Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر

1662708018888.png

فیلم «بلوند» در جشنواره ونیز به مدت 14 دقیقه ایستاده مورد تشویق اهالی سالن قرار گرفت. این یکی از طولانی‌ترین تشویق‌های ایستاده در تاریخ جشنواره ونیز است.​

آخرین ویرایش:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,508

View attachment 271504

فیلم «بلوند» در جشنواره ونیز به مدت 14 دقیقه ایستاده مورد تشویق اهالی سالن قرار گرفت. این یکی از طولانی‌ترین تشویق‌های ایستاده در تاریخ جشنواره ونیز است.​
من هر فیلمی رو دیدم تشویق کردن. مگه جشن عقد و عروسیه.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali

View attachment 271504

کمتر از این هم انتظاری نمی‌رفت!
منتظر جوایز باشید. بالاخره نوبت به دامینیک رسید...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
من هر فیلمی رو دیدم تشویق کردن. مگه جشن عقد و عروسیه.

Standing Ovation عمدتا به تشویق‌‌های طولانی مردم مربوط میشه که ریشه‌اش برمیگرده به رم باستان و در هنر به اپراها و ارکستراها. سخنان سیاسی و اجتماعی رهبران کشورهای مختلف اغلب با تشویق ایستاده روبرو میشن. در سینما هم در جشنواره‌های کن، ونیز و برلین هم این پدیده دیده میشه.

اما درست هست؛ اکثرا فیلم‌ها در سالن به صورت طولانی تشویق می‌شوند؛ یکی ممکنه مثل همین «بلوند» 14 دقیقه تشویق بشه و یکی مثل «متری شیش و نیم» در ونیز سه سال پیش به مدت «3 دقیقه». اما تشویق ایستاده عمدتا مسئله خوب بودن فیلم را تضمین نمیکنه. فیلم بد Paperboy در کن 2012 به مدت 12 دقیقه تشویق شد و همچنین فیلم نفرین شده «مکتوب: عشق من» که هم خیلی هو شد و هم در پایان به مدت 5 دقیقه مورد تشویق قرار گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر