barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چند روز پیش قسمت فرعی برا جان ویک تایید شد با شخصیت اصلی زن به کارگردانی Len Wiseman (سری فیلم های Underworld) مورد اول اینکه فیلم از همین الان جاش تو زباله دونی تاریخه با این کارگردان مورد بعدی اینکه کل ابهت فیلم که خود شخص جان ویک کیانو ریوز باشه هستش پس زهی خیال باطل :)) مورد بعدی اینکه توجهتنون رو به این مقاله جلب میکنم (طبق معمول همینجوری یهویی به چشمم خورد)

The John Wick spin-off has made a terrible mistake already

سر تیتر رو میبینی میگی خوب آره خیلی بیراه هم نمیگه جلوتر میای میبینی به اینکه عوامل اصلی فیلم مرد هستن گیر داده گور بابای کارنامه افتضاح کارگردان ! چرا زن نیست کارگردان فیلم ؟ یعد جالبه میگه اگه ترس از اینه که کارگردان زن بی تجربه هستش که خوب Chad Stahelski هم تجربه ای نداشته تو این ضمینه LOL طرف یـ عمر بدلکاری میکرده ریز به ریز صحنه های اکشن رو میدونسته یعنی میدونسته دقیقا یـ صحنه درگیری خفن رو چجوری درست کنه اون وقت با یـ نفر که ممکنه صفر کیلومتر باشه قابل مقایسه هستش ؟؟؟
این فمنیست ها واقعا مغزشون کار نمی کنه . خوبه طرف معروف ترین کارش قسمت اول و دوم آندروولده که یکی از قهرمان های زن مشهور رو در سینما نمایش داده .

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
تا الان سه تا فیلم از لیست من حذف شد یکی این زباله یکی birds of prey که دست بازیگرش درد نکنه اخطار داد :D
عجب وضعی شده ها...قبل از اینکه به من برچسب بزنید بگم من خودم به عنوان یه دی سی فن حالم از فیلم جدید هارلی کویین به هم میخوره،نه فقط به خاطر اینکه صد تا شخصیت دیگه داره دی سی که لیاقتشون بیشتره بلکه به خاطر اینکه شخصیت ها با تصویری که یه کمیک فن تو ذهنش داره کلی تفاوت دارن (در همین حد که کاساندرا کین،همون دختر خپل ته تریلر یکی از بهترین مبارزای دی سی هست که بتمن ادعا میکنه میتونه خودش رو هم بزنه و از بچگی بهش یاد دادن آدم بکشه بعد اینجا اینقدر خپل و بی عرضه به نظر میاد)
اگه یه ویژگی داشته باشه هارلی کویین که بهش ذره ای عمق بده و صرفا به یه ورژن درجه دو جوکر که فقط مسخره بازی بلده خلاصه اش نکنه،همین گذشته تلخ و رابطه پر از آزار و اذیت اش با جوکر هست که میخواد ازش فرار کنه(چیز جدیدی هم نیست که بگید رو حساب موج سواریه)اگه شما از فیلم بدت میاد خب نظرته ولی اینکه از فیلم بدت بیاد به خاطر اینکه بازیگر گفته فیلم در مورد زن ستیزیه،صادقانه بگم نشون دهنده insecure بودنته که انگار ذات مقابله با زن ستیزی رو چیز بدی میدونی و میخوای کلا انکارش کنی وجود زن ستیزی رو(کلی میگم منظور فقط شخص شما نیست).منم از این افراطی بازی ها بدم میاد ولی مخالفت کردن با هرچیزی،در هر سطحی که بخواد از حقوق اقلیت ها دفاع کنه باعث نمیشه شما افراطی نباشید؛اتفاقا باعث میشه ورژن افراطی معکوس همون به اصطلاح sjw هایی باشید که ازش متنفرید

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
اگه شما از فیلم بدت میاد خب نظرته ولی اینکه از فیلم بدت بیاد به خاطر اینکه بازیگر گفته فیلم در مورد زن ستیزیه،صادقانه بگم نشون دهنده insecure بودنته که انگار ذات مقابله با زن ستیزی رو چیز بدی میدونی و میخوای کلا انکارش کنی وجود زن ستیزی رو(کلی میگم منظور فقط شخص شما نیست).منم از این افراطی بازی ها بدم میاد ولی مخالفت کردن با هرچیزی،در هر سطحی که بخواد از حقوق اقلیت ها دفاع کنه باعث نمیشه شما افراطی نباشید؛اتفاقا باعث میشه ورژن افراطی معکوس همون به اصطلاح sjw هایی باشید که ازش متنفرید
اولش میگی برچسب به خودت نزنن،بعد میای به این بنده خدا برچسب میزنی!لول

و نه اقا اینکه شما از یه ایدئولوژی بیزار باشید، شما رو Inscure و این ژانگلوک بازیا نمیکنه.
هیچ مسئولیتی هم در قبال حقوق هر اقلیتی که وجود داره اونم بطور زورکی نداره! :-"

بگذریم که همه این چرت و پرتایی که گفتن بطور معمول جوسازیه برای ملت اونور بیان فیلم رو ببینن!
همین Ewan McGregor که زده توی کار درس اخلاق، خود ایشون میاد بخاطر دوست دختر جدیدش که از قضا همبازیشم توی همین فیلم در میاد، زن و بچه ها رو بعد 22 سال ول میکنه به امون خدا...خود ایشون که توی این زمینه از همه بدتره! :D

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اولش میگی برچسب به خودت نزنن،بعد میای به این بنده خدا برچسب میزنی!لول

و نه اقا اینکه شما از یه ایدئولوژی بیزار باشید، شما رو Inscure و این ژانگلوک بازیا نمیکنه.
هیچ مسئولیتی هم در قبال حقوق هر اقلیتی که وجود داره اونم بطور زورکی نداره! :-"

بگذریم که همه این چرت و پرتایی که گفتن بطور معمول جوسازیه برای ملت اونور بیان فیلم رو ببینن!
همین Ewan McGregor که زده توی کار درس اخلاق، خود ایشون میاد بخاطر دوست دختر جدیدش که از قضا همبازیشم توی همین فیلم در میاد، زن و بچه ها رو بعد 22 سال ول میکنه به امون خدا...خود ایشون که توی این زمینه از همه بدتره! :D
ایدئولوژی؟یا من تعریف درستی ندارم از این کلمه یا شما.همه آدم ها باید حقوق برابر داشته باشن.این یه اصل اخلاقی کلی هست؛ایدئولوژی ها به صورت خیلی ریزتر جزئیات رو دسته بندی میکنن و آدمارو تعریف.اینکه ستیز داشتن با نصف آدم های یه سیاره چیز بدیه رو من فک نمیکنم توی تعریف ایدئولوژی جا بگیره.تعریفی که من از کلمه فمنیسیم دارم یعنی رعایت حقوق زنان.نه اینکه حق بیشتر داشته باشن.حالا اینکه یکی به سوراخ دیوار هم گیر میده و میخواد مرد هارو از یه جا بیرون بندازه که تمام عوامل فیلم زن باشن که حقوق زن نیست،مسخره بازیه.مثل این میمونه یکی بگه من از آدم های خیر بدم میاد خب میپرسی چرا؟میگه چون یه عده از کار خیر برای پوشش کارهای فاسدشون استفاده میکنن.خب مرد حسابی اینکه کار خیر حساب نمیشه اصلا.حالا این ایوان مک گرگور هم به من اصلا ربطی نداره چکار کرده تو زندگیش
منم نگفتم کسی مسئولیتی داره و ادعایی ندارم که همه باید فعالیتی داشته باشن(اصلا مگه خودم دارم؟)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
عجب وضعی شده ها...قبل از اینکه به من برچسب بزنید بگم من خودم به عنوان یه دی سی فن حالم از فیلم جدید هارلی کویین به هم میخوره،نه فقط به خاطر اینکه صد تا شخصیت دیگه داره دی سی که لیاقتشون بیشتره بلکه به خاطر اینکه شخصیت ها با تصویری که یه کمیک فن تو ذهنش داره کلی تفاوت دارن (در همین حد که کاساندرا کین،همون دختر خپل ته تریلر یکی از بهترین مبارزای دی سی هست که بتمن ادعا میکنه میتونه خودش رو هم بزنه و از بچگی بهش یاد دادن آدم بکشه بعد اینجا اینقدر خپل و بی عرضه به نظر میاد)
اگه یه ویژگی داشته باشه هارلی کویین که بهش ذره ای عمق بده و صرفا به یه ورژن درجه دو جوکر که فقط مسخره بازی بلده خلاصه اش نکنه،همین گذشته تلخ و رابطه پر از آزار و اذیت اش با جوکر هست که میخواد ازش فرار کنه(چیز جدیدی هم نیست که بگید رو حساب موج سواریه)اگه شما از فیلم بدت میاد خب نظرته ولی اینکه از فیلم بدت بیاد به خاطر اینکه بازیگر گفته فیلم در مورد زن ستیزیه،صادقانه بگم نشون دهنده insecure بودنته که انگار ذات مقابله با زن ستیزی رو چیز بدی میدونی و میخوای کلا انکارش کنی وجود زن ستیزی رو(کلی میگم منظور فقط شخص شما نیست).منم از این افراطی بازی ها بدم میاد ولی مخالفت کردن با هرچیزی،در هر سطحی که بخواد از حقوق اقلیت ها دفاع کنه باعث نمیشه شما افراطی نباشید؛اتفاقا باعث میشه ورژن افراطی معکوس همون به اصطلاح sjw هایی باشید که ازش متنفرید
ببین عزیز من میفهمم چی میگی و بگم که منظور من کاملا اشتباه فهمیدی الکی برچسب نزن! اینکه تو یه فیلم با زن ستیزی مخالفت بشه مشکلی نداره خیلی هم عالی خیلی هم خوب اما واسه شخصیت های کمیک و تو فیلمی که فقط اکشنش مهمه تا داستان؟ هر چیزی جای خودش داره مثلا فیلم جوکر ساختارش هدف دار و بهش میخوره ولی پرداختن به زن ستیزی تو bofp معنایی نداره و یه نکته دیگه الان شما با جو فعلی هالیوود صادقانه بودن هدف این فیلم باور داری یعنی فکر میکنی سازنده ها میخوان واقعا از حقوق زن ها دفاع کنن؟! کارهای اینا برا چیزی بجز پول نیست حقیقتش اگه الان سال مثلا 2015 یا 16 بود کسی مخالفتی نداشت و میگفت دارن یه حرکت خوب میزنن برای مبارزه ولی الان چی؟ میشه چنین چیزی گفت؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جوکر رو با هزاران هزار عذاب وجدان کیفیت پرده ای دیدم
به معنی واقعی کلمه ترکوند
من جای دیزنی بودم هر حربه ای به کار میبردم که فیلم در سطح گسترده دیده نشه، واقعا مثل مثل تیزی ای میمونه که شاهرنگ مارول رو زده باشه
حالا بچه های بیشتری ببینند، راحت تر میشه درباره اش صحبت کرد

در عرض ده روز و یک و نیم هفته فروش جوکر از 540 میلیون دلار در سطح جهانی عبور کرد!

Untitled.png

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
جوکر حسابی ترکونده پس اگه خواکین فونیکس رضایت بده قسمت دومشو هم حتما خواهیم دید آیا بتمنو از دید جوکر خواهیم دید؟:-??

شخصا منتظر دارکساید با درجه سنی Rم:D:D:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
جوکر حسابی ترکونده پس اگه خواکین فونیکس رضایت بده قسمت دومشو هم حتما خواهیم دید آیا بتمنو از دید جوکر خواهیم دید؟:-??

شخصا منتظر دارکساید با درجه سنی Rم:D:D:D
گفتن جوکر هیچ جوره نمیتونه با بتمن رو به رو بشه چه فیلم بعدی بتمن چه هر بتمن دیگه ای :D

• Like
Reactions: TWO-FACE2

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

خواکین قبلا اوکیو داده:D برا بازی دوباره در نقش جوکر

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
گفتن جوکر هیچ جوره نمیتونه با بتمن رو به رو بشه چه فیلم بعدی بتمن چه هر بتمن دیگه ای :D
من فقط شنیدم با بتمن مت ریورز ارتباطی نداره ، اما ، هیچ بتمنی !!!؟ به نظرم که اصلا امکان نداره این جوکر با بتمن روبرو نشه ، خالی از اینا اگه وارنر بخواد حرفای تاد فیلیپس برای ساخت یه یونیورس جدارو اجرا کنه چاره ای نداره ، البته به راحتی میتونه بگه این یونیوس مال فلان زمنینه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اما ، هیچ بتمنی !!!؟ به نظرم که اصلا امکان نداره این جوکر با بتمن روبرو نشه ، خالی از اینا اگه وارنر بخواد حرفای تاد فیلیپس برای ساخت یه یونیورس جدارو اجرا کنه چاره ای نداره ، البته به راحتی میتونه بگه این یونیوس مال فلان زمنینه

با وجود موفقیت عالی جوکر، احتمالش هست بتمن رو یطوری تو قسمت های بعدی وارد کنن. حالا که دو تا جوکر داریم، چه اشکالی داره دو تا هم بتمن داشته باشیم.:D مطمئن باش وارنر بیخیال DC Dark نمیشه.:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من فقط شنیدم با بتمن مت ریورز ارتباطی نداره ، اما ، هیچ بتمنی !!!؟ به نظرم که اصلا امکان نداره این جوکر با بتمن روبرو نشه ، خالی از اینا اگه وارنر بخواد حرفای تاد فیلیپس برای ساخت یه یونیورس جدارو اجرا کنه چاره ای نداره ، البته به راحتی میتونه بگه این یونیوس مال فلان زمنینه
فکر کنم خبره کلیک بیت بود توش نرفتم بهرحال بتمنم بیارن حال کنیم :x
وارنر بیخیال DC Dark نمیشه.:D
DC Dark is life DC Dark love :D:D:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
شایعه شده که وانر قصد ساخت فیلم اختصاصی Lex Luthor رو داره.
احتمالا اینم مثل جوکر تو DCEU نباشه و بازیگر دیگه ای نقش Lex Luthor رو کنه که شخصا خوشحال میشم ، چون اونی که تو BvS دیدیم چندان جالب نبود و بیشتر شبیه جوکر تو دارک نایت بود تا Lex Luthor !

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اسپویل سطحی جوکر 2019 و بحث راجبه دی سی دارک یونیورس

اقا یکسوال یعنی به نظرتون اون همه رفرنس به خانواده وین و نشون دادن خوده بروس وین و کلا این همه انتقال اطلاعات بابت دنیای گاتهام الکی بوده؟ یعنی اصلا قرار نیست این فیلم هیچ ارتباطی درباره شکل گیری بتمن داشته باشه؟ والا به نظر من اگر اسم فیلم جوکر نبود، میتونست اریجینز بتمن نام بگیره!!
حتی فکرمیکنم انتخاب بازیگر فیلم مستقل بتمن هم به همین دلیل نسبتا جوون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر