Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این VAMP رو چه جوری باید بکشم هر چی میزنمش جونش میاد از اول

شما ها چه لذتی از بازی کردن میبرید ؟! خب یه کم تلاش کنید ببینید چجوریه ! تازه با Codec اگه زنگ بزنید به Otacon میگه باید چی کار کنی. ( البته باید 2،3 بار زنگ بزنی. :D )

در ضمن برای سوالهای این چنینی باید از Tag ـه اسپویلر (
spoiler.gif
) استفاده کنید. حتما پستتون رو داخل Tag ـه اسپویلر قرار بدید.

شما باید یک بار بزنیدش تا بیوفته رو زمین بعد برین پشتش و با استفاده از دکمه ی R1، بگیریدش و از اونور هم سرنگ (Syringe) رو Equip کنید و مثلث رو بزنید. با این کار نانو ماشینهای تو بدن ومپ برای مدت زمان کوتاهی متوقف میشه و اون حالت فنا ناپذیری (Immortal) بودنش از بین میره. ( برای مدتی )

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ما هم تموم کردیم (خودمون نه ، بازی رو ) 17 ساعت 19 دقیقه با درجه bbhard
دوستانی که با درجه سختر برای بار دوم بازی رو تموم کردن بگن چقدر طول کشید .

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
1- من بازي ديروز گرفتم. چه مايه اي .مي خوام ببينم عين سري بازي spellinter cell يعني همش بايد با مخفي كاري بري جلو ؟ اخه من يكيشونو كه ميزنم همش مريزن؟;)
2- اين نارنجكاشو چطوري استفاده ميكنه؟
3- اين همه اسله بهت ميده همش كه استفاده نميشه؟
4- چطوري بازي save ميكنه؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
1- من بازي ديروز گرفتم. چه مايه اي .مي خوام ببينم عين سري بازي spellinter cell يعني همش بايد با مخفي كاري بري جلو ؟ اخه من يكيشونو كه ميزنم همش مريزن؟;)
2- اين نارنجكاشو چطوري استفاده ميكنه؟
3- اين همه اسله بهت ميده همش كه استفاده نميشه؟
4- چطوري بازي save ميكنه؟
1- بازی ماهیتش Stealth هست ولی تو نسخه ی 4ـم قابلیت اکشن رفتن هم فراهم شده .
2- نارنجک ها رو باید اول بخری، یا اگر گرفتی ID Gunـش رو با پرداخت DP Point باز کنی و بعد از منوی استارت به گزینه ی Weapon بری و بعد نارنجک رو به Weapon هات اضافه کنی ...
3- خیر، من خودم دفعه ی اول فقط از چند اسلحه استفاده کردم. ( M4 Custom و MK.22 و P90 و بعد هم از سلاح هایی که با ادامه ی بازی میگیری ... )
4- /:) استارت > Option > سیو !

Last edited by a moderator:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
يعني ميشه يه مرحله رو به صورت مخفي كاري كامل رفت بدون ا ينكه كسي رو بكشي؟
يه سوال :توي mgs3 كه تويه ps2 بود شخصيتش يكي ديگه بود.الان هم يكي ديگس .. چرا؟!؟؟؟؟؟؟
كلا اين mgs4 چندتا مرحله است؟ من الان تا اونجاش رفتم كه اون رفيقاش (همون 3 نفر ) ازش جدا ميشن بعد ميري جلو تانكه مياد.بعدشم ميره رو demo همه ي ادم ها ميميرن؟ چقدر ديگه مونده؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
يعني ميشه يه مرحله رو به صورت مخفي كاري كامل رفت بدون ا ينكه كسي رو بكشي؟
يه سوال :توي mgs3 كه تويه ps2 بود شخصيتش يكي ديگه بود.الان هم يكي ديگس .. چرا؟!؟؟؟؟؟؟
كلا اين mgs4 چندتا مرحله است؟ من الان تا اونجاش رفتم كه اون رفيقاش (همون 3 نفر ) ازش جدا ميشن بعد ميري جلو تانكه مياد.بعدشم ميره رو demo همه ي ادم ها ميميرن؟ چقدر ديگه مونده؟
شما هم میتونی بدون اینکه کسی متوجه شما بشه بازی کنید یا می تونید حموم خون راه بندازید!
کاراکتری که توی MGS3 بود شخص شخیصه Big Boss بود.... اما این عزیز بزرگوار که تو MGS4 هست Solid Snake یا Old Snake هستند.
کلا 5 تا ACT داره. شما هنوز در ACt1 به سر میبرید.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
توي act 2
يه جاش هست بايد با اون زنه بجنگي اسمش نميدونم چيه؟ تويه يه اتاق در هاي اتاقم قفله . زنه هي مخفي ميشه من هي ميزنمش دوباره جونش پر ميشه بايد چي كار كنم؟
هي:eek::eek: غلط مي خوره رو زمين بعدش هي :eek::eek::eek: ميميرم (بايد چي كار كنم؟)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
توي act 2 يه جاش هست بايد با اون زنه بجنگي اسمش نميدونم چيه؟ تويه يه اتاق در هاي اتاقم قفله . زنه هي مخفي ميشه من هي ميزنمش دوباره جونش پر ميشه بايد چي كار كنم؟
هي:eek::eek: غلط مي خوره رو زمين بعدش هي :eek::eek::eek: ميميرم (بايد چي كار كنم؟)

این که زدنش مثل اب خوردنه :cheesygri
برای تفنگت تیر بخر هر جا پنهان میشه بگرد پیداش کن سریع با تیر بزنش
وقتی غلط میخوره با ضربدر پرش بزن به سمت راست و چپ دو بار این حالت رو انجام میده بعد میتونی سریع دوباره بزنیش.فقط باید همین کار رو تکرار کنی. اکثرا از کنار اون راهرو ها میاد بیرون یا از پنجره های توی همون راهرو راحت میتونی یک جا گیرش بیاری پشت سر هم دخلش رو بیاری . بعد اینکه جونش تموم شد دمو نشون میده که میاد به سمتت .سریع با چند تا تیر میفرستیش پیش بیگ باس :-"

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
من بعد از mgs4 هیچ بازی به من حال نمی ده اون بازی هایی که منتظرش بودم فراموش کردم این سونی هم که مسخره دراورده توسال 2008 هیچ بازی نمیده بیرون من فقط منتظره یک بازی هستم که با اطمینمان می گم به اندازهmgs4 برام ارزش داره شاید هم بیشتر killzone2 چون ما کل قدرت ps3 را تو این ابربازی میبینیم یا شاید هم تو supergame godofwar3 به امید امدن اولین عکسها و اطلاعات بازی تاریخ انشارش با اطمینان 2010 امان از سیاست سونی:mad:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من بعد از mgs4 هیچ بازی به من حال نمی ده اون بازی هایی که منتظرش بودم فراموش کردم این سونی هم که مسخره دراورده توسال 2008 هیچ بازی نمیده بیرون من فقط منتظره یک بازی هستم که با اطمینمان می گم به اندازهmgs4 برام ارزش داره شاید هم بیشتر killzone2 چون ما کل قدرت ps3 را تو این ابربازی میبینیم یا شاید هم تو supergame godofwar3 به امید امدن اولین عکسها و اطلاعات بازی تاریخ انشارش با اطمینان 2010 امان از سیاست سونی:mad:

هر چی که باشه باز هم از لحاظ تاثیر گذاری داستان و شخصیت پردازی به​
MGS4 نمیرسه

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
من این Metal Gear Solid® 4: Guns of the Patriots Database رو با pc دانلود کردم.
لطفا راهنماییم کنید که چجوری میتونم رو ps3 بریزمش واجراش کنم؟
ممنون

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
هر چی که باشه باز هم از لحاظ تاثیر گذاری داستان و شخصیت پردازی به
MGS4 نمیرسه

شما راست میگی ولی تا به امروز و تا زمانی که ما هیچی از بزرگترین رویداد بازیهای رایانه ای تاریخ نبینیم ولی موقعی که این رویداد فاش بشه نه تنها از لحاض تاثیر گذاری داستان وشخصیت بردازی دست کمی از MGS4 نداره بلکه بیشتر نه در یه حد هستن ولی این رو از من داشه باش GOD OF WAR3 یعنی خاتم این نسل :biggrin1:چون هیچ بازی توانایی رقابت با این ابر بازی رو نداره که دو اصل مهم ان هم گرافیک خیره کننده و گیم بلی وحشتناک (شخص وحشی)کریتوس است همان طوری که GOD OF WAR2 خاتم نسل قبل بود و هیچ بازی توان رقابت با اون رو نداشت (ما حتی یک عکس هم از این غول ندیدیم:confused:) بعد از GOD OF WAR3 منتظر PS4باشید

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
جناب godofwar3 به سایت خوش اومدی ولی این تاپیکی که می بینی تاپیک MGS4 هست و نباید درباره ی بازی دیگه ای صحبت بشه ! اگه علاقه ی وافری به GOW داری می تونی توی تاپیک خودش پست بدی ! و اینگونه مقایسه ها در این تاپیک جایز نیست حتی اگه قصد خاصی هم نداشته باشی !

ممنون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر