Microsoft تکنولوژی ای شبیه Move را قبول نکرده بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Chris_Lewis_1.jpg

Chris Lewis از مایکروسافت گفت: پلتفرم X360 تکنولوژی ای بر پایه ی "قرار دادن یک چیز پلاستیکی در دستان مردم"را قبول نکرد و در عوض نوآوری ای به نام Kinect را به مشتریان عرضه میکند.

Lewis معاون بخش اروپایی سرگرمی های مایکروسافت در جواب خبرنگار Eurogamer که از او پرسیده بود آیا از جانب Playstation move احساس نگرانی می کند یا خیر گفت:Kinect یک حرکت نوآورانه برای X360 بود نه یک "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"!!

ما به دنبال تکنولوژی ای هستیم که از دستگاههایی جلوتر از زمان خود استفاده می کند.خیلی چیزها در این بازار را ما برای اولین بار عرضه کردیم.مانند:تجربه ی High Definition,Online Streaming,انتخابهایی که ما به مشتریان خود دادیم و Kinect که یک گام نوآورانه برای Xbox360 است تا یک چیز پلاستیکی برای کنترل به دستان مردم ندهیم.

زمانی که از او خواستند روشن کند که منظورش از "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"چیست,پاسخ داد:خُب,منظورم این است که فکر میکنم داشتن نوآوری واقعا یک چیز مهم است.

ما همه این تکنولوژی را دیدیم و من واقعا از کارهایی که میشود با Kinect انجام داد هیجان زده ام.Kinect مصرف کنندگان را وارد بعد جدیدی از سرگرمی میکند.

Lewis بر این باور است که Kinect کمک میکند تا عمر XBOX360 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

"من فکر میکنم ما تازه نیمی از راه را طی کردیم,که این هم برای این صنعت و هم برای توسعه دهندگان Third Party خیلی خوب است."

• Like
Reactions: Dinosaur

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
مثلا توی E3 پارسال چی نشون دادن که تا الان بهش نرسیدن !

شما اون دوست مجازی جناب مايلو رو فراموش کردی احتمالاً؟
باهاش درد و دل ميکردی،نقاشی بهش نشون ميدادی با آب برکه بازی ميکردی....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
بابا بچه ها بحثو منحرف نکنید.....

بحث سر اینده این حسگرها یا موفقیتشون نیس بحث سر این بود که کینکت عینا همون ps eye و نکنولوژی هردوشون یکیه:dو Move هم کلا جدید.....نمیدونم چرا اون دوستان دیگه سر نمیزنن اینجا؟؟چرا؟؟واقعا چرا؟؟:d
ای بابا، دیگه وقتی نمایشگاه، Move رو انتخاب کرده، یعنی Kinect همون PS Eye است دیگه! الان خیلی انتخاب نمایشگاه مهمه:D
البته میدونی، این باز بستگی داره! مثلا وقتی تو E3 بهترین 3D رو همه جا Crysis 2 انتخاب کردند و عناوین Native 3D بی نصیب موندند، اون انتخاب حاصل جوگیری هیئت داوران بوده:D یا مثلا اون NFS که سامان مثال زد! ولی الان که Games Com که از چند روز پیش تا حالا مشخص شده، مهمترین و تخصصی ترین نمایشگاه صنعت بازی است، Move رو انتخاب کرده، میشه به راحتی نتیجه گیری کرد که Kinect همون PS Eye است:D

به این میگن استدلال استنتاجی:D

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام!
آریا جان، E3 سال گذشته خیلی از سایت ها بهترین سخت افزار را Kinect انتخاب کردند (همون Natal :D). حتی جایزه بهترین سخت افزار Game Critics هم به Kinect تعلق گرفت، یا IGN علاوه بر جایزه بهترین سخت افزار، جایزه Technological Excellence را به Kinectداد. دلیل اینکه امسال هم بهترین سخت افزار نشد این بود که 3DS معرفی شد و حتما از نظر منتقدان 3DS بهتر بوده.
جالبه دلیلش 3DSبوده اون وقت Move انتخاب شده:-o:)) دلیلش این بود که سال پیش همه ناتال یعنی کینکت رو شبیه سازی کامل و PS Moveرو تقلید از رو WIi moteمیدونستن اما الان نظر ها تغییر کرده
پ.ن:به قول یه بنده خدایی آبو بریز همونجایی که.... =))نریز جای دیگه:d(شوخی کردم نارحت نشید:D)

