Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
همینطوری یهویی بازیگر های کره ای دارن می ریزن تو فیلم ها و سریال های دیزنی.
بازیگر Squid Game می ره Starwars.
بازیگر Everything Everywhere All At Once می ره فصل دوم Loki.

اون وضع Snow White و The Little Mermaid و بقیه مزخرفات دیزنی.
کلا چه دیزنی و نتفلیکس صنعت رو دارن به اوج می برن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کاش محدوده فحش هایی که میشه تو بازی سنتر به این وضعیت پرده نقره ای داد رو اعلام می کردن ناظرين تا بتونیم عمق فاجعه رو دریابیم.

چون من دیگه رد دادم از این وضعیت مزخرف سینما و تلویزیون!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
بابا اصلا از هر نژادی میخواید بزارید، بزارید.... حداقل یدونه خوش قیافه بزارید آدم کهیر نزنه ببینتش! این چیه آخه....
البته ایشون جدا جذابیتهای خوبی دارن :D

ولی تو اون نما بطور عجیبی خوب نیفتاده.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
البته ایشون جدا جذابیتهای خوبی دارن :D

ولی تو اون نما بطور عجیبی خوب نیفتاده.
واقعا این کجاش جذابه؟/:) با این فاصله ایی که این ابروهاش داره میشه وسطشون خیار کاشت!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
واقعا این کجاش جذابه؟/:) با این فاصله ایی که این ابروهاش داره میشه وسطشون خیار کاشت!
برای چهره واقعی و دست نخورده خوبه دیگه.
من یکی که دیگه حالم بد میشه بس که سر میچرخونم فقط سطل پلاستیک و ژل با 2تا سوراخ دیدم :D

بعد شما چرا نگاه خاورمیانه ای داری و فقط گردن به بالا استاد رو در بوته نقد قرار میدی؟
کمی فتاده بنگر:>

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
406
نام
Ara$h
برای چهره واقعی و دست نخورده خوبه دیگه.
من یکی که دیگه حالم بد میشه بس که سر میچرخونم فقط سطل پلاستیک و ژل با 2تا سوراخ دیدم :D

بعد شما چرا نگاه خاورمیانه ای داری و فقط گردن به بالا استاد رو در بوته نقد قرار میدی؟
کمی فتاده بنگر:>
فقط شخصیت مهمه :D
View attachment 236347-b3b0de7f4431ecf8e43382af9037e392.mp4

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
حاجی تو رو خدا ول کنید این و نژادش دیگه زیر اب بودن امکان نداره سیاه پوست باشن حداقل کمی برای قوانین طبیعت احترام قایل شید
قوانین طبیعت؟ داداش یارو نصفش ماهیه قوانین طبیعت از همون اولیش هم نادیده گرفته شده خدایی به این گیر ندین دیگه گشتن یه بازیگر پیدا کردن شبیه ماهیه صورتش از این بهتر؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
کاش محدوده فحش هایی که میشه تو بازی سنتر به این وضعیت پرده نقره ای داد رو اعلام می کردن ناظرين تا بتونیم عمق فاجعه رو دریابیم.

چون من دیگه رد دادم از این وضعیت مزخرف سینما و تلویزیون!
یادتون رفته! ماها چون اینجا زندگی میکنیم و جزو کاربرای خوب نیستیم، نباید پست بدیم. اینجا مال از ما بهترونه!
:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
پریشب سیندرلای ساخت آمازون (با مشارکت سونی پیکچرز) رو دیدم، این دیگه چه سمی بود من نگاه کردم. :|
حضرات woke با این فیلم فکر کنم به آلتیمیت ار.گاسم رسیدن. :)) البته الان که فکر می‌کنم کامل کامل woke پسند هم نبود، درستش این بود که سیندرلا همجنس گرا باشه و با خواهر شاهزاده عاشق هم بشن. :)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا یک مسئله‌ای که من زیاد دیدم درباره سیندرلا (ولی در واقعیت فقط Ela) هست بگم، که خود فیلم چند جا تاکید داره این یک داستان جدید درباره یک دختری به اسم Ela هست که اقتباس از داستان سیندرلا هست و پرنسس محبوب زمان کودکی عزیزان نیست به هر شکل. حالا بحث اینکه فیلم خوب هست یا بد به هر دلیلی جدا میشه، ولی خوب به اسم سیندرلا نگاه نکنید یک Original Story میشه حسابش کرد :D:D

• Like
Reactions: Barcelona FC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر