Mortal Kombat | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
کلا مزخرف هست تروفی هاش ... تازه من اهلش نیستم :d ولی یک بنده خدا که تو کار جمع کردنش هست سرویس میشه !
یکی از این بندگان خدا من هستم! :d از 4شنبه که امتحاناتمون تموم شد احتمالا میرم سراغش و به فنا میرم :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
همونطور كه ميدونيد يه طلا داره كه واسش بايد 14 شبانه روز تلاش 24 ساعته كنيد
وایسا بینم جدا باید این زمان رو صرف کنیم؟ اینجوری که بدبخت مشه هم خود طرف هم باز خود طرف بعدش کل سیستم گیمینگ و صوت و تصویر و مغز و اعصاب و خانواده و .........:-s.........:((.............:-&.........:-ss..............@-).............b-(..........:-t...........x_x...............8-}8-}8-}8-}8-}8-}

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
تروفي اينه كه با هر كاراكتر 24 ساعت بازي كني !! 28 تا هم هستن ... ديگه من نميدونم واقعا ... مگه GT5-ه كه اين قد وحشيه تروفيش ...

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
دوستان بازیٍ من مشکل داره ، نه فن میزنه نه X-ray و نه بازی رو میشه دو نفره بازی کرد ...
انگار باید patch نصب کنیم ... اگر طریقه نصب و لینک پچ رو هم بذارید ممنون میشم :)

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان این غول آخر Story Mode رو چجوری کشتین ؟ لامصب هی کم میاره چکش و نیزه ول میده و ماشالله دو برابر ما جون میده و 1 هزارم ما جونش کم میشه....:(

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان این غول آخر Story Mode رو چجوری کشتین ؟ لامصب هی کم میاره چکش و نیزه ول میده و ماشالله دو برابر ما جون میده و 1 هزارم ما جونش کم میشه....:(
تا اومد چکش پرت کنه تلپورت کن برو اونورش بعد Uppercut بزن بهش
کلا سعی کن تا جایی که مکنه نزدیکش نری
خیلی کار اسونیه راحت میشه زدش

• Like
Reactions: Frobary

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
ممکنه DLC از Mortal Kombat که حالا اومده و بازم میاد و من تو کفشم ، برای UK هم بیاد ؟
فقط میذارن برای کسایی که region1 گرفتن ؟ مگه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر