Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

اگر کپیه BF3 هست چون موتور گرافیکش همینه! شما هم که cod بازی کنید همشون شبیه هم هستند! فقط داستان تفاوت دارن.
اولا من از cod صحبتی به میون نیاوردم گفتم چاشنیه رو داره دوما cod تریارچ با اینفینیتی خیلی فرق میکنن
در ضمن اون باز کردن درها را برای تنوع قرار دادن اگه نمیزاشتن که همه میکشیدین به فحش که چرا یک نواخت هست حالا هم که گزاشته میگید چرا!!
عزیزم میگی برای تنوعه؟خوب قربونت آخه وقتی نتیجه همشون یکیه و هیچ فرقی در روند گیم پلی نداره آخه چجور میگی تنوعه شما فقط توی باز کردن در آزاد هستین که تمام روشهایی که استفاده میکنین دارای یک نتیجه یکسان هستن پس خیلی زود این عمل براتون تکراری میشه و فرقی براتون نداره که از کدوم روش استفاده کنین چون تنوعی در بعد باز کردن حاصل نمیشه!

شما از xboxکه برای 7 سال پیشه چه انتظاری دارید! حتما الان میگید gears و.... اوناانحصاری هستند و موتور برای کنسول بهینه شده! نه کل پلتفرم ها! یکم واقع بین باشید!
من هم که گفتم گرافیک بازی خیلی خوبه هیچ شکی هم توش نیست نمی دونم مخاطب شما در اینجا من بودم یا خیر!
بعد کی گفته بازیهای اول شخص با کنسول حال نمیده؟من خودم وقتی با pc بتل3 بازی کردم با دسته x360 بازی می کردم چون کلا از حرکات نرم دوربین با دسته بیشتر خوشم میاد.شما اگه عادت کنین دیگه طرف موس و کیبورد نمیرین!نمیدونم اصلا شما کامنت من رو خوندین من گفتم بازی خیلی خوبه منتهی این بازی ایراداتی هم داشت همونطور که بتل3 بازیه فو ق العاده ای هستش ولی ایرادهایی داشت

سلام دوست عزیز.این لینک ها مستقیم هستند.فایل های دانلود رو extrac کن بعد با برنامه Horizon روی فلش که با دستگاه ایکس باکست فرمت کردی کپی کن.فلشرو به دستگات وصل کن و روی هارد نصب کن.
مرسی دوست عزیز!!!آدرس خاصی نداره برای کپی رویه فلش؟!این پچ اچ دی هستش بصورت جدا درسته؟!
یه راهنمایی کنی ممنونت میشم چون گذاشتم برا دانلود!!

یه جایه خوب آپ کنی یا لینک مستقیم هم بدی که دیگه عالیه

کسی از دوستان هست که بازی رو خودش دانلود و رایت کرده باشه و توی بازی هیچ اروری براش نیاد و راحت بازی کنه؟

لطفا لینک دانلودشو برام پیام خصوصی کنه

ممنون میشم
سلام من هر دو ديسك رو دان كردم و رايت كردم و هيچ مشكلي هم نبود و هيچ ارروري هم نداد
البته كنسول من جيتگ هستش
لينك ها رو هم برات فرستادم مال يه سرور ايرانيه

گرافیک بازی بدون دیسک 1 چطوری هست؟اگر خوبه که الکی دیسک خراب نکنم
آدم رو میبره به حال و هوای قدیم وقتی آتاری میزدیم.ولی بدون شوخی پک رو نسب کنید انقار یه بازیه دیگه داری بازی میکنی.دوستان هم اینقدر ازش بد نگن به نظر من که خیلی خوبه از همه نظر

خب مگه خود بازی رو با دوتا dvd بخریم.خودش پک HD توی دیسک اول نیست?
(حتما جواب بدین)
بله هستش دوستان مىخوان فقط ديسك دوم رو بخرن و اولى رو دانلود كنن!!!

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا این 2 تا چی میگن :| فردا ؟ خریدم ؟ یا می خوام بخرم :|

گیم پلی مثل COD ولی زیاد نه ...

من هم آنلاین پسش رو دانلود می کنم می ارزه !

ببخشید چه جوری انلاین پسش رو می خریدید؟ منم می خوام بخرم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or