REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
1664181795734.png

دوستان یک پوستر دیدم الهام گرفته از ابرقهرمان های کمیک بوکی، دیدم به تاپیک movie center مرتبطه ، اینجا گذاشتمش
یک دوست فرانسوی دارم، پوستر رو که دید، گفت میدونی عنوانش رو چی بذاری خوبه
گفتم چی
گفت Femme , Vie , Liberte
با اینکه میتونستم معنی کلمه اول و سوم رو حدس بزنم
با این حال باز بهش گفتم معنیش رو بگو چی میشه؟
گفت : «زن، زندگی، آزادی»
به رفیق دیگه دارم
صبح ها که بلند میشه
بعد اینکه دست و صورتش رو شست
تو هوای آزاد دور خودش میچرخه (شبیه زورخونه ها)
و همینطور که دور گردشش میره بالا و گرانش زیر پاش کم میشه و زمین زیر پاش خالی
میگه : «چقدر خوبه که جنبش اول دنیا، جنبش فمنیستیه»
تا میخوام ازش هر سری بپرسم چرا؟
دیگه دور شده از شوق و اشتیاق تا آسمون ها رفته

:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
فیلم بلاند اصلا توسط مردم و منتقدین استقبال نشده و این احتمالا به این معنیه که واقعا فیلم خوبی نیست
میدونم حرف سخیفیه ولی خواستم بیام اینجا به طرفداران اندرو دامینیک بگم "دیدی گفتم؟"

البته خودم هنوز اندک امیدی بهش دارم تا زمانی که ببینمش، چون همیشه برخورد احمقانه پاپ کالچر با مرلین مونرو برام جالب توجه بوده، و خب این حداقل قصدی هست که اندرو دامینیک در این فیلم داشته، که تروماتیک بودن این زندگی رو در میان امواج فرهنگ سلبریتی و بیزنس سینما نشون بده

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
اکثر سایت‌های داخلی فیلم «بلوند» را نذاشتند یا اگر هم گذاشته باشند، سانسور شده هستند (مثل سایت کول دانلود)؛ آن‌هایی که اکانت اشتراکی دارند که می‌توانند نسخه بدون سانسور فیلم (مثل 30نما) را بگیرند اما آن‌هایی که ندارند می‌توانند به سایت مراجعه و دانلود نمایند.

(سرعتشم عالیه و خود سایت هم آرشیو پر و پیمونی داره!)

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
اکثر سایت‌های داخلی فیلم «بلوند» را نذاشتند یا اگر هم گذاشته باشند، سانسور شده هستند (مثل سایت کول دانلود)؛ آن‌هایی که اکانت اشتراکی دارند که می‌توانند نسخه بدون سانسور فیلم (مثل 30نما) را بگیرند اما آن‌هایی که ندارند می‌توانند به سایت مراجعه و دانلود نمایند.

(سرعتشم عالیه و خود سایت هم آرشیو پر و پیمونی داره!)
torrent 💁‍♂️

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر