Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
بالاخره نسخه ی بعدی بازی medal of honor به نام medal of honor :warfighterتایید شد .

ناشر این بازی شرکت EAو سازنده ی این بازی DANGER CLOSEمیباشد لازم به ذکر است که این بازی بر اساس موتور Frostbite2ساخته میشود همان موتوری که برای BF3به کار رفت و این دفعه بدون همکاری شرکت DICE این بازی ساخته میشود

اطلاعاتی از این بازی منتشر شد که این اطلاعات توسط یکی از کاربران فروم سایت NeoGaf فرستاده شده است.

1- تاریخ عرضه ی بازی در اکتبر 2012 میباشد

2- داستان در مورد اپراتور Tier1میباشد

3-بخش co-opدر بازی وجود دارد اما در قسمت campaign این قسمت موجود نیست

4-شخصیت های قبلی بازی نیز در این قسمت هستند(deuse - dusty- panther از گروهک wolfpack در راسته گروهک تایر آپریشن. mother- voodoo- از گروهک AFO-Neptun )

5-یکی از ماموریت های بازی در شهر Isabela و در کشور فیلیپین روی می دهد در این ماموریت در یک گردباد ابی گرفتار می شوید و به مانند شهر ونیز اب تا زانویتان بالا خواهد امد.

6-داستان بازی واقعی هست

و...
همچنین به دلیل وجود Frostbite2میتوانید تکه شدن روزنامه ها و تکان خوردن لوستر و ... در وضعیت جنگ ببینید

• MOHWARgenKEYART.preview.jpg

Medal of Honor: Warfighter releasing in October | VG247

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

آپدیت شد. بزودی آپدیت تر می شه!!!

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
cod که حتما میاد.گفتن black ops 2 نمیاد. به این نسخه خیلی اطمینان دارم که بازی خوبی میشه.این دوستانی که به ترول نسخه 2010 مشغولن تاحالا مولتیشو زدن که اینجوری ترول میکنن؟!قبول دارم بخش تک نفره میتونست بهتر باشه ولی مولتیش واقعا عالی بود. ایشالا امسال مدال حال cod رو میگیره.یکی از دلایل طرفداری من از این بازی همینه.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
توی تریلر که عربی حرف میزد.
من فکر میکنم دوباره شاهد جنگ توی ایران باشیم.شاید نسبت به bf3 کمتر باشه ولی میگم هست بازم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یعنی عاشق این DC شدم از MOH قبلی اساسی , این یکی رو دیگه میترکونه ! تریلر خوبی بود . چند تا صحنه یاد پرایس افتادم ! :d
Thank God ! از این به بعد جای 12 ساعت MW زدن در روز باید 6 ساعت MW بزنیم و 6 ساعت MOH ! ;;)

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
اوف عجب تریلر خفنی بود.شدیدا هایپ شدم.اگه امسال بازم گند بزنه باید بره بمیره.
در ضمن اونجای تریلر که میگه tier 1 was here اصلا نقطه قرمزی رو ایران نبود.فقط یه نقطه نزدیکش بود که اونم به احتمال زیاد اطراف بصره هست.

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خدا روشکر تو این بازی DICE دستی نداره ...

با خیال راحت میشه منتظرش موند ! و دیگه ساعتی یه بار یه عکس و تریلر ازش نمیاد و به همه سازنده های اول شخص دیگه فحش نمیدن ! و ایران توش تیکه پاره نمیکنن ! و ادعا نمیکنه که بهترین FPS تاریخ بازیهای رایانه ای میشه !!!! و کلی دعوا و ترفندهای تبلیغاتی و موارد اعصاب خورد کن دیگه ....

شدیدا منتظر بازی هستم ...

امسال اکتبر چه خبره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر