Mortal Kombat | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre: Fighting
Publisher: Warner Bros. Interactive
Developer: NetherRealm Studios
Online Play: 4 Versus
Release Date: TBA 2011
Also on: X360
ESRB: RP-M+

• بازی دارای خشونت بسیار زیادی خواهد بود .
  • بازی به حالت کلاسیک و 2 بعدی باز خواهد گشت .
  • بازی دارای حالت Arcade به همراه Co-Op خواهد بود .
  • بازی دارای عمق داستانی زیادی خواهد بود .

شخصیت های زیر تائید شده اند ( با کلیک بر روی اسم ها ، میتوانید آرتوورک های آنها را ببینید ) :

Track های بازی هم از این قبیل اند :

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دستت درد نکنه خدا از زبونت بشنوه . من از خیلی وقته منتظرشم . ایول فیلمش 2013 و بازیش 2011 می یاد . وای چقدر سخته این زمان . بهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه . عجب تریلری بود .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی امیر دستت دردنکنه:biggrin1:
انصافا اگر به حال و هوای اون MKهایی که من تو dos بازی می کردم برگرده دیگه هیچی نمی خوام و 100% برای PS3 میگیرم و آرشیوش می کنم چون واقعا ارزشش رو داره. مخصوصا که قراره خون هم زیاد داشته باشه:biggrin1:

reiko

کاربر سایت
Jan 14, 2010
10
نام
سید جمال ساداتی
دوستان
من تو وبلاگم که در مورد مورتال کمبته وشاید شمام بشناسیدش یه خبر در مورد همین مورتال کمبت گذاشتم که تشکیل شده از خبر بازی سنتر و خبر همین تاپیک واطلاعاتی که خودم از تصاویر و تریلر برداشت کردم. یه نگاه بندازید بد نیست :

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دوستان
من تو وبلاگم که در مورد مورتال کمبته وشاید شمام بشناسیدش یه خبر در مورد همین مورتال کمبت گذاشتم که تشکیل شده از خبر بازی سنتر و خبر همین تاپیک واطلاعاتی که خودم از تصاویر و تریلر برداشت کردم. یه نگاه بندازید بد نیست :

مرسی از سایت من خوش حالم که ادم های خوب وارد سایت های خوب می شوند . و به سایت و به تاپیک انرری می دهند .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
MK A چی بود دیگه! به کل ازش خوشم نیمد! از همه چیش! :d
فقط MK D قسمت شطرنجش رو عشق بود! :d داستانیش هم یک جوری بود ولی خوب چیز میز پیدا کردنش و خرید از قبرستون خیلی حال میداد :d

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
عکس غرفه به همراه یک اسکرین خشن:

schrnka1.jpg

رسما افکت جدا شدن گوشتاش بی نظیره. اگه همه فتالیتی ها اینقدر خشن باشن، گور بابای مشکلات گرافیکی. Gore FTW!

دوستان
سلام به ژنرال Reiko کبیر و درود به همه ی فن های مورتال کامبت ایرونی.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر