Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
آقا من یه پک از بازیو اسمشو نمیدونم،ولی تو ی.و.u.T.ی.و.B دیدم رایدن تو یکی از پک ها داشت با ومپ با شمشیر و لباس نینجاییش فایت میکرد و البته اینو بگم فایتش رو به وسیله ی خود بازیکن انجام میداد...یه جا دیگه هم دیدم با لباس و کله ی بیگ باس(با اون سالیدوس که کله ترسناکه اشتباه نکنین) داشت میرفت بازیو...
تو رو خدا بگین،من میخوام این پکو دو شنبه پیداش کنم...
مرسی
کسی نیس جواب ما رو بده؟

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
آقا من یه پک از بازیو اسمشو نمیدونم،ولی تو ی.و.u.T.ی.و.B دیدم رایدن تو یکی از پک ها داشت با ومپ با شمشیر و لباس نینجاییش فایت میکرد و البته اینو بگم فایتش رو به وسیله ی خود بازیکن انجام میداد...یه جا دیگه هم دیدم با لباس و کله ی بیگ باس(با اون سالیدوس که کله ترسناکه اشتباه نکنین) داشت میرفت بازیو...
تو رو خدا بگین،من میخوام این پکو دو شنبه پیداش کنم...
مرسی
سلام.خوبي؟من اين مبارز ها رو ديدم اين ها توي قسمت هاي انلاين است من هم دقيقا حرفي كه شما گفتي رو ديدم خود بازيكن رايدن بودو دستش شمشير بود و با VAMP ميجنگيد اين ها توي انلاين هست و شما بايد بري اين لباس ها رو بخري و هرچي لولت بره بالاتر لباس ها بيشتر ازاد ميشند يعني زياد ميشند

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
من علاقه يه زيادي دارم داستان بازي رو از شماره ي اول بازي بدونم جايي هست كه داستان رو كامل نوشته باشه ؟؟
البته شمارهي تير 87 بازي رايانه كل داستان رو نوشته اما خيلي بد نوشته جاي ديگه اي هست كه بشه داستان رو پيدا كرد ؟؟

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
دوستان ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم
من بعد از bosse اول بازی اونجا که هی میگه باید دنبال ناومی بگردی و از solid eye واسه ردپاها استفاده کنی موندم نمیدونم باید چیکار کنم

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
دوستان ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم
من بعد از bosse اول بازی اونجا که هی میگه باید دنبال ناومی بگردی و از solid eye واسه ردپاها استفاده کنی موندم نمیدونم باید چیکار کنم

دوست عزیز شما solid eye رو بزار روی دید در شب و برو دنبال ردپا بعضی جاها ردپا تقسیم میشه که باید بری دنبال ردپایی که چندتایی مثلا مال 3نفره هست بعد میرسی به یه رودخونه که از اونجا دنبال ردپاهایی میری که پررنگتره از بقیه است همین اگر هم مسیر رو اشتباه بری دوبار میرسی سر جای اولت که از اونجا یه مسیر دیگه رو برو همین زیاد سخت نیست . امیدوارم درست توضیح داده باشم .

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام دوستان
من قبلا این بازیو با پکش یعنی کلا کنسولو گان متال گرفتم که بعد اینکه تمومش کردم رفتم تعویض کردم خود بازیو حالا دوباره هوس کردم برم میگم اطلاع دارید قیمتش چنده؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من قبلا این بازیو با پکش یعنی کلا کنسولو گان متال گرفتم که بعد اینکه تمومش کردم رفتم تعویض کردم خود بازیو حالا دوباره هوس کردم برم میگم اطلاع دارید قیمتش چنده؟
فکر کنم حوله حوشه 28 تومانی باشه اگر چونه بزتی :biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
برو بچ این vamp چطوری میترکه یادمه تو 3 یه گلوله زدم تو پیشونیش ولی اینجا هرکاری میکنم نمیمیره چیکار کنم
اینجا وقتی زدیش و افتاد زمین برو از پشت فک کنم با L1 بودش بگیر بعد اون امپول که NAOMI بهت دادرو بزن بهش
نکته:فک کنم باید امپولو از قبل اماده کنی اخه خیلی خیلی وقت پیش بازی کردم یادم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر