pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
یه دونه هست حجمش 8 گیگ ه . یعنی آپلود نکنم ؟

اونم همین web dl هست. البته که کیفیتش شارپ تر از این ها هست که کم حجمش میکنن. میخوای اپلود کنی یه 1080p مثلا از RARBG چیزی بکن
PSA هم خوبه که هنوز بیرون نداده

Arcases

کاربر سایت
May 10, 2022
57
اونم همین web dl هست. البته که کیفیتش شارپ تر از این ها هست که کم حجمش میکنن. میخوای اپلود کنی یه 1080p مثلا از RARBG چیزی بکن
PSA هم خوبه که هنوز بیرون نداده
rarbg من ندیدم این فیلم را
اگر میدونی کجاست لینک بده باست آپلود کنم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
1664432236683.png

Blonde 2022
4.5/10

انتظارم بیشتر بود
حوصله سربر و فاقد خط داستانی جذب کننده دو ویژگی این فیلم بود حتی نتونست یه اطلاعات مستند گونه خوب و بدرد بخور از زندگی مونرو بده
یه فیلمی چند سال پیش راجع به زندگی مونرو بود اسمش تو ذهنم نیست اونو بیشتر دوست داشتم

My Week with Marilyn 2011

میشل ویلیامز، کنت برانا و ادی ریدموند

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
تو این دو روز برا اینکه بتونم برگردم به اون مود و حس و حال که بتونم دوباره فیلم و سریال ببینم، گفتم بذار خیلی رگباری چندتا فیلم سبک ببینم که در کمال تعجب از Bodies Bodies Bodies که بنظر خیلی دم‌دستی و تینیجری و لوس میومد خوشم اومد! البته از اون فیلماس که یا خوشتون میاد یا بابت وقتی که پاش تلف کردین هیچوقت خودتونو نمیبخشین و A24 و منتقدا و اونی که بهتون پیشنهاد کرده که ببینیدش رو فحش‌کش میکنید. پس اگه ندیدین، لطفا بخاطر کامنت مثبت من نرین سراغش چون «قطعا» فحش میخورم بابتش :D

Fall 🍿 4.4/10
Athena 🍿 4.5/10
Three Thousand Years of Longing 🍿 4/10
Bodies Bodies Bodies 🍿 6.3/10
Prey 🍿 6.4/10
Bullet Train 🍿 4.8/10

Bodies Bodies Bodies از معدود فیلم‌هایی است که کارگردانی بد (دوربین لرزنده، زوم‌های بی جهت، استفاده ضعیف از نور کم در محیط تاریک) اما فیلم‌نامه خوبی داره؛ اگر هیچکاک زنده می‌بود، با خواندن چنین فیلم‌نامه‌ای سریع به ساختش اقدام می‌کرد!

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
دوستان چندین ماه میشه که AdiT دیگه ریلیز جدیدی منتشر نکرده، انکودر مثل AdiT که حجم و کیفیت مثل اون داره و x264 هست چی پیشنهاد می کنین ؟ (4k منظورم نیست.)

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
دوستان چندین ماه میشه که AdiT دیگه ریلیز جدیدی منتشر نکرده، انکودر مثل AdiT که حجم و کیفیت مثل اون داره و x264 هست چی پیشنهاد می کنین ؟ (4k منظورم نیست.)

FLUX . NTb

البته AdiT واقعا خاص هست کارش ... یک انکودر ایرانی هم بود به نام ITsat که خیلی عالی بود کارش و یک انکودر هم بود به نام JYK که 1080p بسیار خوب بود و با حجم خیلی خوب که هر دو دیگه فعالیت ندارن .

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
FLUX . NTb

البته AdiT واقعا خاص هست کارش ... یک انکودر ایرانی هم بود به نام ITsat که خیلی عالی بود کارش و یک انکودر هم بود به نام JYK که 1080p بسیار خوب بود و با حجم خیلی خوب که هر دو دیگه فعالیت ندارن .
ممنون، تو کدوم ترکرها دنبال NTb و FLUX باشم ؟

پ.ن:
من تو hdbits گشتم، NTb مثل اینکه برای سریاله و FLUX هم نسخه های webdl رو انکود کرده. برای فیلم که از روی BD انکود شده باشه مثل کارای Adit چیزی سراع نداری ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
ممنون، تو کدوم ترکرها دنبال NTb و FLUX باشم ؟

پ.ن:
من تو hdbits گشتم، NTb مثل اینکه برای سریاله و FLUX هم نسخه های webdl رو انکود کرده. برای فیلم که از روی BD انکود شده باشه مثل کارای Adit چیزی سراع نداری ؟
به نظرم تنها گروهی که با Adit رقابت مستقیم داشت همون Tigole باشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410
هنوز متعجب هستم که چگونه این فیلم NC-17 گرفته است؟ فقط بخاطر یک سکانس؟! نمونه‌های بدتری از تعرض و ظلم به زنان را در سریال‌های 13 Reasons Why و Game of Thrones می‌بینیم. من می‌توانم بگویم که NC-17 تنها یک جنبه تبلیغاتی برای قشر جوگیر سینما بوده است.
بعید میدونم درجه بندی های سنی اصلا سابجکتیو باشن. حتما یه سری قانون خیلی مشخص داره که مثلا اگه تصویر از آلت باشه حالا چه نیم ثانیه چه یک دقیقه، فیلم درجه آخر رو میگیره.
و این قضیه اتفاقا بیشتر ضد تبلیغ هست چون خیلی از نسل های قدیمی تر علاقه ای ندارن فیلم این رده ببینند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر