Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,149
نام
پویان

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فیلم Brawl in cell block 99 2017

جالب بود اکشن خوبی داشت داستانش بی معنی بود اما شخصیت کاریزماتیک بی کله باحالی داشت که خوشم اومد از فیلمش. یه سکانس هایی رو هم خیلی آهسته و پیوسته جلو میبردن که جالب بود. شمام تماشا کنید

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
View attachment 275262

کوین اسپیسی در دادگاه نیویورک و پرونده شکایت آنتونی رپ از وی تبرئه شد.​
یعنی قشنگ این چند ساله کوین اسپیسی یه پاش دادگاه بوده اخرشم تبرئه شد شروع این دادگاهافکر کنم از سریال خانه پوشالی بود که عجیب سریال قشنگی بود یعنی فوق العاده بازی کرده بود images.jpeg
ولی کلا بد شانسه این بنده خدا حتی تو فیلم اگه میخواین حرفمو بفهمید
american beauty 1999 ببینید تا متوجه بشید 😉😂

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
Pearl تا اینجا بهترین فیلم 2022 من است.

اگر X معلول بود، Pearl یک علت قوی است.
برای من خیلی معمولی بود نمیدونم چرا اینقدر سر و صدا کرده؟ تقریبا یک روال قابل پیش بینی رو میشد تا اخر فیلم تصور کرد. که توی فیلمهای ژانر اسلشر به یک شکل تکراری شروع و تمام میشود

• Like
Reactions: Arios 22

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
1666452996873.png

فیلم ترسناک Infinity Pool - ساخته‌ی برندون کراننبرگ (پسر کرانبرگ فقید) و با بازی الکساندر اسکارسگارد و میا گوث - به طور رسمی از MPAA درجه سنی NC-17 دریافت کرد!

پ.ن: البته کراننبرگ تلاش می‌کند که فیلم را برای دریافت درجه سنی R مجدد تدوین نماید.​

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
استاد جلال مقامی درگذشت :(:((
1666887148134.png
4 ماه پیش
وضعیت پیشکسوتان دوبله | جلال مقامی: از غذایم می‌زنم تا دارو بخرم +ویدئو
از غذایم می‌زنم تا دارو بخرم! گیج شده‌ام! مگر قرار است چقدر عمر کنم؟ شاید، هفت، هشت ماه دیگر رفته باشم. نباید اینقدر دستم تنگ باشد که آبروی هشتاد ساله‌ام برود. :( :((

اینها را برای جلب ترحم نگفتم! من اگر می‌توانستم کار کنم، محتاج نمی‌شدم! پیشنهاد برای دوبله دارم ولی خودم می‌دانم، نمی‌توانم. چرا کاری کنم که آبرویم برود. شاید صدایم به نقشی بخورد ولی مثل قدیم بر تارهای صوتی‌ام تسلط ندارم و شاید در حس نقش کوتاهی کنم. کاش مسئولان فرهنگی حواس‌شان به ما باشد تا شب، آشفته نخوابیم اما امیدم به خداست.:(

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
اولین تصویر Evil Dead Rise

evil-dead-rise.jpg

خدا بخیر کنه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر