Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
استاد ازین جهت آف تاپیکه که اینجا تاپیک امتیاز به فیلماست که توی سر در این تاپیکم اگر نگاه میکردید نوشته اینجا از پستای دیگران نقل قول نگیرید و بحثارو ببرید تاپیک Movie! در نتیجه یه LOL هم تقدیم شما :D
من گفتنی هامو گفتم دوباره در جوابت باید دوباره همونارو تکرار کنم و شمام حرفاتو مجدد تکرار کنی و کلی ازینا :D بذاری
شما میگی فیلم به سیاست های آمریکام انتقاد تلویحی داشت؟! برای من کافی نبود و اگرم داشته انقدر تلویحی بود که با نبودشم فرقی نداشت.
اون قسمتایی از حرفاتم که قرمز کردم رو اصلا قبول ندارم!! نمی دونم واقعا بر چه مبنایی انقدر اصرار داری که مهلکه قسمت دوم اینک آخرالزمانه و این دو فیلم یکین! به نظر من Platoon شبیه ترین فیلم به مهلکه ـس.
درضمن شما یه بخش از پست منو نشون بده که گفته باشم شیفته فیلم اینک آخرالزمان هستم که انقدر الان دچار پارادوکس شدی. من نقدای زیادی از اینک آخرالزمان خوندم، اکثرا هم به عنوان یکی از بهترینای ژانر جنگ ازش یاد میکنن و منم باور دارم که فیلم عمیق، تاثیرگذار و قابل احترامه و معتقم چندین لول بالاتر از مهلکه است ولی با اینحال خیلی به این فیلم علاقه مند نیستم! و کلا 2بارم بیشتر ندیدمش! در آخرم اصل مطلب اون پست باختن این فیلم به کریمر علیه کریمر توی اسکار اون ساله!
الان پارادکست حل شد؟ :D
در باب تخیلی و فانتزی بودن آخرالزمان فقط کافیه به صحنه ابتدایی و این یارو سرگرده اشاره کنم که با استایل احمقانه (کلاه کابویی + عینک دودی + بالا تنه لخت) وسط انفجار خمپاره ها طوری راه میرفت انگار چارشنبه سوریه و کپسول TNT دور و برش داره میترکه! :D حالا دیگه با بقیه فیلم کاری نداریم...! :D
images

باز هم میگم پارادوکس از پُست هات میباره و اون رو داری به من نسب میدی! hurt locker کارشو خوب انجام داده. به نسبت فیلم های جنگی هم رده اش اگه بخوایم نگاه کنیم. و اگه کسی از hurt locker ایراد بگیره میشه گفت تقریبا از تمام فیلم های ژانر جنگی آمریکایی ایراد گرفته! :D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
در باب تخیلی و فانتزی بودن آخرالزمان فقط کافیه به صحنه ابتدایی و این یارو سرگرده اشاره کنم که با استایل احمقانه (کلاه کابویی + عینک دودی + بالا تنه لخت) وسط انفجار خمپاره ها طوری راه میرفت انگار چارشنبه سوریه و کپسول TNT دور و برش داره میترکه! :D حالا دیگه با بقیه فیلم کاری نداریم...! :D
خب همینش نکته داره و کاملا حساب شده اس استاد گرامی، (به جای بحث با من مینشستی 4تا از نقدای فیلمو میخوندی) فکر کنم همین صحنه اس که همین یارو با این تیپ و قیافه ـش این دیالوگ معروفو میگه: I love the smell of napalm in the morning هر چقدر بهت توضیح میدم راهبرد این فیلم برای رسیدن به تم ضد جنگیش خیلی با مهلکه فرق داره متوجه نمیشی
اون وقت اینو با سکانس اولیه مهلکه که سربازه خواهش تمنا میکرد گوشیتو بذاری زمین که رفیقم نترکه یکی میکنی! (باشه!)
بیخیال من پر پارادوکس شما استاد!
اگه کسی از hurt locker ایراد بگیره میشه گفت تقریبا از تمام فیلم های ژانر جنگی آمریکایی ایراد گرفته! :D
باشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
خب همینش نکته داره و کاملا حساب شده اس استاد گرامی، (به جای بحث با من مینشستی 4تا از نقدای فیلمو میخوندی) فکر کنم همین صحنه اس که همین یارو با این تیپ و قیافه ـش این دیالوگ معروفو میگه: I love the smell of napalm in the morning هر چقدر بهت توضیح میدم راهبرد این فیلم برای رسیدن به تم ضد جنگیش خیلی با مهلکه فرق داره متوجه نمیشی
اون وقت اینو با سکانس اولیه مهلکه که سربازه خواهش تمنا میکرد گوشیتو بذاری زمین که رفیقم نترکه یکی میکنی! (باشه!)
بیخیال من پر پارادوکس شما استاد!
محض اطلاع عرض میکنم پروژه آخرالزمان اول قرار بوده یه کمدی سیاه باشه و برای همین صحنه های اغراق شده توش می بینیم. (بحث جنابعالی روی واقع گرایی بود، نبود؟!) حالا اینکه کاپولا بعدا یه تغییراتی توش میده و فیلم رو به سمت یه اثر خشن و جدی سوق میده (مخصوصا هر چی به سمت پایان میریم) بحثش فرق داره. ولی hurt locker از اول یه thriller هست و لااقل از این لحاظ تکلیفش با خودش مشخصه. ok بی خیال... :D

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
تیتر خبر:

برادران وارنر به‌دنبال بازیگر و کارگردان سیاه پوست برای ریبوت فیلم سوپرمن​

عکس العمل من:
یعنی سیاره کریپتون هم افریقا داره؟~X(:-??
دیگه اون کارگردان که جلوی دوربین نیست، حداقل اونو بذارید برای ما سفیدپوست های خبیث بمونه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
تیتر خبر:

عکس العمل من:

tumblr_nfi2ywinUP1rpbm71o1_500.jpg

29967f3a00ed54eddfc0eb4f6acbc5fa.jpg

3922029-0 earth_cv25_ds.jpg.jpg
VAL-ZOD

Val-Zod (Earth 2)

حالا دیگه اینکه وارنر لعنت الله علیه بخواد فیلم همین کاراکتر رو بسازه یا نه میخواد کال-ال رو سیاه پوست کنه بی خبرم ازش.

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
تیتر خبر:

عکس العمل من:
حرف هم بزنیم متهم میشیم به نژادپرستی در قرن بیست و یک!!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
تیتر خبر:

عکس العمل من:
در کنار ادامه Man of Steel یا اونو کلا بیخیال شدن؟
خدایش نژادپرست نیستیم ولی با اینکارا یواش یواش داره از هرچی سیاه و لز مز هست حالم بهم میخوره :|

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
نه کلا میخوان ریبوت کنن از اول
باو نسخه قبلی سوپرمن که خیلی خوب بود
الانم تا جایی ک میدونم هنری خیلی معروف و محبوبه
اخه این برادران وارنر اسکلی چیزین خدایش :| اصلا کارشون قابل درک نیس
امیدوارم یجوری با کله بخوره زمین ک دیگ نتونه پابشه
زرت زرت ریبوت میکنن بعد از اونور مارول داره فاز به فاز با هدف درست میره جلو

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
View attachment 205164

View attachment 205165

View attachment 205166
VAL-ZOD

Val-Zod (Earth 2)

حالا دیگه اینکه وارنر لعنت الله علیه بخواد فیلم همین کاراکتر رو بسازه یا نه میخواد کال-ال رو سیاه پوست کنه بی خبرم ازش.

امیر هیچ اشاره ای تا به الان وال-زاد نشده و همه منابع دارن میگن که میخوان کال-ال رو سیاه پوست کنن!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
امیر هیچ اشاره ای تا به الان وال-زاد نشده و همه منابع دارن میگن که میخوان کال-ال رو سیاه پوست کنن!
:|
با توجه به این‌که تأیید شده ریبوت سوپرمن ، فیلم جوکر و فیلم بتمن تو DCEU نیستن احتمالا همون جوری که تو تلگرام بهت گفتم انجام بدن ، یعنی آخر فیلم فلش و بعد اتمام فلشپوینت شاهد این باشیم که سوپرمن dceu شده سوپرگرل! :)

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
Reactions: Jill-Valentine

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
جدی DC اگر یک فیلم نیمه‌مستند از حماقت خودشون و ماجراهایی که از اول داشتند بسازه، فروش بهتر و مقبولیت بیشتری کسب می‌کنه تا این وضع ? یعنی یک نفر آدم حسابی اونجا نیست که از خودش بپرسه داریم چه غلطی می‌کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر