homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
ترک زبان های عزیز برای مواقعی که یک قیافه در آفساید هست یک مَثَلی دارن که البته اینجا نمیشه گفت (ناحیه پشت یک شی رو خطاب قرار میدن :D )....از نظر قیافه این اونه:D

اما باقی مسائلش اوکی هست :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
سومین فیلم از سری X به نام MaXXXine توسط A24 تایید شد!
داستان فیلم در سال 1985 جریان داره.

قسمت دوم این سری به نام Pearl شانزدهم سپتامبر اکران خواهد شد.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
حالا جدا از بحث جنسیت و نژاد که تو سینما گند زدن
که البته ما مشکلی نداریم ولی تکرار و بیان یه مطلب باعث زدگی آدم ها از موضوع میشه و افراد بیشتر اثتمایل به گارد گرفتن دارن
ولی واقعا امشب ذوق این بچه ها از پری دریایی رنگین پوست رو دیدم خیلی خوشحال شدم

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
که البته ما مشکلی نداریم ولی تکرار و بیان یه مطلب باعث زدگی آدم ها از موضوع میشه و افراد بیشتر اثتمایل به گارد گرفتن دارن
به این بچه ها یه بستنی بدی سه برابر همین ذوق می کنن.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
وقتی پلی کردم بو 20:30 ازش زد بیرون :D
اخبار و رسانه هرچی که مردم نیاز باشه باور کنن و بهشون نشون میده.
چند سال دیگه خود همینا که تو صنعت این تصمیم های مزخرف گرفتن به کاراشون میخندن، مثلا میگن دیدی سفید برفی و ما سیاه انتخاب کردیم!:| با این کار هم گند زدن تو تصورات بچگی میلیون ها آدم هم اون نویسنده بدبخت.
اینا که ماشالله خوب بلدن شخصیت های کمیکی، فان و.... درست بکنن. بهترش این بود که واقعا شخصیت های باحال و جدید سیاه پوست درست میکردن و قطعا 100% برابر این کار هم نتیجه میداد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
وقتی پلی کردم بو 20:30 ازش زد بیرون :D
اخبار و رسانه هرچی که مردم نیاز باشه باور کنن و بهشون نشون میده.
چند سال دیگه خود همینا که تو صنعت این تصمیم های مزخرف گرفتن به کاراشون میخندن، مثلا میگن دیدی سفید برفی و ما سیاه انتخاب کردیم!:| با این کار هم گند زدن تو تصورات بچگی میلیون ها آدم هم اون نویسنده بدبخت.
اینا که ماشالله خوب بلدن شخصیت های کمیکی، فان و.... درست بکنن. بهترش این بود که واقعا شخصیت های باحال و جدید سیاه پوست درست میکردن و قطعا 100% برابر این کار هم نتیجه میداد.
من خودم مخالفم
ولی بعضی جا میشه استفاده کرد
مثله پری دریایی , یا چیزای دیگه به جز سفید برفی
میگم اینا کلا گند زدن به همه چی شکی توش نیست
اگه راست میگن بلک پترن و سفید پوست کنند

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اگه راست میگن بلک پترن و سفید پوست کنند
از این موارد هم زیاد کردن و صدای ملت هم همون موقع در اومده. اینطور نبوده که ساکت باشن الان صداشون در بیاد.
به عنوان نمونه Iron Fist و Deathnote و Ghost in the Shell و ... به وضوح توش Whitewashing بود و شدیدا هم توسط مردم به خاطر این موضوع کوبیده شدن. منتها مساله ای که هست اینه که اون موقع ها رسانه ها هم همکاری می کردن الان کلا رسانه ها سایلنت ان.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
این یک واقعیت هست که در گذشته نچندان دور مردم هم نژادپرست بودن هم ضد زن و الان چند سالی هست بخشی از مردم فرهیخته به خاطر بلوغ عقلی و فرهنگی فهمیدن که کارشون اشتباه و ضد انسانی بوده و هیچ فرقی بین زن یا نژادهای دیگه نیست
به خاطر همین نژاد پرستی گذشته خیلی از آثار گذشته چه فیلم چه سریال چه کتاب یا چیزهای دیگه اصلا رنگین پوستان یا زن های آدم حساب نکردن و اگر اشاره میکنید که مثلا چرا تو فلان کتاب الف سیاه پوست وجود نداره جوابش یک جمله هست "چون نویسنده اون کتاب نژاد پرست بوده" اما الان تو جامعه فرهیخته اینجوری نیست و نژاد پرستی و ضد زن بودن قبول ندارند و باهاش مبارزه میکنند و آثارش داریم میبینیم
در مورد زن ها هم همینه بعضی از ما عادت کردیم زن فقط به عنوان برطرف کردن نیاز هامون ببینیم و حتما باید زن در فیلم و سریال زیبا و دارای برجستگی های فراوان باشه

در کل اینکه دیدگاه غیر انسانی ما دارند تغییر میدن چیز بدی نیست اینقدر در مقابلش جبهه نگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر