Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

خوب منم بازی رو انجام دادم.
بسیار عالی هست!!من نسخه HD رو نصب نکردم ولی همینطوری که بازی میکنم بازم به همین گرافیک راضیم.
بازی شباهت هایی به ghost recon پیدا کرده.تازه بازی در درجه Easy خیلی سخته!!
کلا بازی خوبیه و ارزش بازی کردنم داره.

دوستان من بازی رو گرفتم
ولی داخل بازی و وقتی که سینگل پلیر رو میزنم همه چیز سیاهه و هیچی نمیشه
تو منوی انتخواب که 4 تا گزینه داره صفحه پس زمینه سیاهه و چپ پایین ارم سیو هست با توضیح کنارش ...دقیقا اونجایی که باید سینگل پلیر رو بزنم
فقط هم دیسک 2 رو دارم

درسته که از نظر سینمایی زیباست ولی بخاطر نبود تفاوت در نتیجشون بعد یکی دوساعت برای بازیباز تکراری میشه و هیچ فرقی براش نداره از کدوم روش استفاده کنه (حرف من اینه)

دوستمون SMM9 درست میگن.منم منظور شما رو متوجه شدم ولی انتظار چه تغییری دارید شما؟همینم خوبه که یه بار اینجوری باز میکنی یه بار جور دیگه تا اینکه همش C4 بچسبونی بری تو اسلوموشن بشه.

سلام دوستان یک سوال ولی مردانه جواب بدید وقتی مدال رو خریدم ونصب کردم بدون اینکه به ایکس باکس لایو وصل شم یا هر چیزی دیگه ای توی دیسک بازی اپدیت 16197 است؟؟؟؟؟؟؟یعنی الان اپدیت نکنم اون موقع اره اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود:((:((

دوباره سوالم رو تکرار می کنم میگم این بازی مداله میگن دو یکی از دی وی دی هاش اپدیت جدید 16197 است که وقتی بازی رو اجرا می کنی میگه باید اپدیت کنی yes رو میزنی وکنسول رستارت میشه وبدون این که به ایکس باکس لایو وصل شی افلاین کنسولتو اپدیت جدید می کنه دوستان این حرف درسته لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی افتضاحه بازیش! یکی از مراحل که کلا 2 دیقه طول کشید! (اسنایپ کردن از روی قایق)

حتی گرافیک بازی هم خیلی بی روح و نورپردازی مصنوعی هست. داستان هم که:|

سلام دوستان یک سوال ولی مردانه جواب بدید وقتی مدال رو خریدم ونصب کردم بدون اینکه به ایکس باکس لایو وصل شم یا هر چیزی دیگه ای توی دیسک بازی اپدیت 16197 است؟؟؟؟؟؟؟یعنی الان اپدیت نکنم اون موقع اره اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود:((:((

دوباره سوالم رو تکرار می کنم میگم این بازی مداله میگن دو یکی از دی وی دی هاش اپدیت جدید 16197 است که وقتی بازی رو اجرا می کنی میگه باید اپدیت کنی yes رو میزنی وکنسول رستارت میشه وبدون این که به ایکس باکس لایو وصل شی افلاین کنسولتو اپدیت جدید می کنه دوستان این حرف درسته لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته اپدیت کن مشکلی پیش نمیاد

خیلی افتضاحه بازیش! یکی از مراحل که کلا 2 دیقه طول کشید! (اسنایپ کردن از روی قایق)

حتی گرافیک بازی هم خیلی بی روح و نورپردازی مصنوعی هست. داستان هم که:|
دوست عزیز آیه نازل نشده که بازیکنی
ببخشید اینو میگما امّا فکر کنم شما یه بازیــه دیگه رو بازی کردید:چون این بازی دارای گرافیکی خیره کننده هست،نور پردازی خوب و داستانش خیلی خوب کار شده البته به CoD نمیرسه ولی واقعا خوبه
در ضمن چه اشکالی داره که یه مرحله 2دقیقه طول بکشه؟؟؟؟؟؟؟

دوستانی که از لحاظ گرافیک بازی ارضا نشدن پیشنهاد میکنم بازی رو بر روی تلویزیونهای LED 50 اینچ به بالا با نصب پک HD و با تنظیمات سینمایی بازی کنن تا بفهمید گرافیک این بازی چقدر خیره کننده هست.

دوست عزیز آیه نازل نشده که بازیکنی
ببخشید اینو میگما امّا فکر کنم شما یه بازیــه دیگه رو بازی کردید:چون این بازی دارای گرافیکی خیره کننده هست،نور پردازی خوب و داستانش خیلی خوب کار شده البته به CoD نمیرسه ولی واقعا خوبه
در ضمن چه اشکالی داره که یه مرحله 2دقیقه طول بکشه؟؟؟؟؟؟؟

اولا که نظر شخصیم بود در مورد بازی و هر چی رو هم بخوام بازی میکنم.

خیر کننده ؟ میشه بگی کجاش ؟ کیفیت بافت ها ایا ؟ تخریب پذیری ؟ کیفیت اب و اتش؟ داستان این اگه خیلی خوب کار شده اون وقت داستان یه بازی مثل cod bo 1 چی میشه پس ؟
هیچ اشکالی نداره فقط نمیدونم چرا باید مرحله حساب بشه و تو منو هم به عنوان یه مرحله مجزا میزاره یعنی نهایت احترام به شعور مخاطب ea رو میرسونه=))

در نهایت اینجور که شما میگی هی خیره کنندس و خیلی خوب کار شده که امشب امتیازاتش هم اومده همش روی 5 و 6 بوده . نامه تمام

جواب

ببینید ایراد الکی از بازی نگیرید این که دلیل نمیشه کسی باهاش حال نکنه بیخودی بازیو نقد کنه.بازی عالیه مخصوصا از لحاظ گرافیک خیلی بهتره از بتل3 از این بازی نباید توقع کال اف داشته باشین برید با مدال قبلی و بتل های قبلی مقایسه کنید میفهمین بازی خیلی خوبی شده.در ضمن هربازی ضعف خودشو داره{بجز هیلو4}:d

خیر کننده ؟ میشه بگی کجاش ؟ کیفیت بافت ها ایا ؟ تخریب پذیری ؟ کیفیت اب و اتش؟ داستان این اگه خیلی خوب کار شده اون وقت داستان یه بازی مثل cod bo 1 چی میشه پس ؟
هیچ اشکالی نداره فقط نمیدونم چرا باید مرحله حساب بشه و تو منو هم به عنوان یه مرحله مجزا میزاره یعنی نهایت احترام به شعور مخاطب ea رو میرسونه=))

در نهایت اینجور که شما میگی هی خیره کنندس و خیلی خوب کار شده که امشب امتیازاتش هم اومده همش روی 5 و 6 بوده . نامه تمام

داستان این اگه خیلی خوب کار شده اون وقت داستان یه بازی مثل cod bo 1 چی میشه پس ؟ داستانش خیلی خوب کار شده البته به CoD نمیرسه ولی واقعا خوبه
خیر کننده ؟ میشه بگی کجاش ؟ کیفیت بافت ها ایا ؟ تخریب پذیری ؟ کیفیت اب و اتش؟خیر کننده نه ُ خیره کننده بله همینو میگم که شما یا بازی نکردی یا اگرم بازی کردی احتمالا pack HD ُ شما نصب نکردید حتما از نظر شما MW3 گرافیک بالایی داره(من خودم از فن های COD هستما)
هه هه قندون،اینطور که شما قهقه میزنی یه وقت ج.ر نخوری در ضمن شاید شما خیلی استادیُ تو 2 دقیقه مرحله تموم میکنی؟؟
در نهایت شما فقط قصد تخریب بازیــو دارید همینو و بس...(نظرات قابل احترام هست)

دوست من نظر شما محترمه و خودت میگی نظر شخصی :دی ایشونم نظر شخصیش اینه که بازی خفنه :دی
----------------------
یه قابلیت تو 2010 داشت که فکر نم lb بود یادم نیست ...رو میزدی جهت میدادی خم میشد اینتو هنوز اونو داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or