Microsoft تکنولوژی ای شبیه Move را قبول نکرده بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Chris_Lewis_1.jpg

Chris Lewis از مایکروسافت گفت: پلتفرم X360 تکنولوژی ای بر پایه ی "قرار دادن یک چیز پلاستیکی در دستان مردم"را قبول نکرد و در عوض نوآوری ای به نام Kinect را به مشتریان عرضه میکند.

Lewis معاون بخش اروپایی سرگرمی های مایکروسافت در جواب خبرنگار Eurogamer که از او پرسیده بود آیا از جانب Playstation move احساس نگرانی می کند یا خیر گفت:Kinect یک حرکت نوآورانه برای X360 بود نه یک "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"!!

ما به دنبال تکنولوژی ای هستیم که از دستگاههایی جلوتر از زمان خود استفاده می کند.خیلی چیزها در این بازار را ما برای اولین بار عرضه کردیم.مانند:تجربه ی High Definition,Online Streaming,انتخابهایی که ما به مشتریان خود دادیم و Kinect که یک گام نوآورانه برای Xbox360 است تا یک چیز پلاستیکی برای کنترل به دستان مردم ندهیم.

زمانی که از او خواستند روشن کند که منظورش از "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"چیست,پاسخ داد:خُب,منظورم این است که فکر میکنم داشتن نوآوری واقعا یک چیز مهم است.

ما همه این تکنولوژی را دیدیم و من واقعا از کارهایی که میشود با Kinect انجام داد هیجان زده ام.Kinect مصرف کنندگان را وارد بعد جدیدی از سرگرمی میکند.

Lewis بر این باور است که Kinect کمک میکند تا عمر XBOX360 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

"من فکر میکنم ما تازه نیمی از راه را طی کردیم,که این هم برای این صنعت و هم برای توسعه دهندگان Third Party خیلی خوب است."

• Like
Reactions: Dinosaur

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
فعلآ که گویا سایر دوستان ناراحت هستن ! :D من فقط میگم برام عجیبه که همچین دستگاهی با این مشخصات چرا از طرف هیچ سایتی به عنوان بهترین دستگاه انتخاب نمیشه !
اصلا الان بحث سر اینه که بعضی از دوستان میگن Kinect همون PS Eye است! یعنی تو به همچین حرفی اعتقاد داری؟:D

اگه آره که دیگه کلا بحث کردن بی فایدست!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,634
نام
محمد
سلام!
به هیئت داوران نمایشگاههای E3 و Gamescom که چشماشون قدرت دیدن این همه ویژگی رو نداشت , بگین تشریف بیارن دفاع کنن !
به همه سایتهای معتبر و معروف که هم توی E3 هم یک روز قبلش توی کنفرانس اختصاصی مایکروسافت (که عمومی نبود و فقط رسانه ها میتونستن ببینن) Kinect رو خودشون امتحان کردن , بگین تشریف بیارن و بگن که چرا حتی یک نفر هم Kinect رو به عنوان بهترین سخت افزار معرفی نکرد.
البته همون طور که قبلآ گفتم انتخابهایی که توی نمایشگاهها میشه به هیچ وجه ملاک نیست و خیلی وقتا بازی ای انتخاب میشه که در نهایت هم موفق نیست. ولی برام عجیبه که چرا حتی یک سایت معتبر هم نیومد بزرگترین نوآوری دنیای بازی در 20 سال اخیر رو انتخاب کنه.
آریا جان، E3 سال گذشته خیلی از سایت ها بهترین سخت افزار را Kinect انتخاب کردند (همون Natal :D). حتی جایزه بهترین سخت افزار Game Critics هم به Kinect تعلق گرفت، یا IGN علاوه بر جایزه بهترین سخت افزار، جایزه Technological Excellence را به Kinect داد. دلیل اینکه امسال هم بهترین سخت افزار نشد این بود که 3DS معرفی شد و حتما از نظر منتقدان 3DS بهتر بوده.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شاید به این اعتقاد نداشته باشیم!
اما به نظرم کینکت یه دستګاهی هست که می شه اون رو به یه لقمه بزرګتر از دهان تشبیه کرد!!
move یه جورایی بعضی از کار های کینکت مثل شناسایی چهره و بعضی کار های دیګه که آریا اون رو بهتر بلده انجام می ده و هم می شه از اون توی fps امتحان کرد!!
اګه کینکت هم توی این نسل یه چیزی داشت مثل move که اون رو توی دست می ګرفتیم شاید این مشکلات هم به وجود نمی آمد!!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
فعلآ که گویا سایر دوستان ناراحت هستن ! :D من فقط میگم برام عجیبه که همچین دستگاهی با این مشخصات چرا از طرف هیچ سایتی به عنوان بهترین دستگاه انتخاب نمیشه !

خوب این خودش یه بحثه جدا می طلبه و علل متعددی داره ولی چیزی که اینجا میشه گفت از صفحه اول تا اینجا گفته میشه اینه که بعضی "سونی دوستان " یا "متنفران از کینکت" میان میگن

"مگه ps eye چه فرقی با کینکت داره ؟؟؟"move کلا چیز جدید و متفواتی نسبت به ps eye یا wii remote هست ""10 تا فرق ps eye با کینکت رو بگید"و خیلی صحبتهای دیگه

ولی با خووندن این دو تا مقاله تقریبا میشه به این نتیجه رسید که کینکت فناوریش مجزاس و البته باید دنبال 10 تا تفاوت move با ps eye گشت اینقدر که به هم نزدیکن.:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
move یه جورایی بعضی از کار های کینکت مثل شناسایی چهره و بعضی کار های دیګه که آریا اون رو بهتر بلده انجام می ده و هم می شه از اون توی fps امتحان کرد!!
واقعا Move میتونه تشخیص چهره بده؟؟!!!! بسی شاد شدیم.

(در ضمن آریا وسیله نیست که میگی بهتر بلده انجام بده.)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دیدم بحث سر مقاله های مجله هست:D مطلب Move رو من نوشتم و برای تمامی بخش هاش هم منبع هست، مطلب Kinect رو هم شهریار نوشته من هنوز نخوندمش:D

پ.ن:گفتم که اطلاعات بره بالا !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
دیدم بحث سر مقاله های مجله هست:D مطلب Move رو من نوشتم و برای تمامی بخش هاش هم منبع هست، مطلب Kinect رو هم شهریار نوشته من هنوز نخوندمش:D

پ.ن:گفتم که اطلاعات بره بالا !

عجب پس اقای طالبیان شما هستی؟؟؟خدا رو شکر صاحب مقاله هم پیدا شد.کاربر sadra hhh از ایشون منابع مقاله رو بگیرید تا :

بعد با هم صحبت ميکنيم!;)
:d:d

خوب اقای طالبیان شما خودت در مورد شباهتهای شدید move به ps eye و کلا کینکت چه نظری داری؟؟؟؟

• Like
Reactions: ArianUndead

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خیلی دوست دارم هر چه زودتر یه بازیه به اصطلاح خودتون hardcore :dواسه کینکت معرفی بشه تا ببینم این متنفران از کینکت بازم از این دستگاه انقدر انتقاد میکنن یا نه؟

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
خیلی دوست دارم هر چه زودتر یه بازیه به اصطلاح خودتون hardcore :dواسه کینکت معرفی بشه تا ببینم این متنفران از کینکت بازم از این دستگاه انقدر انتقاد میکنن یا نه؟
اګه کینکت انګشت رو ساپورت نکنه فکر نکنم بشه!!!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
بیشتر از این خودتون رو گول نزنید! Kinect هی فرقی با PS Eye نداره!
من وارد بحص فنی نمیشم . ولی خب طرف صحبتم با کسایی هستش که تو این سایت طرفدار سونی نیستن ( کاری ندارم طرفدار چه شرکتی هستن ! ) ولی واقعا , اینقدر تو زندگیتون وقت اضافه دارید که این همه زمانتون رو هدر میدید تا با کسی که اظهار نظر بالا رو میکنه بحث کنید !؟

واقعا بعضی مواقع آدم نمی تونه چیزی بگه ! مثل این میمونه الان با یه نفر بحث کنی و اون بگه الان سال 1876 هستش ! چه جوابی میتونی بهش بدی ؟ اگه بگی الان 2010 هستش میگه منبع بده ! اگه تقویم بزاری جلوش میگه این ساختگیه ! اگه از 4 نفر بپرسی الان چه سالیه میگه اینا همه خط گرفتن ازت ! حالا میدونین اوضاع چه زمانی وخیم میشه ؟ این که این آدمی که میگه الان سال 1876 هستش دو تا دیگه رو هم گیر بیاره که حرفش رو تایید کنن !!! اونجاست که باید قانع کردن و بحث و این صحبتا رو ول کرد و جون و اعصاب و حوصله رو برداشت و فرار کرد !!

ولی اون آدمی که که بالا بهش اشاره کردم ( همونی که میگه الان سال 1876 هستش ! ) صد برابر شرف داره به کسی که میاد پیش من میگه آره تو راست میگی 2010 هستش و میره پیش اون دیوانه میگه نه 1876 هستش !!

قبلا کینکت آشغال بود و Move هم که به قول دوستان در حدی نبود که دشمن داشته باشه !! حالا یکی باید یه کاسه بزاره زیر دهنشون وقتی دارن از Move حرف میزنن ... ثبات شخصیتی ام آرزوست ...

دوستان بیشتر از این خودتون رو سوژه خنده نکنید ! عزیزان باور کنید ما فراموشی نداریم و اون پستای رویایی 6 ماه پیش که میگفتین " کینکت اصلا نمیتونه چیزی رو اسکن کنه !! " و " حرکات بدن رو نمیتونه تشخیص بده و نمایشش الکی بوده !! " رو یادمون نرفته !

یکی از سرگرمی هام شده دیدن رنگ عوض کردن بعضی از دوستان !! وقتی NFS میشه بهترین ریسینگ E3 اینجور انتخاب ها تشریفاتی و غیر قابل استناد هستش و حالا که Move شده بهترین سخت افزار نمایشگاهی به مراتب کوچیکتر از E3 که انتخاب هاش توسط یه هیئت داوران با اعضای محدود انجام میگیره ( یه چیزی مثل مقاله ی بهترین بازی های سال 89 ـه بازی رایانه مثلا ! ) این انتخاب شده عامل کوبوندن ـه کینکت !

در کل از خدا چند چیز می خوام , ثبات شخصیت , یک رویی و بینش درست واسه دوستانی که خودشون میدونن این پست خطاب به اوناس و البته صبر واسه جبهه ی مقابل افراد ذکر شده !

پ . ن : کسی خواست جواب بده , بده . ولی خوب انتظار جواب مجدد از جانب من نداشته باشه .

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خوب اقای طالبیان شما خودت در مورد شباهتهای شدید move به ps eye و کلا کینکت چه نظری داری؟؟؟؟
تجربه نشون داده که توی بازیسنتر باید نظر هاتو پیش خودت نگه داری !

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
آریا جان، E3 سال گذشته خیلی از سایت ها بهترین سخت افزار را Kinect انتخاب کردند (همون Natal :biggrin1:). حتی جایزه بهترین سخت افزار Game Critics هم به Kinect تعلق گرفت، یا IGN علاوه بر جایزه بهترین سخت افزار، جایزه Technological Excellence را به Kinect داد. دلیل اینکه امسال هم بهترین سخت افزار نشد این بود که 3DS معرفی شد و حتما از نظر منتقدان 3DS بهتر بوده.

با اون عمليات ژانگولر ميخوای ملت جو زده نشن؟ همين الانم بعضيا تو جو اون کنفرانسن!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
بابا بچه ها بحثو منحرف نکنید.....

بحث سر اینده این حسگرها یا موفقیتشون نیس بحث سر این بود که کینکت عینا همون ps eye و نکنولوژی هردوشون یکیه:dو Move هم کلا جدید.....نمیدونم چرا اون دوستان دیگه سر نمیزنن اینجا؟؟چرا؟؟واقعا چرا؟؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر