sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
آقا این conjuring 2 رو دیدم، اونم به صورت تنها در خانهx_x
به معنای واقعی کلمه ترسیدم و سرم هم نمی دونم چرا درد می کنه:D
داداش 1شو دیدی ؟ :D
اگه ندیدی حتما اونو ببین :D
فسمت دوم جلو قسمت یکم یه فیلمه بچه گانس به نظرم :D

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقا این conjuring 2 رو دیدم، اونم به صورت تنها در خانهx_x
به معنای واقعی کلمه ترسیدم و سرم هم نمی دونم چرا درد می کنه:D

هولی شت :D چه طوری طاقت اوردی تنها ببینی تو خونه :D برقا خاموش من نیم ساعت اولشو دیدم کلا بیخیالش شدم هنوز جرات نکردم برم سمتش

============
جنگ داخلی هم دیدم به نظرم داستان قشنگی داشت مخصوصا بعده این همه مدت به عواقب جنگ های بزرگ انتقام جویان میپرداخت ولیکن واقعا این ملو بودند درگیر ها خیلی مسخره شده. اینهمه به سمت هم تیر و بمب و ضربه میزنندبه زور از دماغ کسی خون میاد

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان "لانتوری" به همون چرتی بود که دیدم یا خستگی باعث شد این فیلم رو انقد بد ببینم؟
افتضاح به معنای واقعی کلمه.یه سالاد کلمات و صحنه های احساسی بی هدف و شلم شوربا.شخصیت ها کاملا به قول یه بابایی مقوا.هیچ کدوم از شخصیت ها از تیپ فراتر نمیرفتن حتی پاشا(مخصوصا پاشا) . از فیلمنامه بخوام بگم که فیلم کاملا له میشه.یه کار اپیزودیک که خودش رو پشت روایت به ظاهر یکپارچه گم کرده بود.ماجراهای اول فیلم چه ربطی به آخرش داشت؟ سرانجامش چی شد؟ اصلا برای چی؟ نویسنده حتی انقد جرات نداشت که واسه انتقال پیامش که آخر فیلم مثل پتک تو سر بیننده میکوبه یه پلات درست درمون بچینه که بخواد برداشت کنه.تنها و تنها محمدزاده و کوثری (که واقعا بازی کلیش رو دوست ندارم) فیلم رو تاحدودی در آوردن

قبلش هم ایستاده در غبار رو دیدم که هیچی نگم بهتره.به جای خلق اسطوره دوستان تولید انزجار کردن.فقط همینو بگم که به دلیل تجربه شکستگی استخوانی که دارم میدونم که مطلقا هیچ انسانی در کالبد انسانی نمیتونه عمل باز شکستگی استخوان رو بدون بیهوشی تحمل کنه.به هیچ وجه.همین یه مورد باعث شد که بفهمم با چه فیلمی سرو کار دارم

متاسفانه هر 3-2 ماه میخوام با سینمای ایران اشتی کنم ولی وقتی بهترین فیلماش که اینا باشن رو میبینم بیشتر قانع میشم که پیرمرد درونم رو فعال کنم و به جارموش برگردم
:|:|:|:|
نزن این حرفو تورو خدا فیلم خیلی خوب بود که.....
من واقعا لذت بردم از فیلم یعنی این نوید محمدزاده عوضی جوری تو نقش فرو رفته بود که اصن دیوونه میکرد ادمو....فیلم به مشکلات ریزی داشت ولی در کل واقعا خوب بود...بببین باورت نمیشه ولی اولین بار بود دیدم تو سینما ملت انقدر ساکت نشستن یعنی دیگه اواخر فیلم همه میخ شده بودن....سکانس پایانی فیلم هم که از هر نظر معرکه بود میکسی از ترس و استرس همه سرا پایین بودهیچکس جرات نگا کردن نداشت...
بعد مدت ها یه فیلم تاثیرگذار تو سینمای ایران دیدیم یعنی تا مدت ها درگیرش بودم از بقیه هم پرسیدم همچین حسی داشتن نسبت بهش

• Like
Reactions: leonk13

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
مازیار یه رودخونه نسبتا عمیق پیدا کن، یه وزنه ای چیزی به خودت ببند شیرجه بزن توش دیگه نیا بالا!:D

نمیگم لانتوری شاهکاره، اما فیلم خوبیه. یعنی با وجود تمام خطوط قرمزی که برای این سوژه و مضمون وجود داره، و همینطور نگاه سیاسی خود درمیشیان، باز تونسته یه فیلم قابل دفاعی در بیاره. و مخصوصا من پیام فیلم رو خیلی دوست داشتم.

ایستاده در غبار هم باز به نظر من تو سینمای جنگی ایران اتفاق جالبی هست. هم اینکه روایت داستانش خوبه و برخلاف انتظار مخاطب رو فرار نمیده، برعکس با خودش همراه میکنه و انقدر جذاب هست که تا ته بشینه و گوش بده، و هم اینکه برخلاف سایر فیلم ها سعی نداره یه قدیس بی عیب و ایراد نشون بده که اصلا نمیشه هیچ رقمه باهاش ارتباط برقرار کرد. مثل اون سریالی که از یکی از شخصیت های مهم انقلاب ساختن (بلواقع مهم ترین، البته در ظاهر:D) و وقتی نوزاد بود اگه مادرش یا دایه اش وضو نداشت شیر نمیخورد!!! یا مدام شخصیت ها تکرار میکردن از همین نوزادی از ظلم و ستم بدش میاد!!!
چشم:D
حالا من که غلط کنم برابر سواد سینماییت بخوام مطالعاتمو بروز بدم:D ولی در باب این 2تا فیلم ساعت ها میتونم ایراد بگیرم:D
اول از همه به قدیس نبودن شخصیت برادر احمد میپردازم.دیگه مخاطب امروزی حالیش هست که نویسنده و کارگردان نمیتونه یه سوپرمانش تحویلش بده،حتی اون دختر و پسر احمقی که با تیپ آنچنانی میاد سالن سینما.اینجاست که ضعف نویسندگی معلوم میشه.شخصیتی پرداخت میشه که به نظر(تنها لایه رویی) اشتباهاتی داره ولی این اشتباهات کاملا در جهت فریب مخاطبه.منظورم اینه که با این اشتباهات این ایده رو میخواد به بیننده حقنه کنه ما یه قدیس نساختیم ولی اصل ماجرا اینجاست که چرا ساختن اتفاقا.حتی تحقیر برادر وزوایی هم که کاملا یه اشتباه دیده میشه تو فیلم (هر چند به نظرم نبود) یه اشتباه هدفمند و برنامه ریزی شده از طرف برادر احمد . روایت فیلم خوب بود ولی نه بی نقص. دیالوگ (مونولوگ ) هایی که شخصیت ها میگن رو دقت کن.پر از حشو، پر از غلو ، پر از قدیس سازی و در عین حال پر از تولید انزجار. فرم وقتی خوبه که در اختیار محتوا باشه و بالعکس. آخر فیلم هم کاملا سرسری بسته شد.حتی عجله رو میشه تو صدای راوی که رو صحنه سیاه آخر فیلم صحبت میکنه شنید

حالا میرسیم سر فیلم عزیز دلبند لانتوری جان بابا:D
اینکه ما بیاییم فقط به صرف اینکه بگیم فیلم خوبیه یا تو سالن سینما هیچکی صداش در نیومد با تمام احترام نسبت به دوستان پشیزی نمی ارزه:D سابجکتیو نباشیم:D باید دید فیلم چه چیزی ارائه میده
کاملا مشخصه که درمیشیان یا نگاه سیاسی جدی نداره ( که خب من واقعا نمیدونم چون اولین فیلمیه که ازش میبینم) یا به شدت ترسو ـه یا ترسوندنش. از یکی به نعل یکی به میخ زدنش کاملا معلومه همچین چیزی. از شعار زدگی فیلمش کاملا مشخصه . ما شاهد چه "رد شدن از خط قرمز" ی تو فیلم بودیم؟ بحث زورگیری؟ اعدام؟ رابطه های خیابانی؟ اختلاس؟ آقازاده ها؟ چی واقعا؟ به خاطر همین میگم فیلم یه کار اپیزودیکه که اتفاقا هیچ کدوم از اپیزودهاش به بار ننشسته.پرش های بی ربطی که مخاطب رو سردرگم میکنه.بازی های احساسی که سعی در پوشاندن ضعف ها داره.باز هم میگم که این شعارزدگی فیلم ( منظورم شعارهای احمقانه ای که مردم رو کاغذها! نوشتن نیست) بیش از حده. من شخصیت ( که شخصیت پردازی هم تو فیلم نمیبینیم و همونطور که گفتم همه در حد تیپ میمونن به جز شخصیت باران تا حدودی) مریم رو حتی بی ثبات تر از پاشا میبینم. اتفاقات بدون پیرنگ، واکنش های بی منطق ، دیالوگهای بی ثمر ، همه و همه باعث شد "لانتوری" در حد لانتوری بمونه نه مصلح اجتماعی.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان "لانتوری" به همون چرتی بود که دیدم یا خستگی باعث شد این فیلم رو انقد بد ببینم؟
افتضاح به معنای واقعی کلمه.یه سالاد کلمات و صحنه های احساسی بی هدف و شلم شوربا.شخصیت ها کاملا به قول یه بابایی مقوا.هیچ کدوم از شخصیت ها از تیپ فراتر نمیرفتن حتی پاشا(مخصوصا پاشا) . از فیلمنامه بخوام بگم که فیلم کاملا له میشه.یه کار اپیزودیک که خودش رو پشت روایت به ظاهر یکپارچه گم کرده بود.ماجراهای اول فیلم چه ربطی به آخرش داشت؟ سرانجامش چی شد؟ اصلا برای چی؟ نویسنده حتی انقد جرات نداشت که واسه انتقال پیامش که آخر فیلم مثل پتک تو سر بیننده میکوبه یه پلات درست درمون بچینه که بخواد برداشت کنه.تنها و تنها محمدزاده و کوثری (که واقعا بازی کلیش رو دوست ندارم) فیلم رو تاحدودی در آوردن

قبلش هم ایستاده در غبار رو دیدم که هیچی نگم بهتره.به جای خلق اسطوره دوستان تولید انزجار کردن.فقط همینو بگم که به دلیل تجربه شکستگی استخوانی که دارم میدونم که مطلقا هیچ انسانی در کالبد انسانی نمیتونه عمل باز شکستگی استخوان رو بدون بیهوشی تحمل کنه.به هیچ وجه.همین یه مورد باعث شد که بفهمم با چه فیلمی سرو کار دارم

متاسفانه هر 3-2 ماه میخوام با سینمای ایران اشتی کنم ولی وقتی بهترین فیلماش که اینا باشن رو میبینم بیشتر قانع میشم که پیرمرد درونم رو فعال کنم و به جارموش برگردم

لانتوری مشکلاتی داره . ولی خب به خاطر سکانس های پایانی اش لااقل میشه عالی دونست . اون سکانس قصاص فوق العاده بود و تعلیق نفسگیری داشت که تو کارهای هالیوودی این سال ها هم به زور دیده می شدن . ولی در کل موافقم باهاتون . از نظر روایت مشکل داره . ولی همین فیلم نسبت به مزخرفات پرگو و خود پیچیده پنداری مثل فیلم من - مرگ ماهی -دراکولا صد پله بالا تره . حالا که بحثش شد گول تبلیغات من و بازیگراشو نخورید . خلاصه تک جمله ای بی سرو ته اش رو بخونید تا به عمق فاجعه پی ببرید . جالبه دوستان اینستاگرامی بعضی هاشون آن چنان معنی و مفهومی از این فیلم بیرون کشیده بودن فکر می کردی فیلم رو دیوید لینچ یا پل تامس اندرسون ساخته . این مشکلاتی که شما گفتید رو 10 برابر تو من میشه دید

درباره ایستاده در غبار هم باهاتون موافقم . درسته که نباید انتظار داشت تصویر غیر مقدسی از این افراد نشون داد ولی باز صد رحمت به کارای قدیمی . یک مشت آدم که می شینن تعریف و تمجید می کنن از یک نفر اونم بدون ذره ای بد گفتن باعث شخصیت پردازی نمیشه . تا الان به نظرم بهترین کارای امسال یکی اش اژدها وارد می شود بوده که یک کار نو و تازه بوده با این که اونم مشکلاتی داشت ولی خب کمتر بود

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
لانتوری مشکلاتی داره . ولی خب به خاطر سکانس های پایانی اش لااقل میشه عالی دونست . اون سکانس قصاص فوق العاده بود و تعلیق نفسگیری داشت که تو کارهای هالیوودی این سال ها هم به زور دیده می شدن . ولی در کل موافقم باهاتون . از نظر روایت مشکل داره . ولی همین فیلم نسبت به مزخرفات پرگو و خود پیچیده پنداری مثل فیلم من - مرگ ماهی -دراکولا صد پله بالا تره . حالا که بحثش شد گول تبلیغات من و بازیگراشو نخورید . خلاصه تک جمله ای بی سرو ته اش رو بخونید تا به عمق فاجعه پی ببرید . جالبه دوستان اینستاگرامی بعضی هاشون آن چنان معنی و مفهومی از این فیلم بیرون کشیده بودن فکر می کردی فیلم رو دیوید لینچ یا پل تامس اندرسون ساخته . این مشکلاتی که شما گفتید رو 10 برابر تو من میشه دید

درباره ایستاده در غبار هم باهاتون موافقم . درسته که نباید انتظار داشت تصویر غیر مقدسی از این افراد نشون داد ولی باز صد رحمت به کارای قدیمی . یک مشت آدم که می شینن تعریف و تمجید می کنن از یک نفر اونم بدون ذره ای بد گفتن باعث شخصیت پردازی نمیشه . تا الان به نظرم بهترین کارای امسال یکی اش اژدها وارد می شود بوده که یک کار نو و تازه بوده با این که اونم مشکلاتی داشت ولی خب کمتر بود
اتفاقا قابل حدس ترین رویه ممکن رو انتخاب کرده بودن:D چون دیگه بالاخره 2ساعت فیلم رو چرخوندن که به همین "شعار" برسن. واینکه یه چیزی بد باشه فی النفسه بده و مهم نیست که بینهزارتا چیز بدتر از خودش باشه.درسته از بقیه فیلما بهتره ولی دلیل نمیشه به عنوان اثر خوب ازش یاد کنیم

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
چشم:D
حالا من که غلط کنم برابر سواد سینماییت بخوام مطالعاتمو بروز بدم:D ولی در باب این 2تا فیلم ساعت ها میتونم ایراد بگیرم:D
اول از همه به قدیس نبودن شخصیت برادر احمد میپردازم.دیگه مخاطب امروزی حالیش هست که نویسنده و کارگردان نمیتونه یه سوپرمانش تحویلش بده،حتی اون دختر و پسر احمقی که با تیپ آنچنانی میاد سالن سینما.اینجاست که ضعف نویسندگی معلوم میشه.شخصیتی پرداخت میشه که به نظر(تنها لایه رویی) اشتباهاتی داره ولی این اشتباهات کاملا در جهت فریب مخاطبه.منظورم اینه که با این اشتباهات این ایده رو میخواد به بیننده حقنه کنه ما یه قدیس نساختیم ولی اصل ماجرا اینجاست که چرا ساختن اتفاقا.حتی تحقیر برادر وزوایی هم که کاملا یه اشتباه دیده میشه تو فیلم (هر چند به نظرم نبود) یه اشتباه هدفمند و برنامه ریزی شده از طرف برادر احمد . روایت فیلم خوب بود ولی نه بی نقص. دیالوگ (مونولوگ ) هایی که شخصیت ها میگن رو دقت کن.پر از حشو، پر از غلو ، پر از قدیس سازی و در عین حال پر از تولید انزجار. فرم وقتی خوبه که در اختیار محتوا باشه و بالعکس. آخر فیلم هم کاملا سرسری بسته شد.حتی عجله رو میشه تو صدای راوی که رو صحنه سیاه آخر فیلم صحبت میکنه شنید

حالا میرسیم سر فیلم عزیز دلبند لانتوری جان بابا:D
اینکه ما بیاییم فقط به صرف اینکه بگیم فیلم خوبیه یا تو سالن سینما هیچکی صداش در نیومد با تمام احترام نسبت به دوستان پشیزی نمی ارزه:D سابجکتیو نباشیم:D باید دید فیلم چه چیزی ارائه میده
کاملا مشخصه که درمیشیان یا نگاه سیاسی جدی نداره ( که خب من واقعا نمیدونم چون اولین فیلمیه که ازش میبینم) یا به شدت ترسو ـه یا ترسوندنش. از یکی به نعل یکی به میخ زدنش کاملا معلومه همچین چیزی. از شعار زدگی فیلمش کاملا مشخصه . ما شاهد چه "رد شدن از خط قرمز" ی تو فیلم بودیم؟ بحث زورگیری؟ اعدام؟ رابطه های خیابانی؟ اختلاس؟ آقازاده ها؟ چی واقعا؟ به خاطر همین میگم فیلم یه کار اپیزودیکه که اتفاقا هیچ کدوم از اپیزودهاش به بار ننشسته.پرش های بی ربطی که مخاطب رو سردرگم میکنه.بازی های احساسی که سعی در پوشاندن ضعف ها داره.باز هم میگم که این شعارزدگی فیلم ( منظورم شعارهای احمقانه ای که مردم رو کاغذها! نوشتن نیست) بیش از حده. من شخصیت ( که شخصیت پردازی هم تو فیلم نمیبینیم و همونطور که گفتم همه در حد تیپ میمونن به جز شخصیت باران تا حدودی) مریم رو حتی بی ثبات تر از پاشا میبینم. اتفاقات بدون پیرنگ، واکنش های بی منطق ، دیالوگهای بی ثمر ، همه و همه باعث شد "لانتوری" در حد لانتوری بمونه نه مصلح اجتماعی.
راجب ترس درمیشیان بگم که خوب کاملا واضح دلیلشم اکران نشدن فیلم قبلیش عصبانی نیستم....عصبانی نیستم مث اینکه زیادی به دولت قبلی پریده بود و یسری دوستان مانع اکرانش شدن حتی در جشنواره فجر قبلی هم نوید محمدزاده برنده نقش اصلی مرد بخاطر عصبانی نیستم شد ولی متاسفانه بخاطر همین مشکلات جایزه رو بهش ندادن حتی عطاران هم که جایزه رو گرفت گفت که رای داوران نوید محمدزاده بود ولی به دلیل یسری مشکلات جایزه بهش اهدا نشد من این جایزه رو حق این اقا میدونم...حالا یکم سرچ کنی راجب فیلم و داستانش متوجه میشی..پس درمیشیان حق داشت به نظرم که یکم محتاط باشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اتفاقا قابل حدس ترین رویه ممکن رو انتخاب کرده بودن:D چون دیگه بالاخره 2ساعت فیلم رو چرخوندن که به همین "شعار" برسن. واینکه یه چیزی بد باشه فی النفسه بده و مهم نیست که بینهزارتا چیز بدتر از خودش باشه.درسته از بقیه فیلما بهتره ولی دلیل نمیشه به عنوان اثر خوب ازش یاد کنیم
نه دیگه سینمای ما هنوز به یک استاندارد نرسیده که بخوایم بگیم فیلم بده یا خوبه . خیلی از فیلم های خوبمون صرفا نسبت به نرم سینمامون فیلم های بهتری بودن ولی در کل کار خیلی خفنی نبودن .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
Civil War واقعا عالی بود.

بر خلاف BVS و حتی AOU سوپرهیروهای جدید کاملا شخصیت پردازی شده بودن، Ant Man Spiderman Black Panther که یکیشون قبلا یه فیلم داشت، Spiderman بعدا شخصیت پردازیش کامل میشه و Black Panther هم توی فیلم کاملا به خوبی معرفی شد.

CGI که مثل همیشه بی نظیر.
و نکته بهتر اینه که Supervillian ی نبود که آخر سر باهاش بجنگن و شکستش بدن ..

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
Civil war بد نبود اما خوب هم نبود من که تو این فیلم به غیر از چندتا شخصیت جدید چیزی ندیدم ،مخصوصا مبارزه فرودگاه که رسما فیلم کمدی شده بود :-|

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
Civil war بشدت سرگرم کننده بود. من winter soldier رو بیشتر دوست داشتم ولی اینم از خیلی از فیلمای مارول بالاتر بود...ولی یه چیزی بود سر یکی از صحنه ها خیلی منو آزار میداد:
سر تیکه ی مبارزه تو فرودگاه، ویژن دقیقا چیکار میکرد؟ شاید من دقت نکردم، ولی مرتبا به خودم میگفتم بابا نامردیه ویژن الان میزنه همه ی team cap رو تو یه حرکت به فنا میده، بعد دیدم توی بیشتر شات ها اصن نیست...هی منتظر بودم بیاد، هی حریفای تیم cap رو دید میزدم با خودم میگفتم الان ویژن دقیقا کو؟
شاید چون مبارزه سریع بود دقت نکردم یا حواسم نبود ولی خداییش انگار توی بیشتر صحنه ها نبود فقط یهو تهش اومد. با اینکه اول مبارزه یه جور بالای تیم آیرن من ژست گرفته بود انگار میخواد بزنه همه رو ناکار کنه :|

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Civil war بشدت سرگرم کننده بو.من winter soldier رو بیشتر دوست داشتم ولی اینم از خیلی از فیلمای مارول بالاتر بود...ولی یه چیزی بود سر یکی از صحنه ها خیلی منو آزار میداد:
سر تیکه ی مبارزه تو فرودگاه، ویژن دقیقا چیکار میکرد؟ شاید من دقت نکردم، ولی مرتبا به خودم میگفتم بابا نامردیه ویژن الان میزنه همه ی team cap رو تو یه حرکت به فنا میده، بعد دیدم توی بیشتر شات ها اصن نیست...هی منتظر بودم بیاد، هی حریفای تیم cap رو دید میزدم با خودم میگفتم الان ویژن دقیقا کو؟
شاید چون مبارزه سریع بود دقت نکردم یا حواسم نبود ولی خداییش انگار توی بیشتر صحنه ها نبود فقط یهو تهش اومد. با اینکه اول مبارزه یه جور بالای تیم آیرن من ژست گرفته بود انگار میخواد بزنه همه رو ناکار کنه :|
اینطوری که ملت توی اینترنت بحث می کردن, البته در حد حدس و گمان هست. ویژن اصلا نمی خواد بجنگه,توی مبارزه فرودگاه هم بنظر میاد که مواظب هست کسی صدمه نبینه یا تیم کپ فرار نکنه.
اول مبارزه فرودگاه هم برای یک مدت کوتاهی توسط هاکای متوقف شد.

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
Civil War رو منم دیدم فیلم خوش ساختیه و کاملا سرگرم کننده اما...
بنظرم دیگه این سبک فیلم هایی که مارول داره میسازه همشون مثل همن چه از نحوه روایت داستان چه شخصیت و... انگار داری یک فیلم رو برای بار هزارم میبینی فقط شخصیتاش عوض شده!
این فیلم وقتی با منطق نگااه میکنی بهتر و خوش ساختتر از BvS هست اما من از اون بیشتر لذت بردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر