Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
ممنون از جوابتون! میگم من میخوام دوباره بازیو برم جای خاصی تو مپ ها یا >.. نیست که برم حال بده؟! secret و ...؟
کلی داره ولی فکر نکنم بتونی با یه بار همشونو ببینی یا پیدا کنی
لیست
پ.ن: باتشکر از teoman
ـه ؟! مگه میشه ؟ :biggrin1: خب احتمالاً بازی رو که میخواسته دوباره از اول بره New Game رو زده ! نباید میزده ! باید Load میکرده آخرین سیو رو :biggrin1: ! من خودم امتحان کردم ! اونجا که MK.2 رو میبینی میده ...
اینطوری میگه :D اصلا به من چه!:D

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اونboos
که رو کره زمینه رو چجوری باید کشت؟:-"
اول اون عروسک نارنجی رو انقدر می زنی تا بی افته بعد برش می داری.همین کار رو هم با اون یکی عروسکش می کنی.
آخرش از تو لیست اسلحه هات اون قرمزه (Mantis) رو انتخاب می کنی به سمت Bossـه یه تیر میزنی
دیگه بقیش هم تابلو می باشد:cheesygri

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اونboos
که رو کره زمینه رو چجوری باید کشت؟:-"
آقا سروش درست گفتن ولی اولش باید از سرنگی کهNaomi بهت داده استفاده کنی تا مانتیس نتونه کنترلت کنه.....
بعد از اینکه عروسکهارو گرفتی اون نارنجی بردار طرفش شلیک کن حالا دسته PS3 تکون بده(من خیلی با این قسمتش حال کردم هی دسته دستگاه بالا و پایین میبردم:biggrin1: چقدر اونهایی که Wii دارن حال میکنن)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان برای اولین بازی که میخایی انلاین بازی کنی اپدیت میخاد !
کسی میدونه چند مگ هست !!

سوالت رو باید تو تاپیک خودش میپرسیدی... برای اولین بار که آپدیت میکنی باید یک آپدیت با حجم حدود 700MB رو دانلود کنی... قابلیت Resume هم من از بازی بیرون نرفتم و 2،3 دفعه قطع شد و Resume داشت حالا نمیدونم اگر از بازی بیرون برید بازهم Resume داشته باشه یا نه !

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
اما واقعا شاهکار بود.
این بازی یکی از بهترین بازی های من بود.(شایدم بهترین)
هرکی ps3 داره اگه برای خرید بازی شک داره حتما بره بازی رو بخره که با یه شاهکار طرفه.

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
آخره act 1 یه cut scene نشون میده(همونی که snake , ocelot رو میبینه), وسط این cut scene یهو frame rate افت پیدا میکنه. میخواستم بدونم این مشکل واسه چیه؟ اصلا شما به این موضوع برخوردید؟

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
آخره act 1 یه cut scene نشون میده(همونی که snake , ocelot رو میبینه), وسط این cut scene یهو frame rate افت پیدا میکنه. میخواستم بدونم این مشکل واسه چیه؟ اصلا شما به این موضوع برخوردید؟
دیگه خالی نبند!بازی 60 فریم داره فقط بعضی جاها اونم از قصد فریم به 30 میرسه.فریم اون قسمت هم خداییش خوب کار شده.اصلا متال گیر 4 از نظر گرافیک بازی نیست که بشه بهش گیر داد(مثل overlord:sick:)

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
شرمنده من تازه کارم یه سوال ساده دارم.اون قسمت که جون اسنک(بالا سمت چپ) رو نشون میده یکیش بزرگ و یک تکه هست که وقتی غذا میخورم پر میشه ولی اونی که زیرش هست و چند تکه هست رو نمیدونم چی بخورم که پر بشه البته یه جعبه هست ولی بیشتر قسمت بالا رو پر میکنه و اینکه این دو تا فرقشون چیه؟
خط پایینی با سرنگ پر میشه
خوب ما هم بالاخره PS3 خریدیم:)
داخل بازی اون stress level من هی میره بالا هیچ پایین نمیاد کم کم داره رو اعصابم را میره چجوری میشه اوردش پایین
اگه بالا رفت یه جا بخواب خوب میشه

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دیگه خالی نبند!بازی 60 فریم داره فقط بعضی جاها اونم از قصد فریم به 30 میرسه.فریم اون قسمت هم خداییش خوب کار شده.اصلا متال گیر 4 از نظر گرافیک بازی نیست که بشه بهش گیر داد(مثل overlord:sick:)

مثله این که سو تفاهمی به وجود اومده من اصلا قصد نداشتم از بازی بد بگم. به هر حال میخواستم بدونم که این مشکل برای دیگران پیش اومده یا نه؟:confused:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یه نکته جالب تو اینترنت پیدا کردم یادم نمیاد تو تاپیک دیده باشمش. تو act 4 اونجا که از دفتر اتاکان میایم بیرون یه گیکو تو راه رو داره قدم میزنه اگه با MK.II بری همونجایی که تو متال گیر 1 منفجر کردی تا برق قطع بشه و اونو فعال کنی، گیکو رو برق میگیره.

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
یه نکته جالب تو اینترنت پیدا کردم یادم نمیاد تو تاپیک دیده باشمش. تو act 4 اونجا که از دفتر اتاکان میایم بیرون یه گیکو تو راه رو داره قدم میزنه اگه با MK.II بری همونجایی که تو متال گیر 1 منفجر کردی تا برق قطع بشه و اونو فعال کنی، گیکو رو برق میگیره.
به! تازه فهميدي؟
راه اصلي از بين بردن اون gekko همينه!
خود otacon هم بهت ميگه.حالا اگر تو براي كشتن اون gekko از اسلحه استفاده كردي ميشه گفت كه تيراتو هدر دادي!:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر