قیافش یادمه فقط

اسپایدر تانک wild wild west نیست؟!

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یه ربات خیلی خیلی گنده آهنی که شبیه عنکبوت بود و انگار از تیرآهن ساخته شده بود برای این Starship Troopers بودش؟
یه هاله ای از قیافش یادمه فقط
نه یه فاجعه ای به نام Wild Wild West بود.

ویرایش: دوستمون جوابت رو دادن. Will smith گفته بود یکی از بدترین فیلمهایی که بازی کرده.

• Like
Reactions: Origami 2008

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
هالک تو اونجرز اینو خوب توضیح داد که تغییر در گذشته، آینده رو تغییر نمیده بلکه یک خط زمانی به یک آینده جدید ایجاد میکنه، با رسم شکل بخوام نشون بدم :D

View attachment 215485
پس اون آینده قبلی با اتفاقاتش سرجای خودش میمونه و اینجاست که دنیای موازی شکل میگیره
اون توضیح هالک بیشتر جنبه گسترش داستان داشت برای آماده کردن مولتی ورس و فیلم های بعدی به خاطر همین قابل استفاده نیست و نمیشه یه نظریه ثابت در نظر بگیریم. چرا اگر یک تک فیلم بود قابل قبول بود ولی موقعی که جنبه تبلیغاتی داره برای بعدی ها، نه.
اتفاقا با تغییر تو گذشته آینده دچار تغییر میشه چیزی که تو فیلم لوپ خیلی واضح و قشنگ نشون میده (صحنه زخم کردن دست و نوشتن آدرس روی دست شخص گذشته و بلافاصله ظاهر شدن روی دست شخص آینده) به خاطر همین هم هست که معمولا تو این دسته از فیلم ها سعی میکنن که بگن اگر حرفی، نکته کلیدی، اتفاق خاصی برای اون شخصیت اصلی بیوفته میتونه آینده رو طوری که فکرش رو نمیکنن تغییر بده و سعی میکنند جلوگیری کنند. اگر اگر هم بخوایم جهان موازی رو هم در نظر بگیریم فکر میکنم در صورتی اتفاق بیوفته که چندین پرش زمانی اتفاق بیوفته اون موقع ممکن هست که جهان موازی اتفاق بیوفته.

کلا تو فیلم های مربوط به زمان خیلی نباید وسواس به خرج داد چون حتی بهترینشون هم ممکن هست چندسال دیگه از نظر علمی رد بشه. حالا اینکه نویسنده با سلیقه خودش یا برای پوشوندن حفره های داستان دست به خلاقیت هایی بزنند جای خود داره.

درمورد فیلم هم به نظرم جذاب و خوب بود (یا به قول دوستان پاپ کورنی) و واسه یه کار اکشن، تخیلی، فضایی اونقدر ها هم بد نبود.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
آقا نظرسنجی قابل مشاهده واسه همه باشه بهتر نیست؟ من که هیچ کدوم از این قدیمیارو ندیدم الان باید رندم یچی بزنم تا معلوم شه :D

درست شد. :D

در ضمن، رای The Thingهم یادت نره!:D

و گرنه این نظرسنجی هی تکرار میشه.:D

View attachment mp4.mp4

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
Them-E02.jpg

دوستان و عزیزان، هم راستا با نظرسنجی تاپیک در مورد ژانر horror توصیه اکید میکنم قسمت دوم سریال آنها را تنها و در دل شب ببنید و بیاین اینجا در موردش صحبت کنید. بعد براتون کانجورینگ مانجورینگ خنده دار بنظر میاد.
پ.ن: هر قسمت یک اپیزود مجزاست و ربطی بهم ندارن قسمت ها.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
Them-E02.jpg

دوستان و عزیزان، هم راستا با نظرسنجی تاپیک در مورد ژانر horror توصیه اکید میکنم قسمت دوم سریال آنها را تنها و در دل شب ببنید و بیاین اینجا در موردش صحبت کنید. بعد براتون کانجورینگ مانجورینگ خنده دار بنظر میاد.
پ.ن: هر قسمت یک اپیزود مجزاست و ربطی بهم ندارن قسمت ها.
این جالبه؟
یادمه قدیم به کینه و یا حلقه ژاپنی خیلی حال کردم. و یا یکمی قدیم تر یه فیلم ژاپنی بود به اسم "کوایدان"
ولی خوب هر چی فکر میکنم بیشتر اون ترس مربوط به دوران بچگی بوده. این اواخر دیگه هر چی بوده و دیدم اون حس قدیم رو بهم منتقل نمیکنه. برای همین فکر میکنم کمتر فیلم های horror میبینم.
دلم میخواد فیلمی باشه که همون ترس قدیم رو داشته باشه. دیگه این کانجورینگ و نان و اینا رو فقط برای داستانش میبینم. در حال حاضر بیشتر چیز های creepy برام جذاب هست تا چیز های مثل جن و روح و شیطان و غیره.
اخرین فیلمی که باهاش حال کردم فک کنم rec بود و همون موجود اخرش، اونم برای 10 12 سال پیشه
4 تا فیلم ترسناک بگین ببینم.

• Like
Reactions: SiminSecret

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
این جالبه؟
یادمه قدیم به کینه و یا حلقه ژاپنی خیلی حال کردم. و یا یکمی قدیم تر یه فیلم ژاپنی بود به اسم "کوایدان"
ولی خوب هر چی فکر میکنم بیشتر اون ترس مربوط به دوران بچگی بوده. این اواخر دیگه هر چی بوده و دیدم اون حس قدیم رو بهم منتقل نمیکنه. برای همین فکر میکنم کمتر فیلم های horror میبینم.
دلم میخواد فیلمی باشه که همون ترس قدیم رو داشته باشه. دیگه این کانجورینگ و نان و اینا رو فقط برای داستانش میبینم. در حال حاضر بیشتر چیز های creepy برام جذاب هست تا چیز های مثل جن و روح و شیطان و غیره.
اخرین فیلمی که باهاش حال کردم فک کنم rec بود و همون موجود اخرش، اونم برای 10 12 سال پیشه
4 تا فیلم ترسناک بگین ببینم.
این همون مدل ترسیه که ریشه در اساطیر و فرهنگ ماها داره، روشن تر بخوام بگم دعا نویسی و باز کردن یکسری درها به جهانمون.
//
تو سینمای خودمون چند تا فیلم خیلی خوب اومده که حیلی کم معرفی شده، یکیش همون شب بیست و نهم بود که بالا گفته شد.

دو تا فیلم پایین هم یکیش رو من تو سینمای هنر و تجربه و یکیش هم تو جشنواره فیلم فجر سال 98 دیدم که فوق العاده و یک سر و گردن بالاتر از فیلم های ایرانی ژانر وحشت بودن.

روایت ناپدید شدن مریم (سینمای هنر و تجربه)

large_e3558476-3dec-4d15-b887-2091d5de86ab.jpg

پوست (جشنواره فیلم فجر سال 98)
13981101183708797194665710.jpg

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
تو نظر سنجی کاملا با طرفداران The Thing همدل و هم نظر هستم ولی چون با فیلم The Omen خاطره خاصی دارم بهش رای دادم :D . فیلم جان کارپنتر یه سر و گردن از بالاتر از بقیه ست.

یکی از فیلم هایی که دوران کودکی دیده بودم و بعضی از صحنه هاش بصورت مخدوش تو ذهنم مونده بود چند روز پیش تونستم پیدا کنم. اون موقع یادم میاد خیلی خفن بود برام. ولی تازگی نگاش کردم متوجه شدم چه سمی بوده واسه خودش :D

Warlock: The Armageddon | 1993

b6d7dd0bee60c4786dcf11e0226077bbb8a331ef372723c3f3df974777835fe1._RI_V_TTW_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر