Marvel Universe

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen

Screenshot_20220719-192516__01.jpg

دفعه قبل سر معرفی این فاز خیلی هیجان زده بودم ولی الان نگران هم هستم حتی همین پست بالا هم خیلی خوشحالم نکرد به ویژه بعداز هایپی که سر Doctor MoM ایجاد شد پشت دستم رو داغ کردم الان هم باز دست به دامن هیوجکمن و گارفیلد و توبی شدن. البته تک و توک کارای خوب یا خاص و جدید پیدا میشه که ارزش داشته باشه آدم ببینه ولی مثل قبل دیگه با قاطعیت نمیشه نظر داد. فعلا Blade و Ant-Man و Secret Invasion به نظر میاد خوب و جذاب باشند.

• Like
Reactions: m.a.t

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظر میاد فقط من خیلی از دیدن تریلر بلک پنتر به وجد نیومدم . از یک طرف کلا با ظاهر نامور تو این فیلم مشکل دارم و بیشتر شبیه اوریجین کوتال خان از مورتال کمبت به نظر می رسید . اما مهم ترین نکته رو مخ تریلر برای من این بود که نمی دونم چرا حس می کردم واکاندا شده نسخه مارولی آمازون . همه کاره هاش از دم زن بودن. تو تریلر هم رو این بخش خیلی مانور داده میشه . شخصا فقط برای نامور تا حدی و ویلن احتمالی اش دوست دارم ببینم . چون قهرمان هاش که از قسمت قبل اومدن از دم لوس و نچسب بودن که به لطف حضور مرحوم چادویک بوزمن و مایکل بی جوردن قابل تحمل بودن .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
کارای ضعیف مارول برای من تا اینجا که در حد واندر وومن ۲ بودن یکی همین پلنگ سیاه هست و یکی هم اترنالز. متاسفانه از قسمت دومش هم خوشم نمیاد

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
اگه اشتباه نکنم برای ادای احترام به چادویک بوزمن نخواستن ریکستش کنن
کنار گذاشتن یه شخصیت با بیشتر از 60 سال تاریخچه به خاطر فوت بازیگری که 3-4 سال نقشش رو بازی کرده اصلا منطقی نیست.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دنیل ریچمن لیکر معروف اعلام کرد اندرو گارفیلد، توبی مگوایر و پاتریک استوارت برای Avengers : Secret Wars حضور خواهند داشت!

او در ادامه گفته احتمالا هیو جکمن هم در این فیلم خواهد بود.

همچنین شایعه شده قسمت چهارم مرد عنکبوتی با بازی تام هالند در سال 2025 اکران می‌شود.
Bruh :|
Spiderverse ساختن اینا. توبی و اندرو تموم شدن رفتن آقا. یه Comeback هم زدید فنا هم حال کردن دمتون گرم دیگه ولش کنید بره.

الان یک خروار کارکتر هست که تکلیفشون معلوم نیست بعد تازه تو Avengers می خوان اینا هم وردارن بیارن!

در وصف Black Panther. تریلرش خیلی افتضاح بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کنار گذاشتن یه شخصیت با بیشتر از 60 سال تاریخچه به خاطر فوت بازیگری که 3-4 سال نقشش رو بازی کرده اصلا منطقی نیست.
درسته ولی از این جهت نگاه کن که شاید با مرگ ایشون یک توفیق اجباری براشون حادث شده :D
تا داستان رو حول مرگ شخصیت قبلی شکل و ادامه بدن.
=====
چیزی که برای من عجیب هست اینکه تو سال 2022 اینها چطوری تونستن شخصیت جایگزین رو از همه پنهان کنن و لو نرفته!!؟ (یا من خبر ندارم؟ )

صنعت بازی باید بیاد ببینه اینها چیکار میکنن که میتونن موضوع به این سختی رو پنهان کنن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
الان یک خروار کارکتر هست که تکلیفشون معلوم نیست بعد تازه تو Avengers می خوان اینا هم وردارن بیارن!
اتفاقا زمان اکران NWH هم خیلیا حدس میزدن که حضورشون به این فیلم محدود نمیشه و تو Secret Wars (اون زمان حتی ساخت فیلم تایید هم نشده بود) بر میگردن. ناسلامتی کلایمکس Multivese Saga قراره باشه این فیلم.:D

مورد دیگه اینکه تو خود کامیک Secret Wars هم ما مایلز رو داشتیم که از دنیای التیمت به صورت دائمی وارد دنیای اصلی شد.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ریکست شده دیگه، آخر تریلر هم نشونش دادن ولی با لباس بلک پنتر بود.
نه منظور نریمان این هست که چرا شخصیت قبلی تو فیلم هم مرده؟
و همینطوری یک نفر رو نیاوردن و جایگزین بازیگر قبلی نکردن؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من هنوز درک نمیکنم چرا تیچالا رو ریکست نکردن. مگه زمانی که هالک و وارماشین ریکست شدن مشکلی پیش اومد؟
به نظر منم دیزنی/مارول خیلی اشتباه کردن که همچین شخصیت مهمی رو به خاطر درگذشت چادویک بوزمن ول کردن. احترام بوزمن به جای خود و واقعاً مرگش توی اون سن و سال خیلی ناراحت‌کننده بود، ولی بلک پنتر هم جزو شخصیت‌های مهم مارول هست و خیلی زود حذف شد، در حالی که فقط یه فیلم اصلی داشت با دو تا حضور در کنار بقیه. می‌تونستن با یه سری ژانگولربازی و توجیهات مختلف، یه بازیگر دیگه رو انتخاب کنن و چمیدونم مثلاً یه اتفاقی می‌افتاد و آتیش می‌گرفت و صورتش منهدم می‌شد و با کمک تکنولوژی‌های خفن واکاندا و فلان و چنان، یه صورت جدید براش می‌ذاشتن. :D به هر حال فقر بازیگر که نبوده و می‌شده یکی رو با شباهت‌های فیزیکی به چادویک بوزمن پیدا کرد دیگه.
بالاخره بلک پنتر جدید معرفی می‌شه از بین گزینه‌های مختلف، از همون خواهره تا مثلاً مایکل بی جردن که وحید بهش اشاره کرد و می‌تونن بگن توی فلان دنیا، ایشون بلک پنتر بوده و در اثر اتفاقاتی شوت می‌شه توی این دنیا. :D ولی هرچی که هست، دیگه این بلک پنتر جدید تیچالا نیست و اون شخصیت مهم، به پایان مسیرش رسید. حتی با اینکه یادمه اعضای خونواده بوزمن هم گفته بودن بهتره یه بازیگر دیگه برای این نقش انتخاب بشه و مشکلی با این قضیه نداشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر