Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

اولا من از cod صحبتی به میون نیاوردم گفتم چاشنیه رو داره دوما cod تریارچ با اینفینیتی خیلی فرق میکنن

عزیزم میگی برای تنوعه؟خوب قربونت آخه وقتی نتیجه همشون یکیه و هیچ فرقی در روند گیم پلی نداره آخه چجور میگی تنوعه شما فقط توی باز کردن در آزاد هستین که تمام روشهایی که استفاده میکنین دارای یک نتیجه یکسان هستن پس خیلی زود این عمل براتون تکراری میشه و فرقی براتون نداره که از کدوم روش استفاده کنین چون تنوعی در بعد باز کردن حاصل نمیشه!

پس میخواستن با باز کردن در به روش های مختلف داستان براتون عوض بشه؟خوب معلومه نتیجه ی همشون باز شدن دره

بابا ایول!!این همه وقته بازی اومد یک نفر قشنگ نیومده توضیح بده!!
من خودم بازی رو گرفتم اما وقت نکردم بازی کنم اگر وقت کردم حتما میام توضیح میدم.
یک بار هم که اومدم که اومدم بازی کنم برق رفت!:دی

سلام...
بروبچ اگه کسی مولتیش رو بازی کرد بیاد یه توضیحی بده ببینیم مثل جهــاد3 هست یا نه(توش جت،هلی کوپتر،تانک و... هم داره یا نه مثل CoD فقط پیاده نظامه)؟!:d

اسم "جهاد 3 "رو از کجا آوردید ؟؟ :|:d
حداقل ترجمش کنید بگید : میدان جنگ 3

یه سوال : مدال قبلی یه سری از مرحله هاش شدیدا مسخره بود :d مثلا اونجایی که یه تیربار بود باید دود مینداختیم تا هواپیما بیاد بمبارونش کنه . من میرفتم جلوی تیربارچیه 100 تا تیر میزدم تو مغزش اما هیچی نمیشد :| احساس میکردم به شعورم توهین شده تو بازی :d
اینم از اون مدل مرحله ها داره ؟؟

فقط بیاید بگید مولتی چجوریه همینو بس چون مسلما برای من داستانش زیاد اهمیت نداره :دی بنظر من مدال های پی اس 2 و 1 دیگه تکرار نمیشند :|
اینا هم فقط دیکه شورشو در اوردن :| اگه بتل 4 نرفت تو اینده ...:| ( از هیچی طرفداری نمیکنم فقط دارم میگم الکی دارن از یه سری المان های تکراری استفاده میکنند ::| )

بله هستش دوستان مىخوان فقط ديسك دوم رو بخرن و اولى رو دانلود كنن!!!

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید چه جوری انلاین پسش رو می خریدید؟ منم می خوام بخرم...

تو بخش اضافات بازی هست می تونی دانلود کنی با پوینت

اگر نیست

چیز پی ان بنداز تو ایکسباکست !

یعنی واقعا برای کسی مشکلی برای بازی بعد آپدیت پیش نیومده؟؟Title update پاک کردم و یبار دیگه برای دانلود زدم.مشکل حل میشه؟؟؟؟؟
بازی به صورت آفلاین: تا وارد مرحله میشی فریز میکنه.ولی وقتی آنلاینی: همین که Start ُ میزنم تصویر سیاه میشــــــــــــــــــــــــه.

بازی را گرفتم
گرافیک بدون نصب پک HD در حد فاجعه است
من دی وی دی 2 رو نگرفتم هنوز ولی باید بگیرم چون گرافیکش مثل BF 3 خیلی افت می کنه
فقط امیدوارم پک HD روی فلش نصب بشه امکانی که در BF3 وجود نداشت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or