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ای بابا، دیگه وقتی نمایشگاه، Move رو انتخاب کرده، یعنی Kinect همون PS Eye است دیگه! الان خیلی انتخاب نمایشگاه مهمه:D
البته میدونی، این باز بستگی داره! مثلا وقتی تو E3 بهترین 3D رو همه جا Crysis 2 انتخاب کردند و عناوین Native 3D بی نصیب موندند، اون انتخاب حاصل جوگیری هیئت داوران بوده:D یا مثلا اون NFS که سامان مثال زد! ولی الان که Games Com که از چند روز پیش تا حالا مشخص شده، مهمترین و تخصصی ترین نمایشگاه صنعت بازی است، Move رو انتخاب کرده، میشه به راحتی نتیجه گیری کرد که Kinect همون PS Eye است:D

اخ گفتی:d اون زمان که crysis2 رو 3d بهترین شده بود ps3 فنا میمودن میگفتن همه که به عنوان بهترین انتخاب نکردن! حالا که رسیدیم به این نمایشگاه....!:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی

به نکات جالبی اشاره کردی:dالبته در مورد این هیاهوی 3d ......مشخصا شرکتی که خودش تولید کننده تلوزیون های 3d هستش خودشو جر خواهد داد تا یه جوری کنسول داراشو مجبور به خرید این tv هاش بکنه.........حالا به اسم native یا هر اسم دیگه ای..... .:d

البته از اون طرف هم مایکرو هم داره با zune مخ کنسول داراشو میخوره و این به اون در....:d

کلا هردوشون دارن یه جوری جیب ملت رو خالی می کنن

off topic که نبود؟؟:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
با اون عمليات ژانگولر ميخوای ملت جو زده نشن؟ همين الانم بعضيا تو جو اون کنفرانسن!
پس دلیل اینکه توی Games Com بهترین سخت افزار Move انتخاب شد میتونه جوزدگی باشه؟! یا اینکه جوزدگی فقط شامل محصولات مایکروسافت میشه؟!

جالبه دلیلش 3DSبوده اون وقت Move انتخاب شده:-o:)) دلیلش این بود که سال پیش همه ناتال ببخشید...! کینکت رو شبیه سازی کامل و PS Moveرو تقلید از رو WIi moteمیدونستن اما الان نظر ها تغییر کرده
پ.ن:به قول یه بنده خدایی آبو بریز همونجایی که.... =))نریز جای دیگه:d(شوخی کردم نارحت نشید:biggrin1:)
شما لطف کن اول پست منو با دقت بخون بعد نقل قول کن. توی E3 امسال بهترین سخت افزار 3DS انتخاب شد. Move توی Games Com بهترین سخت افزار شد، من هم در مورد E3 نوشته بودم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من به هیچکدومشون علاقه ای ندارم! اصلا هم باورم نمیشه 9 صفحه در مورد این دوتا بحث کردین!
فعلا تنها چیزی که منو برای کینکت وسوسه میکنه اون Forza Kinect (یا هر اسمی که داره) هست که اگه اون ایده ی E3 رو برای 20-30 تا ماشین مورد علاقه ی من انجام بدن دلیل خیلی خوبی برای خرید کینکته.
در مورد MOVE هم فعلا وسوسه ای وجود نداره.
پ.ن:
من با اسم کینکت بد مشکل دارم! :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
gametrailers که بهترین 3D رو KZ3 انتخاب کرد
لینک بدید ممنون میشم:D

من تا الان فقط دو تا سایت معتبر دیدم که بهترین 3D انتخاب کردند:

Gamespy

1UP

حالا اگه لینک اون GT رو بدید ممنون میشم!:)

ویرایش:
آره الان رفتم دیدم انتخاب کرده:D و الان به این نتیجه رسیدم که GT معتبرترین سایت است...:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Soheil:.

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
لینک بدید ممنون میشم:D

من تا الان فقط دو تا سایت معتبر دیدم که بهترین 3D انتخاب کردند:

Gamespy

1UP

حالا اگه لینک اون GT رو بدید ممنون میشم!:)

ویرایش:
آره الان رفتم دیدم انتخاب کرده:D و الان به این نتیجه رسیدم که GT معتبرترین سایت است...:D
بفرمایید
http://www.gametrailers.com/video/best-3d-best-of-e3/701157

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خیلی دوست دارم هر چه زودتر یه بازیه به اصطلاح خودتون hardcore :dواسه کینکت معرفی بشه تا ببینم این متنفران از کینکت بازم از این دستگاه انقدر انتقاد میکنن یا نه؟

Kinect Forza

مثلا توی E3 پارسال چی نشون دادن که تا الان بهش نرسیدن !

اسکن با اون سطح بالا و فعلا Milo !
که البته نمیشه گفت نمیرسن ! در حال حاضر نرسیدن و حداقل یک سال زمان می خواد تا حتی خود First Party ها به خوبی ازش استفاده کنن
در صورتی که نرسن تو یک سال ، میشه گفت Hype زیاد داشتن

Perfect Post :d

Kinect همون Ps Eye یعنی جک ! مقایسه Kinect با Move هم از نظر سخت افزاری یعنی جک :d که البته اینجا به وفور داریم میبینیم !
3D هم در حال حاضر بی خیال تا بیان ببینیم تکنولوژی های به قولی قدیمی بهترن یا جدید ها :d

gametrailers که بهترین 3D رو KZ3 انتخاب کرد

شما در نظر بگیر 3 تا سایت هم انتخاب کرده باشن ! الآن بقیه سایت ها و مجلات پشمک حساب میشن ؟ یعنی نظر یکی از نظر 10 تا سایت معتبر دیگه بالاتر هست ؟

نظر شخصی این بنده حقیر :d :

باور کنید نه با Kinect می تونید راحت بازی کنید نه با Move لذت بازی هایی مثل KZ3 و ... رو میبرید !
این موشن کنترل ها اصلا به درد قشری که Player (در واقع خوره :d) هستن اصلا نمی خوره !
حداقل من خودم هیچ کدوم رو امکان نداره بخرم ! (نظر شخصی بود :d)

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
شما اون دوست مجازی جناب مايلو رو فراموش کردی احتمالاً؟
باهاش درد و دل ميکردی،نقاشی بهش نشون ميدادی با آب برکه بازی ميکردی....
ببخشید شما احیانا نسخه ای چیزی از این بازی دستتون رسیده ...
همش 2تا تریلر ازش بیرون اومد .
این همه چیز گیر دادین به میلو ( الان مشکل شده مایلو ) این ماکروسافت بدبخت باید مولینو اخراج کنه تا همه از دستش راحت بشن ...

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
ببخشید شما احیانا نسخه ای چیزی از این بازی دستتون رسیده ...
همش 2تا تریلر ازش بیرون اومد .
این همه چیز گیر دادین به میلو ( الان مشکل شده مایلو ) این ماکروسافت بدبخت باید مولینو اخراج کنه تا همه از دستش راحت بشن ...

شدیدا تایید میشه مردک طاس بد صدای بد لهجه:d(مولینیو منظورمه به خودتون نگیرید:D)

پیتر مور از مایکروسافت رفت اینو بیارن جاش؟

شرط میبندم این مایلو به جایی نمیرسه

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اخه من نمیدونم چرا بحث انقدر سر به اصطلاح هاردکور نبودن بازیهای کینکته؟!
اخه وقتی شما با بازیهای کینکت این همه میتونی حال کنی و این دستگاه انقدر جنبه fun داره دیگه هاردکور یا casual بودن بازی بی معنیه. مهم اینه که ادم با بازی حال کنه و به نظر من بازیهای کینکت خیلی خیلی باحالن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر