Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خوشم میاد که این تاپیک هنوز فعاله بعد این همه سال فکر کنم نه تنها این تاپیک بلکه کل تاپیکای ps3 نسل بعد به کار بیان اگه از psnow بشه دانلود کرد این بازی بدجوری از دست دادم (فقط از نزدیک از اول تا اخرش دیدم وقتی بچه بودم) و بدون شک نسل بعد اولی تو لیستم ریمسترم که نمیشه ازش داد لعنتی

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوشم میاد که این تاپیک هنوز فعاله بعد این همه سال فکر کنم نه تنها این تاپیک بلکه کل تاپیکای ps3 نسل بعد به کار بیان اگه از psnow بشه دانلود کرد این بازی بدجوری از دست دادم (فقط از نزدیک از اول تا اخرش دیدم وقتی بچه بودم) و بدون شک نسل بعد اولی تو لیستم ریمسترم که نمیشه ازش داد لعنتی
ما که تو این روزای قرنطینه به شدت هوس کردیم یادی از خاطرات گذشته بکنیم و بریم سراغش :D نمی دونم الان بعد اینهمه سال چه حس و حالی داشته باشه ولی شیر همیشه شیر قطعا:D تنها پلتفرم قانونی و استاندارد بازی هم همچنان ps3 هست . پس راهی جز بیرون کشیدن کنسول از جعبه زیر خاک نیست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ما که تو این روزای قرنطینه به شدت هوس کردیم یادی از خاطرات گذشته بکنیم و بریم سراغش :D نمی دونم الان بعد اینهمه سال چه حس و حالی داشته باشه ولی شیر همیشه شیر قطعا:D تنها پلتفرم قانونی و استاندارد بازی هم همچنان ps3 هست . پس راهی جز بیرون کشیدن کنسول از جعبه زیر خاک نیست :D
بعد یک سال نقل قول کردی؟ :-"

ولی منم رسم هر ساله م بود که این و GOW III رو بازی کنم، متاسفانه تابستون قبلی قسمت نشد، ولی میدونم همچنان این دو بازی کیف میدن شدید و اصلا حس و حالشون فرقی نمیکنه:x:x:x

هوس کردم برم مبارزه رایدن و ومپ رو ببینم...:| گرچه...صحنه ماندگارش فقط همین یکیه مگه:| حیف به PS3م دسترسی ندارم الان:(
جای منم بازیش کن:x

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بعد یک سال نقل قول کردی؟ :-"

ولی منم رسم هر ساله م بود که این و GOW III رو بازی کنم، متاسفانه تابستون قبلی قسمت نشد، ولی میدونم همچنان این دو بازی کیف میدن شدید و اصلا حس و حالشون فرقی نمیکنه:x:x:x

هوس کردم برم مبارزه رایدن و ومپ رو ببینم...:| گرچه...صحنه ماندگارش فقط همین یکیه مگه:| حیف به PS3م دسترسی ندارم الان:(
جای منم بازیش کن:x
راستیتش اومدم تو تاپیک بازی ببینم خبری هست دیدم اخرین پست واسه یک سال پیشه :D منم خیلی دلم واسه این بازی تنگ شده بود گفتم یه یادی زنده کنیم =(( حتما حتما ایشالا سریع دوباره دسترسی پیدا کنی تجدید خاطره کنی ! دفترچرو ببین ! چه خاطراتی واسم زنده شد =(( دو ساعته دارم فقط اینو می‌خونم ! اون زمان چه دفترچه های مشتی می ذاشتن واسه بازی ها !
134830

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
راستیتش اومدم تو تاپیک بازی ببینم خبری هست دیدم اخرین پست واسه یک سال پیشه :D منم خیلی دلم واسه این بازی تنگ شده بود گفتم یه یادی زنده کنیم =(( حتما حتما ایشالا سریع دوباره دسترسی پیدا کنی تجدید خاطره کنی ! دفترچرو ببین ! چه خاطراتی واسم زنده شد =(( دو ساعته دارم فقط اینو می‌خونم ! اون زمان چه دفترچه های مشتی می ذاشتن واسه بازی ها !
View attachment 134830
واقعا دفترچه ها جذاب بودن نسل قبل... معرفی کاراکتر،معرفی کلاس های مختلف،ماشین های مختلف( MotorStorm :-" ) ، یه سری نکات و ...

این MGS4 هم که شاهکار بود دفترچه ش! دفترچه که نیست رسما گاید بوک بود!

الان هیچی توش نیست....خیلییییی زور بزنند یه ورق توشه فکر کنم حق لایسانس و اینا نوشته روش:))
به خاطر طبیعت... :| :| :|

به شخصه از وقتی دفترچه ها دیجیتالی شده یادم نمیاد یکبار هم چک کرده باشمشون:|

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
واقعا دفترچه ها جذاب بودن نسل قبل... معرفی کاراکتر،معرفی کلاس های مختلف،ماشین های مختلف( MotorStorm :-" ) ، یه سری نکات و ...

این MGS4 هم که شاهکار بود دفترچه ش! دفترچه که نیست رسما گاید بوک بود!

الان هیچی توش نیست....خیلییییی زور بزنند یه ورق توشه فکر کنم حق لایسانس و اینا نوشته روش:))
به خاطر طبیعت... :|:|:|

به شخصه از وقتی دفترچه ها دیجیتالی شده یادم نمیاد یکبار هم چک کرده باشمشون:|
دقیقا می‌خواستم الان بگم که دفترچه نیست که گاید بوک و کمیک بوک و همه چی با همه :D حالا نمی دونم اون زمان کاغذ ارزون تر و زیاد تر بود یا نه خلاصه به درخت اهمیت نمی دادن :Dولی خیلی بد شد که این دفترچه ها حذف شدن ! کل استایل و خفن بودن اورجینال خریدن بازی ها واسه همین دفترچه ها بود واقعا :D در نهایت این که که ما با mgs4 زندگی کردیم =(( یادش بخیر =(( الان تقریبا یه ساعتی بازی کردم هنوزم جذابه لعنتی ! شاید یه ذره فریم اذیت کنه بعد اینهمه سال فقط ، اونم تو بعضی جاها که زد و خورد و ... زیاده . وگرنه چه گرافیک خفنی داره هنوز که هنوزه ، به خصوص از نظر هنری و استایل دارک و خاکستریش!

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دقیقا می‌خواستم الان بگم که دفترچه نیست که گاید بوک و کمیک بوک و همه چی با همه :D حالا نمی دونم اون زمان کاغذ ارزون تر و زیاد تر بود یا نه خلاصه به درخت اهمیت نمی دادن :Dولی خیلی بد شد که این دفترچه ها حذف شدن ! کل استایل و خفن بودن اورجینال خریدن بازی ها واسه همین دفترچه ها بود واقعا :D در نهایت این که که ما با mgs4 زندگی کردیم =(( یادش بخیر =(( الان تقریبا یه ساعتی بازی کردم هنوزم جذابه لعنتی ! شاید یه ذره فریم اذیت کنه بعد اینهمه سال فقط ، اونم تو بعضی جاها که زد و خورد و ... زیاده . وگرنه چه گرافیک خفنی داره هنوز که هنوزه ، به خصوص از نظر هنری و استایل دارک و خاکستریش!
من خودم یه سال پیش برا اولین بار تو زندگیم رفتم و واقعا گرافیکش (اگر فریم ریت رو در نظر نگیری) در حد استانداردهای بازی های متوسط نسل ۸ بود

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا دیونه نکنید مارو! :D
این درست نیست ما که دسترسی نداریم به بازی رو اینطوری عذاب بدید :D

لامصب اون موزیک اول بازی و جمله ی وار هز چینج.. رنگ و اتمسفر بازی که خیلی شبیه فیلم ماتریکس بود و یه تم سبز مانندی داشت، من خیلی رنگ و لعاب اکت ۱ بازیو دوس داشتم

جدا تو سری mgs نسخه چهارم یه چیز عجیب و جدایی بود از بقیه نسخه ها، انگار یه فیلم سینمایی خوش ساخت و یه دست بود اصلا میشه تا صبح ازش گفت، هوس کردم بازی کنمش ولی نه به بازی نه به کنسولش دسترسی دارم..

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من تا قبل از MGS4 کلا نه MGS میشناختم و نه بازی کرده بودم...(کلا با تفنگ رابطه م خوب نبود هیچوقت:-" )
ولی این بازی واقعا عالی بود! یادش بخیر هم این و هم سری GOW رو یکی از دوستای صمیمیم بهم معرفی کرد و تا دنیا دنیاست، مدیونشم:D

بهترین مرحله....همممم... آقا هرجا رایدن حضور داشت:-"
ولی... Shadow Mosses فکر میکنم... همینطور که گفتم تا حالا قبلش MGS نزده بودم که...ولی اون بخش فلش بک به PS1 ، و بعدا تجربه همون بخش تو PS3 ... و آهنگ the Best is yet to come (نمیدونستم اینم حتی تو نسخه PS1 بوده تا مدت ها:-" ) رسما شاهکار کارگردانیه... اینجا حتی منم اشک تو چشام جمع میشد، چه برسه به فن های بخت برگشته که احتمالا پودر میشدن!

صحنه های ماندگار... باز هرجا رایدن بود:)) ، همین مرحله بالا...جایی که دستش رو قطع میکنه که جلو کشتی رو بگیره:((
و از همه جا خفن تر اون راهرو ... در عین حال که ذره ذره نابود شدن اسنیک رو میدیدیم، تو نیمه ی تصویر بقیه ی تیم رو میدیدیم که چجوری دفاع میکردن که کسی وارد نشه:(

اصلا MGS4 واقعا از اول تا آخرش ماندگار بود...هعی ...هعی...:(

عضو شدنم تو BC ، زمان کاراکتر بتلی بود که سایت راه انداخته بود، و نوبت رایدن بود:-" به خاطر رای دادن به اون عضو شدم:D (یه مدت قبلش به عنوان مهمان سر میزدم فقط)
و ... به جای رایدن، آکیبا رو برای نام کاربری انتخاب کردم، چون با رایدن MK ممکن بود اشتباه گرفته بشه:p (آکیبا هم بچه خوب و باحالی بود:p )

ولی @Kiami خدا بگم چیکارت نکنه :| ... چه کردی با ما آخه:(
اکثر بازی های بزرگ PS3 که ریمستر شدن...سونی حتی اگر شده فقط یکی از بازی های PS3 رو بکوارد کنه، بدون شک این بازیه... واقعا جای خالیش حس میشه:|

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
آقا دیونه نکنید مارو! :D
این درست نیست ما که دسترسی نداریم به بازی رو اینطوری عذاب بدید :D

لامصب اون موزیک اول بازی و جمله ی وار هز چینج.. رنگ و اتمسفر بازی که خیلی شبیه فیلم ماتریکس بود و یه تم سبز مانندی داشت، من خیلی رنگ و لعاب اکت ۱ بازیو دوس داشتم

جدا تو سری mgs نسخه چهارم یه چیز عجیب و جدایی بود از بقیه نسخه ها، انگار یه فیلم سینمایی خوش ساخت و یه دست بود اصلا میشه تا صبح ازش گفت، هوس کردم بازی کنمش ولی نه به بازی نه به کنسولش دسترسی دارم..
اقا من واقعا شرمندم :D قبول دارم اسم این بازی میاد ادم‌کلا حالی به حالی می شه ! ولی خوب وصف العیش نصف العیش :D اتفاقا می خواستم بنویسم‌ الان که خودت گفتی ! سالید اسنیک سیگارو می ذاره گوشه لب اون موزیک خفن پخش می شه و عمو دیوید هایتر با اون صدای خفنش می‌گه وار هز چنج =(( اتمسفر و استایل گرافیکی بازی هم‌که نگو =(( واقعا mgs4 یه ip تموم نشدنی و از زمان خودش خیلی جلوتر بود . کوحیما چی ساخت واسمون ! موزیک old snake هم که نیازی به تعریف نداره .
ولی @Kiami خدا بگم چیکارت نکنه :| ... چه کردی با ما آخه:(
اکثر بازی های بزرگ PS3 که ریمستر شدن...سونی حتی اگر شده فقط یکی از بازی های PS3 رو بکوارد کنه، بدون شک این بازیه... واقعا جای خالیش حس میشه:|
اقا بالاترم گفتم شرمندم واقعا:D فقط چون خودم‌خیلی رفته بودم تو اون حال و هوای اون روزای بازی خواستم‌ یه یادی اینجا ازش بشه با بچه های قدیمی =(( صحنه ماندگار که خیلی زیاد داره . بیگ‌ماما خودش یکی از خفن تریناشه ! یا دیدار با نیومی و کاری که نیومی باهاش کرده و پخش موزیک old snake و ... فایت اخر با اسلات ! خیلی زیاده دو روز باید بنویسم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر