Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
دهه ۱۹۹۰ یک فیلم اکشن دیدم که برگردان فارسیش خوک های آبی بود ‌

در مورد یک سری کماندو و مزدور بود که برای به زمین زدن نقش منفی و گروهش وارد جزیره ای می شوند که به دلیل وجود یک نوع گاز نمی تونند اسلحه گرم ببرند و باید با سلاح سرد مبارزه کنند . ( اول فیلم هم دو دوست کماندو موقع تعطیلات و مرخصی یکیشون دوست دخترش رو می کشه و خواهر اون دختر کشته شده می خواهد انتقام بگیرد و با گروه وارد جزیره می شود)

کسی اسم انگلیسیش را می دونه ؟؟؟

• Like
Reactions: ce7en44

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
سلام دوستان من دنبال یه فیلمی هستم که داستانش این‌جوری هست که نه نفر داخل یه فلت هستن که فقط یه نفر ازشون می‌بایست زنده بمونه و برنده کیف پول بشه کسی اسم این فیلم رو می‌دونه ؟

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
سلام دوستان من دنبال یه فیلمی هستم که داستانش این‌جوری هست که نه نفر داخل یه فلت هستن که فقط یه نفر ازشون می‌بایست زنده بمونه و برنده کیف پول بشه کسی اسم این فیلم رو می‌دونه ؟
فک کنم house of 9 باشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
1663698351616.png

عاقا این خیلی بد بود :-"
این چند وقت کلا اصلا وقت ندارم فیلم و ... ببینم و 2-3 شب پیش گفتم اینو ببینیم با یکی از دوستان، خیلی ابکی بود :-"
لامصب هر چقدرم جلوتر میرفت بدتر میشد به نظرم و خلاصه اینکه به ما که نچسبید.
از عاقای جورج میلر بیشتر انتظار داشتیم.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
View attachment 273532

این چند وقت کلا اصلا وقت ندارم فیلم و ... ببینم و 2-3 شب پیش گفتم اینو ببینیم با یکی از دوستان، خیلی ابکی بود :-"
آره متاسفانه اصلا نچسبید...تریلرش که اومد گفتم با یه فیلم فانتزی محشر طرفیم اما خیلی سطحی بود!

• Like
Reactions: Kurt117

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
View attachment 273532

فیلم خوبی بود ولی نه برای جرج میلر ، ولی موسیقی فیلم رو من خیلی دوست داشتم .

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
تو این روزا بشینید v for vendetta رو ببینید تا یکم روحیتون شاد شه و به حال و احوال روزگار فکر کنین.البته handmaid's tale هم اگه حوصله داشته باشین سریال حال خوب کن و خنده داریه ذهنتون رو از مسائل بیرونی منحرف میکنه

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,189
نام
پوريا
تو این روزا بشینید v for vendetta رو ببینید تا یکم روحیتون شاد شه و به حال و احوال روزگار فکر کنین.البته handmaid's tale هم اگه حوصله داشته باشین سریال حال خوب کن و خنده داریه ذهنتون رو از مسائل بیرونی منحرف میکنه
482F8AA7-8A64-47F5-92B4-BEC58920989A.jpeg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یک فیلم بگید حال آدم رو در این روزای مزخرف خوب کنه؟:(
1664059830780.png
:-"

--
بی شوخی ولی اینقد دپرسینگ بوده این چند روز، حس هیچی نمیاد واقعا، هرچی هم ببینی واسه همون تایم سرگرمت میکنه بعدش دوباره برمیگردی همون حالت قبل :-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر