Marvel Universe

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Marvel_Logo.svg.png

Marvel Universe

دوستان تصمیم بر این بود که یک تاپیک مجزا برای این مجموعه زده بشه تا بدور از اسپویل بحث ها اینجا کشیده بشه.

** فقط توجه داشته باشید که اسپویل تا آخرین اثر پخش شده (فیلم و یا سریال) آزاد هست
هرگونه تئوری و حدس رو داخل اسپویلر با نام استاندارد بزارید.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
واقعا تاپیک نیازش احساس میشد. تشکر فراوان از استارتر عزیز (@Prince78) :D

آقا قسمت آخر falcon and winter soldier عجب چیزی بود :D واقعا هیچ کس برازنده تر از فالکون برای سپر استیو راجرز نبود. اصلا outfit ـی که قسمت آخر تنش کردن... اووووووف :D
ولی خیلی دلم برای جان واکر سوخت. درسته غدبازی های خودش رو داشت ولی سر هیچی بنده خدا رو له کردن... :(

پ.ن: zemo هم که ترکوند بازیگرش به معنای واقعی :D یعنی هر چه قدر تو civil war منفور شد، این جا 180 درجه ماجرا چرخید و عملا تبدیل به محبوب ترین کارکتر سریال شد! :D بماند که اصلا فکر نمیکردم مارول بیاد رقص extended ـش رو هم تحویل طرفدارا بده =)):))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
من منتظر بودم راس بیاد یه خودی نشون میده تو RAFT
پشمام من باب شارون... چرا اخه... منوچهر هادی فک کنم دستندرکار فیلمنامه بوده

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خودم برعکس همه شدیدا بنظرم zemo کمتر از حد بهش پرداخته شد... صرفا 2 قسمت تا حدی به حالت side kick حضور داشت. انتظار داشتم یک ویلن خیلی خفن ازش ببینیم ولی هیچ...

شارون هم انصافا من خیلی دوسش داشتم ولی این توییست اخیر یکم پلات هول ایجاد میکنه و نمیدونم خیلی حس مثبتی بش نداشتم...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
تاپیک بسیار خوبیه .
اول درباره داغ ترین بخش که همین فالکون و وینتر سولجره . سریال از نداشتن ویلین خوب رنج می برد . کاراکتر کارلی خیلی رو مخ بود و اصلا جذابیتی نداشت. سکانس شعاری اش هم خیلی طولانی بود . بخش پاور بروکر افتضاح بود . دیالوگ ها خیلی تصنعی و سرسری بود . این بارتوک هم تا این جا جون سالم به در برد که این طوری بشه . حیف هیچ وقت لباس کامیک بوکی اش رو نپوشید . کاراکتر واکر هم خیلی الکی اومد . قشنگ فقط خواسته بودن بیننده هارو سورپرایز کنن . نه به اون قسمت قبلی و پست کردیت اش که نوید یک ویلین رو میداد نه به این چیزی که ما دیدیم.
در کل هایپ کردنشون بهتر از خود سریالشون بود . این دو تا سریال یونیورس رو می تونستن تو 2 ساعت به عنوان یک فیلم سینمایی جمعش کنن. فقط امیدمون به لوکیه . هرچند اون هم بیشتر یک چه میشد اگره و داستانش نقش اساسی تو یونیورس نداره .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
فیلم کاپتان آمریکا 4 هم تایید شد و نویسندگان Falcon and the Winter soldier هم نویسندگانش خواهند بود.

'Captain America 4' in the Works With 'Falcon and the Winter Soldier' Showrunner Malcolm Spellman (Exclusive)

پ.ن. :|
دوتا چیز رو می‌تونم حدس بزنم. براساس کامیک‌ها، اون پسر سربازه Torres که تو سریال هم بود نقش Falcon رو به عهده می‌گیره.

قطعا ارتباط بین Power Broker و تیم Thunderbolts برقرار میشه و حتی ممکنه بالاخره Red Hulk رو هم ببینیم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این U-turn واکر خیلی رو مخ بود حقیقتاً. قشنگ یه جاهای سریال رو آب بستن یه جاهای رو پریدن. واقعاً هر چی فکر میکنم بیشتر به این نتیجه میرسم چقد ضعیف بود.

کاش برای مون نایت اینا مارول واقعاً نویسنده‌های بهتری انتخاب کنه. واقعاً اگه مون نایت رو درست از آب در بیارن گریه‌ام می‌گیره الله اکبر.:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من از هر دو تا سریال MCU کم و بیش راضی بودم با وجود بعضی کمبودها.
WandaVision رو خیلی بیشتر دوست داشتم، مخصوصاً نیمه اولش رو. یه چیز کاملاً متفاوت و جالبی بود و حس و حال خیلی خوبی داشت. نیمه دومش هم خوب بود، ولی قسمت آخرش خیلی کلیشه‌ای و مارولی شد! :D نه اینکه مارولی شدن لزوماً بد باشه، ولی خب به نظرم فاصله زیادی با قسمت‌های دیگه داشت و ترجیح می‌دادم یه جور دیگه باشه و یه دفعه نزنن تو فاز انفجار پشت انفجار و ژست‌های ابرقهرمانانه (مثل اون صحنه‌ای که اعضای خونواده جلوی دوربین ژست یک خانواده متحد رو می‌گیرن).
یکی از بهترین بخش‌های سریال هم بازی بازیگر آگاتا بود و خیلی خوب تونسته بود یه همچین نقش لج‌درآری رو بازی کنه و عاشق اون تیکه موزیکالش بودم که آخر یکی از قسمت‌ها پخش شد! :D
The Falcon and the Winter Soldier هم بد نبود. کلاً انتظار خاصی ازش نداشتم و حتی یه ذره بالاتر از انتظارم ظاهر شد، ولی می‌تونست با یه سری ریزه‌کاری‌ها از این هم بهتر باشه. این دو تا کاراکتر برام همیشه در حد دو تا آدم فرعی و بی‌مصرف بودن، ولی اینجا اوضاع بهتر شد و بیشتر از قبل ازشون خوشم اومد. ولی شخصیت خبیث ماجرا خیلی لوس بود و کل داستان هم حالت شعاری داشت. حالا بعضی موارد مثل ماجرای بردلی (سیاه‌پوست پیره) جالب بودن، ولی یه سری جاها مثل بیانیه آخر سم خیلی فجیع بودن! یعنی قشنگ در حد سریال‌های صدا و سیما بود که به زور از عوامل تولید می‌خوان یه نصیحتی در مورد تولید ملی و این جور چیزا توی سریال بچپونن! :D
ولی در مجموع از کاپیتان آمریکا شدن سم استقبال می‌کنم و با اینکه رنگ و بوی موج‌سواری از اتفاقات این سال‌ها رو داره، ولی به هر حال چیزی هست که توی کمیک‌ها هم اتفاق افتاده و توی MCU هم گزینه بهتری برای تبدیل شدن به کاپیتان آمریکا موجود نبود.
بین سریال‌های بعدی، Loki چیز خیلی جالبی به نظر می‌رسه و حتماً دنبالش می‌کنم.
?...What If هم اگه خوب از پتانسیلش استفاده کرده باشن، می‌تونه تبدیل به چیز خفنی باشه و بدجوری منتظر قسمت زامبی‌هاش هستم، به عنوان یکی از طرفداران Marvel Zombies. :D
Hawkeye و Ms. Marvel و Ironheart فعلاً توی لیست انتظاراتم نیستن، ولی Moon Knight و She-Hulk رو خیلی دوست دارم اطلاعات بیشتری ازشون بیاد و فکر می‌کنم پتانسیل بالایی دارن.
برای دیدن Armor Wars کمترین انگیزه‌ای ندارم و کلاً نمی‌دونم چرا باید برن سراغ اون شخصیت درپیت War Machine! :| اون بنده خدا توی فیلم‌های MCU هم نقش شلغم رو ایفا می‌کرد و دیگه حالا یه سریال بهش اختصاص دادن و معلوم نیست چی میشه. شاید تنها چیزی که بتونه این سریال رو وارد رادار و من خیلی‌های دیگه بکنه، یه ویلین خفن باشه.
در نهایت هم خیلی منتظرم ببینم با Secret Invasion چی کار می‌کنن. قدیما یه چیزهایی از کمیکش این طرف و اون طرف خونده بودم و داستان جالبی داره، ولی نمی‌دونم توی سریال چطوری از آب درمیاد و آیا سراغ بازیگرهای اصلی MCU هم میرن یا نه. چون بدون حضور شخصیت‌های مهم، اون عظمت کمیکش رو نداره.
کلاً با اینکه انتقاداتی به سریال‌های MCU دارم، ولی به نظرم مارول کارش رو خوب انجام داده و بعد از کلی فیلم متنوع که تونست به بهترین شکل ممکن اون همه شخصیت محبوب رو توشون جمع کنه، حالا توی دنیای سریال هم داره خوب از پتانسیل این شخصیت‌ها استفاده می‌کنه. همچین چیزی واقعاً کار هر کسی نیست و کافیه به رقیبش DC نگاه کنیم که بعد از این همه وقت، هنوز نمی‌دونه دقیقاً دنبال چیه! یعنی وضعیت در حدیه که باید برای جلب نظر ملت، از یه فیلم دو تا نسخه بدن! :D
در مجموع به نظرم کاری که مارول توی این سال‌ها کرد، واقعاً یه جور هنره و به جای مسخره کردن MCU، باید بهشون تبریک گفت که از پسِ همچین کار سختی بر اومدن و یه دنیایی رو ترتیب دادن که تا چند سال پیش برای طرفدارهای کمیک حتی توی خواب و رویا هم دیدنش غیرممکن بود.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,832
نام
نریمان
Iman Vellani Spotted in Official ‘Ms. Marvel’ Costume in New Set Photos!

iman-vellani-in-ms-marvel-costume-10_1v21.jpg

iman-vellani-in-ms-marvel-costume-01_o12d.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر