Microsoft تکنولوژی ای شبیه Move را قبول نکرده بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Chris_Lewis_1.jpg

Chris Lewis از مایکروسافت گفت: پلتفرم X360 تکنولوژی ای بر پایه ی "قرار دادن یک چیز پلاستیکی در دستان مردم"را قبول نکرد و در عوض نوآوری ای به نام Kinect را به مشتریان عرضه میکند.

Lewis معاون بخش اروپایی سرگرمی های مایکروسافت در جواب خبرنگار Eurogamer که از او پرسیده بود آیا از جانب Playstation move احساس نگرانی می کند یا خیر گفت:Kinect یک حرکت نوآورانه برای X360 بود نه یک "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"!!

ما به دنبال تکنولوژی ای هستیم که از دستگاههایی جلوتر از زمان خود استفاده می کند.خیلی چیزها در این بازار را ما برای اولین بار عرضه کردیم.مانند:تجربه ی High Definition,Online Streaming,انتخابهایی که ما به مشتریان خود دادیم و Kinect که یک گام نوآورانه برای Xbox360 است تا یک چیز پلاستیکی برای کنترل به دستان مردم ندهیم.

زمانی که از او خواستند روشن کند که منظورش از "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"چیست,پاسخ داد:خُب,منظورم این است که فکر میکنم داشتن نوآوری واقعا یک چیز مهم است.

ما همه این تکنولوژی را دیدیم و من واقعا از کارهایی که میشود با Kinect انجام داد هیجان زده ام.Kinect مصرف کنندگان را وارد بعد جدیدی از سرگرمی میکند.

Lewis بر این باور است که Kinect کمک میکند تا عمر XBOX360 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

"من فکر میکنم ما تازه نیمی از راه را طی کردیم,که این هم برای این صنعت و هم برای توسعه دهندگان Third Party خیلی خوب است."

• Like
Reactions: Dinosaur

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نه گرافیکش خیلی آشغال بود. برای همین هم اکثر سایت ها به گرافیکش نمره کامل دادن. چون خیلی بد بود گفتن بهش حال بدن.
کدوم سایت ها ؟! سایت های معتبر لطفا !
همین ign به گرافیکش 9 داده! گیم اسپاتم کلا به بازی داده 8 گرافیکش نمیدونم ولی مطمئنا کامل نداده...

ماکان جان مشکل شما میدونی چیه؟ اینکه نمیخوای قبول کنی همون طور که انچارتد 2 تونست اون قدر پیشرفت داشته باشه نسبت به شماره ی اولش اونم با یه بازه ی زمانی ولی کینکتی که هنوز ریلیز نشده 1 بازیم ازش نیومده و نقد نشده نمیتونه پیشرفت کنه...

نداشت؟!!!! :-o

توضیح دادم بالا !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
آره اصلا به گفته تو کینکت همون PS eye است، با وجود خنده های زیاد، اینطور در نظر میگیریم. اما از اونور Move خیلی خیلی بیشتر شبیه Wiimoteـه. حتی از نظر ظاهری!

جالبه خود سونی حتی یک بار نیومده بگه کینکت همون PS eye است، در واقع این جرات رو به خودش نداده که بیاد همچین مقایسه ای انجام بده، چون میدونه خودش رو مضحکه بقیه میکنه!

اما بارها دیدیم که نینتندو سر Move و تقلیدش از Wiimote ، به سونی تیکه انداخته.

ضمن اینکه دقیقا همون Milo بزرگترین تفاوتشون رو نشون میده. آخرین ویدیوش رو هم میتونی بری تو VG247 ببینی.

Move هم به هیچ وجه 1:1 نیست. اگه KZ3 رو مثال میزنی (با اینکه هنوز خودم ندیدمش)، منم Dance Central رو مثال میزنم که بدون لگه. از همون نمایش گُلف و Sorcery کاملا مشخص شدچقدر 1:1 است...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
همین ign به گرافیکش 9 داده!

همین 9 که خودت میگی. 9 بده؟ بازی که گرافیکش کاملا معمولی هست 9 میگیره؟

ماکان جان مشکل شما میدونی چیه؟ اینکه نمیخوای قبول کنی همون طور که انچارتد 2 تونست اون قدر پیشرفت داشته باشه نسبت به شماره ی اولش اونم با یه بازه ی زمانی ولی کینکتی که هنوز ریلیز نشده 1 بازیم ازش نیومده و نقد نشده نمیتونه پیشرفت کنه...

در درجه اول Uncharted 2 یک بازی هست. یه بازی نرم افزاره و هر روز با کلک های برنامه نویسی میشه چیز بهتری رو ارایه داد. اما Kinect یک سخت افزار هست. سخت افزار رو که هر روز نمیشه ارتقا داد! شماره دوش هم که قرار نیست بیاد!

بیشتر مشکلات کینکت سر حذف ان پردانزنده هست. امین جان در مورد ریلیس شدن این وسیله همب گم الان تو چه ماهی هستیم؟ آگست. این وسیله نوامبر عرضه میشه! یعنی سه ماه دیگه! یعنی شما باور داری توی سه ماه اتفاق خاصی میفته؟ این وسیله صد در صد تاالان معماری داخلیش تموم شده و در حال تولید هست تا بتونن تا سه ماه دیگه آماده عرضه کننش!

امین جان بنده مشکلی ندارم. من فقط اعتقاد دارم باید همه چیز رو ان جور که هست دید نه ان طور که خودمون دوست داریم! من چیزی که از Kinect میبینم همینی هست که دارم توصیف میکنم. یکبار دیگه هم خواهش میکنم اگه اشتباه میکنم شما به من با مدرک نشون بدید! حرفم غیر منطقی هست بگو!

من شخصا بارها و بارها گفتم که وقتی کینکت منتشر بشه به احتمال بالای 90% مشکلات فعلیش مثل تاخیر حل شده. الان هم دوباره میگم که وقتی کینکت امد احتمالا دیگه تاخیرینخواهیم دید. پیشرفت هم خواهد کرد اما در محدوده معقول! پیشرفتش به این صورت خواهد بود که کم کم توی همه بازی ها تاخیرش از بین میره، سازندگان هم بهتر ازش کار میکشن. این پیشرفت معقوله. منم هیچ وقت منکرش نیستم که اگه کسی خلافش رو بگه باید به سلامت عقلش شک کرد. اینجا صحبت از تفاوت های Kinect با PS Eye هست. امین خودت قضاوت کن، درسته من بگم Kinect از PS Eye خیلی حرفه ای تر هست، منتها فعلا نه،در آینده! خوب بزارید در آینده که کینکت پیشرفت کرد و ان قابلیت های جدیدش هم شکوفا شد ان وقت بکوبیدش تو سر PS Eye!:D

بابک میاد طوری میگه که انگار Kinect خیلی مجهز تر از PS Eye هست. من حرفش رو هم قوبل میکنم، فقط میگم به من نشون بده. بگه که کینکتی که مقایسش با PS Eye بیشتر از یک شوخی خنده دار نیست مگه چه کارهایی میکنه؟ چه قابلیت هایی داره؟

با وجود خنده های زیاد، اینطور در نظر میگیریم

نشد دیگه! من از تو خواستم ان تفاوت های بزرگ Kinect رو بهم نشون بدی. هنوز هم منتظر هستم!

ضمن اینکه دقیقا همون Milo بزرگترین تفاوتشون رو نشون میده.

پس همونطور که گفتم شما Waiting For بمونید تا Milo منتشر بشه و شما این تفاوت بزرگ رو ببینید! lol

Move هم به هیچ وجه 1:1 نیست

عجب! پس بازی هایی مثل KZ3 و جمیع بازی هایی که توی E3 نوشن دادن همش با Move 2 اجرا میشه. من چرا نفهمیده بودم؟

پ.ن: کینکت این همه طرفدار داره، اما یکیشون هم حاض نیست بگه این وسیله چه ویژگی های خاصی داره! بنده از ادامه این بحث انصراف میدم چون هیچ بحثی وجود نداره! من یک ساعته دارم تقاضا میکنم یکی به من این قابلیت های اضافه و طوفانی رو نشون بده اما جز تکرار مکررات چیزی دیگه ای ندیدم! خوش باشید!

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
وافعا آدم چیز های میشنوه که بجای شاخ بالا سرش فیل سبز میشه :d

امین واقعا به نظرت زمان خودش U1 گرافیک پایینی داشت ؟ یا این که U2 خیلی پیشرفت داشت که U1 رو تحت پوشش خودش قرار داد ؟ این دو مقوله تفاوت زیادی دارن .

بعدشم مگه همین چند روز پیش وقتی ME روی PS امد ماکرو رو برق .... نگرفت و هرچی خواست گفت انم همین وضع رو داره تا الان شده خود سونی بیاد بگه دست شما ها آشغال هستش این کار ها فقط از یک نفر بر میاد که میبینه منافعش در خطره همین .

که تا الان منافع نینتندو در خطر افتاده با چنگ و دندون میخواد منافعش رو حفظ کنه همین شما چرا بچه میشی .

مگه سونی با عرضه کینکت منافعش رو در خطر دیده که بیاد از خودش دفاع کنه امده همون PS eye رو با کنترلر ترکیب کرده که همون WII یا کینکت هم نمیتونن انجام بدن یه واقعیت هستش حالا چه 1 به 1 چه 100 به 100 داره کار میکنه هم برای هاردکور ها هم برای کجوال ها ازش خوششون امده اما کینکت چی یه رقص و 2 تا بازی که همش بدرد یه بچه تا 15 میخوره اخرش .

مایلو هم که اون چیزی که تو E3 نشون دادن با این 100درجه فرق داره تازه همین هم از 3 تا 2 تاش تو باقالی ها بود. پیتر مولینکس هم که با وجود این که سر BW خیلی قبولش دارم در حد .... اما مایلو خیلی دیگه براش بلند پروازانه بود .

دوستانی هم که فکر میکنن یه مایلو بیاد میترکونه من میگم 100% درست هم بشه خوب آیا واقعا میصرفه 150 تا بدی فقط با مایلو صحبت کنی این وصیله بازی دیگه نمیخواد کار دیگه نباید انجام بده ناسلامتی وصیله ای است برای بازی کردن ه تدریس درس به بچه ها .

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
همین 9 که خودت میگی. 9 بده؟ بازی که گرافیکش کاملا معمولی هست 9 میگیره؟

ماکان جان فرافکنی نکن! اولا خودت گفتی اکثر سایت ها امتیاز گرافیک کامل گرفته من گفتم کدوم سایت های معتبرا؟ IGN رو مثال زدم که 9 داده دوما من کی گفتم معمولی؟ حرف دهن من نزار لطفا ! پست من حی و حاضر صفحه ی قبل موجوده...

در درجه اول Uncharted 2 یک بازی هست. یه بازی نرم افزاره و هر روز با کلک های برنامه نویسی میشه چیز بهتری رو ارایه داد. اما Kinect یک سخت افزار هست. سخت افزار رو که هر روز نمیشه ارتقا داد! شماره دوش هم که قرار نیست بیاد!

بیشتر مشکلات کینکت سر حذف ان پردانزنده هست. امین جان در مورد ریلیس شدن این وسیله همب گم الان تو چه ماهی هستیم؟ آگست. این وسیله نوامبر عرضه میشه! یعنی سه ماه دیگه! یعنی شما باور داری توی سه ماه اتفاق خاصی میفته؟ این وسیله صد در صد تاالان معماری داخلیش تموم شده و در حال تولید هست تا بتونن تا سه ماه دیگه آماده عرضه کننش!

امین جان بنده مشکلی ندارم. من فقط اعتقاد دارم باید همه چیز رو ان جور که هست دید نه ان طور که خودمون دوست داریم! من چیزی که از Kinect میبینم همینی هست که دارم توصیف میکنم. یکبار دیگه هم خواهش میکنم اگه اشتباه میکنم شما به من با مدرک نشون بدید! حرفم غیر منطقی هست بگو!

بابک میاد طوری میگه که انگار Kinect خیلی مجهز تر از PS Eye هست. من حرفش رو هم قوبل میکنم، فقط میگم به من نشون بده. بگه که کینکتی که مقایسش با PS Eye بیشتر از یک شوخی خنده دار نیست مگه چه کارهایی میکنه؟ چه قابلیت هایی داره؟

اه ! PS3 چی ؟ نرم افزاره ؟؟ خب سخت افزار زمان انچارتد 1 همون سخت افزار زمان انچارتد 2 بود!!!!
ببین ماکان جان به قوله خودت برنامه نویسی روز به روز پیش رفت میکنه و به قوله خودت کلک های برنامه نویسی خیلی وجود داره پس میشه با همون برنامه نویسی خیلی مشکلات رو حل کرد همون طور که تو بازی های PS3 این اتفاق افتاد اونم نه 1 شب بلکه چند ساله پس باید صبر کرد حداقل کینکت ریلیز بشه و یه مدتی بگزره بعد چنین ادعاهایی بکنیم...
بابک مثال خوبی زد ! لگ Dance Central مثل بازی های دیگه ی کینکت هست ؟!

پ.ن: علی رضا جواب تو هم در قالب جواب به ماکان جامیگیره:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
کینکت این همه طرفدار داره، اما یکیشون هم حاض نیست بگه این وسیله چه ویژگی های خاصی داره! بنده از ادامه این بحث انصراف میدم چون هیچ بحثی وجود نداره! من یک ساعته دارم تقاضا میکنم یکی به من این قابلیت های اضافه و طوفانی رو نشون بده اما جز تکرار مکررات چیزی دیگه ای ندیدم! خوش باشید!
من صد بار گفتم طرفدار Kinect نیستم (همینطور Move)، و هیچکدوم هم نمیخرم، چون هیچی جای دسته رو برام نمیگیره.
ولی چون اینجا کلا جو (به دلایل خیلی تابلو:D) خیلی به ضد کینکته، منم نمیتونم ببینم هر اطلاعات غلطی خواستید به بقیه بدید.

تو میگی زاویه 90 و 95 رو درجه رو نمیتونه با هم تشخیص بده؟ پس چجوری تو Your Shape fittness کوچکترین مشخصات آدم رو نمایش میداد؟ اگه دستگاه قابلیت پردازش عمق رو نداشته باشه و مثل PS Eye ‏ 2 بعدی باشه، میتونه همچین کاری بکنه؟ آیا با PS Eye میشه یه چیزی حتی نزدیک به مایلو رو انجام داد؟
عجب! پس بازی هایی مثل KZ3 و جمیع بازی هایی که توی E3 نوشن دادن همش با Move 2 اجرا میشه. من چرا نفهمیده بودم؟
با یه بازی؟
خُب منم گفتم، Dance Central اصلا لگ نداره، پس کلا کینکت یه دستگاه بدون لگه دیگه، درسته؟:| ظاهرا تو فقط KZ3 رو میبینی، بازیهایی مثل گُلف و Sorcery اصلا حساب نمیشن اینجا با اون لگ تابلوشون، اونم برای دستگاهی که ادعای 1:1 بودن داشت!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من صد بار گفتم طرفدار Kinect نیستم (همینطور Move)، و هیچکدوم هم نمیخرم، چون هیچی جای دسته رو برام نمیگیره.
ولی چون اینجا کلا جو (به دلایل خیلی تابلو:D) خیلی به ضد کینکته، منم نمیتونم ببینم هر اطلاعات غلطی خواستید به بقیه بدید.

