Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,336
نام
امیر
آقا شدیدا خوشحالم بخاطر زویی کرویتز. بنظرم کت وومن فوق العاده ای میشه. ازونطرف هم گوردون خوبی دارن. کلا امیدوارم 8-> (دیزی ریدلی خیلی خوبه. خیلی هم تواناست. ولی بنده برای این نقش نمیپسندمش :D زیادی دوست داشتنیه :D و بیش از حد گوگولی :D برا این نقش یه زن سر سخت و اغواگر و چهره بی حس میخواد که بنظرم این زویی کرویتز عالیه از نظر شخصیتی)

و اون خبر سیندرلا... فاااااااااااک :| چی تو مغز ایناست واقعا؟؟
البته دیزی در کنار کاترین لنگفورد جزو کاندیداهای نقش بتگرل هست ، به نظر من جفتشون بازی کردن تو این نقش بهشون میاد. :D

• Like
Reactions: arash1996

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
یک نقد زیبا و شورانگیز از فیلم جوکر. اسپویل داره نقده ولی منم که خیلی حساسم با اسپویل خوندمش و بسیار لذت‌بخش بود. اولین باره همچین کاری می‌کنم بدون که فیلمی رو دیده باشم قبلش نقدش را بخونم.
لینک

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
نمیدونم چرا بتگرل باید تو فیلم بتمن باشه که شما درباره بازیگرش صحبت میکنید؟اصلا یه عنصر بی مورده اگه وارد فیلم باشه !! مثلا بتگرل بیاد چکار کنه؟!
دختر کمیسر گوردن و دستیار بتمن باشه شاید اما بتگرل !! شاید اگه یه روزی فیلم نایتوینگ ساخته بشه معرفی بشه اما تو فیلم بتمن فک نکنم اصلا مت ریورز واردش کنه چون کاملا بی مصرفه

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
زو کراویتز واسه کت وومن گزینه خوبیه،جثه اش هم میخوره.حالا گزینه های بهتری هم وجود داره ولی دیزی ریدلی؟!!کام آن:D
در مورد بت گرل هم که موضع ما مشخصه:D (البته تا اونجا که یادمه بانو موتور سوار بودن:D)
Firefox_Screenshot_2019-10-15T15-33-00.211Z.png

راجع به بیلی پورتر تو سیندرلا هم یه نکته ای هست،اونم اینه که شما سیندرلا رو به نسخه دیزنی تقلیل میدین. من خودم چون اونارو ندیدم شخصا مشکلی هم ندارم.هرچند این بازیگر به طور کلی در من فرو نمیرود:D ولی قرائت های مختلفی از این داستان هست و اگه اشتباه نکرده باشم مثلا تو نسخه گریم که اسم داستان هم فرق داره اصلا همچین شخصیتی نیست.اینم دقیقا اون شخصیت نمیشه بلکه "فیری گادمادر طور" میشه:Dمن موگلی رو هم به نسبت دوست داشتم و به نظرم کار جالبی کرده بود.
نمیدونم چرا بتگرل باید تو فیلم بتمن باشه که شما درباره بازیگرش صحبت میکنید؟اصلا یه عنصر بی مورده اگه وارد فیلم باشه !! مثلا بتگرل بیاد چکار کنه؟!
دختر کمیسر گوردن و دستیار بتمن باشه شاید اما بتگرل !! شاید اگه یه روزی فیلم نایتوینگ ساخته بشه معرفی بشه اما تو فیلم بتمن فک نکنم اصلا مت ریورز واردش کنه چون کاملا بی مصرفه
این فیلم بتمن اصلا توش بت گرل نیست.صحبت از این بود و هست که یه فیلم جدا بسازن با محوریت بت گرل.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
البته دیزی در کنار کاترین لنگفورد جزو کاندیداهای نقش بتگرل هست ، به نظر من جفتشون بازی کردن تو این نقش بهشون میاد. :D
لنگفورد 13RW??????:-t
بیخیاللل به نظرم خیلی وانیلا هست واسه همچین نقشی:-? یکم هم تپل مپل میزنه فایده نداره کلا:D

• Like
Reactions: Silent Storm

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آقا سر در هالییود گل گرفتم یه خبر یا بهتره بگم شایعه خوب دارم البته این فیلمم دور از کثافت کاریاشون با اون کستش نیست ولی خب شایعه شده ریدیزاین sonic این شکلیه خفن نیست ولی خیلی خوشگله خوشم آمد ایکاش واقعی باشه یا اگه نیست از این بهتر باشه چقدر گوگولیه:x

View attachment 119649

Rumour: Is This the Sonic the Hedgehog Movie's New Design?
این که خیلی خوبه به طراحی اورجینال سونیک کاملا شبیه ،هر چی هست از اون میمون اولیه خیلی بهتر شده! منو یاد پسر بچه تو جومانجی می‌انداخت که تقلب کرد میمون شد

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
این بازیگری که برای کتوومن انتخاب شده بد نیست ولی به نظرم بهترین گزینه برای این نقش، Eiza González بود.

h406239_.jpg

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
این بازیگری که برای کتوومن انتخاب شده بد نیست ولی به نظرم بهترین گزینه برای این نقش، Eiza González بود.

h406239_.jpg

با لباس Catwoman این شکلی میشه :D
به نظرم کار خوبی کردن اینو انتخاب نکردن چون به کل حواس مردم از فیلم پرت میشد :D

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
860
نام
محسن

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
آوردن ددپول تو mcu به خاطر ماهیتی که کاراکترش داره خیلی راحته.دو تا جک مرتبط با درجه سنی میگه و خلاص:D
با لباس Catwoman این شکلی میشه :D
به نظرم کار خوبی کردن اینو انتخاب نکردن چون به کل حواص مردم از فیلم پرت میشد :D

تو این زمونه کارگردان مرد اگه از این لباسا تن کاراکتر زنش کنه، به اتهام میل گیز جرش میدن:D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
یکی از اصلی ترین سلاح های کت ومن اقوام ج.سی اون هست ولی معمولا به خاطر یک سری مسائل کم تر بهش پرداخته میشه فکر کنم شغل اصلیشم تو کاپاره بوده و رقصنده در کل هر کدام از کارکتر های بتمن یک دنیایی خودشون رو دارن ومیشه چند فیلم از روشون ساخت

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
میانگین و درصد نمرات فیلم «Zombieland: Double Tap»

119771 119770

میانگین و درصد نمرات فیلم «Maleficent: Mistress of Evil»

119773 119772

پ.ن: منتقدها هر دو فیلم رو کمتر از نسخه‌های اولشون تحویل گرفتند. من خیلی کاری به قسمت جدید «Maleficent» ندارم ولی همچنان با قدرت تمام منتظر «Zombieland: Double Tap» هستم :-bd:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر