msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
بچه ها فصل اول اقای روبوت کجا میتونم دان کنم سایت خارجی بدید و کم حجم(x256) باشه
سایت ایرانی فصل اول همش داون شدن
ممنون

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
ماجرا از خبر اول شروع میشه که بازتاب‌دهنده شرایط اکران فیلم آخر «تارانتینو» در چینه. بر طبق گفته منابع، دختر «بروسلی» به‌صورت مستقیم از مسئولین چینی خواسته که «Once Upon a Time in Hollywood» رو تنها در صورتی اکران کنند که تغییراتی در نحوه نشون دادن پدرش در فیلم اعمال بشه. این فیلم قرار بود که 25 اُکتبر در چین اکران بشه، اما چین فعلا اکران فیلم رو لغو کرده تا ویرایش جدیدی از فیلم بهشون تحویل داده بشه. اینجاست که به خبر دوم می‌رسیم که واکنش «تارانتینو» به این شرایط رو نشون می‌ده. منابع نزدیک به «تارانتینو» گفته‌اند که این کارگردان حاضر نیست که فیلمش رو تغییر بده و اگه چینی‌ها می‌خوان فیلمش رو اکران کنند،‌ باید همین نسخه رو پخش کنند. «تارانتینو» در قراردادهای فیلم‌هاش، حقوق نسخه نهایی رو از استودیوها می‌گیره و این فیلم هم از این شرایط مستثنا نیست. «Once Upon a Time in Hollywood» تا الآن 366 میلیون دلار در جهان فروخته و احتمال می‌رفت که با اکران در چین بتونه از مرز 400 میلیون دلار عبور کنه؛ اتفاقی که حالا دیگه خیلی محتمل به‌نظر نمی‌رسه.

پ.ن: خوشم میاد که «تارانتینو» باج بده نیست. توی این فضایی که در «هالیوود» همه بعد از هر حرفی عذرخواهی می‌کنند، اون از معدود کساییه که پا پس نمی‌کشه :x^:)^

پ.ن 2: اکثر کسایی که «بروسلی» رو می‌شناسند، عاشق اون هستند. من هنوز این فیلمِ «تارانتینو» رو ندیدم ولی هیچ چیزی نمی‌تونه چهره «بروسلی» رو خراب کنه و مطمئنم که «تارانتینو» چنین قصدی رو نداشته. اما دختر «بروسلی» داره اون اسم خانوادگی رو بیشتر از هر کس دیگه‌ای خراب می‌کنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ماجرا از خبر اول شروع میشه که بازتاب‌دهنده شرایط اکران فیلم آخر «تارانتینو» در چینه. بر طبق گفته منابع، دختر «بروسلی» به‌صورت مستقیم از مسئولین چینی خواسته که «Once Upon a Time in Hollywood» رو تنها در صورتی اکران کنند که تغییراتی در نحوه نشون دادن پدرش در فیلم اعمال بشه. این فیلم قرار بود که 25 اُکتبر در چین اکران بشه، اما چین فعلا اکران فیلم رو لغو کرده تا ویرایش جدیدی از فیلم بهشون تحویل داده بشه. اینجاست که به خبر دوم می‌رسیم که واکنش «تارانتینو» به این شرایط رو نشون می‌ده. منابع نزدیک به «تارانتینو» گفته‌اند که این کارگردان حاضر نیست که فیلمش رو تغییر بده و اگه چینی‌ها می‌خوان فیلمش رو اکران کنند،‌ باید همین نسخه رو پخش کنند. «تارانتینو» در قراردادهای فیلم‌هاش، حقوق نسخه نهایی رو از استودیوها می‌گیره و این فیلم هم از این شرایط مستثنا نیست. «Once Upon a Time in Hollywood» تا الآن 366 میلیون دلار در جهان فروخته و احتمال می‌رفت که با اکران در چین بتونه از مرز 400 میلیون دلار عبور کنه؛ اتفاقی که حالا دیگه خیلی محتمل به‌نظر نمی‌رسه.

پ.ن: خوشم میاد که «تارانتینو» باج بده نیست. توی این فضایی که در «هالیوود» همه بعد از هر حرفی عذرخواهی می‌کنند، اون از معدود کساییه که پا پس نمی‌کشه :x^:)^

پ.ن 2: اکثر کسایی که «بروسلی» رو می‌شناسند، عاشق اون هستند. من هنوز این فیلمِ «تارانتینو» رو ندیدم ولی هیچ چیزی نمی‌تونه چهره «بروسلی» رو خراب کنه و مطمئنم که «تارانتینو» چنین قصدی رو نداشته. اما دختر «بروسلی» داره اون اسم خانوادگی رو بیشتر از هر کس دیگه‌ای خراب می‌کنه.
دولت چین رو ببین یک میلیارد و خورده ی رو کرده توی قوطی ولی به حرف یکی گوش کرده!. کمونیست ها دیوانه هستن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
View attachment 119894

بنا بر گفته‌های فیلمنامه نویسان دو قسمت فیلم DeadPooL، کمپانی دیزنی اجازه ساخت قسمت‌های بعدی این عنوان را آن هم با درجه سنی R داده است.
یعنی واقعا کسی بود فکر کنه که ددپول رو با درجه سنی t بسازن ؟

دیگه دیزنی و فن هاش باید با این واقعیت کنار بیان ،، که دیگه اون کمپانی نیست که سفید برفی و شیر شاه و هانا مونتانا می‌ساخت و خودشون رو خیلی وسعت دادن!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد

اتفاقا به نظر تارانتینو بروسلی یه آدم کاملا عقده ای و با اعتماد به نفس کاذبه :D
و مثل اینکه تصویری که ازش توی فیلم هم نشون میده خیلی دیگه زیاده روی داره.من خودم عشق اول و آخر تارانتینو هستم ، اینکه نظر شخصی تارانتینو هم نسبت به بروسلی چیه به خودش برمیگرده ، اما اینکه اون نظر شخصیت رو توی فیلمت انقد بولد کنی در حالی که با واقعیت زیاد هم جور نیست یذره زننده میشه اونم در حالی که بروسلی کیلومترها از خودش بزرگ تر و پرطرفدارتره و از معروف ترین و تاثیرگذارترین شخصیت های تاریخه.
به نظر من بروسلی هرچقدر هم اعتماد به نفس داشته و حتی اگر هم گفته باشه محمدعلی رو شکست میدم و ... نمیشه اونو دوست نداشت و بگیم طرف چقدر خودشو تحویل میگیره! ولی خب داداشمون تارانتینو باهاش حال نمیکنه دیگه باید تحمل کرد نظرشو:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
یعنی واقعا کسی بود فکر کنه که ددپول رو با درجه سنی t بسازن ؟

دیگه دیزنی و فن هاش باید با این واقعیت کنار بیان ،، که دیگه اون کمپانی نیست که سفید برفی و شیر شاه و هانا مونتانا می‌ساخت و خودشون رو خیلی وسعت دادن!

هر چیزی در مورد دیزنی ممکنه:D

ولی وقتی میبینه دو قسمت قبلیش و اون هم با درجه سنی R اینطور ترکونده و پرفروش بودن، مجبوره بره سراغ درجه سنی R (مجبوره:D)

ولی بهت قول میدم اگر ددپولو با درجه سنی PG-13 میساختن، مطمئنا نمی اومد بره تو کار R :D ولی دیزنی باید بعضی فیلم های MCU رو با درجه سنی R بسازه (چون مجبوره:D)

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
و مثل اینکه تصویری که ازش توی فیلم هم نشون میده خیلی دیگه زیاده روی داره.من خودم عشق اول و آخر تارانتینو هستم ، اینکه نظر شخصی تارانتینو هم نسبت به بروسلی چیه به خودش برمیگرده ، اما اینکه اون نظر شخصیت رو توی فیلمت انقد بولد کنی در حالی که با واقعیت زیاد هم جور نیست یذره زننده میشه اونم در حالی که بروسلی کیلومترها از خودش بزرگ تر و پرطرفدارتره و از معروف ترین و تاثیرگذارترین شخصیت های تاریخه.
به نظر من بروسلی هرچقدر هم اعتماد به نفس داشته و حتی اگر هم گفته باشه محمدعلی رو شکست میدم و ... نمیشه اونو دوست نداشت و بگیم طرف چقدر خودشو تحویل میگیره! ولی خب داداشمون تارانتینو باهاش حال نمیکنه دیگه باید تحمل کرد نظرشو:D

بروس لی رو من خودم خیلی دوست دارم ولی در واقعیت اینطوری نیست. بروس لی از کارگردانی که یکی از سه نقاط عطف تاریخ کل هنر سینما به اسمش خورده بزرگتر نیست.

و دوم ترانتینو باهاش حال نمیکرده رو نمیدونم ولی یکی از بهترین ادای دین های تاریخ به بروسی لی رو همین ترانتینو به جا اورده. اونم نه در حده یک کامئو بلکه یک سکانس عظیم و خفن

ce12f6d45a893deab9b62361c92630a032aa1073.jpeg

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اتفاقا تارانتینو بارها از علاقه اش به بروسلی گفته. تو کیل بیل هم به قدر کافی بهش ادای دین کرد.
بحث های سر این فیلم احمقانه و مسخره بوده.
دیگه ترانتینویی که تو فیلمش ورداشت هیلتر رو آبکش کرد، مسلما باید بقیه با ذهنیت و دنیا سازیش آشنا باشن!
حالا اومدن اعتراض میکنن چرا بروسلی رو پغرور و رجز خون و کمدی نشون داده؟
وات د فاک اخه؟
انگار نمیدونن راجب کار های چه کارگردانی صحبت میکنن.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
البته شک دارم تارانتینو حال نکنه کلا با بروس لی . ناسلامتی یکی از مهم ترین کاراکتر های خلق شده توسط استاد لباس معروف یکی از نقش های بروس لی رو تنش کرده . احتمالا کرم اش گرفته بوده که یکم سر به سر طرفداراش بگذاره

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این قضیه توپیدن به تارنتینو شده مثل همین قضیه ای که چرا مارگو رابی اینقدر کم تو فیلمش حضور داره و تارنتینو سک*یست و این حرفا تارنتینویی که اون زمانی که این چیزا مد نبود و یـ سری دهن گشاد این مسئله رو تو بوق و کرنا نکرده بودن یکی از خفن ترین شخصیت های زن رو خلق کرد یـ فلیم دیگه ساخت که موضوعش در مورد یـ گروه زن بود خلاصه خیلی بحث چیپی هستش بعد یـ سوال دارم از دوستان بروسلی خفن ترین و تاثیر گذار ترین شخصیت سینما هم که باشه نمیشه با کرکترش شوخی کرد ؟ جدا این چه منطقیه که دخترش الان به هفت جاش فشار اومده تا بن کردن فیلم هم رفته نه جدا این چه منطقیه ؟ شاید این جا تو این خراب شده کمدی یـ معنی دیگه میده شاید توی چین اگه کسی رهبرششون رو دست بندازه از هفت جهت نابودش کنن ولی اون ور کوچیک و بزرگ نمیشناسه که حالا دخترش شده کاسه داغ تر از آش ! اگه خود بروسلی زنده بود الان تارانتینو با اون ادای دینی که بهش توی کیل بیل کرده بود باهم رفیق شیش شده بودن و داشتن به این قضیه میخندیدن ولی طبق معمول یک سریا همیشه کاسه داغ تر آش هستن و میخوان برا خودشون توجه بخرن از قبلش .....

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
بروسلی از تارانتینو بزرگتره، فکت:D
کاریزمای بروسلی رو خیلی سخته بهش رسید و یکی از تاپهای تمام دوران در این زمینه هستش. سینما دین بیشتری به بروسلی نسبت به تارانتینو داره.

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر