Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
برو بچ این vamp چطوری میترکه یادمه تو 3 یه گلوله زدم تو پیشونیش ولی اینجا هرکاری میکنم نمیمیره چیکار کنم

دوست عزیز سلام
بار اول با تفنگ هی می زنیش تا زمانیکه خونش تا اون ته ته ها برسه بعدش شما سرنگ رو توی آیتم هات داشته باش زمانیکه نزدیکت شد اونوقت با تفنگ اون آخرین قطرات خونش هم تموم کن جوریکه نزدیک خودت بخوره زمین نه اینکه تا رسیدی بهش بلند بشه
بعد برو بالای سرش و سرنگ رو که نائومی بهت داده توی آیتم هات داشته باش و زمانیکه ومپ خواست بلند بشه با ال یک بگیرش و با مثلث بهش تزریق کن
می خوای از سیو های قبلیت یه کمی با سربازای عادی این حرکت رو امتحان کن تا دست راه بیوفته
موفق باشی

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
دوستان ممنون ردش کردم ولی واقعا بعدش که رایدن با ومپ مبارزه میکنه و اسنک اون ادم اهنیارو میترکونه خیلی جذابه
بعدشم که رایدن پترس میشه
الان رسیدم به اون bosse که تو ناو همرو عین عروسک خیمه شب بازی کرده هنوز باهاش مبارزه نکردم
واقعا اوجه هنرو خلاقیت تو این بازی بیداد میکنه
زودتر از اینا باید ps3 میگرفتم

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
سلام

دوستان ممنون ردش کردم ولی واقعا بعدش که رایدن با ومپ مبارزه میکنه و اسنک اون ادم اهنیارو میترکونه خیلی جذابه
بعدشم که رایدن پترس میشه
الان رسیدم به اون bosse که تو ناو همرو عین عروسک خیمه شب بازی کرده هنوز باهاش مبارزه نکردم
واقعا اوجه هنرو خلاقیت تو این بازی بیداد میکنه
زودتر از اینا باید ps3 میگرفتم

سلام دوست عزیز
من زمانیکه بازی رو بردم آخر اشکم در اومد آخه ما از اون دسته گیم باز هایی بودیم که سال 98 متال گیر 1 ر و بازی کردم واسه همین زمانیکه وارد شادو ماس شد فهمیدم که 10 سال از عمرم گذشته و اول شادو ماس شوکه شده بودم
این باسی که بهش رسیدی هم زمانیکه شکستش دادی هواست به ضربدر باشه زمانیکه داره دمو رو نشون می ده ممتد ضربدر رو بزن چون یه دموی مخفی از هیدئو کوجیما رو نشون میده
موفق باشی

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
منم این بازیو رو ps1 اولین بار تجربه کردم دقیقا یادمه اون موقع 2تا cd بود ولی چون سنم کم بود بازی برام خیلی پیچیده بود
ولی واقعا از 2و3 لذت بردم رو ps2
الانم که 4
کلا سری متال گیر یه شاهکاره به تمام معناست
راستی هرکاری میکنم این باس damage نمیخوره کجاشو بزنم؟

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
منم این بازیو رو ps1 اولین بار تجربه کردم دقیقا یادمه اون موقع 2تا cd بود ولی چون سنم کم بود بازی برام خیلی پیچیده بود
ولی واقعا از 2و3 لذت بردم رو ps2
الانم که 4
کلا سری متال گیر یه شاهکاره به تمام معناست
راستی هرکاری میکنم این باس damage نمیخوره کجاشو بزنم؟
اونجا اگه دقت کنی 2 تا عروسک تو دستاشه شما باید عروسکارو بندازی با یکیش میتونی اون روحا یا نمیدونم هیپنوتیزم شده هارو بکشی با یکیشم میتونی خودشو بکشی که فک کنم دست چپش باشه به این صورت که وقتی عروسکرو برداشتی و زدیش بهت میگه دسترو عقب جلو به صورت قوس بکن که اونو بکشیش بعد یه دموی فوق العادرو میبینی اون یه تیکش اصلا فیلم سینماییه
در ضمن آخراشی دیگه داره تموم میشه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تازه دیروز بازیو گرفتم :love:
با اینکه برا سال 2008 ولی گرافیکش واقعاً عالیه .
صدا گذاریشم که عالیه .
همه چيش عاليه.
اين بازي جزو گنجينه منه اصلا به خاطر MGS4 من ps3 رو گرفتم و خيلي هايه ديگه هم همينطورن.
تنها بازي اي كه از ps3 نفروختم همينه هميشه در كنارمه .

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
اونجا اگه دقت کنی 2 تا عروسک تو دستاشه شما باید عروسکارو بندازی با یکیش میتونی اون روحا یا نمیدونم هیپنوتیزم شده هارو بکشی با یکیشم میتونی خودشو بکشی که فک کنم دست چپش باشه به این صورت که وقتی عروسکرو برداشتی و زدیش بهت میگه دسترو عقب جلو به صورت قوس بکن که اونو بکشیش بعد یه دموی فوق العادرو میبینی اون یه تیکش اصلا فیلم سینماییه
در ضمن آخراشی دیگه داره تموم میشه

اقا من خود عروسکارو باید بزنم یا دسته اون bosse رو؟هرچی میزنم نمیفتن در ضمن به هیچ وجه نمیشه نشونه گیری کرد.نباید با اسلحه ی خاصی بزنمش؟
واقعا اخرای بازیه چقدر زود داره تموم میشه؟:((:((

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شما اول اون سرنگ رو از آیتما انتخاب و استفاده کن تا بتونی نشونه بگیری بعد عروسک چپی یا همون mantis رو هدف بگیر 7 یا 8 بار که بزنی میفته پایین بعد برو عروسکو بردار بعدم که خودش میگه چیکار کنی.:cheesygri

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
بچه ها تموم شد واقعا یه شاهکاره به تمام معنا بود اصلا چه کرده این کوجیما
چه کرده این سونی اون صحنه ای که تو بازی سنسور دسته فعال میشه تا این bosse قبله liquid snake رو بترکونیش خیلی واسم جالب بود
یعنی داستانش ادمو میخکوب میکنه
اصلا همه چیش عالیه شخصیت پردازیش داستانش موزیک متن بازی(خیلی توپ بود)
خیلی زودتر از اینا باید این god of gameo بازی میکردم
از کلیه دوستان به خاطر راهنمای هاشون ممنونم

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
بچه ها تموم شد واقعا یه شاهکاره به تمام معنا بود اصلا چه کرده این کوجیما
چه کرده این سونی اون صحنه ای که تو بازی سنسور دسته فعال میشه تا این bosse قبله liquid snake رو بترکونیش خیلی واسم جالب بود
یعنی داستانش ادمو میخکوب میکنه
اصلا همه چیش عالیه شخصیت پردازیش داستانش موزیک متن بازی(خیلی توپ بود)
خیلی زودتر از اینا باید این god of gameo بازی میکردم
از کلیه دوستان به خاطر راهنمای هاشون ممنونم

پیشنهاد میکنم 3-4 بار دیگه هم تمومش کنی! خود من تا حالا بیشتر از 10-15 بار بازی رو تموم کردم.
اگه از آخرین سیو بعد از تموم کردن بازی شروع کنی هرچیزی که قبلا داشتی باز هم بهت میده. جدا از داستان خیلی چیزای دیگه از گیم پلی بازی هست که با 1 بار تموم کردن اصلا متوجهشون هم نمیشی ;).

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من بازی رو دیروز تموم کردم.
اشکم در اومده بود.واقعا پایان شاهکاری داشت.
وقتی می بینم یه زمانی می خواستم بفروشمش از خودم بدم میاد...
ولی من داستانشو مبهم فهمیدم.چون هیچ کدوم از متال گیر ها رو بازی نکرده بودم.یادش به خیر چند وقت پیش با هزار امید و ارزو رفتم شبیه از دانلود کنم دیدم مشخصات سیستمم مناسب نیست.
کسی می تونی لینکی به من بده که داستان بازی رو کامل و روون گفته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر