Microsoft تکنولوژی ای شبیه Move را قبول نکرده بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Chris_Lewis_1.jpg

Chris Lewis از مایکروسافت گفت: پلتفرم X360 تکنولوژی ای بر پایه ی "قرار دادن یک چیز پلاستیکی در دستان مردم"را قبول نکرد و در عوض نوآوری ای به نام Kinect را به مشتریان عرضه میکند.

Lewis معاون بخش اروپایی سرگرمی های مایکروسافت در جواب خبرنگار Eurogamer که از او پرسیده بود آیا از جانب Playstation move احساس نگرانی می کند یا خیر گفت:Kinect یک حرکت نوآورانه برای X360 بود نه یک "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"!!

ما به دنبال تکنولوژی ای هستیم که از دستگاههایی جلوتر از زمان خود استفاده می کند.خیلی چیزها در این بازار را ما برای اولین بار عرضه کردیم.مانند:تجربه ی High Definition,Online Streaming,انتخابهایی که ما به مشتریان خود دادیم و Kinect که یک گام نوآورانه برای Xbox360 است تا یک چیز پلاستیکی برای کنترل به دستان مردم ندهیم.

زمانی که از او خواستند روشن کند که منظورش از "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"چیست,پاسخ داد:خُب,منظورم این است که فکر میکنم داشتن نوآوری واقعا یک چیز مهم است.

ما همه این تکنولوژی را دیدیم و من واقعا از کارهایی که میشود با Kinect انجام داد هیجان زده ام.Kinect مصرف کنندگان را وارد بعد جدیدی از سرگرمی میکند.

Lewis بر این باور است که Kinect کمک میکند تا عمر XBOX360 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

"من فکر میکنم ما تازه نیمی از راه را طی کردیم,که این هم برای این صنعت و هم برای توسعه دهندگان Third Party خیلی خوب است."

• Like
Reactions: Dinosaur

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
صدرا تشخیص نقاشی رو که Eye Pet هم داره :D کلآ کار سختی نیست ! دوربین نقاشی رو اسکن میکنه و طرف (جونور Eye Pet یا مایلو) میتونه اون نقاشی رو ببینه و رنگش رو تشخیص بده و ... !

نه آخه وقتی نقاشی رو ميبينه نظر ميده ميگه قشنگه و با دختر درد و دل ميکنه خوب چرا الان نميتونه؟ :D

همون قضيه کچل خالی بند که گفتم اونه :D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
ادامه بدین ما استفاده می کنیم ... :D

یکی میاد Dead Space 2 رو تو خیالاتش واسه Move عرضه می کنه !
اون یکی تو هر تاپیکی حرف از شباهت PS Eye و Kinect میزنه ولی نمیدونه PS Eye هم نقاشی رو اسکن می کرده و این کار چیزی نیست که از عهده ی کینکت بر نیاد !!
یکی دیگه میگه نباید به دسته ی Move بگن پلاستیک ! چشم قربان اصلا پلاستیک های سونی هم با پلاستیک های دیگه فرق داره ! بهترین پلاستیک کنسولی هم تقدیم به سونی ... :D
یکی دیگه وسط این بحثا لینک ویدئوی بی ربط مولینیو رو میده ... !
و ...
------------------------------------

کینکت بازاش برن جلو TV با ببر حرکت بزنن(!) Move دوستاشم برن با نیم ثانیه لگ MAG بازی کنن !! حلا نمیدونم دیگه این بحثا چیه !
یعنی جدی خسته نشدین تو هر تاپیک کینکت رو به تقلید از PS Eye و Move رو به تقلید از wii متهم کردین ؟!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

اون یکی تو هر تاپیکی حرف از شباهت PS Eye و Kinect میزنه ولی نمیدونه PS Eye هم نقاشی رو اسکن می کرده و این کار چیزی نیست که از عهده ی کینکت بر نیاد !!
یکی دیگه میگه نباید به دسته ی Move بگن پلاستیک ! چشم قربان اصلا پلاستیک های سونی هم با پلاستیک های دیگه فرق داره ! بهترین پلاستیک کنسولی هم تقدیم به سونی ... :D
و ...

کینکت بازاش برن جلو TV با ببر حرکت بزنن(!) Move دوستاشم برن با نیم ثانیه لگ MAG بازی کنن !! حلا نمیدونم دیگه این بحثا چیه !
یعنی جدی خسته نشدین تو هر تاپیک کینکت رو به تقلید از PS Eye و Move رو به تقلید از wii متهم کردین ؟!
اخه مساله اینجاست که کی کم میاره یا کی کم باید بیاره:d!
ولی خداییش حرف درسته

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

و ...

وا... لینک مولینو برای کینکت بود،انچنان بی ربط نبود،دیدم تاپیک داغه ،دوستان بیشتر لذت ببرن!در کل تایید میشی:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان
ولی نمیدونه PS Eye هم نقاشی رو اسکن می کرده و این کار چیزی نیست که از عهده ی کینکت بر نیاد !!

ولی ببخشید کینکت فعلا نمیتونه اینکارو انجام بده! من خودم شخصا توی یک کنفارنس شنیدم یه نقاشی جلوی کینکت گذاشتن و ایشون به جای ان نقاشی بزرگ امد لوگو کوچیک روی پیرهن طرف رو اسکن کرد!

البته این قابلیت رو داره اما من که هنوز ندیدم درست اجراش کنه! اگه کسی دیده لینکی چیزی بده تا من هم ببینم!

اون یکی تو هر تاپیکی حرف از شباهت PS Eye و Kinect میزنه

جفت این وسیله ها دارن از یک تکنولوژی یعنی پردازش تصویر استفاده میکنن. البته هر کدوم مورد استفادشون با هم فرق داره اما بیس هر دو تکنولوژی یکی هست. من نمیدونم چرا بچه های این سایت اصرار دارن بگن Kinect یک فناوری کاملا جدید هست! نخبر عزیزم این وسیله هم یک دوربین با قابلیت پرداز تصویر هست، درست مثل PS Eye منتها پیشرفته تر هست و قراره کارهای خیلی بیشتری بکنه که البته هنوز هیچ کچ این کارهای جدید رو ندیده!

شما که میگی Kinect با PS Eye خیلی فرق داره و تکنولوژیش یکسان نیست خواهشا بیا اینجا ان کارهایی رو که کینکت میکنه اما PS Eye قادر به انجامش نیست رو نام ببر. البته انهایی که شعار میدن نه، انهایی که واقعا انجام میده و تا به حال نمایش داده شده. من شخصا همه نمایش های کینکت رو دنبال کردم (چون تکنولوژیش به رشته تحصیلیم خیلی مربوط هست و به خود تکنولوژی که مدعی بود خیلی علاقه مند هستم) و تا الان جز اسکن ساده ترین حرکات بدن انم توی یک رنج خاص (مثلا شما اگه زاویه دستتون نسبت به پلو 90 باشه یه چیز نشون میده، 95 هم باشه همون رو نشون میده و تنها باید خیلی اختلاف رنج وجود داشته باشه تا یک حرکت جدید رو ببینید) و با تاخیر زیاد چیز دیگه ای ندیدم! اگه اشتباه میکنم با لینک مستقیم نمایشش بهم بگید!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
پروردگارا ... :D
من کلمه ای راجع به اینکه چیزی از روی چیز دیگه تقلید هستش یا نه حرف زدم ... ؟!
شما که میگی Kinect با PS Eye خیلی فرق داره
کجای پست من همچین چیزی وجود داره ؟! :D
دارم میگم هر چیزی هم حدی داره دیگه ! خب آره Move کپی از wii و کینکت هم کپی از PS Eye ! خب حالا که چی ؟ چه اتفاقی میفته ؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان
دارم میگم هر چیزی هم حدی داره دیگه ! خب آره Move کپی از wii و کینکت هم کپی از PS Eye ! خب حالا که چی ؟ چه اتفاقی میفته ؟

برای من یکی که اصلا فرق نمیکنه چون هیچ وقت این امر رو تقلید نمیدونم، نکوهشش هم نمیکنم چون خیلی مسخره هست و توی دنیای تکنولوژی ما چیزی به اسم استاندارد سازی داریم نه تقلید. یه تکنولوژی میاد و کم کم تبدیل به یک استاندارد میشه و همه ان رو دنبال میکنن.

مثلا Zerging ای رو توی همه بازی های RTS با همین نام میبینیم چون شده یک استاندارد. حالا باید گفت همه از SC تقلید کردن؟ خیر!!

چیزی که من میگم سر این هست که من بارها و بارها از شما و خیلی از بچه های دیگه شنیدم که با جدیدت اصرار دارن بگن Kinect با PS Eye خیلی فرق داره و اصلا یک چیز سوا هست که نیست!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
برای من یکی که اصلا فرق نمیکنه چون هیچ وقت این امر رو تقلید نمیدونم، نکوهشش هم نمیکنم چون خیلی مسخره هست و توی دنیای تکنولوژی ما چیزی به اسم استاندارد سازی داریم نه تقلید. یه تکنولوژی میاد و کم کم تبدیل به یک استاندارد میشه و همه ان رو دنبال میکنن.

مثلا Zerging ای رو توی همه بازی های RTS با همین نام میبینیم چون شده یک استاندارد. حالا باید گفت همه از SC تقلید کردن؟ خیر!!

چیزی که من میگم سر این هست که من بارها و بارها از شما و خیلی از بچه های دیگه شنیدم که با جدیدت اصرار دارن بگن Kinect با PS Eye خیلی فرق داره و اصلا یک چیز سوا هست که نیست!

موضوعی که اینجا هست اینه که :
Kinect از نظر تکنولوژی خیلی بالاتر از PS Eye قرار داره و قابل مقایسه نیست ! حالا این حرف ما هست ؟ نه ! این چیزی هست که روی کاغذ گفته شده و درش استفاده شده !

حالا به هر دلیلی نمی تونن الآن نشونش بدن یا توانایی ندارن پیادش کنن تقصیر ما هست ؟ ما استنباطمون از نظر تکنولوژی و امکانات به همین کاغذ پاره ها هست و چیزایی که توش تایید شده ! غیر از اینه ؟ من که دیگه نمی تونم برم ببینن حالا الآن چرا کار نمی کنه !

+ اینکه به شخصه گفتم که Kinect هیچ چیزی هنوز نشون نداده ! اما تکنولوژی رو من به اون کاغذ پاره ها اتکا می کنم تا ببینم حد اقل تا E3 سال بعد اجرا میشه یا نه !

این قضیه در مورد Move هم صدق می کنه ! با اینکه سونی بهتر در عمل نشون داده اما هنوز بعضی امکاناتی که در موردش گفتن رو در عمل ندیدیم !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان
ببخشید شما که تکنولوژی Kinect رو دیدید همینجا برای بنده و باقی دوستان شرح بدید که درش از چه تکنولوژی هایی استفاده شده. ان قسمت هاییش رو هم که از PS Eye خیلی پیشرفته تره قشنگ بولد کنید تا من ببینم!

تا جایی که من اطلاع دارم هیچ جایی صحبت دقیقی از ساختار کینکت نشده، همه چیز کلیات پردازش تصویر بوده و فقط توی اینجا هست که کاربران امدن و گفتن کینکت از Move خیلی پیشرفته تره!

حالا به هر دلیلی نمی تونن الآن نشونش بدن یا توانایی ندارن پیادش کنن تقصیر ما هست ؟

شوخی میکنی. یعنی سازندگان هم بلد نیستن از وسیله ای که خودشون ساختن استفاده کنن؟ یه زمان بود کسی نمیتونست از PS3 کار بکشه اما خود سونی خیلی راحت باهاش کنار میومد. وقتی خود سازندگان هم نمیتونن زره ای از ان چیزی که ادعا کردن و دیوید کیج هم بهش گفت فیلم علمی تخیلی رو به ما درعمل نشون بدن از بقیه استدیو ها چه انتظاری میره؟

بیشتر از این خودتون رو گول نزنید! Kinect هی فرقی با PS Eye نداره! شما اگه نمایش جدید Ps Eye رو از اینجا ببینی به راحتی خودت با چشم های خودت میبینی که کاری رو که کینکت وعده داده بود رو Move و PS Eye دارن به راحتی انجام میدن اما کینکت هنوزم توش مونده! نمایشش هم زنده و توی Engadget هست و همه حضار دارن از نزدیک میبینن و مثل فیلم های از قبل ضبط شده کینکت نیست که تاخیر منفی داشته باشه! نمایشش کاملا بدون تاخیر هست و در آخر هم از منتقدین سخت گیر انجا لقب ماوس 3D رو میگیره!

این قضیه در مورد Move هم صدق می کنه ! با اینکه سونی بهتر در عمل نشون داده اما هنوز بعضی امکاناتی که در موردش گفتن رو در عمل ندیدیم !

از خودتون حرف در نیارید! Move از ان اول مدعی بود ارایه دهنده یک کنترل کاملا 1 به 1 و بدون تاخیر هست. این رو هم دقیقا داره به نمایش میزاره. هم توی لینک بالا قابل مشاهده هست و هم نمایش های توی GC و خصوصا کنترل KZ3 که با ان حجم عظیم پردازش بازم کنترل بازی بدون تاخیر هست. اگه وعده های دیگه ای سونی داده بود که بنده ازش مطلع نیستم با لینک دقیق منبع بهم نشون بده. دقیقا مشخص کن که Move قرار بود چیکارکنه که هنوز نتونسته و همش ادعا بوده؟

سعی کنید واقعیت رو ببینید نه ان چیزی رو که سعی دارن به اسم واقعیت بهتون بقبولونن! باز میگم اگه شما مدعی هستی که کینکت کاری رو انجام میده یا قابلیتی رو داره که PS Eye نداره با لینک نمایشش بهم اثبات کن!

من بهتون میگم PS Eye و Move کاری رو میکنن که کینکت وعده داده بود و همتون فکر میکردید معجزه هست، لینک هم دادم، الان منتظر شما هستم!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ببخشید شما که تکنولوژی Kinect رو دیدید همینجا برای بنده و باقی دوستان شرح بدید که درش از چه تکنولوژی هایی استفاده شده. ان قسمت هاییش رو هم که از PS Eye خیلی پیشرفته تره قشنگ بولد کنید تا من ببینم!

تا جایی که من اطلاع دارم هیچ جایی صحبت دقیقی از ساختار کینکت نشده، همه چیز کلیات پردازش تصویر بوده و فقط توی اینجا هست که کاربران امدن و گفتن کینکت از Move خیلی پیشرفته تره!

شوخی میکنی. یعنی سازندگان هم بلد نیستن از وسیله ای که خودشون ساختن استفاده کنن؟ یه زمان بود کسی نمیتونست از PS3 کار بکشه اما خود سونی خیلی راحت باهاش کنار میومد. وقتی خود سازندگان هم نمیتونن زره ای از ان چیزی که ادعا کردن و دیوید کیج هم بهش گفت فیلم علمی تخیلی رو به ما درعمل نشون بدن از بقیه استدیو ها چه انتظاری میره؟

بیشتر از این خودتون رو گول نزنید! Kinect هی فرقی با PS Eye نداره! شما اگه نمایش جدید Ps Eye رو از اینجا ببینی به راحتی خودت با چشم های خودت میبینی که کاری رو که کینکت وعده داده بود رو Move و PS Eye دارن به راحتی انجام میدن اما کینکت هنوزم توش مونده! نمایشش هم زنده و توی Engadget هست و همه حضار دارن از نزدیک میبینن و مثل فیلم های از قبل ضبط شده کینکت نیست که تاخیر منفی داشته باشه! نمایشش کاملا بدون تاخیر هست و در آخر هم از منتقدین سخت گیر انجا لقب ماوس 3D رو میگیره!

سعی کنید واقعیت رو ببینید نه ان چیزی رو که سعی دارن به اسم واقعیت بهتون بقبولونن! باز میگم اگه شما مدعی هستی که کینکت کاری رو انجام میده یا قابلیتی رو داره که PS Eye نداره با لینک نمایشش بهم اثبات کن!

من بهتون میگم PS Eye و Move کاری رو میکنن که کینکت وعده داده بود و همتون فکر میکردید معجزه هست، لینک هم دادم، الان منتظر شما هستم!

خب مقایسه Kinect با Move که بیشتر شوخی می مونه ! چون من ربط این دوتا به هم رو نمی دونم !

اتفاقا منم دارم حرف شما رو میزنم ! نمیدونم شاید تو پست بالایی بد گفتم ! منم دارم میگم روی کاغذ میگن این Feature ها قابل انجام هست !
حالا وقتی نمی تونن تو عمل پیادش کنن ، تقصیر منی هست که فقط مقالش رو خوندم و بهش دست نزدم ؟ خب منم دارم میگم اینایی که نمی تونن Feature هایی که گفتن رو پیاده کنن براش چی بیخود و بی جهت برای Hype درست می کنن ؟!

تکنولوژیی که معرفی کردن خیلی پبشرفته هست (و طبق همین ما میگیم Kinect پیشرفته تر از این حرف هاست) ! اما یه چیزی گفتن که توش تا اینجا موندن ! اما اینکه ما میگیم از نظر تکنولوژی پیشرفته هست با استناد به همین حرف ها هست که سازنده میگه اجرا می کنه و تا کامل هم عرضه نشه نمیشه 100% گفت دروغ میگن !

حالا این یه بحث هست که چه تکنولوژی بالایی داره ! بحث پیاده سازیش که حداقل من با شما در مورد Hype موافقم یه چیز دیگه ! چون تا حالا نصف امکاناتی که روش مانور دادن رو در عمل ندیدیم و بیشتر شبیه بزرگ نمایی بوده!

حالا اگه بازم ابهامی داره شما بگید تا ما جواب بدیم !

البته بماند که کار به جایی میرسه که آقای chris lewis بازییی مثل Joy Ride رو Core معرفی می کنن ! حالا نمی خوام وارد این حرف های دست پاچه ی مایکروسافت بشم !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
من کاری با بحث ندارم ولی ماکان سونی از روز اول نتونست با سخت افزار پی اس 3 کنار بیاد (نمونش انچارتد 1) ولی بعد یه مدت راه افتاد الانم همونه هنوز کینکت ریلیز نشده که میگی خودشونم نتونستن باهاش کنار بیان !!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان
خب مقایسه Kinect با Move که بیشتر شوخی می مونه ! چون من ربط این دوتا به هم رو نمی دونم !

مقایسه Kinect با PS Eye هست. آخه توی همون لینک بالا از دقیقه 4 به بعد ان یارو از سونی میاد از PS Eye رسما به عنوان یک دوربین 3D اول شخص استفاده میکنه که تاخیر هم نداشت! از دقیقه 2 به بعدش هم که دقیقا Minority Report هست که از اول Kinect وعده داده بود! یارو خیلی راحت با دستش پنجره باز میکنه، عکس وارد میکنه، زوم میکنه و از همه جالب تر توی یک فضای سه بعدی شروع میکنه عکس هارو جلو عقب میبره و عمقشون رو هم تغییر میده!

اینا کارهایی هست که کینکت قرار بود انجام بده اما هنوز خبری ازشون نشده، در عوض همین PS Eye که همه میگن مقایسش با Kinect مثل مقایسه فیل و فنجون هست داره بدون تاخیر عملیش میکنه!

من کاری با بحث ندارم ولی ماکان سونی از روز اول نتونست با سخت افزار پی اس 3 کنار بیاد (نمونش انچارتد 1) ولی بعد یه مدت راه افتاد الانم همونه هنوز کینکت ریلیز نشده که میگی خودشونم نتونستن باهاش کنار بیان !!

اینم از ان حرف ها هست ها! uncharted زمان خودش بهترین گرافیک رو داشت و از همه جا هم امتیاز کامل رو گرفت. Tools of Destruction هم همینطور. یا Heavenly Sword. همه عناوین لانچ این کنسول بودن اما از نظر گرافیکی جزو بهترین های نسل بودن. ان زمان اگه یادت باشه پورت بازی ها روی PS3 یکی از ان یکی خنده دار تر بود اما بازی های 1st Party خود سونی نه!

الان هم مدت هاست Dev Kit های Kinect بین استدیوهای 1st Party خود مایکرو پخش شده. شرکت هایی مثل rare یا Lion Head از نزدیک باهاش در ارتباط بودن اما هنوز نتونستن باهاش کنار بیان! این هیچ رقمه قابل توجیح نیست! مثلا از HP نمیشه ایراد گرفت چرا تاخیر در حد ثانیه داره چون هم توسط EA ساخته میشه و هم اینکه بازی هنوز توی مراحل اولیه ساخت هست اما از یه مینی گیم که rare ساخته چرا! یعنی ما نباید انتظار داشته باشیم یه مینی گیم که توسط خودمایکروسافت ساخته میشه بدون تاخیر باشه؟ فراموش نکن که کینکت نوامبر امسال میخواد عرضه بشه اما هنوز همه بازی هاش کماکان با مشکل تاخیر زیاد مواجهن! تاخیر توی بازی اولین چیزی هست که باید رفع بشه اما...

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
=))=))

جُک خنده داری بود:D جدیدا PS eye هم شده رقیب کینکت! لذت بردیم.

نمایش 1 به 1 Move هم دیدیم تو E3 ، اون گُلفه که آخر 1:1 بود.:D Sorcery هم اصلا 1:1 نبود و تاخیرش کاملا مشخص.

نمایش های کینکت مثل E3 2009 نبود، ولی دیگه این که بخواییم با PS eye مقایسش کنیم، حرف خنده داریه!

ماکان بس کن، هر چقدر هم زور بزنی نمیتونی تکنولوژی کینکت را تا سطح PS eye بیاری پایین. تلاشت بیهوده است! جدی میگم:D

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
بی خیال!! انچارتد 1 زمان خودش گرافیک شاخی داشت؟! اتفاقا از لحاظ گرافیک یه عنوان خوب بود ولی از لحاظ گیم پلی عالی! تو شماره ی 2 جفتش عالی شد که امتیازهاش این قدر بالا رفت...
geow 1 سال 2006 اومد انچارتد 1 سال 2007 خودت زحمت مقایسه از نظر گرافیکش رو بده...
در ضمن بازی های rare یا Lion Head به قوله خودت هنوز ریلیز نشده که پیش پیشکی در بارش این طوری نظر میدی گفتم که اول بزار عرضه بشه بد شروع کن به گیر دادن...
این Minority Report که میگی تو دموی E3 کینکت نشون دادن انشالله دیدیش...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,213
نام
ماکان
جُک خنده داری بود جدیدا PS eye هم شده رقیب کینکت! لذت بردیم.

ماکان بس کن، هر چقدر هم زور بزنی نمیتونی تکنولوژی کینکت را تا سطح PS eye بیاری پایین. تلاشت بیهوده است! جدی میگم

بابک یک کاری بکن. بیا کارهایی که کینکت میکنه اما PS Eyeنمیتونه رو با لینک نمایش به من نشون بده! حرف زدن رو همه بلد هستن! اگه امدی ان قابلیت هایی رو که کینکت داره اما PS Eye نداره رو با قشنگ با یک نمایش به من نشون دادی حرفت درسته در غیر این صورت یک ادعای پوچ و تو خالی بیهوده هست که پشیزی ارزش نداره!

در غیر این صورت بهتره شما نیز به همراه باقی دوستان فعلا Wating For بمونید تا Milo بیاد و به همراه Kinect معجزه قرن رو تجربه کنید. منم براتون آرزو میکنم رویاهاتون عملی بشه.

بی خیال!! انچارتد 1 زمان خودش گرافیک شاخی داشت؟!

نه گرافیکش خیلی آشغال بود. برای همین هم اکثر سایت ها به گرافیکش نمره کامل دادن. چون خیلی بد بود گفتن بهش حال بدن.

این Minority Report که میگی تو دموی E3 کینکت نشون دادن انشالله دیدیش...

با یک نمایش زنده واقعی نخیر ندیدم! شما دیدی؟ نکنه میخوای بگی ان فیلم هایی که مایکرو نشون میده نمایش زنده هست؟ بابا بس کنید توی همین E3 بود با ان نمایش خنده دار SW انجوری گندش در امد! اصلا امین جان حرف تو برای من سند هست، کینکت هم دقیقا بدون تاخیر این کارها رو انجام میده اما خوب در بهترین حالت تازه میشه مثل PS Eye! پس این تفاوت فاحش که بابک میگه کجا هست؟ من میخوام این وجه تمایز رو ببینم! یعنی یکیتون نیست به من یه نمایش از این قابلیت های کینکت رو نشون بده؟ نکنه اسکن ساده ترین حرکات بدن (انم به صورت رنج نه اسکن دقیق خود حرکت) با تاخیر نسبتا زیاد توی بازی های مینی گیمی میشه یک قابلیت معجزه آسا؟

پ.ن: در مورد تاخیر هم نمایش KZ3 توی همه جا پیدا میشه! همین یک مورد سند خوبی هست! Move تنها وسیله ای هست که تونسته به کنترلر 1 به 1 نزدیک و حتی توی برخی نمایش هاش ان رو عملی کنه.

پ.ن.2: بابک جان فقط دوباره توجیح و وعده های بی اساس مسوولین مایکرو سافت رو برام ردیف نکن. من یه چیزی گفتم و ادعا کردم برات لینک دادم ببینی، تو هم با لینک حرفت رو برام اثبات کن! من فقط میخوام توی عمل ببینم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر