Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
Billy Porter Should Absolutely Be Cinderella’s Fairy Godmother
Billy Porter Will Play Fairy Godmother In ‘Cinderella’ With Camila Cabello

«بیلی پورتر» رو که احتمالا با پوشش زنونه‌اش در مراسم اسکار به یاد دارید، قراره که در فیلم جدید «سیندرلا» نقش «fairy godmother» رو بازی کنه؛ نقشی که هر جور بهش فکر می‌کنم، اون رو یه زن باید بازی کنه.

پ.ن: #خدایا_بسه_دیگه #بابا_خسته_شدیم_دیگه :D
داره هالیوود به سمتی میره، اکبر عبدی خودمون که نقش های مونث بازی کرده،یک لباس زنونه بپوشه بره اونجا،یک برچسب مسخره جنسی هم بهش میزنن،کامل شانس گرفتن نقشش از بازیگر های زن اونور بیشتر میشه!;)):))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

«بیلی پورتر» رو که احتمالا با پوشش زنونه‌اش در مراسم اسکار به یاد دارید، قراره که در فیلم جدید «سیندرلا» نقش «fairy godmother» رو بازی کنه؛ نقشی که هر جور بهش فکر می‌کنم، اون رو یه زن باید بازی کنه.

سیاه پوست که هست، گـ*ـی هم که هست، نقش مونث ـم دادن بهش یک جورایی ترنـس هم محسوب بشه، تمام تیک های جدول هالیوودو زده دیگه بهتر چی میخوان؟ :D

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
سیاه پوست که هست، گـ*ـی هم که هست، نقش مونث ـم دادن بهش یک جورایی ترنـس هم محسوب میشه، تمام تیک های جدول هالیوودو زده دیگه بهتر چی میخوان؟ :D
مطمئنی اشتباه نگرفتی؟:D یا از شدت نارضایتی گفتی اینارو؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

همه رد دادن آ :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
کت وومن ما کجاست؟
ربطی نداره به بحث ولی اینو چند وقت پیش دیدم ازش، رپ میخونه خیلی دوست داشتنیه
8->
گفتم ببینید

دقیقه 2:30

• Love
Reactions: Ali Venom

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
سایتی نمونده که آرشیو قبلش سالم باشه ؟ من بخاطر اینکه جا نداشتم مقدار زیادی فیلم و سریال رو پاک کردم که بعد بگیرمشون الان غیر از تورنت منبع دیگه ای نمونده واسه قدیمیا؟ چون سایت ها دارن بیشتر آپدیت میکنن واسه ریلیز های جدید

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من یک ساعت اینجوری بودم :eek: بعدش یک ساعت اینجوری باز وارنر بروز =)) نبینید آقا نبینید برم پای همون سیندرلای قبلی که تو قرون وسطی نقش سیاه پوست داشت ببوسم :D
اکثر موقع ها دقت کردی فن کست ها خیلی خیلی بهتر از کست واقعی هستن؟:D
شبیهش نیست ولی از اینی که آوردن بهتر :D جالبه فن ها jessica chastain رو برا poison ivy انتخاب کردن من گفتم اینم نمیخوره ولی فن آرتش دیدم و فهمیدم که کاملا مناسب :| ولی چه فایده ای داره که گوش نمیکنن شده حتی خود بازیگرا برا فلان نقش خودشون به در و دیوار زدن همون دیو باتیستا چقدر گفت من باید تو gow باشم آخرش کاشف به عمل آمد که فیلم اصلا مارکوس فنیکس نداره و چرندی بیش نیست بیخیال شد و گفت میشنون و چیزی نمیگن دم مایکروسافت گرم کردش شخصیت قابل بازی تو gears5

See Jessica Chastain As Poison Ivy For Robert Pattinson's The Batman

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر

این دیگه خیلی مسخرس یعنی فرشته ی مهربونو نقششو قراره یه مرد سیاهپوست بازی کنه :))))
واقعا دارن گندشو در‌میارن دیگه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اکثر موقع ها دقت کردی فن کست ها خیلی خیلی بهتر از کست واقعی هستن؟:D

اخه مسله اینکه حتی شایعه/خبرش هم بود که دیزی ریدلی بین کاندیداهای انتخاب برای کت وومن هست! نمیدونم چرا نهایی نشد :(

• Sad
Reactions: Destro

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آقا سر در هالییود گل گرفتم یه خبر یا بهتره بگم شایعه خوب دارم البته این فیلمم دور از کثافت کاریاشون با اون کستش نیست ولی خب شایعه شده ریدیزاین sonic این شکلیه خفن نیست ولی خیلی خوشگله خوشم آمد ایکاش واقعی باشه یا اگه نیست از این بهتر باشه چقدر گوگولیه:x

Capture.JPG

Rumour: Is This the Sonic the Hedgehog Movie's New Design?

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا شدیدا خوشحالم بخاطر زویی کرویتز. بنظرم کت وومن فوق العاده ای میشه. ازونطرف هم گوردون خوبی دارن. کلا امیدوارم 8-> (دیزی ریدلی خیلی خوبه. خیلی هم تواناست. ولی بنده برای این نقش نمیپسندمش :D زیادی دوست داشتنیه :D و بیش از حد گوگولی :D برا این نقش یه زن سر سخت و اغواگر و چهره بی حس میخواد که بنظرم این زویی کرویتز عالیه از نظر شخصیتی)

و اون خبر سیندرلا... فاااااااااااک :| چی تو مغز ایناست واقعا؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر