mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,622
نام
Leo Fitz
از کجا دانلود کردی من هر جا میگردم پیدا نمیکنم
دوستان Hunt کره ای رو سایت دوستیها با زیرنویس چسبیده گذاشته...
نوشته سانسور شده ولی The Ledge رو که ازش دانلود کردم خیلی سانسور سفت و سختی نداشت.

• Like
Reactions: pslover

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
1664987603137.png

حوصله ندارم در موردش یادداشت بنویسم ولی دو چیز را متوجه شدم؛ این که زک افرون بازیگر بدی است؛ حتی چند سطح از پژمان جمشیدی هم پایین تر است.
فارلی نشان داد که «گرین بوک» یک تصادف بوده است؛ اسکار را برد و نوش جانش؛ دستت در این فیلم رو شده است؛ مضامین پیش پا افتاده تو به درد سطح دانشِ دانش آموزان و نوجوانان می‌خورد که بدانند جنگ ویتنام بد بوده است.

پ.ن: تا الان تمامی فیلم‌ها مورد انتظار به نوعی خراب کردند؛ امیدوارم طوری پیش نرود که فستیوال‌های هالیوودی از روی ناچاری Decision To Leave را برای تمامی بخش‌ها انتخاب کنند.

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان سلام
من طرفدار لیام نیسون هستم
فیلم مموری 2022 رو دانلود کردم منتها احساس میکنم یا توش نیست یا خیلی کم بازی کرده
اگه از دوستان کسی این فیلم رو دیده ممنون میشم بگه ارزش داره برا فن لیام یا نه ؟
سپاس

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
دوستان سلام
من طرفدار لیام نیسون هستم
فیلم مموری 2022 رو دانلود کردم منتها احساس میکنم یا توش نیست یا خیلی کم بازی کرده
اگه از دوستان کسی این فیلم رو دیده ممنون میشم بگه ارزش داره برا فن لیام یا نه ؟
سپاس
خوبه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,622
نام
Leo Fitz
آقا دمت گرم عجب فیلمی بود یعنی این مدت هرچی LGBهالیوود شت دیده بودم رو شست برد
برعکس من اصلن نتونستم باهاش ارتباط بگیرم.
این فیلم رو دیدم و متاسفانه همچنان مشکل شباهت چهره و اسامی شون برام پابرجا بود، مخصوصا این فیلم که تمرکز بیشتری میخواست تا بفهمم کی چکاره بود و چکار کرد...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
برعکس من اصلن نتونستم باهاش ارتباط بگیرم.
این فیلم رو دیدم و متاسفانه همچنان مشکل شباهت چهره و اسامی شون برام پابرجا بود، مخصوصا این فیلم که تمرکز بیشتری میخواست تا بفهمم کی چکاره بود و چکار کرد...
یکم نگاه کنی عادت میکنی. من اصلا مشکل شباهت چهره اینا ندارم ازبس دیدم. اسامی هم یادم میمونه
یاد یکی از بچه ها افتادم تازه از دوبله به زیرنویس اومده بود. بعد خط به خط فیلم رو pause میکرد و زیرنویس میخوند :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
معلومه هنوز حرفه ایی سینمای برادران چشم بادومی رو دنبال نمیکنی که این مشکل رو داری:D و گرنه بعد یک مدت اگه یه ژاپنی کره ایی چینی رو بزارن تو یه اتاق از رو چهره تشخیص میدی کی کجاییه
دقیقا. اصلا از حرفاشونم مشخصه
کلماتشون کاملا فرق داره.

• Like
Reactions: Taha75 and pslover

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
View attachment 274932

Irma Vep (2022)

10/10

برای دوستداران هنر، برای علاقه‌مندان سینما، برای شیفتگان فیلم‌های کلاسیک صامت، برای خوره‌های آثار جناییِ پر پیج‌وخم و پر رمزوراز، برای آن‌ها که سورئالیسم قلقک‌شان می‌دهد و برای عشاق پاریس!
شبیه‌ترین اثر به توئین پیکس دیوید لینچ بزرگ. بهترین اثر سال ۲۰۲۲ تا کنون.
چند ماه پیش ترندی در اینستاگرام فارسی به راه افتاد که پرسیده بود دوست داشتید کدام فیلم را شما ساخته بودید، آن موقع پاسخی برای آن نداشتم، اما الان قاطعانه می‌گویم کاش ایرما وپ را من ساخته بودم.
زنده باد اولیور آسایاس!

پ.ن. ایرما وپ یک مینی‌سریال ۸ قسمتی نیست؛ ایرما وپ یک فیلم سینمایی طولانی‌مدت در ۸ اپیزود است. به احترام کارگردان اثر که روی این نکته تاکید داره، اون رو در این تاپیک فیلم معرفی و امتیازدهی می‌کنم نه تاپیک سریال.

1665865012277.png

ایرما وپ در اصل ریمیک ساخته خود اولیور است که در سال 1996 منتشر شد.

پ.ن: حیفه اصلی رو ندیده باشی، بری سراغ ریمیک! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر