Multi Platform Metal Gear Solid Δ Snake Eater

سازنده
Konami
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

top_logo.png

Developer: Konami
Publisher: Konami
Genre: Tactical Espionage Action
Platforms: PlayStation 5 / Xbox Series X|S / Microsoft Windows
Release Date: TBA

آخرین ویرایش:
گیم‌پلی MGS3
حالا بحث گیم پلی ۲/۵ بعدی به کنار
MGS3 یکسری از خاص ترین مکانیک های گیم پلی رو در زمان خودش داشت. اینکه درمان injury ها صرفاً با استفاده از یه health pack ساده جمع نمیشد و بسته به نوع آسیب باید درمان خودش رو روش اعمال می کردی تا جمع بشه (وسایل شکسته بندی و آتل، کیت بخیه، محلول ضد عفونی کننده و آنتی بیوتیک و...)، چیزی بود که مختص همین بازی باقی موند و من جای دیگه ای ندیدمش.
یه قسمت خاص دیگه ای هم داشت که اونم توی هیچ بازی دیگه ای ندیدم. بخش sarrow river که با afk شدن توی بخش دستگیری و قبل از مواجهه با sarrow رخ می داد. من شانسی دیدمش اون زمان و واقعاً تا مدتها هم فکر می کردم خواب دیدم!

MGS3 رو حتی بنظرم بلوپوینت هم نمی تونه درست و درمون زنده ش کنه. این کار فقط از دست خود کوجیما بر میومد و بس که اونم...
هیچی دیگه
امیدی ندارم به این ریمیک یا هرچی که قراره باشه

بازی گویا ۲۰۲۵ میاد ولی در پایان تریلر اشاره ای نشد

گرافیک و بافت ها و نورپردازی و افکت انفجار بعضی اوقات بی نظیر و گاهی مایوس کننده و نسل ۷ بود . چهره ها یکجوریه . امیدوارم در کل بازی قابل قبولی باشه.

به بازی متا بازه ۷۰ ای می خوره

اون از قیافه بیگ باس که هیچ شباهتی به اون دورانش نداره.. اینم از قیافه باس که شبیه عکس دختر روی قوری‌های ایرانی در آوردنش! رسمن میخان بخاطر شیردوشی و پول گند بزنن به یکی از بهترین نسخه‌های این فرانچایز، واقعن این بازی جای هیچ دفاعی نداره

ممنون، خوش گذشت!

اون از قیافه بیگ باس که هیچ شباهتی به اون دورانش نداره.. اینم از قیافه باس که شبیه عکس دختر روی قوری‌های ایرانی در آوردنش! رسمن میخان بخاطر شیردوشی و پول گند بزنن به یکی از بهترین نسخه‌های این فرانچایز، واقعن این بازی جای هیچ دفاعی نداره

ممنون، خوش گذشت!

• Smile
  • Like
Reactions: Scαrface and Boss
خب خدا رو شکر وضعیت دوربین معلوم شد.
بازی دو حالت داره ظاهرا:
- یکی Legacy Mode که شبیه به همون دوربین بازیه اصلی و از بالا هستش.
- یکی هم New Mode که دوربین روی شونه مثل اکثر بازی های روز سوم شخص هستش.

انیمیشن ها و گرافیک بازی تو بعضی صحنه ها واقعا خوبه ولی تو بعضی صحنه ها اصلا قابل توصیف نیست و یه جوریه. واقعا نمیشه توصیفش کرد و "یه جوریه" بهترین توصیفه :D

آخرین ویرایش:
تریلر رو دیدم. هیچ نشانه ای از استعداد و ذوق سازنده تو این ریمیک مشاهده نمیشه. کونامی پس از سالها از گور بلند شده با دو تا ریمیک داغون و ارزون قیمت تا با کمترین خرج بیشترین سود رو ببره. این شرکت مُرده, نه نام متال گیر میتونه زنده‌اش کنه نه سایلنت هیل.

الان دو دسته فن سری وجود دارن دسته ای که انتظار ریمیک درست حسابی مثل RE2 داشتند از بازی که نا امید شدند. دسته ای هم مثل من انقدر انتظارشون رو از این ریمیک پایین اورده بودند که فرای انتظار براشون ظاهر شد. حداقل صدا ها رو مخصوصا دیوید هیتر رو دست نزدند!!

با اینکه قیافه د باس رو مثل کرکی های گوشه خیابون درست کردن احتمالا بازی رو میخرم و بازی میکنم.

چهره باس اون حس مادرانگی رو نداره، و اینا که اصلا مدلی چیزی رو اسکن نکردند، نیازی نبود اینقدر به چهره باس دست بزنند.

اما درکل ریمیک تمیزی میزنه.

• Like
Reactions: Amir09
یعنی Hate با آدم چه میکنه . قشنگ فقط چون بازی مال کونامیه و اون قضیه با کوجیما پیش اومده دوستان با عینک تنفر هم این و هم اون Silent Hill ریمیک رو دارن قضاوت میکنن ولی از چشم یکی مثل من که این وسط بی طرف بوده :D و حسی نداشتم بگم که خداییش دارید بی انصافی میکنید . نمیگم این دوتا چیزای خیلی Wow یی شدن ولی الان همین تریلر دیشب که دیوید هایتر اومد حرف زد خداییش چه مشکلی داشت؟ اومدن دقیقا MG3 رو ریمیک کردن یعنی تقریبا ریمیک 1:1 هست به اضافه آپگرید های گیم پلی . گرافیک هم که تمیزه ولی بازم دارید هیت ورزی میکنید چرا قیافه نمیدونم اسنیک ابروش یکم بالاست و نچسبه ، چرا باس چشماش پف داره چرا بازی روح نداره چرا بازی فلانه .
به نظرم یه شانس برگشت به کونامی بدید این همه آیپی خفن دستشه وسط این Shi*t House ـه گس سازی و بازی موبایل و مالتی پلیرسازی و لجن زاری که تو دنیای گیم راه افتاده یکم به بازی های سینگل پلیر کمتر سخت بگیرید خداوکیلی اینا فروش نکنن 4 سال دیگه باید بشینیم پای امثال فورتنایت .

یعنی Hate با آدم چه میکنه . قشنگ فقط چون بازی مال کونامیه و اون قضیه با کوجیما پیش اومده دوستان با عینک تنفر هم این و هم اون Silent Hill ریمیک رو دارن قضاوت میکنن ولی از چشم یکی مثل من که این وسط بی طرف بوده :D و حسی نداشتم بگم که خداییش دارید بی انصافی میکنید . نمیگم این دوتا چیزای خیلی Wow یی شدن ولی الان همین تریلر دیشب که دیوید هایتر اومد حرف زد خداییش چه مشکلی داشت؟ اومدن دقیقا MG3 رو ریمیک کردن یعنی تقریبا ریمیک 1:1 هست به اضافه آپگرید های گیم پلی . گرافیک هم که تمیزه ولی بازم دارید هیت ورزی میکنید چرا قیافه نمیدونم اسنیک ابروش یکم بالاست و نچسبه ، چرا باس چشماش پف داره چرا بازی روح نداره چرا بازی فلانه .
به نظرم یه شانس برگشت به کونامی بدید این همه آیپی خفن دستشه وسط این Shi*t House ـه گس سازی و بازی موبایل و مالتی پلیرسازی و لجن زاری که تو دنیای گیم راه افتاده یکم به بازی های سینگل پلیر کمتر سخت بگیرید خداوکیلی اینا فروش نکنن 4 سال دیگه باید بشینیم پای امثال فورتنایت .
شاید یه دلیلی که بیشتر هیت گرفت بخاطر قرار گرفتن بین بقیه بازیا اون شب باشه چون حداقل از نظر فنی وقتی با اونا مقایسه میشه خیلی حرفی برای گفتن نداره.

من نظرم خیلی مثبت نبود دوباره که بعدا نشستم نگاه کردم بهتر شد، گرافیک و گیمپلی که خوب بنظر میرسه انیمیشنام انگار تو MGS V گیر کرده ولی در نهایت بدم نیست، بنظرم رو چهره و اینا هم خیلی نباید حساس شد، سر ریمیک Mafia هم خیلیا همین حرفارو میزدن ولی خب در نهایت شخصیت پردازی قوی باشه چهره حل میشه.

من که از تریلر خوشم اومد. فرای انتظارم بود و بنظرم گرافیکش نسبت به تریلر قبلی پیشرفت زیادی کرده.
فکر میکردم مثل یاکوزا کیوامی انیمیشن های صورت رو همینجوری ps2 مانند ول کنن ولی نکردن, با اینکه صورتا یجوری عجیب میزنه و شخصیتا یکم زیادی عصبی ان ولی انیمیشنای خوبی بهش اضافه شده.
و البته تا اینجای کار فکر نمیکنم که مثل استودیوهای غربی چهره ها رو از عمد دستکاری کرده باش, یعنی مثل پرفکت دارک اومده باشن برای باس فک مردونه گذاشته باشن :D.
نمیخوام دفاع کنم ولی دوستان این نکته رو فراموش کردن که طراحی چهره ها تو نسخه اصلی یکم فانتزی بوده, ولی اینجا قراره واقعی تر باشه. (نمیگم هست ولی مشخصه که هدف همین بوده)
و البته طراحی بیگ باس از پیس واکر رسما تغییر کرد که قابل تشخص باشه :D.
اما آره, حتی با استانداردهای ریدیزاینش هم زیادی چهره عصبی ای داره :D

گیم پلی دو مد داره, یکی مثل mgs5 و یکی مثل mgs3 که بنظرم مجبور نبودن اینکارو کنن ولی کردن و حرکت خوبیم بود, شایدم اینکار رو کردن چون میدونن گیم پلی mgs5 توی این محیط کوچک جواب نمیده :D
بزرگترین مشکل گیم پلی mgs5 سیستم شوتینگ سوم شخصه, اون زمان دوربین قابل کنترل, mgs3 معمولی رو بشدت آسون کرده بود این یکی که قشنگ cheatش میکنه :D.
انیمیشتای گیم پلی نسبت به فنتوم پین که نصفه کاره بود خیلی پیشرفت کرده, اما بنظرم هنوزم به خوبیه گراند زیروز نیست, شایدم اشتباه میکنم.

بزرگترین مشکل گیم پلی mgs5 سیستم شوتینگ سوم شخصه, اون زمان دوربین قابل کنترل, mgs3 معمولی رو بشدت آسون کرده بود این یکی که قشنگ cheatش میکنه :D.
انیمیشتای گیم پلی نسبت به فنتوم پین که نصفه کاره بود خیلی پیشرفت کرده, اما بنظرم هنوزم به خوبیه گراند زیروز نیست, شایدم اشتباه میکنم.
گیم پلی MGS V هنوز هم بعد از گذشت چند سال از عرضه واقعا بدون نقصه و شاید فقط TLOU2 نزدیکش باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or