تو میگی زاویه 90 و 95 رو درجه رو نمیتونه با هم تشخیص بده؟ پس چجوری تو Your Shape fittness کوچکترین مشخصات آدم رو نمایش میداد؟ اگه دستگاه قابلیت پردازش عمق رو نداشته باشه و مثل PS Eye ‏ 2 بعدی باشه، میتونه همچین کاری بکنه؟ آیا با PS Eye میشه یه چیزی حتی نزدیک به مایلو رو انجام داد؟

با یه بازی؟
خُب منم گفتم، Dance Central اصلا لگ نداره، پس کلا کینکت یه دستگاه بدون لگه دیگه، درسته؟:| ظاهرا تو فقط KZ3 رو میبینی، بازیهایی مثل گُلف و Sorcery اصلا حساب نمیشن اینجا با اون لگ تابلوشون، اونم برای دستگاهی که ادعای 1:1 بودن داشت!

این آخرین تصویر که تشخیص عمق در Kinect رو نشون میده :

http://www.gamersyde.com/news_gc_kinect_tech_demo-9808_en.html

و ثابت می کنه که کاملا عمق رو تشخیص میده و 2D نیست

مسئله اینجاست که امکان نداره یه شرکتی مثل Microsoft بیاد یه دستگاه با یه لگ تابلو بده بیرون ! دقیقا میشه با اوایل عرضه Ps3 و Cell مقایسه کرد ! و احتمال میدم که این مشکل از کامل بهینه نشدن بازی ها با Kinect هست ! به قول این بابک Dance Central نمونه کامل بازی بدون لگ هست !

در مورد Kz3 هم درسته ! اما تو نمایش E3 حداقل ما تو یه سری لگ رو دیدم !

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من که میرم کینکت را میخرم البته بدون شک باید تا عید صبر کنم وگرنه ورشکست میشم فکر کنم وقتی تو ایران بیاد قیمتش سربه فلک بکشه ولی خیلی دوست دارم بخرمش

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من فکر کنم ( البته شاید اشتباه کنم ) مهمترین تفاوت کینکت با پی اس ای !؟ تو ی همین قابلیت تشخیص عمق و زاویه باشه ...
البته یه حسی به من میگه بعضیا فکر میکنن که پارسال تو E3 که مایلو نشون دادن , چیزی هست که حتی وقتی بیاد نیازهای *** هم برآورده می کنه ...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من فکر کنم ( البته شاید اشتباه کنم ) مهمترین تفاوت کینکت با پی اس ای !؟ تو ی همین قابلیت تشخیص عمق و زاویه باشه ...
البته یه حسی به من میگه بعضیا فکر میکنن که پارسال تو E3 که مایلو نشون دادن , چیزی هست که حتی وقتی بیاد نیازهای *** هم برآورده می کنه ...
خوب مهمترین مشخصش هم همینه ! حالا هی بیاین بزنین توی سرش...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
منم Dance Central رو مثال میزنم که بدون لگه.
بابک Dance Central کلآ بازیش جوری هست که توش لگ معنا نداره :D یعنی تو باید در یه محدوده مشخص دستت رو تکون بدی و فرقی نمیکنه چند سانتی متر بالا پایین تر باشه یا خمیده تر ! کاراکتر داخل بازی اگه دستت رو در اون محدوده درست تکون بدی به حرکت خودش ادامه میده. یعنی اگه من و آقای X و Y بازی رو انجام بدیم , کاراکتر بازی برای هر 3 نفر یه جور حرکت میکنه و دقیقآ حرکت ما رو انجام نمیده که حالا بخواد لگ داشته باشه یا نداشته باشه :D

ویرایش
حالا خوبه مایکروسافت هم هیچ وقت ادعای 1:1 بودن نداشت.
توی ویدئوی E3 پارسال که از 1:1 هم فراتر رفته بود :D
راستی توی نمایشی که برای رسانه ها داده بود توی بازی Star Wars حتی میتونست حرکت رو پیش بینی کنه lol

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
بابک Dance Central کلآ بازیش جوری هست که توش لگ معنا نداره :D یعنی تو باید در یه محدوده مشخص دستت رو تکون بدی و فرقی نمیکنه چند سانتی متر بالا پایین تر باشه یا خمیده تر ! کاراکتر داخل بازی اگه دستت رو در اون محدوده درست تکون بدی به حرکت خودش ادامه میده. یعنی اگه من و آقای X و Y بازی رو انجام بدیم , کاراکتر بازی برای هر 3 نفر یه جور حرکت میکنه و دقیقآ حرکت ما رو انجام نمیده که حالا بخواد لگ داشته باشه یا نداشته باشه :D
بحث اصلی کلا سر این بود که Kinect همون PS Eye است (lol) که به راحتی با دیدن چند تا بازی ساده کینکت مثل Your shape Fitness این فرضیه رد میشه!

کلا اینجا تو هر تاپیکی مربوط به کینکته، همیشه اول بحث کشیده میشه به این که این یه دستگاه تقلیدی و مزخرفه، هیچ فرقی با PS Eye نداره و ... . هر دفعه هم بعد از کلی بحث ثابت میشه که اینطور نیست، بعد که از این لحاظ دوستان به جایی نمی رسند، می رسیم به لگ دستگاه:D حالا خوبه مایکروسافت هم هیچ وقت ادعای 1:1 بودن نداشت. اما از اونور Move قرار بود کاملا 1:1 باشه که علنا میبینیم نیست...

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
:xحسگر ویتالیتی بیاد تو بازار همه اینها باید جمع کنن برن.همه ایناهم از اون میترسن که همچین مطلبهایی رو به زبون بیارن.
مایکرو هم تو فریبکاری دست بقیه رقیباشو از پشت بسته.معلوم نیست این معجزه تکنولوژی(کینکت)تا موقع بازار اومدنش چقدر از قابلیتهاش زده بشه.بیخود نبود ترتون پارسال به طعنه گفت رقیبان آینده رو بهتون نشون میدن.:x

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
لازم دیدم سخن زیر رو از کسی که شخصا کینکت رو تجربه کرده نقل و قول کنم به هر حال بهتر از کارشناسی و پیشبینی بعضی نخبه های اینجاست ...
اول از همه از Kinect بگم، واقعا عالی بود، هر کی میگه رزولوشن و یا سرعت پاسخگویی آن پایینه، چرت گفته. من خودم رفتم و Kinect Adventure را بازی کردم و واقعا لذت بردم. برخلاف سونی که با محصول Move خود، یک کنترل توی مایه های Wii درست کرده، اینجا با بازی بدون کنترل میتوان کلی حال کرد. بعد از تجربه امروز بیصبرانه منتظر هستم Kinect که به بازار بیاد..
دوستان خیلی خوشحالم که خوشتون اومده، کلی دلگرمی گرفتم.

در مورد Kinect بگم که من واقعا لگی ندیدم، فقط در بازی باید دست را روی یک دکمه روی صفحه نمایش نگه میداشتیم که یک گزینه انتخاب میشد که من فقط دوبار احتیاج داشتم و بار سوم خیلی راحت دکمه را کلیک میکردم.
اون فیلمی رو هم که من گذاشتم ببینید که اون دختره چقدر راحت منوها را عوض میکنه، خلاصه من لگی به اون صورتی که بخواد توی بازی تاثیر بذاره ندیدم، فقط چند دقیقه اول باید به بازی و این شیوه جدید بازی کردن عادت کنید.
این فکر کنم در مورد هر دستگاهی صدق میکنه.

موفق باشید

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر