Marvel Universe

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
با توجه به اینکه قبلا گفتن این سریال صحنه های جنسی داره یعنی میشه امید داشت خشونت درست حسابی هم داشته باشه =P~ دلملک زده واسه اینکه بزنه خون بقیه رو بریزه
والا از مارول بعیده میگفتن doctor strange ترسناک ترین فیلم مارول هست و کلی dark اا
اما پفک نمکی بود😂

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یه چیزیم که خیلی ناراحت کنندس، بلاییه که سر هالک آوردن.کاری به این نسخه جدیدش ندارم که بروس بنر کنترلش میکنه ولی تریلرای شی هالکو که آدم میبینه و با هالک سال ۲۰۰۸ مقایسش میکنه واقعا مضحک شده این کاراکتر.بعد ۱۴ سال قراره دوباره هالک و ابومینیشن کنار هم دیده بشن و باورنکردنیه اون هالک خفن و تماشایی ۲۰۰۸ اینقدر گوگولی و نانازی شده الان!البته که وقتی زئوس با دامن گلچین جلو ثور راه میره انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت.
The Incredible Hulk بهترین فیلم مارول اه.
بچه ها بنظرتون سریال she hulk خوب از آب در میاد ؟
نوچ.ولی هایپ DareDevil پشتشه بعید نیست مثل NWH به خاطر همین امتیاز بالا بیاره.

• Like
Reactions: batgamer2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اگه قرار باشه نقش پروفسور ایکس رو به یه بازیگر سیاه‌پوست بدن، امیدوارم نصیب آقامون لنس ردیک بشه. :D گذشته از اینکه خیلی ازش خوشم میاد، مثل پروفسور کچل هم هست! :D

do.php

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اگه قرار باشه نقش پروفسور ایکس رو به یه بازیگر سیاه‌پوست بدن، امیدوارم نصیب آقامون لنس ردیک بشه. :D گذشته از اینکه خیلی ازش خوشم میاد، مثل پروفسور کچل هم هست! :D

do.php
این بنده خدا کلا بازیگری نمیکنه. یه تایپ شخصیتی داره همونو تو همه فیلماش به اجرا میذااره. خدارو شکر صورتشم مثل مجسمه خشکه. کلا میشه سکانس‌های فیلمای قبلیشو کات کرد و واسه فیلمای جدید استفاده کرد. فقط زحمت صدا گذاری میوفته گردنشون.

کلا هم بجز رییس پلیس نقش قبول نمیکنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
این بنده خدا کلا بازیگری نمیکنه. یه تایپ شخصیتی داره همونو تو همه فیلماش به اجرا میذااره. خدارو شکر صورتشم مثل مجسمه خشکه. کلا میشه سکانس‌های فیلمای قبلیشو کات کرد و واسه فیلمای جدید استفاده کرد. فقط زحمت صدا گذاری میوفته گردنشون.

کلا هم بجز رییس پلیس نقش قبول نمیکنه.
توهین به استاد؟! :( خیلی کظم غیظ کردم که چیزی نگم! :| :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
رزاریو داسون بازیگر سریال Daredevil اعلام کرد دیروز به او خبر دادند که دیزنی ساخت سریال Punisher با بازی جان برنثال را آغاز کرده!

او گفت در دنیای مارول/نتفلیکس، پانیشر تنها سریالی بوده که توش بازی نکرده و او عاشق جان برنثال و دوست داره باهاش همبازی باشه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مگه اینکه همین کاراکترای نتفلیکس مارول بیان این شت شوی فاز 4 رو جمع کنن...!!! علی الخصوص جسیکا جونز و حضرات دیردویل و پانیشر (ع)
کلا کارکتر های Netflix Series به جز Iron Fist همه خوب بودن.
Iron Fist فاجعه ترین اثر سوپرهیرو ای اه. یک جورایی از Ms. Marvel هم برای من بدتره.

ولی MCU خیل شلوغه. ای کاش همون خط The Defenders رو موازی با MCU ادامه می دادن. جفتشون Earth-616 بودن ولی موازی با هم جلو می رفتن مثل قدیم.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
کلا کارکتر های Netflix Series به جز Iron Fist همه خوب بودن.
Iron Fist فاجعه ترین اثر سوپرهیرو ای اه. یک جورایی از Ms. Marvel هم برای من بدتره.

ولی MCU خیل شلوغه. ای کاش همون خط The Defenders رو موازی با MCU ادامه می دادن. جفتشون Earth-616 بودن ولی موازی با هم جلو می رفتن مثل قدیم.
والا من دارم Iron Fist رو می بینیم الان. کلا حرفه خاصی برای گفتن نداره ولی از Luke Cage بهتره حداقل!

• Like
Reactions: Bax

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دیروز (جمعه) نشستم یکسری فیلم از فاز های قبلی رو مرور کردم، آیرون من 3، اونجرز ایج آو آلتران، سیویل وار و...
خیلی حرفه از این فیلم ها برسی به امثال ثور لاو اند تندر! :)
تو فاز چهارم عملا سریال لوکی تنها عنوانی بود که واقعا در حد فاز های قبل MCU قرار داشت.
خودم میدونم که فاز های قبلی همه کار ها بی عیب و نقص و پرفکت نبودن ولی باز هم سطح بالاتری نسبت به فاز چهارم داشتن.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
از این سریال های نتفلیکس، من ایرون فیست 1 و 2 و دیفندرز رو جدیدا دیدم.
فصل یک که فاجعه بود. دینفدر هم جالب نبود. باز فصل دو اش یکم بهتر شد.
تنها نکته مثبت فیلم با اختلاف خیلی زیاد کالین وینگ (جسیکا هنویک) هست. به مراتب شخصیت جذاب تری از دنی در اومده.
امیدوارم اگر قرار شد جهان دیفندرز رو ادامه بدن، با توجه به اتفاقات فصل دو، از پتانسیل ای که وجود داره استفاده کنند. به نظر تو نقطه ای هست که بشه از بعضی شخصیت ها چشم پوشی کرد و یه سافت ریبوت انجام بدن.

یه نکته با مزه دیگه. اگر اکانت اپل دارین، توی اپل تی وی +، برنامه کارپول کارئوکی، بازیگر شانگچی با جسیکا هنویک یه قسمت دارن.
یه جایی شانگچی میگه جسیکا تو توی همه فیلم های اکشن مثل استاروارز ‌‌‌‌و گیمز آف ترونز و... بودی حتی فکر کنم توی MCU هم هستی. جسیکا میگه آره توی MCU هستم.
ندیدم کسی بهش اشاره کرده باشه ولی انگار باید منتظر برگشت کالین وینگ باشیم.

Simu Liu & Jessica Henwick – Carpool Karaoke: The Series (Season 5, Episode 1) | Apple TV⁠+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر