Marvel Universe

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Screenshot 2023-02-14 at 18.04.10.png

من شدیدا سر این هایپ بودم.
من از بعد از MoM کلا MCU رو دراپ کردم در صورتی که همیشه سریع هرچی میومد می رفتم می دیدم.
برنامه داشتم اگر Ant-man خوب شد بشینم تو یکی دو روز فله ای هرچی ندیدم رو ببینم بعد برم Ant-man رو ببینم که ...

خیلی هم امید داشتم به Secret Invasion و GotG 3 و Loki Season 2 برای امسال اما با این وضع واقعا نمی دونم چی می شه.

----
Update:
Screenshot 2023-02-14 at 18.49.54.png

Update2:
Screenshot 2023-02-14 at 20.49.44.png

آخرین ویرایش:

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
View attachment 284410

من شدیدا سر این هایپ بودم.
من از بعد از MoM کلا MCU رو دراپ کردم در صورتی که همیشه سریع هرچی میومد می رفتم می دیدم.
برنامه داشتم اگر Ant-man خوب شد بشینم تو یکی دو روز فله ای هرچی ندیدم رو ببینم بعد برم Ant-man رو ببینم که ...

خیلی هم امید داشتم به Secret Invasion و GotG 3 و Loki Season 2 برای امسال اما با این وضع واقعا نمی دونم چی می شه.
هنوز نقد هاش رو نخوندم ببینم چرا انقدر پایین شده اما خب با این شرایط همون به ندیدن ادامه میدیم😂

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,843
نام
مهراد
نوشتن فیلمنامه‌ی Spider-Man 4 با بازی تام هالند شروع شد. کوین فایگی، رئیس Marvel Studios این خبر را اعلام کرد.

فایگی توضیح داد که داستان این فیلم ابرقهرمانی مشخص شده است و حالا نویسندگان مشغول کار روی نسخه‌ی نهایی فیلم‌نامه هستند. او گفت آن‌ها از ایده‌های بزرگی برای مرد عنکبوتی ۴ استفاده می‌کنند.

پ.ن: به به 😍

• Sad
  • Like
Reactions: M@GNUM and m.a.t

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
چون دیگه MCU عملا پشیزی ارزش و جذابیت گذشته رو نداره نشستم اسپویلای لیک شده انت-من 3 رو دیدم و چه خزعبلاتی سر هم کردن!
دنیای سینمایی اینا تو همون 3 فاز اولشم کلی ایراد داشت که به زور یسری بازیگر مطرح و استفاده از ایده‌های جدید تونستن یکمی جذابش کنن و به پایان برسوننش. الان دیگه همونارم ندارن و با این وضعی که فیلم و سریالاشون داره ادامه پیدا میکنه (که خوشبختانه ملت یکم به خودشون اومدن و هر آشغالی که مارول میسازه 1 میلیارد دلار فروش رو رد نمیکنه) فکر نکنم با این روال بتونن از فاز ششم فراتر برن! جهان‌های موازی به هم ریخته اینا هنوز دنبال شوخی و خنده و مسخره بازین. فیلمی که خیر سرش قرار بود آغازگر فاز پنجم باشه فقط تریلراش گول زننده بود وگرنه دست کمی از ثور 4 نداره!
جیمز گان یه کمی سفت و سخت بگیره DCU راحت میتونه از روی مارول و دیزنی رد بشه. اینا خوشی زده زیر دلشون بیخیال آشغال ساختن نمیشن و کلی هم به این افتضاحاتشون افتخار میکنن!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Black Panther 2: Wakanda Forever

7.5/10

حقیقتاً حوصله‌م نمی‌کشه با جزئیات نظر بدم، ولی اون بخشی از فیلم که باید فوت چدویک بوزمن رو هندل می‌کرد خوب بود، بقیه فیلم standard Marvel affair با چندتا تصمیم نامعقول. یچیزی که عجیب راجع به این فیلم تو ذوق من میزد پرفورمنس بالا و پایین تقریباً همه بازیگرها بود، حتی بازیگرهای شناخته شده‌ای مثل جولیا دریفوس و آنجلا باست 🤔

• Like
Reactions: ps4best

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
فاز دوم و سوم mcu اوج سینمای ابرقهرمانی بود
من نمیدونم اینا چطور از فیلمایی مثل civil war و دو تا اونجرز اخری رسیدن به اینجا...
مثل تیمی میمونن که در حالی که رقیبشون تو افت شدید بوده( DCEU ) چند بار پشت سر هم قهرمان شدن و بعد راهشون رو گم کردن
وقتشه جیمز گان و DC از این فرصت استفاده کنند و کامبک بزنن

• Like
Reactions: batgamer2

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
چون دیگه MCU عملا پشیزی ارزش و جذابیت گذشته رو نداره نشستم اسپویلای لیک شده انت-من 3 رو دیدم و چه خزعبلاتی سر هم کردن!
دنیای سینمایی اینا تو همون 3 فاز اولشم کلی ایراد داشت که به زور یسری بازیگر مطرح و استفاده از ایده‌های جدید تونستن یکمی جذابش کنن و به پایان برسوننش. الان دیگه همونارم ندارن و با این وضعی که فیلم و سریالاشون داره ادامه پیدا میکنه (که خوشبختانه ملت یکم به خودشون اومدن و هر آشغالی که مارول میسازه 1 میلیارد دلار فروش رو رد نمیکنه) فکر نکنم با این روال بتونن از فاز ششم فراتر برن! جهان‌های موازی به هم ریخته اینا هنوز دنبال شوخی و خنده و مسخره بازین. فیلمی که خیر سرش قرار بود آغازگر فاز پنجم باشه فقط تریلراش گول زننده بود وگرنه دست کمی از ثور 4 نداره!
جیمز گان یه کمی سفت و سخت بگیره DCU راحت میتونه از روی مارول و دیزنی رد بشه. اینا خوشی زده زیر دلشون بیخیال آشغال ساختن نمیشن و کلی هم به این افتضاحاتشون افتخار میکنن!
اگه لینکش رو بفرستی ممنون میشم نمیخوام وقتمو بزارم ببینم فیلم رو

• Like
Reactions: M0HAMAD

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
اگه لینکش رو بفرستی ممنون میشم نمیخوام وقتمو بزارم ببینم فیلم رو
کانالای تلگرامی مارول تیکه تیکه بخشای مهم و اسپویل دار فیلم رو کلیپاشو گذاشتن از جمله صحنه بعد از تیتراژ و ... . یکیشو که یادمه MarvelVerse بود تو تلگرام بزنش میاد.
یسری اطلاعاتم از آینده فاز 5 و 6 لیک شده که اینجا گذاشته.

• Like
Reactions: batgamer2

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
فصل دوم Loki و Secret Invasion تنها سریال هایی هستند که به طور قطع از مارول امسال پخش می شن اما سرنوشت بقیه معلوم نیست.
قرار بود امسل شش سریال از مارول پخش بشه اما سرنوشت بقیه معلوم نیست.
Kevin Feige چند روز پیش گفته بود که می خواد از تراکم پخش سریال های مارول کم کنه تا این سریال ها فرصت کافی برای درخشیدن داشته باشن.
------
The Marvels تا نوامبر تاخیر خورد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر