Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
من اینو تموم کردم ولی قبلی ها رو اصلا بازی نکردم
ارزش داره MGS 3 رو بازی کنم؟

مگه اصلا میشه قسمتیش رو بازی نکرد اگر از من میشنوی از شماره یک ps1 تا 4رو بازی کن من که خودم از همون اول که شماره یکش برای ps1اومد بازی کردم عاشق این بازی شدم :love::love: اولین بازی ps3هم mgs4 رو گرفتم در کل بگیر بازی کن شک نکن ضرر نمیکنی

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
سلام من می خواستم آنلاین بازی کنم،اما اول میگه باید به ورژن 1.34 آپدیت کنی ، وقتی میزارم واسه آپدیت 1 ساعت میگذره 1 درصد پر میشه . به نظرتون کاری میشه کرد ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خیر به خاطر اینکه این بازی حدود 3 گیگ آپدیت داره!
ولی خوب یک ساعت 1 درصد هم فکر کنم یکم کم باشه! ولی خوب بزار بالاخره پر میشه! (اگر بازی رو در نیاری از تو دستگاه بعدا میتونی ادامش رو آپ کنی اما اگر در اوردی باید از اول شروع به آپدیت کردن کنی! )

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
با سلام به همه ;)
act 2 اون مرحلش که تو صخره هاست یه رودخونه هم هست .
همونجا که یه یارویی پشتش به ماست داره
جیش
میکنه :biggrin1:
باید چیکار کنم ؟
با تشکر :love:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
با سلام به همه ;)
act 2 اون مرحلش که تو صخره هاست یه رودخونه هم هست .
همونجا که یه یارویی پشتش به ماست داره
جیش
میکنه :biggrin1:
باید چیکار کنم ؟
با تشکر :love:
من فکر میکنم اون مرحلس که naomi رو میدزدن آره؟یادم نیست اگه اونجایی باید از عینک استفاده کنی(فک کنم دید در شب بود) جای ردپاها هست از اونجاها میتونی بری پیداشون کنی
=========
نه دیگه رسما لازم دیدم برم دوباره بازی کنم بازیو این چه وضعشه هیچی یادم نیست:mad::biggrin1:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
سلام

من بعد از اینکه اون ردپا هارو دنبال کردم و وارد یک شهر شدم که روباتها حمله کردن ، یه روبات هست که اجازه عبور نمیده . چکار باید کرد ؟ لطفا" راهنماییم کنید.

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
اسمش johny هستش،شما بازیو اگه دنبال کرده باشید میفهمید اسنیک ازدواج نکرده:D 40 سالش بیشتر نیست حالا بیاد بچه 30 ساله داشته باشه؟(مثال گفتم 30 سال ها!:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر