Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

800 پوینت ناقابل
می ارزه فردا آنلاین پســـــــو خریدم

دقیقا این 2 تا چی میگن :| فردا ؟ خریدم ؟ یا می خوام بخرم :|
گیم پلیش مثل جهاد3 ــه ؟
یا بهتر شده...
خیلی رو اعصاب بود

گیم پلی مثل COD ولی زیاد نه ...

من هم آنلاین پسش رو دانلود می کنم می ارزه !

اون 2تا sniper اخر واقعا رو اعصاب بودن! کاملا شانسی تیر بهشون خورد :دی مرحله ماشین سواریش عالیه بچه ها یعنی یه پا فورزا رو میزاره تو جیبش :دی
فقط چرا اینقدر بازی زود و تند تند جلو میره؟من رسیدم مرحله 8 دیگه بازی نمیکنم اینطوری خیلی زود تموم میشه:((

فقط یه چیزی خداییش فحش ندین:دی این پک1.7 گیگ حجم میخواد بعد من که 4گیگ دارم میشه احتمالا نصب کرد دیگه نه؟یعنی برم دیسک 1 رو بگیرم یا نه؟

اون 2تا sniper اخر واقعا رو اعصاب بودن! کاملا شانسی تیر بهشون خورد :دی مرحله ماشین سواریش عالیه بچه ها یعنی یه پا فورزا رو میزاره تو جیبش :دی
فقط چرا اینقدر بازی زود و تند تند جلو میره؟من رسیدم مرحله 8 دیگه بازی نمیکنم اینطوری خیلی زود تموم میشه:((

فقط یه چیزی خداییش فحش ندین:دی این پک1.7 گیگ حجم میخواد بعد من که 4گیگ دارم میشه احتمالا نصب کرد دیگه نه؟یعنی برم دیسک 1 رو بگیرم یا نه؟

شانسی نیست دوستعزیز باید فاصله رو حساب کن یه اندازه ای بالا تر از هدف هدف گیری کنی خووووووو
من پک رو نضب کردم بکوب 4 ساعت بازی کردم
گرافیک و فریم خوب بود یکی دوتا باگ گرافیکی دیدم
ولی از همهضایع تر هوش مصنوعی بازی که بعضی وقتا دشمنا بجا پشت سنگر جلوش سنگر می گرفتن یه دنیا خندیدم

شانسی نیست دوستعزیز باید فاصله رو حساب کن یه اندازه ای بالا تر از هدف هدف گیری کنی خووووووو
من پک رو نضب کردم بکوب 4 ساعت بازی کردم
گرافیک و فریم خوب بود یکی دوتا باگ گرافیکی دیدم
ولی از همهضایع تر هوش مصنوعی بازی که بعضی وقتا دشمنا بجا پشت سنگر جلوش سنگر می گرفتن یه دنیا خندیدم
خب اخه با بقیه اسلحه ها هم بیشتر اینجوریه یعنی باید بالاتر یا یکم کنار طرف بگیری تا هدشات بشه!
رو 4گیگ نصبیدی داداش?!
هوش مصنوعی بازی رو راست میگین منم دو سه مورد پیش اومد جلوم وایساد ولی تیر نمیزد نگاه میکرد:دی

Sent From My 1100 Without Using Tapatalk 2

خب اخه با بقیه اسلحه ها هم بیشتر اینجوریه یعنی باید بالاتر یا یکم کنار طرف بگیری تا هدشات بشه!
رو 4گیگ نصبیدی داداش?!
هوش مصنوعی بازی رو راست میگین منم دو سه مورد پیش اومد جلوم وایساد ولی تیر نمیزد نگاه میکرد:دی

Sent From My 1100 Without Using Tapatalk 2

تا جایی که من تو این 4 ساعت بازی کردم دیگه جایی با اون فاصله زیاد واسه اسناپ نبوده
کنسولم فته 120گیگ

دوستان من این بازیرو گرفتم و واقعیتش اصلن خوشم نیومد.نه گرافیک درست حسابی داشت نه گیم پلی(تازه تکسچرای گرافیکیشم نصب کردم)
نشونه گیریش که اصلا با خداست.باگ گرافیکیم که زیاد داره.در کل این بازیرو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم.12 هزار تومن تو جوب ریختم

دوستانی که فقط دیسک 2 رو گرفتن میتونن پک hd رو به همراه آموزشش از لینک زیر دانلود کنند.(رفتم دو دیسک بازیرو بخرم هر دیسکو 7 تومان میگفت:-& بیخیال دیسک یکش شدم:|

سلام ببخشيد الان با اين روش ميشه پك اچ دي رو از رو فلش نصب كرد

بازی رو تموم کردم. شخصا از انتظار من بالاتر بود:دی پیشرفت خیلی زیادی نسبت به مدال دو سال پیش داشت. یه سری نوآوری های کوچیک هم داره. مشکلاتش اینه که اولاش یه مقدار کلیشه ای و قابل پیش بینیه، هرچی که میره جلوتر بهتر میشه. یکی اینکه باگ هم زیاد داره متاسفانه:دی و هوش مصنوعی هم خیلی خوب نیست. ولی نبردهاش خیلی واقعیه، خصوصا اگه از اول با Hard شروع کنید بهتر و لذت بخش تره. در کل از سینگل پلیر BF3 که بهتر بود به نظر من و حتی میتونه با CoD هم مقایسه بشه.

بازی رو تموم کردم. شخصا از انتظار من بالاتر بود:دی پیشرفت خیلی زیادی نسبت به مدال دو سال پیش داشت. یه سری نوآوری های کوچیک هم داره. مشکلاتش اینه که اولاش یه مقدار کلیشه ای و قابل پیش بینیه، هرچی که میره جلوتر بهتر میشه. یکی اینکه باگ هم زیاد داره متاسفانه:دی و هوش مصنوعی هم خیلی خوب نیست. ولی نبردهاش خیلی واقعیه، خصوصا اگه از اول با Hard شروع کنید بهتر و لذت بخش تره. در کل از سینگل پلیر BF3 که بهتر بود به نظر من و حتی میتونه با CoD هم مقایسه بشه.
مرسی بابک جان . بالاخره یکی اومد درست و درمون تعریف کنه از بازی :d
مدال قبلی هم باگ زیاد داشت :|

چند ساعته رفتی رو hard ؟

من هم تمومش کردم جهت اطلاع دوستانی که نسخه 97% میخوان تهیه کنن باید بگم که در کل طول بازی 4 بار توسط کنسول در وسط بازی دیسک چک میشه و از بازی به بیرون میاد!
بازیه زیبایی بود از نظر گیم پلی و گرافیک میشه گفت ادامه بتل 3 با چاشنیه codبود.یه مرحله که رسما دیگه کپی بتل3 بود یعنی رگبندیها عین بتل سه به آبی سفید میزد .بازی پر از باگهای جور واجور هستش!ولی این باز کردن درها از نظر عقلی خیلی مورد داره!شما هم میتونین در رو با لگد باز کنین و هم با بمب .اخه دری رو که میشه با لگد باز کرد دیگه چه نیازی هست که از چمیدونم میله و وینچستر و بمب و تبر استفاده کرد!اما از حق نگذریم صداگزاری بازی فوق العادست گرافیکش هم خیلی خوبه .فقط سایه ها خیلی بد کار شدن که این بار اول هم نیست که این اتفاق میفته توی بتل 3 هم سایه پردازی در کنسول افتضاح بود.بنده به شخصه با بتل 3 خیلی بیشتر حال کردم فکر میکنم فنهای بتل هم با من موافق باشن شاید دلیلش این باشه که بازی یه راه ثابت رو برای خودش نشون نکرده هم میخواسته مثل بتل3 باشه و هم cod که نتیجش طوری هست که نه فنهای بتل3 رو زاضی میکنه و نه cod رو.ولی این حرفها دلیلی بر بد بودن بازی نیست.

من هم تمومش کردم جهت اطلاع دوستانی که نسخه 97% میخوان تهیه کنن باید بگم که در کل طول بازی 4 بار توسط کنسول در وسط بازی دیسک چک میشه و از بازی به بیرون میاد!
بازیه زیبایی بود از نظر گیم پلی و گرافیک میشه گفت ادامه بتل 3 با چاشنیه codبود.یه مرحله که رسما دیگه کپی بتل3 بود یعنی رگبندیها عین بتل سه به آبی سفید میزد .بازی پر از باگهای جور واجور هستش!ولی این باز کردن درها از نظر عقلی خیلی مورد داره!شما هم میتونین در رو با لگد باز کنین و هم با بمب .اخه دری رو که میشه با لگد باز کرد دیگه چه نیازی هست که از چمیدونم میله و وینچستر و بمب و تبر استفاده کرد!اما از حق نگذریم صداگزاری بازی فوق العادست گرافیکش هم خیلی خوبه .فقط سایه ها خیلی بد کار شدن که این بار اول هم نیست که این اتفاق میفته توی بتل 3 هم سایه پردازی در کنسول افتضاح بود.بنده به شخصه با بتل 3 خیلی بیشتر حال کردم فکر میکنم فنهای بتل هم با من موافق باشن شاید دلیلش این باشه که بازی یه راه ثابت رو برای خودش نشون نکرده هم میخواسته مثل بتل3 باشه و هم cod که نتیجش طوری هست که نه فنهای بتل3 رو زاضی میکنه و نه cod رو.ولی این حرفها دلیلی بر بد بودن بازی نیست.
اگر کپیه BF3 هست چون موتور گرافیکش همینه! شما هم که cod بازی کنید همشون شبیه هم هستند! فقط داستان تفاوت دارن.
در ضمن اون باز کردن درها را برای تنوع قرار دادن اگه نمیزاشتن که همه میکشیدین به فحش که چرا یک نواخت هست حالا هم که گزاشته میگید چرا!!
داستانشم فیلم هندی نیست چون واقعی هست و بر اساس زندگی سربازان واقعی طراحی شده! اگه از مدال داستان cod مانند میخواید اصلا طرفه مدال نرید!
و شما از xboxکه برای 7 سال پیشه چه انتظاری دارید! حتما الان میگید gears و.... اوناانحصاری هستند و موتور برای کنسول بهینه شده! نه کل پلتفرم ها! یکم واقع بین باشید!
اینشاالله نصل بعد از خجالت بازی ها در می آید.
snipe زدنش هم باید هدف را بالاتر از سر دشمن بگیرید تا اصابت کنه! این غیر واقعیه؟ یا اینکه از فاصله 2 کیلومتری بگیرید روی سر دشمن و دقیقا بخوره به هدف؟ فاصله و باد و اینا هم کشکه>>>>
دوستان یک حرفی میزنم فقط فحش ندیت بهم:d: FPS بازی کردن با کنسول خیلی جالب نیست و کلا از بازی زده میشه آدم! به خاطر کنترل و ... که اذیت میکنه! نظره منه.
از نظر من بازی بسیار خوبیه نوع آوری هاش هم در نوع خودش عالیه.:d:d:d

آخرین ویرایش:
کسی از دوستان هست که بازی رو خودش دانلود و رایت کرده باشه و توی بازی هیچ اروری براش نیاد و راحت بازی کنه؟

لطفا لینک دانلودشو برام پیام خصوصی کنه

ممنون میشم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or